Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row



FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
Bieszczady 2010
Author Message
MadMill
Bucek


Posted:    Bieszczady 2010 [ !!! ]

Jak Ojciec Założyciel tematu - nie wiem czemu ja, bo nie mam pojęcia co i jak xD - zakładam temat - wyszło ambitnie jak diabli. o.o

Dobra Jeke i Magiel wspominali o tygodniu(?) w Bieszczadach w wakacje 2008. Ustalenia, wolne mysli, skojarzenia i bardziej konkretne wizje. Wszystkie mile widziane. ;)
  
 
 
Ł
dziura w niebycie


Posted:     [ !!! ]

Coś czuje że Biblioteka przejmuje pałeczke wyjazdów w Bieszczady od Narilvataru. Niech zgadne - znając Magla to - Wetlina, Misiowa Polana czyli standardt ale za to zajebiscie wysoki. Oczywiście się pisze poprzednie dwukrotne wypady były orgasmatroniczne.

Ale... po co zakładac temat o planach wakacyjnych teraz? :shock: Rozumiem trzeba czasu, ale to lekkie przegięcie. :P
 
 
MadMill
Bucek


Posted:     [ !!! ]

[quote="Łaku"]Rozumiem trzeba czasu, ale to lekkie przegięcie. :P[/quote]
Późnie będą marudzić, że za późno. :P
[quote="Łaku"]Oczywiście się pisze poprzednie dwukrotne wypady były orgasmatroniczne. [/quote]
Łako znowu używa trudnych słów. :P xDDD
 
 
wred


Posted:     [ !!! ]

Wow, jestem ZA, jak najbardziej, moja najbliższa rodzinka nie trawi włóczyć się po górach więc raczej nie byłoby problemów.
 
 
Ł
dziura w niebycie


Posted:     [ !!! ]

Wred a kto powiedział że my idziemy włóczyć się po górach? My jedziemy w bieszczady. :P To mniej więcej taka różnica jak iść na film a iśc do kina [z koleżanką]. :P

[quote="MadMill"]
Łako znowu używa trudnych słów. :P xDDD[/quote]
Egzegeza mych postów ma aksjologicznie rzecz biorąc wartość influencyjną. :mrgreen:
 
 
Kal
szukająca swojego m.


Posted:     [ !!! ]

Bieszczady... jestem za, ale tygodnia ze mną byście nie wytrzymali, a poza tym wstydzę się większych grup :-o
Ale jakby co to jest to bardzo dobry pomysł :)
 
 
Olisiątko


Posted:     [ !!! ]

Vouch. Nie mam w sumie tak daleko tam, jeśli bedę miał kase i nie bede gdzieś zasuwał to możecie się mnie spodziewać. Trzeba będzie zdać sesję... :P
 
 
KapitanOwsianka
plotkara

Posted:     [ !!! ]

Ostatni wyjazd z serii "Walne zgromadzenie", czy też "wyprawa żółwiowego plemienia" organizowałem ja i wyszło trochę hedonowato.
Prawda Łakuś? Ach te powroty na rauszu, pacyfikacja biednej mieściny!
Nie mniej rzeczywiście jest trochę za wcześnie na takie plany. Na Piotrowej Polanie rzeczywiście trzeba nieco wcześniej zamawiać domki i w ogóle, ale poczekajmy z tym do przyszłego roku!

Pozdrawiam, Owsianka.
 
 
Nevi
Enigmajczyk


Posted:     [ !!! ]

Piszę się, a jak.

Muszę tylko zszyć Tehacjusza, bo mu nóżki odpadły, a to byłoby nieszczęście wielkie, gdyby Wielki Kosmiczny Niedźwiedź Trawiasto-Lufkowy był na czas wyjazdu niesprawny.
 
 
jeke
Maruda


Posted:     [ !!! ]

po wczorajszo dzisiejszych doznaniach spotkaniowych się piszę na mur XD

po Nowym Roku się zacznie załatwiać formalności rezerwacyjne ;)
 
 
makatka
Zapluta Wiedźma


Posted:     [ !!! ]

[i]A ja się raczej nie piszę, bo mam nowego członka rodziny w postaci psicy, która nie toleruje jakichkolwiek innych zwierząt, więc zostawienie jej z teściami, albo z moimi rodzicami odpada, podróż pociągiem przez tyle h z psem jest wykluczona, zaś auta nie posiadamy.[/i]
 
 
Jander
Nonholik


Posted:     [ !!! ]

Ja z chęcią, choć to odległy czas jeszcze :)
 
 
KapitanOwsianka
plotkara

Posted:     [ !!! ]

No dobra dzieci... Organizujecie coś takiego, czy nie bardzo?
 
 
Metzli
Diablica


Posted:     [ !!! ]

Ale do wakacji jeszcze trochę czasu jest... //panda

Chociaż może ja się tam nie znam, no i nie jestem jednym z organizatorów :P
 
 
Bruja
Bucka


Posted:     [ !!! ]

Organizujemy!

To znaczy, nie ja konkretnie... bo jak ja do tego przyłożę moje śliczne rączki, to pojedziemy na Kaukaz, a nie w Bieszczady xD

Zapotrzebowanie jak widać jest, więc organizatorzy też się znajdą <niewinna minka>
 
 
Arlzermo
Dorsz Marienburski


Posted:     [ !!! ]

Ja się mogę początkowo zglosić - chociaż niektórzy wiedzą jak to ze mną jest. W 10 minut moje super-duper-hiper-na-ostatni-guzik-dopięte plany potrafią się rypnąć dokumentnie... Więc póki co się pisze, jesli coś takiego miało by mieć miejsce, ale to czy pojadę jest WIELKĄ niewiadomą...
 
 
Toudisław
Ropuszek

Posted:     [ !!! ]

//buu No to jak rezerwujemy coś //buu
 
 
Arlzermo
Dorsz Marienburski


Posted:     [ !!! ]

Nie widzę sensu w zakładaniu nowego wątku - zawsze można zmienić nazwę starego, jako że tematyka jest taka sama.
Pytanie jest proste: czy w tym roku jest szansa na wykrojenie jakegoś ogólnobibliotecznego zlotu vel. Bieszczad?
 
 
Ł
dziura w niebycie


Posted:     [ !!! ]

Tak rzucasz to zapytanie w eter licząc, że zza rogu wyskoczy pełen entuzjazmu tatuś całej wycieczki? :P
 
 
Lev
Wkurwiajka


Posted:     [ !!! ]

Wakacje już lada moment...
 
 
Ł
dziura w niebycie


Posted:     [ !!! ]

Maciej rozpuścił wici więc coś jest na rzeczy.
 
 
Lev
Wkurwiajka


Posted:     [ !!! ]

Niech ktoś wytłumaczy Deriusowi, że go akceptujemy bo nie pojedzie.
 
 
Arlzermo
Dorsz Marienburski


Posted:     [ !!! ]

Erm... A to jest zamknięta "wycieczka" z panią wychowawczynią i listą obecności, czy może pozostajecie otwarci co do nowych twarzy? ^.^
 
 
Lev
Wkurwiajka


Posted:     [ !!! ]

Maciej "Kapitan Owsianka" I. jest naszą panią wychowawczynią.
Ale lista jest otwarta.
 
 
Ł
dziura w niebycie


Posted:     [ !!! ]

ale prjriorytet mają osoby z zestawem głosników, laptopem, lubiące robić jedzenie innym i pożyczać pieniadzę i fani mody na sukces żebym miał do kogo rozmawiać o czymś co nie jest "The O.C."
 
 
Display posts from previous:   
[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group