FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Portale Społecznościowe

Czy masz konto na Facebooku?
Mam
32%
 32%  [ 18 ]
Nie mam
17%
 17%  [ 10 ]
Chciałbym, ale nie mam Internetu
1%
 1%  [ 1 ]
Ten żydowski wynalazek?
7%
 7%  [ 4 ]
Zdecydowanie nie zamierzam wspierać Zuckerberga w jego planach zdominowania świata...
7%
 7%  [ 4 ]
To zależy. Saika ma tam swój profil?
8%
 8%  [ 5 ]
Spell, ogarnij się.
25%
 25%  [ 14 ]
Głosowań: 34
Wszystkich Głosów: 56

Autor Wiadomość
Regissa 
wredna wiedźma


Posty: 578
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-01-16, 12:39   

A propose afer, to straszy najczęściej GW. Ja nie wiem, ale mam wrażenie, że GW leczy sobie w ten sposób syndrom małego... portalu :>
A tu dowód , polecam zwłaszcza inne artykuły, w zakładkach po lewej stronie.
W wersji papierowej tekst jest jeszcze bardziej żałosny, m.in. o pewnej "pielęgniarce" z Łodzi o kaczym móżdżku, która czuje się poszkodowana (wersja rozszerzona opowieści)... Po prostu żenada...
_________________
Paskudny otacza nas świat. Ale to nie powód, byśmy wszyscy paskudnieli. Yurga z Zarzecza
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2008-01-16, 12:43   

Ale ciągle nie rozumiem. Przecież możesz zamieszczać zdjęcia swojego Lexusa, willi z basenem, ale w jaki sposób złodziej będzie wiedział gdzie ty mieszkasz z portalu Nasza Klasa? Nie podajesz tam adresu, nawet takie rubryki nie ma, to już Allegro jest bardziej niebezpieczne. Moim zdaniem to jakaś paranoja...
Regissa napisał/a:
A propose afer, to straszy najczęściej GW. Ja nie wiem, ale mam wrażenie, że GW leczy sobie w ten sposób syndrom małego... portalu :>

Jak ja uwielbiam takie stwierdzenia. //kas
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Shadowrunner 
Dusza Dzikiego Ludu


Posty: 404
Skąd: Majorat Rabsztyński
Wysłany: 2008-01-16, 17:09   

Bo wybiórcza to rzeczywiście ma talent do wynajdywania afer z księżyca. Od tego że ktoś się ze swoim leksusem na tle willi poprezentuje to mu jeszcze tego od razu nie ukradną - bo i do jumy N-K niespecjalnie nikomu potrzebna. Inna sprawa - że jeśli to robi to jest pustym jełopem który do niczego innego w życiu poza kasą nie doszedł. Ale jest wolność wyboru - każdy lanser podług własnej głupoty może umieszczać co mu się podoba. Ja tam to lubię nawet - potem mam z czego brechtać.
Ja mam takiego kolegę-lansera co się fotografuje przy superfurach. Żeby tylko te fury to jeszcze jego były :P bo ostatnio to mnie punkciakiem podrzucał na miasto :mrgreen:

Co natomiast do tego co tych policjantów zdemaskowano to moim zdaniem GIDO (czy jak to się tam ten urzędas biurwastyczny nazywa) niepotrzebnie dop....a się do twórców portalu. Moim zdaniem należy wyciągnąć konsekwencje od tych downów co te zdjęcia tam zamieścili - za to że są głupi i nie pomyśleli o tym, że nie przyszło im do tych ich tępych łbów, ze mogą narazić życie i zdrowie swoich kolegów (no chyba że ich nie lubią i o to im własnie chodziło :-P ). Każdy powinien z głową publikować w takich miejscach swoje lub cudze (jesli w ogóle uzyska taką zgodę - bo jeśli np. nie uzyskaliśmy zgody na publikację czyjegoś zdjęcia to łamiemy prawo jeśli to opublikujemy) dane osobowe, informacje prywatne, wizerunek itd. A jak ktoś jest głupi to sam sobie będzie winien ew. poniesionych szkód. Myślenie nie boli. Należy karać tych głupich, a nie twórców takich portali za głupotę ich użytkowników.

Ja to ogólnie ten serwis traktuję bardzo z przymrużeniem oka, bo jest bardzo zabawny. Np. dowiedziałem się że w szkole Ojca Dyrektora, tej medialnej, kulturalnej studiuje Jezus Chrystus z Nazaretu :mrgreen: którego kolegami są mi. obecnie na portalu Judasz Iskariota czy Maria Magdalena. Zastanawiam sie czy nie dodać ich sobie do listy znajomych 8) Jest też Mefisto, Szatan i cała reszta kompaniji :mrgreen: Nie ma moim zdaniem nic bardziej zajebistego jak mieć na liście znajomych obok siebie Jezusa i Szatana. To jest dopiero wypas :badgrin:

A już w ogóle to wszystko biją na głowę szkoły w województwie Nibylandia :-o Wyższa Szkoła Rycerzy Jedi, Akademia Floty Gwiezdnej, Uniwersytet Patologii Alkoholowych, Akademia Satanistyczna, itp. Zapisałem się do wszystkich takich wyczesanych szkół jakie istnieją :mrgreen: Bo ja wykształcony człowiek jestem - i Majbachologię dla ubogich - i Dark Side Light Sabre Combat studiowałem ;-)
_________________
"Summoned I come... Why do you come here? I come to serve... Who do you serve? I serve the truth... What is the truth? That we are one people, one voice... Will you follow me into fire? Will you follow me into darkness? Will you follow me into death? I will follow... Then follow."

Polskie forum eRPG
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2008-01-16, 18:51   

Początkowo nie interesowała mnie nasza-klasa i trtzymałem się z dala z pogarliwym dystansem. Dopóki nie odnalazłem tam paru moich kumpli z licka, z którymi od matury (11 lat) nie miałem kontaktu. Skoro oni (wybitne oryginały) się przekonali to i ja spróbowałem. I wsiąkłem. Ale ograniczam się i nie kazdego zapraszam na liste znajomych. I sam nie każde zaproszenie przyjmuję. Przerażają mnie niektórzy z lista 200 znajomych! Ja mam ledwie 36 i juz za duzo mi się tego zrobiło.
Ogólnie nie podniecam się za bardzo. wolę jednak tematyczne fora dyskusyjne.
Grono? Pierwsze słyszę :)
 
 
Shadowrunner 
Dusza Dzikiego Ludu


Posty: 404
Skąd: Majorat Rabsztyński
Wysłany: 2008-01-16, 20:03   

romulus napisał/a:
z lista 200 znajomych


Eeee tam, co to jest 200 znajomych na liście.

Boguś Linda ma 1200 znajomych XD
_________________
"Summoned I come... Why do you come here? I come to serve... Who do you serve? I serve the truth... What is the truth? That we are one people, one voice... Will you follow me into fire? Will you follow me into darkness? Will you follow me into death? I will follow... Then follow."

Polskie forum eRPG
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-01-16, 20:31   

Shadowrunner napisał/a:
Boguś Linda ma 1200 znajomych XD

W tym matkę jednej z moich uczennic :DDD
teraz to lepiej na Naszej Klasie założyć profil osobiście zanim ktoś zrobi to za ciebie. Podejrzewam, ze jeszcze z pół roku i moda minie, a pozostaną tylko najwytrwalsi.
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Shadowrunner 
Dusza Dzikiego Ludu


Posty: 404
Skąd: Majorat Rabsztyński
Wysłany: 2008-01-16, 20:45   

Tigana napisał/a:
W tym matkę jednej z moich uczennic


//zemdlal :badgrin: :lol:

Buahahahahahahahaha - pewnie dzięki temu dostała 500 dodatkowych pkt. Lansu i Bansu potrzebnych do założenia konta Premium-VIP ;-)

Cytat:
teraz to lepiej na Naszej Klasie założyć profil osobiście zanim ktoś zrobi to za ciebie.

ano świnta prowda panie dzieju, świnta prowda. Kwaśniewski, Gosiewski, Kaczyński nie założyli - to już mają założone. I Gosiu-samosiu bulgocze że do sądu pójdzie :->
Cytat:

Podejrzewam, ze jeszcze z pół roku i moda minie, a pozostaną tylko najwytrwalsi.

Oj stary, pamiętaj że o Fotce.pl ludziska też tak mówili, a ta zaraza wylęgła się jak niesamowicie szybko rozrastający sie nowotwór ;)
_________________
"Summoned I come... Why do you come here? I come to serve... Who do you serve? I serve the truth... What is the truth? That we are one people, one voice... Will you follow me into fire? Will you follow me into darkness? Will you follow me into death? I will follow... Then follow."

Polskie forum eRPG
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-01-16, 20:49   

Shadowrunner napisał/a:
//zemdlal :badgrin: :lol:

Moja reakcje była bardzo podobna :P
Shadowrunner napisał/a:
ano świnta prowda panie dzieju, świnta prowda. Kwaśniewski, Gosiewski, Kaczyński nie założyli - to już mają założone.

Jeszcze tydzień dwa i uczniowie zaczną zakładać konta swoich "ulubionych" nauczycieli.

A właśnie czy to Ty przysłałeś mi wczoraj zaproszenie do znajomych?
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Shadowrunner 
Dusza Dzikiego Ludu


Posty: 404
Skąd: Majorat Rabsztyński
Wysłany: 2008-01-16, 21:00   

Tigana napisał/a:
A właśnie czy to Ty przysłałeś mi wczoraj zaproszenie do znajomych?


A jak myślisz? :mrgreen: Czy często podejrzani ludzie z Dąbrowy wysyłają ci zaproszenia? ;) Oczywiście żem ja ci to był. Nie wiem czy wczoraj, no ale jakoś tak ostatnio, no w każdym razie i tak już zaakceptowałeś więc mam cię na liście :) i dzięki temu ty też dostaniesz 500 pkt. Lansu i Bansu :mrgreen:
_________________
"Summoned I come... Why do you come here? I come to serve... Who do you serve? I serve the truth... What is the truth? That we are one people, one voice... Will you follow me into fire? Will you follow me into darkness? Will you follow me into death? I will follow... Then follow."

Polskie forum eRPG
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-01-16, 21:15   

Shadowrunner napisał/a:
A jak myślisz? :mrgreen: Czy często podejrzani ludzie z Dąbrowy wysyłają ci zaproszenia? ;)

Średnio co 2-3 godziny.Nie wiem czy wiesz, ale od chwili przyjęcia twojego zaproszenia zostałem skreślony z kilku list min: Jennifer Lopez //mur i Zbigniewa Ziobro //kas , ale mówi się trudno :mrgreen:
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Aexalven 
Prawa Racica Sarenki


Posty: 226
Skąd: Świątynia
Wysłany: 2008-01-16, 22:48   

Co ciekawe, mamy też konti na naszej klasie naszego prezia - Kwacha :D

Ale za to są też prawdziwe gwiazdy, na przykład Baka, tam nie ma nikogo obcego, przynamniej też mi się tak wydaje, chyba, że ludzie ptwprzyli też konta jego żonie, córce, babci,. etc. xP

Jakbym był sławny i znalazł swoje konto tam, którego nie założyłem poszedłbym z tym do sądu i może jakąś kase ugrał //pisowcy
_________________
Jam jest Aexalven Fendadra, prawa Racica Pięknej Sarenki.
Wstąp do Kościoła Sareńskiego, sprzymierz się z Sarenką i pokonaj złego Swinetana i jego miniony.
 
 
Jachu 
princeps senatus


Posty: 3200
Skąd: Dom-na-Drzewie
Wysłany: 2008-02-09, 22:37   

Kal napisał/a:
Mam - nawet kilkanaście zdjęć zamieściłam, ale zwątpiłam, kiedy zaczęli się do mnie jacyś psychole odzywać i komplementować moją klatkę piersiową :-/
Niekoniecznie psychole... gdziekolwiek by kobieta ładna nie wrzuciła fajnych zdjęć tam faceci komentują etc. Kobiety same "prowokują" takie sytuacje, a potem się żalą na facetów...
 
 
Asuryan 
Król Bogów

Posty: 3386
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-02-09, 23:07   

Shadowrunner napisał/a:
Bo wybiórcza to rzeczywiście ma talent do wynajdywania afer z księżyca.

Wystarczy spojrzeć na ten ranking i porównać miejsca zajmowane przez Naszą klasę i Gazetę.pl. W świetle tego afery Wyborczej nabierają nowego wymiaru :mrgreen:

Sam niedawno dzięki Naszej Klasie spotkałem się z częścią dawnej klasy z podstawówki. Na wspominkach i picu piwa nawet nie zauważyliśmy kiedy minęło 7 godzin. Było na tyle fajnie, że zamierzamy spotkać się ponownie na jakimś piwku :))
_________________
"Sometimes known as the Phoenix King, Asuryan was the king and the most powerful deity of the pantheon of Eldar gods. He was believed to be the psychic might of the whole universe."
 
 
Regissa 
wredna wiedźma


Posty: 578
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-02-12, 09:19   

Muszę się podzielić tak wspaniałym tekstem, który po prostu powalił mnie na łopatki. Pochodzi oczywiście z GW, a podpisał się pod nim (o, zgrozo! imieniem i nazwiskiem!) bliżej mi nieznany Sebastian Liszka... Ja bym się zapadła pod symboliczną ziemię...
Miłej lektury! :mrgreen:

GW napisał/a:
Na portalu Nasza-klasa dominuje ton nostalgii, odtwarzania i powielania zamkniętych sytuacji.

Przedłuża się tam w nieskończoność zamknięty okres i przyznaje mu pozytywną rolę.

Ciągłe reprodukowanie wspomnień, ponowne zapisanie się do odległych czasowo instytucji przekroczyło granice nostalgii. Ten zbiorowy gest można interpretować jako odruch ucieczki od wyzwań. Jako odruch uniknięcia ryzyka, ucieczki do bezpiecznej przestrzeni starego wspaniałego świata, w którym istnieją wyłącznie przyjaciele i znajomi, wybacza się surowym bądź niesprawiedliwym nauczycielom, a złe historie puszcza w niepamięć.

W portalu pleni się banalność i wtórność. Chwalimy się czym możemy: samochodem, domem, dzieckiem, mężem, żoną, w bardzo niewielu przypadkach partnerką czy partnerem ze związku niesformalizowanego. Zwyczajność przygląda się zwyczajności, nowa klasa średnia przygląda się sama sobie? Jeśli tak, sądzę iż niewiele widzi.

W centrum tego świata, niczym jakiś totem, stoi twarda, niepodważalna tożsamość. Dominują w nim tradycyjne instytucje - szkoła, raczej jedna profesja, zanurzenie w codzienności i powszechna chęć ukazywania siebie jako normalnego, przeciętnego. Ze stron portalu manifestuje się konformizm i brak chęci bycia lepszym, doskonalenia się, ruchu popychającego nowoczesne społeczeństwa naprzód.
_________________
Paskudny otacza nas świat. Ale to nie powód, byśmy wszyscy paskudnieli. Yurga z Zarzecza
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2008-02-12, 11:10   

No bez jaj! : O Co oni chcą od tego portalu? Niech sie odwalą od ludzi którzy się tam wypowiadają, bo teraz to już jest żenujące.
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Regissa 
wredna wiedźma


Posty: 578
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-02-12, 11:15   

Żenujący to jest ten "pseudonaukawy" bełkot... A czego chce GW od naszej-klasy? Czyżby pieniędzy..? :mrgreen: Bo skoro nie wiadomo o co chodzi... 8)
_________________
Paskudny otacza nas świat. Ale to nie powód, byśmy wszyscy paskudnieli. Yurga z Zarzecza
 
 
Toudisław 
Ropuszek

Posty: 6077
Skąd: Z chińskiej bajki
Wysłany: 2008-02-12, 11:26   

Regissa napisał/a:
Żenujący to jest ten "pseudonaukawy" bełkot...

No właśnie. Ale to częste w Gazecie. Żeby pod bełkotliwym językiem ukrywać intelektualną pustkę. Nie warto się tym przejmować. GW widać straciła się przebicia, próbuje się wykazać w niszczeniu masowych działań.
Albo dziennikarz chce się pokazać sowoją elokwencją.
Co do naszej klasy mam mieszane uczucia. portal jako taki mnie nie przeszkadza. Ma swoją funkcję zły nie jest. Wkurza mnie jego działanie techniczne ale to co innego. Śmieszy mnie nie raz zachowaniu ludzi. Ale ludzie to tylko ludzie...
 
 
Lady_Aribeth 
Concerned Citizen


Posty: 593
Wysłany: 2008-02-12, 16:51   

Szczerze mówiąc, gdyby nigdzie w tekście nie padło hasło "nasza-klasa" to chyba miałabym problemy ze zidentyfikowaniem, o czym autor do cholery pisze xD. Kiepski ten tekst, usiłujący wyglądać mądrze przez wysoki poziom natężenia dziwnych słów i zwrotów. Szkoda gadać xD.
_________________
"Nie tak to trudno zostać filozofem, jak waszmość pan rozumiesz: chwal tylko, co drudzy ganią, myśl jak chcesz, byleby osobliwie,
kiedy niekiedy z religii zażartuj, decyduj śmiele a gadaj głośno; przyrzekam, iż ujdziesz wkrótce za wiellkiego filozofa..."
"Mikołaja Doświadczyńskiego przypadki" Ignacy Krasicki
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-02-12, 20:16   

Kurcze a moi znajomi nie chwalą sie samochodami ani domami, rozmawiamy o sprawach bieżących i co najwyżej o dzieciach są wzmianki. Czy to znaczy, ze nie jestem zaoisany na "naszej klasie"? :-?
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Jander 
Nonholik


Posty: 6189
Skąd: Kolabo. miasto Tichy
Wysłany: 2008-02-12, 22:11   

Trafiłem na tamten tekst jakiś czas temu, a ponieważ mnie on po prostu zniszczył(mimo że nie mam konta na naszej-klasie) to poszperałem wtedy więcej i znalazłem odpowiedź, która mnie usatysfakcjonowała XD
Marcin Jagodziński na netto.blox.pl napisał/a:
# dziś dostał mi się przed zdumione i zaczerwienione od przecierania oczy taki oto tekst (przeczytajcie, jest krótki). oto fragmenty:

* "W portalu Nasza-klasa dominują tradycyjne instytucje - szkoła, raczej jedna profesja i powszechna chęć ukazywania siebie jako normalnego, przeciętnego"

# proszę państwa, krakowscy naukowcy dokonali niezwykłego odkrycia! ta cała nasza-klasa dotyczy szkoły! podejrzewaliście ją w ogóle o to? oni tam... o szkole mówią!
# i kolejne odkrycie. wśród sześciu czy też siedmiu milionów użytkowników tego portalu dominują osoby mające tylko jeden zawód. niesamowite. na dodatek, większość tych osób dąży do bycia w zgodzie ze społecznymi normami. większość jest przeciętna. heureka!
# a przecież na pierwszy rzut oka większość rozmów w naszej klasie powinni prowadzić bywalcy galerii sztuki nowoczesnej, mający kilka (najlepiej wolnych) zawodów i będący ogólnie queer. a tu taka sensacja! ale autor idzie dalej:

* "W portalu pleni się banalność i wtórność"
o och, to straszne! a świat, a zwłaszcza okoliczności przyrody są takie niebanalne i niepowtarzalne
* "Chwalimy się czym możemy: samochodem, domem, dzieckiem, mężem, żoną, w bardzo niewielu przypadkach partnerką czy partnerem ze związku niesformalizowanego."
o na dodatek, co za rozczarowanie, użytkownicy naszej klasy chwalą się tym, czym mogą, a nie tym, czym nie mogą! i nie piszą "to jest moja partnerka z niesformalizowanego związku". dziećmi się chwalą! domem się chwalą! cóż to za dziwolągi! spotykają się ludzie po latach i o dzieciach rozmawiają!

# niezwykły ten tekścik nie jest wolny od ocen. bo czemu się powstrzymywać i nie zarzucić ślepoty

* "Zwyczajność przygląda się zwyczajności, nowa klasa średnia przygląda się sama sobie? Jeśli tak, sądzę iż niewiele widzi."

# tej bandzie przeciętniaków o wąskich horyzontach, jednozawodowców w sformalizowanych związkach, obrzydliwych konformistów, którzy manifestują

* "konformizm i brak chęci bycia lepszym, doskonalenia się, ruchu popychającego nowoczesne społeczeństwa naprzód".

# bo oczywiście w mitycznym "nowoczesnym społeczeństwie" taki masowy portal byłby dosłownie zdominowany przez offowe instytucje, a uczestnicy chwaliliby się jedynie wydawaniem tomików poezji, braniem udziału w performance'ach. no, czasem może chwaliliby się swoimi partnerami, ścigając się, który z nich jest w bardziej niesformalizowanym związku i który bardziej przełamuje heteronormatywne stereotypy. ach, pomarzyć tylko o takiej naszej klasie, w której nie ma mowy o obrzydliwej instytucji szkoły! a tu bryndza.
_________________
www.lovage.soup.io
 
 
Nabu Nezzar 
Gildyjczyk


Posty: 619
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-02-18, 13:17   

A u mnie właśnie się zaczął sezon na spotkania wspominkowe :-) Wczoraj byłem na spotkaniu z ludźmi z podstawówki, za tydzień mam spotkanie ze znajomymi z liceum a za dwa tygodnie ponownie z klasą z podstawówki :-) A to wszystko dzięki naszej-klasie i gronu, ponieważ właśnie tam udało się zebrać większą część klasy (np. z podstawówki 16 osób na 28), dogadać i z częścią z nich spotkać. W innym przypadku byłoby to raczej niemożliwe a tak się udało:)
_________________
Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-02-18, 13:23   

Na Śląsku w GW znowu zjechali naszą-klasę. Tym razem poszło o jakąś dziewczynkę, której ktoś założył konto i powypisywał w niej idiotyzmy. Dziecko płacze i się wstydzi a nasz-klasa nie reaguje pomimo tego, że była już kilkakrotnie o to proszona. ŹLI :!:
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Shadowrunner 
Dusza Dzikiego Ludu


Posty: 404
Skąd: Majorat Rabsztyński
Wysłany: 2008-02-18, 21:19   

Tigana napisał/a:
Na Śląsku w GW znowu zjechali naszą-klasę. Tym razem poszło o jakąś dziewczynkę, której ktoś założył konto i powypisywał w niej idiotyzmy. Dziecko płacze i się wstydzi a nasz-klasa nie reaguje pomimo tego, że była już kilkakrotnie o to proszona. ŹLI :!:


Morał z tego jeden:

Załóż se konto na NK.

Zanim ktoś zrobi to za ciebie.

Aleksander K. i Jarosław Kcz. nie założyli i teraz cała Polska się z nich śmieje.


Ale tak na serio - to jest poważna sprawa z tym, że nie ma żadnego mechanizmu uwierzytelniania tożsamości - co tylko potwierdza opinie moich wykładowców, którzy twierdzą że ten portal to jedna, wielka amatorszczyzna od dziesięciu boleści.
_________________
"Summoned I come... Why do you come here? I come to serve... Who do you serve? I serve the truth... What is the truth? That we are one people, one voice... Will you follow me into fire? Will you follow me into darkness? Will you follow me into death? I will follow... Then follow."

Polskie forum eRPG
 
 
Regissa 
wredna wiedźma


Posty: 578
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-02-19, 14:48   

Shadowrunner napisał/a:
co tylko potwierdza opinie moich wykładowców, którzy twierdzą że ten portal to jedna, wielka amatorszczyzna od dziesięciu boleści.

Bo generalnie to miała być taka mało poważna strona pomagająca w spotkaniach dawno nie widzianych znajomych... A że społeczeństwo mamy jakieś takie z jednej strony poważne, a z drugiej skore do głupawych żartów, to cóż na to poradzić? Nawet najlepszy pomysł można zepsuć. Tylko po co?
_________________
Paskudny otacza nas świat. Ale to nie powód, byśmy wszyscy paskudnieli. Yurga z Zarzecza
 
 
Aexalven 
Prawa Racica Sarenki


Posty: 226
Skąd: Świątynia
Wysłany: 2008-02-28, 17:42   

A mnie jeszcze ostatnio rozwalił taki tekst:
"Twoja stara ma 0 znajomych na naszej klasie"
xD
_________________
Jam jest Aexalven Fendadra, prawa Racica Pięknej Sarenki.
Wstąp do Kościoła Sareńskiego, sprzymierz się z Sarenką i pokonaj złego Swinetana i jego miniony.
 
 
Shadowrunner 
Dusza Dzikiego Ludu


Posty: 404
Skąd: Majorat Rabsztyński
Wysłany: 2008-02-28, 21:37   

Regissa napisał/a:
Bo generalnie to miała być taka mało poważna strona pomagająca w spotkaniach dawno nie widzianych znajomych...


Ale to wcale nie usprawiedliwia braku wyobraźni twórców :P
_________________
"Summoned I come... Why do you come here? I come to serve... Who do you serve? I serve the truth... What is the truth? That we are one people, one voice... Will you follow me into fire? Will you follow me into darkness? Will you follow me into death? I will follow... Then follow."

Polskie forum eRPG
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2008-02-28, 21:42   

Shadowrunner napisał/a:
Ale to wcale nie usprawiedliwia braku wyobraźni twórców :P

Kupa prawda, to tak samo jak z fajkami, źli są ci co produkują czy głupi są ci co kupują i palą?* Czasami po prostu coś wychodzi z niczego. Kupili teraz to Niemcy i pewnie będą na tym zarabniać co z tym idzie będą modernizować cały serwis pewnie.

PS. *To se przygadałem sam. xDDD
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Toudisław 
Ropuszek

Posty: 6077
Skąd: Z chińskiej bajki
Wysłany: 2009-10-11, 09:02   

Śledzik obnażył inteligencję naszego narodu. Te durne łancuszki które miał je wyłączyć. Albo przynieść ileś tam Euro Gombek XD
Cytat:

Tu Robert Kosmowski administrator NK. Przepraszam was bardzo że to tak długo trwało ale uwierzcie mi na słowo że to nie jest proste usunięcie śledzika. Teraz gdy wkleisz ten tekst automatycznie śledzik po 5 min zostanie usunięty. Pozdrawiam

Wpisywanie tych kodów które są zamaskowanymi wulgaryzmami.

http://pokazywarka.pl/sledzikssie/ jak by ktoś nie wiedział jak się to usuwa
 
 
martva 
grzeczna dziewczynka


Posty: 1942
Wysłany: 2009-10-11, 09:29   

yyy, miałam śledzika przez dwie godziny, a potem go zablokowałam, ludzie tam łańcuszki robią? :shock:
_________________
Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.
 
 
Toudisław 
Ropuszek

Posty: 6077
Skąd: Z chińskiej bajki
Wysłany: 2009-10-11, 09:31   

Otwórz go sobie na chwile ( prawy dolny róg monitora w przeglądarce masz takie S można śledzika blokować i odblokować to trwa 3 sekundy )

Nie tylko spam ale też popis ludzkiej głupoty. Wiedzą że jak wpiszą coś to NK przeprosi i zamknie śledzika
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Katedra


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,24 sekundy. Zapytań do SQL: 15