FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
pUTIN IDI tY NA CHUJ WOSZY BIT!
Autor Wiadomość
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13136
Wysłany: 2014-08-02, 22:06   

Napiłem się raz cydru. Nigdy więcej.
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
You Know My Name 
Vortex Surfer


Posty: 7413
Skąd: wyższe sensy lodu
Wysłany: 2014-08-03, 17:51   

toto napisał/a:
Byłem w Sosnowcu.
to widać po avku
_________________
Ziuta na Polconie napisał/a:
Pałac Kultury i Nauki...
Mały, ale gustowny
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2014-08-04, 18:36   

Niby: nie śmiej się, dziadku, z cudzego wypadku. Ale w moim przypadku, mój stosunek do Rosji nie pozwala mi się nie śmiać: http://tvn24bis.pl/inform...eli,456138.html I co z tego, że sankcje dotykają, w tym przypadku, niewinnych obywateli? I bardzo dobrze. Może przejrzą na oczy. Choć to mało prawdopodobne, bo rosyjska propaganda trzyma mocno w garści ten naród.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2014-08-04, 18:53   

Zwróć uwagę na język: "Turcja rozpoczęła wyrzucanie naszych turystów z hoteli...", jakie to piękne //spell Nie hotele, którym biuro podróży nie przelało za noclegi i wyżywienie, tylko Turcja wywala. Turcji zrobi się więc referendum, w Trabzonie znajdzie się mniejszość rosyjską, a potem wedle znanego scenariusza :badgrin:
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
dworkin 


Posty: 3985
Wysłany: 2014-08-04, 19:18   

Problem w tym, że Turcja to nie Ukraina. Turcja to 8th Strongest World Army. To nie byłby długotrwały separatyzm.
 
 
You Know My Name 
Vortex Surfer


Posty: 7413
Skąd: wyższe sensy lodu
Wysłany: 2014-08-05, 10:25   

Zależy jak wielu specnazowców byłoby akurat na urlopach...
_________________
Ziuta na Polconie napisał/a:
Pałac Kultury i Nauki...
Mały, ale gustowny
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2014-08-05, 10:26   

Podobno dwie brygady powietrznodesantowe poprosiły o przepustkę i wyjechały na wakacje... //mysli .
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
You Know My Name 
Vortex Surfer


Posty: 7413
Skąd: wyższe sensy lodu
Wysłany: 2014-08-05, 10:29   

To się nazywa: "zabierać pracę do domu" czy "moja pasja stała się moją pracą" //mysli
_________________
Ziuta na Polconie napisał/a:
Pałac Kultury i Nauki...
Mały, ale gustowny
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2014-08-05, 10:34   

Tia, pracoholicy nawet na wakacjach nie potrafią odpoczywać //mysli .

EDIT: W sumie Francuzi i Anglicy wysyłali swoje wojska na kolonie, a Niemcy na obozy //mysli .
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
You Know My Name 
Vortex Surfer


Posty: 7413
Skąd: wyższe sensy lodu
Wysłany: 2014-08-13, 18:00   

Gdy czytam/słucham o rosyjskim konwoju z "pomocą humanitarną" to przypomina się dowcip z 1981 roku:
Na spotkaniu GenSeków z krajów, które były połączone mocnymi więzami przyjaźni martwili się sytuacją w Polsce (dziwne, ale Jaruzela nie było na tym pełnym troski spotkaniu). Zastanawiali się jak pomóc. Ceausescu szybko zabrał głos:
W Polsce brakuje paliwa, a my mamy ropę. Mamy też pół miliona żołnierzy, każdy weźmie dwulitrową butelkę ropy i zaniesie do Płocka...
_________________
Ziuta na Polconie napisał/a:
Pałac Kultury i Nauki...
Mały, ale gustowny
 
 
You Know My Name 
Vortex Surfer


Posty: 7413
Skąd: wyższe sensy lodu
Wysłany: 2014-08-18, 07:35   

http://wiadomosci.gazeta....html#BoxSlotIMT
Lenin, Goebbels i inni wyznawcy boga propagandy z uznaniem kiwają głowami w zaświatach.
_________________
Ziuta na Polconie napisał/a:
Pałac Kultury i Nauki...
Mały, ale gustowny
 
 
BG 
Wyżełłak


Posty: 2080
Wysłany: 2014-08-23, 13:23   

W zeszłym miesiącu dowiedziałem się, że istnieje coś takiego jak cydr. Na początku nie wiedziałem, co to takiego, ale brzmieniowo skojarzyło mi się z jakimś połączeniem cedru z Cyprem.

Niektórzy mówią "styrta" zamiast "sterta" i "wyngiel" zamiast "węgiel", więc dlaczego mieliby nie mówić "cydr" zamiast "cedr".

Jakaś tarocistka stwierdziła, że Putin jest śmiertelnie chory na raka i umrze nie później niż w lutym. Nie wierzę we wróżby, ale - pażywiom, uwidim. W tabloidach też pojawiają się informacje o domniemanej chorobie Putina.

Niektóre media w Rosji oburzają się na sikającego Lenina w Nowej Hucie.
http://www.tvn24.pl/krako...uty,439930.html
Cytat:
Podobny podział panuje w zagranicznych mediach, które rozpisują się na temat małej figurki z Placu Centralnego. - To kpina z Rewolucji Październikowej - pisze rosyjski portal lenta.ru, którego zdaniem figurka upokarza Lenina. I zauważa, że to właśnie dzięki decyzjom władz komunistycznych powstała Nowa Huta.

Widać duch bolszewizmu w Rosji nadal żywy.

Ciekawe, kiedy w Rosji zlikwidują mauzoleum Lenina i zburzą pomniki Lenina, a samego Lenina spopielą. Kiedy Rosjanie wyrzucą na śmietnik historii Lenina, Stalina, Breżniewa, Ziuganowa i uznają ich za zbrodniarzy, szkodników i oszołomów. I kiedy z tego wysokościowca w Moskwie usuną sowiecką gwiazdę z sierpem i młotem, którą niedawno pomalowano tam na barwy flagi Ukrainy (pytanie, dlaczego po prostu nie zniszczono tych bolszewickich symboli, skoro już udało im się tam dostać). Niby ZSRR rozpadł się 23 lata temu, ale symboli z tamtej epoki nadal pełno, i pozytywnych ocen Lenina, a nawet Stalina też. Tak samo na Białorusi. Tylko że wydawało mi się, że na Białorusi komunistów i homo sovieticus jest o wiele więcej niż w Rosji.

Jeszcze rok temu myślałem, że w Rosji już prawie nie ma pomników Lenina, że zburzono je po klęsce puczu Janajewa i po upadku ZSRR - a tymczasem okazało się, że jest ich tam ok. 1800, a popiersi ponad 20 tysięcy. W samej Moskwie i Petersburgu było ich po kilkadziesiąt, z czego spora część nadal została, a w Omsku jest 11 pomników Lenina.

Lenin ma też pomniki w Pietrozawodsku, Wyborgu, Pskowie, Kursku, Astrachaniu, Ufie, Irkucku, Krasnodarze, Kałudze, Niżnym Nowogrodzie, Jekaterynburgu, Czycie, Nowosybirsku, Kazaniu, Riazaniu, Wotkińsku (rodzinnym mieście Piotra Czajkowskiego), Woroneżu, Wołgogradzie, Czelabińsku, Tomsku, Rostowie nad Donem, Permie, Orle, Nogińsku, Magadanie, Wołogdzie, Bijsku, Tule, Biełgorodzie i mnóstwie innych miast i wsi. Ciekawe, jak długo jeszcze będą tam stać. Czy dojdzie do jakiejś rewolucji politycznej lub społecznej, czy najpierw musi wymrzeć obecne pokolenie sprawujące władzę w Rosji.
_________________
Załaduj Wszechświat do działa. Wyceluj w mózg. Strzelaj.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2014-08-28, 14:15   

Mam nadzieję, że Ukraińcy będą zabijać Rosjan tak długo, aż nie ostanie się żaden żywy na ich ziemi. Krwawa partyzantka. Dziś za to wypiję.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
MORT
in emergency brea...


Posty: 1905
Wysłany: 2014-08-28, 17:57   

//mysli Brzmi, jakbyś już dziś zdążył trochę wypić.
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2014-08-28, 18:19   

Rosji na trzeźwo nie razbieriosz --_-
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
mad5killz
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-28, 18:52   

 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2014-08-28, 19:03   

MORT napisał/a:
//mysli Brzmi, jakbyś już dziś zdążył trochę wypić.

Nie udało się. Ale "na sucho" życzę tak samo mocno :)
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2014-08-28, 20:17   

A mi tam trochę szkoda tych ruskich chłopaków, zgodnie z odwieczną rosyjską tradycją pędzonych do walki wódą i naganem politruka. Ale tylko trochę. //mysli
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2014-08-28, 20:34   

NKWD za nimi nie pędzi. Gwałcenie ukraińskich kobiet zamiast siedzenia w domu, pędzi ich samo.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2014-08-28, 21:22   

Trochę upraszczasz, Romku, indywidualizmu kalibru "To ja sobie pojadę, pogwalcę, postrzelam" w tej azjatyckiej kulturze bym nie widział, raczej pokorę wobec władzy, która powoduje że przeciw wojnie demonstrują tylko żony i matki poległych. Przerabialiśmy to w Czeczenii na tysiąc różnych odmian. A mi mimo wszystko zawsze żal zwykłych ludzi wpędzonych w takie skurwysyństwo. //mysli
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2014-08-29, 05:59   

Owszem. Mam do Rosji i Rosjan atakujących innych stosunek atomowy. Bez Rosji po tej stronie Uralu świat, tj. Europa, byłby fajniejszym miejscem. Stąd i moje uproszczenia, bo mi się nie chce w ich przypadku czegokolwiek niuansować. To zawsze będą dla mnie wrogowie mojego kraju. Nawet jeśli będą twierdzić, że mnie kochają. Wtedy będą nimi jeszcze bardziej. A gdyby "zabłądzili" na polskie terytorium i przyszłoby mi z nimi walczyć, nie bawiłbym się w konwencje haskie i branie jeńców. Po wygranej wojnie oddałbym się w ręce Międzynarodowego Trybunału Karnego i odpowiedział za nie branie jeńców. Ale, ostatecznie, kto sądziłby zwycięzców? :)
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
dworkin 


Posty: 3985
Wysłany: 2014-08-29, 10:13   

Dmitrij Siergiejewicz Mereżkowski napisał/a:
Rosja jest rodzaju żeńskiego, ale nigdy nie miała męża. Zawsze była tylko gwałcona – przez Tatarów, carów i bolszewików. Wyłącznie Polska mogła zostać mężem Rosji, ale Polska była za słaba.

A teraz jest gwałcona przez Putina - rządy służb wywodzących się pośrednimi krokami z bolszewizmu właśnie. Cytat ten doskonale oddaje stan rosyjskiego umysłu, streszcza wszystko, o czym pisał Ork. Jak Rosjanie mieliby być inni po takiej dawce historii? Zaś powiedzenie "Musi to na Rusi, a w Polsce jak kto chce" doskonale oddaje różnicę między naszymi narodami i odpowiada na pytanie - dlaczego nigdy nie możemy się dogadać. Wszystko mieści się w tych dwóch sentencjach.

Putin nie jest wielkim władcą, jego ręce są związane, robi wyłącznie to, na co pozwala mu sytuacja. Wielkie rządy modernizują kraje i społeczeństwa, ulepszają je, dając coraz więcej. Na to rosyjskich decydentów nie stać, wymagałoby rozszerzenia wolności i możliwości szarych obywateli, co wiązałoby się z utratą władzy satrapów. A skoro nie są w stanie dać namacalnych wartości, pompują urojone. Rosyjski obywatel zniesie biedę i braki w sklepach, jeżeli dowartościuje go potęga Wielkiej Rossiji, da sens biedzie w tej potędze. Dlatego Putin musi pompować imperialistyczne ego swych krajan, co wymaga coraz bardziej drastycznych środków.

Dlatego też oddzielam Kreml od szarych Rosjan, by nie nienawidzić ich wszystkich, choć to kuszące i najprostsze. Ostatnie dni uświadomiły mi, że Kreml to zło. Serio. I należy go wymazać z powierzchni tego świata.
  
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2014-08-29, 10:32   

W moim przypadku trudno mówić o nienawiści do kogokolwiek. To raczej brak sentymentu. Uczucie zimne, z pewnością bezduszne. I wynikające z historii. A gdybym wierzył w reinkarnację i wędrówkę dusz, to mógłbym napisać, że moje poprzednie wcielenie gdzieś na terenie Rosji musiało marnie skończyć, bo mam wobec tego kraju podskórny, wręcz biologiczny odruch niechęci, strachu, obrzydzenia. To dukajowy Pomiot Czarnoksiężnika - ciało obce, narośl na cywilizacji Zachodu, rak, który ją toczy.

Nie interesuje mnie rosyjska dusza, ponieważ nie zależy mi na jej zrozumieniu. Nie jest ono mi do niczego potrzebne. Choć gdyby miało się przydać do podboju i ujarzmienia tego kraju, to wtedy mógłbym się nią zainteresować. Dla mnie Rosjanie nigdy nie będą przyjaciółmi, nigdy nie będą dobrymi sąsiadami. To zawsze będzie cień wiszący nad Polską. Bo w demokratyzację Rosji wierzę tak samo, jak w demokratyzację państw islamskich.

Z jednej strony cieszę się, że Putin ten kraj trzyma w zapaści i feudalizmie - nie rozwijają się i nie są gospodarczo silni na tyle, aby zaatakować Polskę i resztę Zachodu. Chyba że atomówkami - tym zawsze mogą grozić. Z drugiej, jak napisał dworkin, Putin karmi swoich niewolników (bo kimże oni są - obywatelami? Wolne żarty) nacjonalistycznymi bzdurami i wizją Wielkiej Rosji. Przy odpowiedniej tresurze mogą jednak dojść nad Wisłę, jak w 1920 r. (może nawet nie poganiani przez NKWD za plecami), w łapciach, obdarci i głodni - aby radośnie palić, rabować, zabijać Lachów i gwałcić Laszki.

I wtedy dla takich Rosjan - nawet jeśli w domu to anioły, biedulki zatrute chorą ideologią - nad Wisłą litości być nie może.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
mad5killz
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-16, 19:50   

:>
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=sGAjOzjgaDQ[/youtube]
 
 
jewgienij 

Posty: 754
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-09-18, 06:26   

A ja tam Rosję lubię, uważam za naród zdolniejszy niż Polska.
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2014-09-18, 07:19   

Lubisz wszystkich Rosjan, czy jednak skupiasz się na Turgieniewie, Tołstoju i Rachmaninowie ignorując tych, którzy strzelali ludziom w potylicę? Z Rosją i Rosjanami mam podobny problem co z Żydami i Izraelem, o ile wyjściowo nie mam nic przeciwko konkretnym ludziom - dopóki mi na odcisk nie wejdą - o tyle do obu tych tworów państwowych mam stosunek mocno krytyczny, że pozwolę sobie na drastyczny eufemizm. A z drugiej strony przez kogoś jednak te twory są tworzone, to nie są byty odrębne od swoich obywateli, skądś się to poparcie dla działań władz, choćby najskurwysyńszych, bierze. No, ale nikt nie mówił, że łatwo jest być zielonym //orc
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
dworkin 


Posty: 3985
Wysłany: 2014-09-18, 07:29   

jewgienij napisał/a:
A ja tam Rosję lubię, uważam za naród zdolniejszy niż Polska.

Mniej więcej na zasadzie, wg której Wandalowie byli zdolniejsi od Rzymian.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2014-09-18, 14:53   

dworkin napisał/a:
jewgienij napisał/a:
A ja tam Rosję lubię, uważam za naród zdolniejszy niż Polska.

Mniej więcej na zasadzie, wg której Wandalowie byli zdolniejsi od Rzymian.

Rosjanie zdolniejsi od Polaków? W czym? W piciu wódki?
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
jewgienij 

Posty: 754
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-09-18, 17:03   

We wszystkim. W literaturze, w muzyce, w szachach, w sporcie, wojnie.
W piciu wódki pewnie też.
 
 
jewgienij 

Posty: 754
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-09-18, 17:08   

Stary Ork napisał/a:
Lubisz wszystkich Rosjan, czy jednak skupiasz się na Turgieniewie, Tołstoju i Rachmaninowie ignorując tych, którzy strzelali ludziom w potylicę? Z Rosją i Rosjanami mam podobny problem co z Żydami i Izraelem, o ile wyjściowo nie mam nic przeciwko konkretnym ludziom - dopóki mi na odcisk nie wejdą - o tyle do obu tych tworów państwowych mam stosunek mocno krytyczny, że pozwolę sobie na drastyczny eufemizm. A z drugiej strony przez kogoś jednak te twory są tworzone, to nie są byty odrębne od swoich obywateli, skądś się to poparcie dla działań władz, choćby najskurwysyńszych, bierze. No, ale nikt nie mówił, że łatwo jest być zielonym //orc



Stąd się to dzieje, że naród uległy. Strzelali w potylicę. Jak Serbowie, Niemcy, Brytyjczycy, Amerykanie, Francuzi itp. To nie jest ruska specjalność. Mało kto wie, że największym złodziejem i mordercą ever nie jest Rosja, ale Wielke Brytania, tyle że angoli nie ustawiamy nigdy w złym świetle, bo to kap of ti, które nam imponuje, a nie azjatyckie hordy.
  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Katedra


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 13