FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Subkultury
Autor Wiadomość
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2011-11-12, 17:20   

You Know My Name napisał/a:
Jednych i drugich salwami kul gumowych powalić, do "lodówek". A jeżeli armatki wodne to wodę osolić i schładzać do -2 C. A tu dupa, ani zwartych szeregów, ani reakcji na rozwydrzone tłumy z obu stron...

Wkurza mnie w takich sytuacja "miękkość" policji. Czy lewak, czy prawak - każdy, kto stosuje przemoc powinien być sprowadzony do parteru w try miga. Pałką, albo gazem. Bo i tak będą potem mówić, że policja samych niewinnych atakowała, czegokolwiek by nie zrobili.

EDIT: mam nadzieję, że wprowadzony zostanie zakaz zasłaniania twarzy na meczach, wiecach i manifestacjach. To niby proste, ale łatwo popaść w absurd. Jednak wydaje mi się to koniecznym środkiem, aby później identyfikować tych tchórzy.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Tixon 
Ukryty Smok


Posty: 6273
Skąd: Piła
Wysłany: 2011-11-12, 17:55   

Romulus napisał/a:
EDIT: mam nadzieję, że wprowadzony zostanie zakaz zasłaniania twarzy na meczach, wiecach i manifestacjach. To niby proste, ale łatwo popaść w absurd. Jednak wydaje mi się to koniecznym środkiem, aby później identyfikować tych tchórzy.

Nie. Zamiast tego jestem za twardą postawą policji wobec osób które na manifestacje, wiece i mecze przychodzą w maskach i rozrabiają. Ma maskę i robi zadymę - bandyta.
_________________
Stary Ork napisał/a:
Żelki to prawda, dobro i piękno skondensowane w łatwej do przełknięcia formie żelatynowych zwierzątek. Wyobraź sobie świat bez żelków - byłbyś w stanie żyć pośród tego niegościnnego, jałowego pustkowia wiedząc, że znikąd nadzieje?

MORT napisał/a:
Romulus, Tix właśnie cię pobił w redneckowaniu.

Romulus - nie decydujemy o losach świata.
Ł - CHYBA TY
MrSpellu - Rebe, czego nie rozumiesz w zdaniu:
ŻYDOMASONERIA JEST TAJNA, psiakrew? :/
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2011-11-12, 20:36   

Romulus napisał/a:
Wkurza mnie w takich sytuacja "miękkość" policji. Czy lewak, czy prawak - każdy, kto stosuje przemoc powinien być sprowadzony do parteru w try miga. Pałką, albo gazem. Bo i tak będą potem mówić, że policja samych niewinnych atakowała, czegokolwiek by nie zrobili.

Boją się kolejnych łódzkich juwenaliów.
To nie ZOMOwcy, im się nie upiecze...

Tixon napisał/a:
Ma maskę i robi zadymę - bandyta.

A jak nie ma maski, a i tak robi zadymę? Wojownik światła?
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2011-11-12, 21:59   

Jakże "słodkie" jest obserwowanie, jak obydwie strony odżegnują się od odpowiedzialności, choćby moralnej, za "bitwę warszawską". Krytyka Polityczna to hipokryci, nie od dziś to wiadomo, ale byli pierwsi w szermowaniu oskarżeniami o zagrożeniu "faszystami" a dziś nie mają nic wspólnego z podgrzewaniem emocji. A ci "antyfaszyści" z Niemiec tylko przez przypadek uciekli do ich siedziby. Żenada.

Tak samo po "prawej" stronie. Może niektórzy światlejsi organizatorzy tego marszu wreszcie zrozumieją, że sojusz z debilami z ONR, czy bandytami ze stadionów, których ochrzcili już "patriotami", to droga tylko do samoośmieszenia się.

Najgorsze jest to, że żadna z tych stron nie przejawia żadnego autokrytycyzmu. Lemingi z lewicy będą powtarzali bzdury o własnym zwycięstwie nadal nie przyjmując do wiadomości, że Antifa (czy polska czy niemiecka) ma więcej wspólnego ze Eskadrami Ochronnymi (SS) niż głąby z ONR, którym bliżej do nędznych i żałosnych cieni narodowców z II RP niż do faszystów.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Jander 
Nonholik


Posty: 6189
Skąd: Kolabo. miasto Tichy
Wysłany: 2011-11-12, 22:08   

Romulus napisał/a:
Może niektórzy światlejsi organizatorzy tego marszu wreszcie zrozumieją, że sojusz z debilami z ONR

Marsz był organizowany przez ONR i Młodzież Wszechpolską, czyli sugerujesz, że MW powinna organizować marsz sama?
_________________
www.lovage.soup.io
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2011-11-12, 22:11   

Wspierał go też Ziemkiewicz i inni prawicowi publicyści.

A tak BTW - dostałem na Fejsbuku "un-like" od Krytyki Politycznej. Ot i typowo lewicowa tolerancja :mrgreen: Z dumą będę tego bana się trzymał :-) Na cześć hipokrytów z tzw. lewicy: hip hip! hurra!!!
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Jander 
Nonholik


Posty: 6189
Skąd: Kolabo. miasto Tichy
Wysłany: 2011-11-12, 22:31   

Romku, wstawię się za Ciebie jak przyjdzie rewolucja i KPowcy zapukają do Twych drzwi. :)
Honorowy patronat to inna sprawa, afaik marsz rejestrowali ONR i MW.
_________________
www.lovage.soup.io
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2011-11-12, 23:04   

Muahahahaha. Przywitam Rewolucję godnie. Stojąc na progu mieszkania z miotaczem ognia, aby zabrać ze sobą do piekła tylu jej bękartów, ilu się da :badgrin:
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
dworkin 


Posty: 3985
Wysłany: 2011-11-13, 10:40   

http://www.cda.pl/video/2...E-LUDZI-relacja

Capture The Flag! Choć anarchistycznych naszywek też bym nie polecał.
  
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2011-11-13, 10:52   

Tak, jak pisałem: policja ledwie machnie pałką już jest oskarżana o katowanie niewinnych :) Ale wątpię, żeby specjalnie kogoś bili. Znalazł się człowiek w niewłaściwym czasie i w niewłaściwym miejscu. A oddziały prewencji nie służą do łaskotania się pod pachami i wesołego giglania się. A to anarchistyczne bydło, cóż... Co tu komentować? Czym oni różnią się od łysych debili krzyczących narodowe hasła? Na pewno, mentalnie bliżej im do SS, ale co to zmienia?
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
dworkin 


Posty: 3985
Wysłany: 2011-11-13, 11:03   

Mnie rozwalił ten przerażony dziadek. No kurde...
 
 
Ł 
dziura w niebycie


Posty: 4469
Skąd: fnord
Wysłany: 2011-11-13, 16:32   

Ostatnia scena z tych fragmentów jest równie wiarygodna jak http://www.youtube.com/watch?v=KbzQ6Fke99M
 
 
Jander 
Nonholik


Posty: 6189
Skąd: Kolabo. miasto Tichy
Wysłany: 2011-11-13, 16:40   

Jesteś bez serca, ja pierdziele.
_________________
www.lovage.soup.io
 
 
stian
Nałogowiec


Posty: 465
Wysłany: 2011-11-13, 17:15   

http://drogalegionisty.fu...rtowe&Itemid=91 Relacja hooligana :)
 
 
Tomasz 
Kain Czarny


Posty: 4625
Skąd: Skraj Nieba
Wysłany: 2011-11-13, 17:18   

Teraz się dopiero zbulwersowałem. Ponoć zapadły pierwsze wyroki. Dwóch polskich uczestników zadymy, którzy już wcześniej byli karani za pobicie policjantów, dostało po 3 miesiące więzienia i 300 zł nawiązki.
Czy to żart?
Czy może wprowadzimy zasadę: płacę 300 zł i mogę przywalić kawałkiem bruku w policjanta?
Czy tylko mi się zdaje, że po tej całej aferze wokół karania zapadną teraz śmiesznie małe wyroki, które żadnego chuligana i kibola od burd i walk z policją nie odstraszą?
_________________
"Różnorodność warto celebrować, z niej bowiem rodzi się mądrość." Duiker, historyk imperialny (Steven Erikson "Malazańska Księga Poległych")
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2011-11-13, 19:44   

Tomasz napisał/a:
Teraz się dopiero zbulwersowałem. Ponoć zapadły pierwsze wyroki. Dwóch polskich uczestników zadymy, którzy już wcześniej byli karani za pobicie policjantów, dostało po 3 miesiące więzienia i 300 zł nawiązki.
Czy to żart?
Czy może wprowadzimy zasadę: płacę 300 zł i mogę przywalić kawałkiem bruku w policjanta?
Czy tylko mi się zdaje, że po tej całej aferze wokół karania zapadną teraz śmiesznie małe wyroki, które żadnego chuligana i kibola od burd i walk z policją nie odstraszą?

Może dlatego, że - jak słyszałem dzis na TVN24 - zostali skazani w ogóle tylko dlatego, że się przyznali do winy. A bez tego przyznania się do winy pewnie sąd albo by odroczył rozprawę albo ich uniewinnił.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Tomasz 
Kain Czarny


Posty: 4625
Skąd: Skraj Nieba
Wysłany: 2011-11-13, 20:07   

Romulus napisał/a:
Może dlatego, że - jak słyszałem dzis na TVN24 - zostali skazani w ogóle tylko dlatego, że się przyznali do winy. A bez tego przyznania się do winy pewnie sąd albo by odroczył rozprawę albo ich uniewinnił.

Ale gdzie tu jakiekolwiek funkcje kary? Po tych trzech miesiącach wyjdą jak bohaterowie-męczennicy dla kolegów, a 300 zł to nie oszukujmy się, ale każdy jest w stanie jakoś wysupłać. Taka kara to jednak dla mnie bezkarność. A podobno atak na funkcjonariusza powinien być mocniej karany niż na przeciętnego obywatela. To rozumiem, że za walnięcie mnie kostką brukową dostałby taki zamaskowany gość miesiąc i 100 zł?
_________________
"Różnorodność warto celebrować, z niej bowiem rodzi się mądrość." Duiker, historyk imperialny (Steven Erikson "Malazańska Księga Poległych")
 
 
Ł 
dziura w niebycie


Posty: 4469
Skąd: fnord
Wysłany: 2011-11-13, 20:56   

Nowa focia z piątku -

Redaktor Sutowski próbuje wejść do Nowego Wspaniałego Światu gdzie niemiecka antifa zabarykadowała się grając w planszówki (podobno tak tłumaczyła swoich gości obsługa).
 
 
Jander 
Nonholik


Posty: 6189
Skąd: Kolabo. miasto Tichy
Wysłany: 2011-11-13, 21:09   

Ł napisał/a:
niemiecka antifa zabarykadowała się grając w planszówki

Niemieckie planszówki są niezłe, ale pewnie i tak grali w jakieś blitzkriegi.
_________________
www.lovage.soup.io
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2011-11-13, 21:22   

Tomasz napisał/a:
Romulus napisał/a:
Może dlatego, że - jak słyszałem dzis na TVN24 - zostali skazani w ogóle tylko dlatego, że się przyznali do winy. A bez tego przyznania się do winy pewnie sąd albo by odroczył rozprawę albo ich uniewinnił.

Ale gdzie tu jakiekolwiek funkcje kary? Po tych trzech miesiącach wyjdą jak bohaterowie-męczennicy dla kolegów, a 300 zł to nie oszukujmy się, ale każdy jest w stanie jakoś wysupłać. Taka kara to jednak dla mnie bezkarność. A podobno atak na funkcjonariusza powinien być mocniej karany niż na przeciętnego obywatela. To rozumiem, że za walnięcie mnie kostką brukową dostałby taki zamaskowany gość miesiąc i 100 zł?

Cóz ci rzec? Co byłoby lepsze: uniewinnienie czy skazanie nawet na "niską" karę? I weź tu znajdź złoty środek: przyprowadzają ci kolesia, który z rozmysłem dostarcza dowodów przeciwko sobie i są to jedyne dowody jego winy. I ma z tego powodu być jeszcze przez to surowiej potraktowany. Z jego punktu widzenia - lepiej się było nie przyznać i milczeć. Wyszedłby wolny i bez zarzutów.

Dorzucę jeszcze komentarz Ziemkiewicza: http://www.rp.pl/artykul/...iewicz.html?p=1
W zasadzie nie zgadzam się tylko z dwoma akapitami. Z ostatnim. I z tym, w którym wyrzeka na media. Wczorajsze "Fakty" raczej zdominowała relacja o niemieckich lewackich bojówkarzach a nie tylko o kibolach i "faszystach".

A poza tym - mógłbym Ziemkiewiczowi "piątkę" za ten tekst przybić.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Ł 
dziura w niebycie


Posty: 4469
Skąd: fnord
Wysłany: 2011-11-14, 08:36   

Pierwszy sensowny przekaz na temat 11 listopada na KP http://www.krytykapolityc...menuid-291.html To już nie "oni grali w planszówki" albo "wyszedłem na kolorową niepoległą, usłyszałem BÓG HONOR OJCZYZNA i zawróciłem do domu" (Zadara, wiemy że jesteś reżyserem teatralnym a nie kina akcji). Michalski zauważa jedną rzecz - marsz Niepodległości to sukces z sporymi zastrzeżeniami - ale sukces. Z milczenia o kolorowej niepodległej też da się sporo dorozumieć. I nareszcie sensowna polemika z Wróblewskim, bo to co chlapnął Żakowski nie nadaje się do komentarza. Tylko ten przytyk do Ziemkiewicza taki trochę protetyczny.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2011-11-14, 08:54   

Ł napisał/a:
bo to co chlapnął Żakowski nie nadaje się do komentarza.

No mnie dziwi, że takie farmazony wyskrobał.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Ł 
dziura w niebycie


Posty: 4469
Skąd: fnord
Wysłany: 2011-11-14, 10:56   

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6IqdcRcVdYI&feature=share[/youtube]

Delegaci subkultury internetowych trolli do krainy 11 listopada.
 
 
Jander 
Nonholik


Posty: 6189
Skąd: Kolabo. miasto Tichy
Wysłany: 2011-11-14, 11:06   

Mordechaj Blumstein z Kamienica.tv :mrgreen:
_________________
www.lovage.soup.io
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2011-11-14, 11:10   

Jander napisał/a:
Mordechaj Blumstein z Kamienica.tv

:badgrin:
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2011-11-14, 18:43   

Niom, dziś już sytuacja medialna się "wygładziła" i obowiązująca jest Jedyna Słuszna Wersja: wszystkiemu winni są "faszyści". Czyli standardzik polskiej hipokryzji medialnej.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
You Know My Name 
Vortex Surfer


Posty: 7413
Skąd: wyższe sensy lodu
Wysłany: 2011-11-14, 18:57   

Lata pracy u podstaw zawsze dają efekty. Ileż to lat po wojnie wszystkiemu winni byli faszyści? I ma to tak zniknąć z mózgu homo sovieticusa?
_________________
Ziuta na Polconie napisał/a:
Pałac Kultury i Nauki...
Mały, ale gustowny
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2011-11-14, 19:41   

Ale widzę jednak, że TVN drąży temat i nie odpuszcza "wątku niemieckiego" i Krytyki Politycznej: http://www.tvn24.pl/12690...,wiadomosc.html
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Tixon 
Ukryty Smok


Posty: 6273
Skąd: Piła
Wysłany: 2011-11-14, 20:18   

TVN to mściwa bestia. Parę dni temu oglądałem Uwagę poświęconą biznesowi fotoradarowemu z którego pewne gminy żyją (zainteresowało mnie, bo na jedną z takich "pułapek" brat wpadł). Wójt jednej z tych gmin wkopał się agresywną postawą wobec dziennikarza, zarzucając TVNowi, że mają "krew na rękach" (w domyśle, że przez reportaże są wypadki czy coś, nie umiał tego uzasadnić). Reporter zrobił z niego idiotę (całkiem słusznie), a potem... następna scena była już "u góry", która stwierdziła, że gmina jest już badana pod kątem nieprawidłowości. Z dwa dni temu był kolejny odcinek o tym, w którym to już były wyniki - około 14 tyś nieprawidłowo wystawionych mandatów (po okresie, wójt tłumaczył się niejednoznacznością przepisów, on uznał, że okres się liczy nie od wykroczenia a od ustalenia sprawcy ;) ). :-P
_________________
Stary Ork napisał/a:
Żelki to prawda, dobro i piękno skondensowane w łatwej do przełknięcia formie żelatynowych zwierzątek. Wyobraź sobie świat bez żelków - byłbyś w stanie żyć pośród tego niegościnnego, jałowego pustkowia wiedząc, że znikąd nadzieje?

MORT napisał/a:
Romulus, Tix właśnie cię pobił w redneckowaniu.

Romulus - nie decydujemy o losach świata.
Ł - CHYBA TY
MrSpellu - Rebe, czego nie rozumiesz w zdaniu:
ŻYDOMASONERIA JEST TAJNA, psiakrew? :/
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2011-11-14, 21:55   

Tixon napisał/a:
TVN to mściwa bestia. Parę dni temu oglądałem Uwagę poświęconą biznesowi fotoradarowemu z którego pewne gminy żyją (zainteresowało mnie, bo na jedną z takich "pułapek" brat wpadł). Wójt jednej z tych gmin wkopał się agresywną postawą wobec dziennikarza, zarzucając TVNowi, że mają "krew na rękach" (w domyśle, że przez reportaże są wypadki czy coś, nie umiał tego uzasadnić). Reporter zrobił z niego idiotę (całkiem słusznie), a potem... następna scena była już "u góry", która stwierdziła, że gmina jest już badana pod kątem nieprawidłowości. Z dwa dni temu był kolejny odcinek o tym, w którym to już były wyniki - około 14 tyś nieprawidłowo wystawionych mandatów (po okresie, wójt tłumaczył się niejednoznacznością przepisów, on uznał, że okres się liczy nie od wykroczenia a od ustalenia sprawcy ;) ). :-P

Ten wójt jest idiotą, bo nie ma żadnej niejednoznaczności przepisów. Czas przedawnienia nie liczy się od ustalenia sprawcy. To jest ten idiotyzm. Oglądałem to i parsknąłem śmiechem słuchając tego kołtuna, który wymyśloną przez siebie "niejednoznacznością" tłumaczył zwykłą pazerność.

A do rzeczy: oglądałem dziś Szczukę i jej wypowiedzi o tych zadymach. Cóż rzec, aby być delikatnym, najlepiej jak umiem. Z wiekiem jej rozumu nie przybywa. Ciekawe, kiedy poleci do "New York Timesa" skarżąc się, że ją, Żydówkę, chcieli skini pobić :)
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Qfant


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,25 sekundy. Zapytań do SQL: 13