FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Batman - Christophera Nolana, ale można i szerzej go ująć
Autor Wiadomość
Tixon 
Ukryty Smok


Posty: 6273
Skąd: Piła
Wysłany: 2012-12-04, 13:24   

Plejbek napisał/a:
Na te wątpliwości co do udziału Nolana to masz jakieś źródło, czy tak sobie po prostu wyimaginowałeś?

Słucham różnych środowisk. Zarówno ludzi, którym wydaje się, że wiedzą coś na ten temat, jak i tym, którzy mają papiery potwierdzające wiedzę ;)
Nie umniejszając obu środowisk, większą wagę przykładam do tych drugich.
_________________
Stary Ork napisał/a:
Żelki to prawda, dobro i piękno skondensowane w łatwej do przełknięcia formie żelatynowych zwierzątek. Wyobraź sobie świat bez żelków - byłbyś w stanie żyć pośród tego niegościnnego, jałowego pustkowia wiedząc, że znikąd nadzieje?

MORT napisał/a:
Romulus, Tix właśnie cię pobił w redneckowaniu.

Romulus - nie decydujemy o losach świata.
Ł - CHYBA TY
MrSpellu - Rebe, czego nie rozumiesz w zdaniu:
ŻYDOMASONERIA JEST TAJNA, psiakrew? :/
 
 
Plejbek 


Posty: 842
Skąd: Black Lodge
Wysłany: 2012-12-04, 13:39   

Tixon napisał/a:
Plejbek napisał/a:
Na te wątpliwości co do udziału Nolana to masz jakieś źródło, czy tak sobie po prostu wyimaginowałeś?

Słucham różnych środowisk. Zarówno ludzi, którym wydaje się, że wiedzą coś na ten temat, jak i tym, którzy mają papiery potwierdzające wiedzę ;)
Nie umniejszając obu środowisk, większą wagę przykładam do tych drugich.


A możesz jakiegoś linka do tych papierów podrzucić? Serio pytam, bo jakoś trudno mi uwierzyć, że nazwisko Nolana przy tym filmie to jakaś teoria spiskowa i znalazło się w oficjalnych informacjach o filmie po to aby ludzi do kin przyciągnąć. Bo chyba tak powinienem interpretować to co piszesz, nie?
 
 
Tixon 
Ukryty Smok


Posty: 6273
Skąd: Piła
Wysłany: 2012-12-04, 13:52   

Papiery - czytaj, osoby które ukończyły kulturoznawstwo i pochodne.
Interpretacja - akcentując kursywę, ma wyjść złośliwość, że Nolan odpowiada za taki film.
Zresztą patrz przykład Avengersów Whedona - na ile mu pozwolili zrobić film po swojemu, na ile był wg odgórnych planów.

A teraz tylko czekać na jakąś złośliwą ripostę Łaka :)
_________________
Stary Ork napisał/a:
Żelki to prawda, dobro i piękno skondensowane w łatwej do przełknięcia formie żelatynowych zwierzątek. Wyobraź sobie świat bez żelków - byłbyś w stanie żyć pośród tego niegościnnego, jałowego pustkowia wiedząc, że znikąd nadzieje?

MORT napisał/a:
Romulus, Tix właśnie cię pobił w redneckowaniu.

Romulus - nie decydujemy o losach świata.
Ł - CHYBA TY
MrSpellu - Rebe, czego nie rozumiesz w zdaniu:
ŻYDOMASONERIA JEST TAJNA, psiakrew? :/
 
 
adamo0 
Gentleman


Posty: 1575
Wysłany: 2012-12-04, 14:04   

Oj, ale pleciesz. Ludzie, którzy ukończyli kulturoznawstwo, to raczej nie jest grupa, która ma odpowiednią fachową wiedzę do oceniania i interpretowania filmów, co innego filmoznawcy.

Poza tym opinie znajomych raczej nie mogą przesądzać o tym, czy film zrobił Nolan czy nieNolan. To ja mówię, że na podstawie zwiastunów Hobbita wnioskuję, że to nie Peter Jackson go kręci. Moja żona kończyła polonistykę i kulturoznawstwo. Wierzysz mi?

Co innego, na ile rzeczywiście Nolan miał wolną rękę, a na ile producenci wymusili na nim pewne ustępstwa, co zaważyło na odbiorze.
_________________
Ignoti et Quasi Occulti
 
 
sanatok
Latający Pomidor


Posty: 1417
Skąd: Megamaszyna
Wysłany: 2012-12-04, 14:56   

Tixon tygodnia.
_________________
Meet Minsky. He understands that stability is destabilizing. Be like Minsky.
 
 
Tixon 
Ukryty Smok


Posty: 6273
Skąd: Piła
Wysłany: 2012-12-04, 16:55   

adamo0 napisał/a:
Wierzysz mi?

Wierzę Romulusowi, jeśli idzie o polskie sądownictwo. EOT.
_________________
Stary Ork napisał/a:
Żelki to prawda, dobro i piękno skondensowane w łatwej do przełknięcia formie żelatynowych zwierzątek. Wyobraź sobie świat bez żelków - byłbyś w stanie żyć pośród tego niegościnnego, jałowego pustkowia wiedząc, że znikąd nadzieje?

MORT napisał/a:
Romulus, Tix właśnie cię pobił w redneckowaniu.

Romulus - nie decydujemy o losach świata.
Ł - CHYBA TY
MrSpellu - Rebe, czego nie rozumiesz w zdaniu:
ŻYDOMASONERIA JEST TAJNA, psiakrew? :/
 
 
adamo0 
Gentleman


Posty: 1575
Wysłany: 2012-12-04, 17:44   

Aha. Dobra argumentacja.
_________________
Ignoti et Quasi Occulti
 
 
Ł 
dziura w niebycie


Posty: 4475
Skąd: fnord
Wysłany: 2012-12-04, 18:27   

Ja myślałem że Tixonem tygodnia będzie wrzuta o reptilańskim sobowtórze Nolana zamiast Nolana który nakręcił Dark Knight i ...Rises ale kurwa los jest dzisiaj szczodry:

Tixon napisał/a:
Słucham różnych środowisk. Zarówno ludzi, którym wydaje się, że wiedzą coś na ten temat, jak i tym, którzy mają papiery potwierdzające wiedzę
Nie umniejszając obu środowisk, większą wagę przykładam do tych drugich.

[...]

Papiery - czytaj, osoby które ukończyły kulturoznawstwo i pochodne.

http://www.youtube.com/watch?v=_OtvS2l-SIs#t=4m24s

Witamy pierwszego Białowąsa ZB!
  
 
 
Jander 
Nonholik


Posty: 6189
Skąd: Kolabo. miasto Tichy
Wysłany: 2012-12-04, 18:33   

Satyryczny przerywnik
_________________
www.lovage.soup.io
 
 
Tixon 
Ukryty Smok


Posty: 6273
Skąd: Piła
Wysłany: 2012-12-04, 20:22   

Metoda na Łaka - znajdź fragment, wyrwij z kontekstu, dopasuj filmik. --_-
_________________
Stary Ork napisał/a:
Żelki to prawda, dobro i piękno skondensowane w łatwej do przełknięcia formie żelatynowych zwierzątek. Wyobraź sobie świat bez żelków - byłbyś w stanie żyć pośród tego niegościnnego, jałowego pustkowia wiedząc, że znikąd nadzieje?

MORT napisał/a:
Romulus, Tix właśnie cię pobił w redneckowaniu.

Romulus - nie decydujemy o losach świata.
Ł - CHYBA TY
MrSpellu - Rebe, czego nie rozumiesz w zdaniu:
ŻYDOMASONERIA JEST TAJNA, psiakrew? :/
 
 
Sharin 
Pigeon Slayer


Posty: 1200
Wysłany: 2012-12-04, 20:32   

Mi się filmy Nolana o Batmanie podobały, wszystkie.

Nie oczekiwałem od nich niczego poza rozrywką i rozrywkę otrzymałem. Historię nakręconą z myślą o kinie sensacyjnym. Nie oczekiwałem kina ambitnego. Postać Batmana to także jedynie dodatek, rekwizyt mający umilić ogólną historyjkę.

Jeżeli chcę obejrzeć Batmana dla postaci komiksowej to oglądam Burtona.

Tyle w temacie.
_________________
Próżnia doskonała

Próżnia Doskonała na Facebooku
 
 
MORT
in emergency brea...


Posty: 1905
Wysłany: 2012-12-04, 20:55   

Sharin napisał/a:
Jeżeli chcę obejrzeć Batmana dla postaci komiksowej to oglądam Burtona.

Specjalistą nie jestem, ale u Burtona Batek ma kilka niekomiksowych cech. Np. zabija ludzi.
 
 
Ł 
dziura w niebycie


Posty: 4475
Skąd: fnord
Wysłany: 2012-12-04, 20:57   

Tixon napisał/a:
Metoda na Łaka - znajdź fragment, wyrwij z kontekstu, dopasuj filmik. --_-

Co wyrwałem z kontekstu? Przecież mogę Ci to zacytować, całymi postami bo tam żadnego kontektu zmieniającego sens tych słow nie było. Jasno napisałeś że opinie "kulturoznawców" koniecznie z papierem, przekładasz nad inne.To pokazałem Ci przykład Pani Białowąs która skończyła kulturoznawstwo, filmoznawstwo i reżyserkę i nie przeszkadza jej być idiotką w temacie filmu. Żebyś troszkę ruszył główką. A ty sobie tego stroisz foszki.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2012-12-04, 21:00   

Rozumiem tok myślenia Tixona, ale jeżeli chodzi o popkulturę, to kumaty amator potrafi do dyskusji wnieść więcej niż "ekspert" z dyplomem. Immersja się kłania //spell
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Ł 
dziura w niebycie


Posty: 4475
Skąd: fnord
Wysłany: 2012-12-04, 21:05   

Ja też nie chce deprecjonować ludzi z wykształceniem kierunkowym, tylko mierzi mnie automatyzm w myśleniu jaki przedstawił Tixon. Jakieś takie żenujące poddaństwo intelektualne. Ale niech on się słucha Pani Białowąs, ona ma tytuły, więc wie lepiej. //spell
 
 
Sharin 
Pigeon Slayer


Posty: 1200
Wysłany: 2012-12-04, 21:10   

MORT napisał/a:
Specjalistą nie jestem, ale u Burtona Batek ma kilka niekomiksowych cech. Np. zabija ludzi.


Zależy, w których komiksach.
_________________
Próżnia doskonała

Próżnia Doskonała na Facebooku
 
 
MORT
in emergency brea...


Posty: 1905
Wysłany: 2012-12-04, 21:14   

Sharin napisał/a:
Zależy, w których komiksach.

Ale uśmiecha się przy tym?
 
 
Sharin 
Pigeon Slayer


Posty: 1200
Wysłany: 2012-12-04, 21:18   

MORT napisał/a:
Ale uśmiecha się przy tym?


Aż tak dobrze nie ma ;)
_________________
Próżnia doskonała

Próżnia Doskonała na Facebooku
 
 
Tixon 
Ukryty Smok


Posty: 6273
Skąd: Piła
Wysłany: 2012-12-04, 21:31   

Ł napisał/a:
Jasno napisałeś że opinie "kulturoznawców" koniecznie z papierem, przekładasz nad inne.To pokazałem Ci przykład Pani Białowąs która skończyła kulturoznawstwo, filmoznawstwo i reżyserkę i nie przeszkadza jej być idiotką w temacie filmu. Żebyś troszkę ruszył główką. A ty sobie tego stroisz foszki.

Ta, jasne. Ja mówiłem o słuchaniu obu środowisk i przykładaniu większej wagi do tych mających wiedzę, Ty linkujesz Białowąs, która twierdzi, że skończyła kulturoznawstwo, więc wie lepiej.
Czyli rozumowanie - ona gada bzdury, więc moje środowisko gada bzdury.
Do tego porównujesz ją ze mną " pierwszy Białowąsa ZB" (bo? nie skończyłem kulturoznawstwa, zamiast tego słucham ludzi którzy skończyli - więc porównanie nie ma podstaw poza Twoim widzimisiem). A na koniec - Tixon jest B, a B to idiotka w temacie.
Ale ja stroję foszka...
MrSpellu napisał/a:
Rozumiem tok myślenia Tixona, ale jeżeli chodzi o popkulturę, to kumaty amator potrafi do dyskusji wnieść więcej niż "ekspert" z dyplomem. Immersja się kłania

Narzędzia stary, narzędzia. Amator też może je mieć, ale ja nigdzie nie stawiam twierdzenia (które sugeruje Łaku), że "ekspert" zawsze lepiej odczyta popkulturę od amatora.
_________________
Stary Ork napisał/a:
Żelki to prawda, dobro i piękno skondensowane w łatwej do przełknięcia formie żelatynowych zwierzątek. Wyobraź sobie świat bez żelków - byłbyś w stanie żyć pośród tego niegościnnego, jałowego pustkowia wiedząc, że znikąd nadzieje?

MORT napisał/a:
Romulus, Tix właśnie cię pobił w redneckowaniu.

Romulus - nie decydujemy o losach świata.
Ł - CHYBA TY
MrSpellu - Rebe, czego nie rozumiesz w zdaniu:
ŻYDOMASONERIA JEST TAJNA, psiakrew? :/
 
 
Ł 
dziura w niebycie


Posty: 4475
Skąd: fnord
Wysłany: 2012-12-04, 21:43   

Tixon napisał/a:

Ta, jasne. Ja mówiłem o słuchaniu obu środowisk i przykładaniu większej wagi do tych mających wiedzę, Ty linkujesz Białowąs, która twierdzi, że skończyła kulturoznawstwo, więc wie lepiej.
Czyli rozumowanie - ona gada bzdury, więc moje środowisko gada bzdury.
Do tego porównujesz ją ze mną " pierwszy Białowąsa ZB" (bo? nie skończyłem kulturoznawstwa, zamiast tego słucham ludzi którzy skończyli - więc porównanie nie ma podstaw poza Twoim widzimisiem). A na koniec - Tixon jest B, a B to idiotka w temacie.
Ale ja stroję foszka...

Karnego Białowąsa dostałeś za powoływanie się na anonimowych ekspertów (z papierem!) w odpowiedzi na pytanie o źródło, w celu podparcia swojego bullshitu. Nadal nie podałeś żadnych wypowiedzi żadnych nazwisk, sam bullshit. I jeszcze smęcisz i robisz z siebie ofiare, I mamy Cię traktować poważnie?

Tixon napisał/a:
ale ja nigdzie nie stawiam twierdzenia (które sugeruje Łaku), że "ekspert" zawsze lepiej odczyta popkulturę od amatora.

Nie, Ty tylko stwierdziłeś że jeśli ktoś ma papier to przykładasz większą wagę do jego zdania. I widzisz to jest różnica - ja najpierw patrzę na wypowiedź a później dostrzegam fakt posiadania papieru (i widzę logiczną konsekwencję - ktoś ma wiedze więc nic dziwnego że ma tytuł), a Ty odwrotnie. Znowu Tixon myślisz skutki z przyczynami.
 
 
Tixon 
Ukryty Smok


Posty: 6273
Skąd: Piła
Wysłany: 2012-12-04, 22:05   

Wiem, że masz ostre skłonności do gustowego faszyzmu, ale proszę, nie nazywaj mojego zdania a prori bullshitem. Deczko mnie to zniechęca do konwersacji.
Ł napisał/a:
Karnego Białowąsa dostałeś za powoływanie się na anonimowych ekspertów (z papierem!) w odpowiedzi na pytanie o źródło

Widzisz, co chcesz zobaczyć, co pasuje Ci do tezy.
Jest proste pytanie - skąd te wątpliwości.
Jest prosta odpowiedź - od innych ludzi, siedzących w temacie.
Nie wszystko jest w internecie czy na youtube. Czasami też z rozmów z ludźmi możesz się ciekawych rzeczy dowiedzieć.
Ł napisał/a:
Nie, Ty tylko stwierdziłeś że jeśli ktoś ma papier to przykładasz większą wagę do jego zdania.

Już dawno miałeś logikę i Ci się plącze.
_________________
Stary Ork napisał/a:
Żelki to prawda, dobro i piękno skondensowane w łatwej do przełknięcia formie żelatynowych zwierzątek. Wyobraź sobie świat bez żelków - byłbyś w stanie żyć pośród tego niegościnnego, jałowego pustkowia wiedząc, że znikąd nadzieje?

MORT napisał/a:
Romulus, Tix właśnie cię pobił w redneckowaniu.

Romulus - nie decydujemy o losach świata.
Ł - CHYBA TY
MrSpellu - Rebe, czego nie rozumiesz w zdaniu:
ŻYDOMASONERIA JEST TAJNA, psiakrew? :/
 
 
MORT
in emergency brea...


Posty: 1905
Wysłany: 2012-12-04, 22:08   

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=WoudYNeVn5E[/youtube]
 
 
sanatok
Latający Pomidor


Posty: 1417
Skąd: Megamaszyna
Wysłany: 2012-12-05, 01:04   

Ale powołujesz się na autorytet,którego nie ujawniasz, co więcej nie przytaczasz żadnego z twierdzeń owego autorytetu ani opisu dajacego możliwość oceny i weryfikacji tego jak i jakimi narzędziami się posługuje. Tak jest, bo twoi anonimowi eksperci tak ustalili w sposób, aby którego nie ujawniasz. Antek Policmajster ZB. Mamy Ci wierzyć na słowo? czy może przytaczasz poglądy, ale które nie do końca rozumiesz? Wskazujesz nam mistrza wiedzy tajemnej, dostępnej tylko w przekazie ustnym. Zachowaj, ale że jakiś umiar w tej metodzie.
_________________
Meet Minsky. He understands that stability is destabilizing. Be like Minsky.
 
 
Ł 
dziura w niebycie


Posty: 4475
Skąd: fnord
Wysłany: 2012-12-05, 07:17   

Tixon napisał/a:

Nie wszystko jest w internecie czy na youtube. Czasami też z rozmów z ludźmi możesz się ciekawych rzeczy dowiedzieć.

O, zostałeś świadkiem Jehowy? Podobno bycie porwanym przez UFO, albo wędrówki przez wszechświat w ciele astralnym to też budujące doświadczenia. Ale może zachowaj je dla siebie jak nie masz konkretów?

Tixon napisał/a:

Ł napisał/a:
Nie, Ty tylko stwierdziłeś że jeśli ktoś ma papier to przykładasz większą wagę do jego zdania.

Już dawno miałeś logikę i Ci się plącze.


Tixon napisał/a:
Zarówno ludzi, którym wydaje się, że wiedzą coś na ten temat, jak i tym, którzy mają papiery potwierdzające wiedzę
Nie umniejszając obu środowisk, większą wagę przykładam do tych drugich.

Jasne, moja poplątana logika zhackowała Ci konto i dopisała te zdanie.
 
 
Plejbek 


Posty: 842
Skąd: Black Lodge
Wysłany: 2012-12-05, 09:44   

Tixon, gdybyś nie postawił tak kontrowersyjnej tezy (Nolan nie stoi za trzecią częścią) to pewnie nie wywołałoby to takiej reakcji. Sposób w jaki to napisałeś jest wyjęty z podręcznika teorii spiskowych - to w zestawieniu z argumentacją "rozmowa z ludźmi z papierami z kulturoznawstwa" wygląda po prostu słabo. Może miałeś na myśli to, że Nolan nie do końca miał możliwość zaprezentowania swojej wizji bo go np. producenci ograniczali? Nawet jeśli to i tak całość Twojej wypowiedzi kompromituje fakt, że nie widziałeś tego filmu.
Może nie idź w zaparte i przyznaj, że po prostu trochę popłynąłeś (hejt Cię poniósł znowu - jak to Dworkin u Wegnera pisał).
 
 
Tixon 
Ukryty Smok


Posty: 6273
Skąd: Piła
Wysłany: 2012-12-05, 12:38   

Plejbek napisał/a:
Może miałeś na myśli to, że Nolan nie do końca miał możliwość zaprezentowania swojej wizji bo go np. producenci ograniczali? Nawet jeśli to i tak całość Twojej wypowiedzi kompromituje fakt, że nie widziałeś tego filmu. Może nie idź w zaparte i przyznaj, że po prostu trochę popłynąłeś (hejt Cię poniósł znowu - jak to Dworkin u Wegnera pisał).

IMO poniosło drugą stronę, która pomimo akcentowanej ironii, odebrała to dosłownie jako właśnie teorię spiskową (a odpowiadałem w interpretacji o co chodzi). Poszło - Tixon hejtuje Nolana, chociaż nie widział trzeciej części. Jak gdyby było to konieczne - część druga ustawiła kierunek i zwrot : więcej, efektowniej oraz rozpoczęła zjazd równią pochyłą, więc skoro trzecia część jest słabsza od drugiej - i masz na to opinie ludzi z wcześniejszych stron, a druga od pierwszej, więc wniosek jest prosty : najlepszy Batman Nolana, to Batman Begins. Czyli kurrrak nie jest osamotniony w swojej opinii.
Młodzik poszedł sugerowaną stroną, ale zaginęła ona w trollololo jakie się rozpętało.
Ł napisał/a:
Jasne, moja poplątana logika zhackowała Ci konto i dopisała te zdanie.

Mam nieśmiałe podejrzenie, że boli Cię, że nad (między innymi) Twoje zdanie na temat Batmanów Nolana przekładam zdanie kogoś innego, z innymi narzędziami. Bo co z tego zdania wynika, jeśli nie ma zamiaru wyrywać go z kontekstu i hejtować : w temacie Nolana wysłuchałem zdania strony która go chwaliła, jak i strony która go krytykowała. Następnie dokonałem oceny i wyszło mi, że druga strona dysponuje konkretną wiedzą i narzędziami, czym mnie przekonała.

A co do logiki, to nie ja ze zdania "Nie umniejszając obu środowisk, większą wagę przykładam do tych drugich. " wyciągnąłem wniosek > Ty tylko stwierdziłeś że jeśli ktoś ma papier to przykładasz większą wagę do jego zdania.
_________________
Stary Ork napisał/a:
Żelki to prawda, dobro i piękno skondensowane w łatwej do przełknięcia formie żelatynowych zwierzątek. Wyobraź sobie świat bez żelków - byłbyś w stanie żyć pośród tego niegościnnego, jałowego pustkowia wiedząc, że znikąd nadzieje?

MORT napisał/a:
Romulus, Tix właśnie cię pobił w redneckowaniu.

Romulus - nie decydujemy o losach świata.
Ł - CHYBA TY
MrSpellu - Rebe, czego nie rozumiesz w zdaniu:
ŻYDOMASONERIA JEST TAJNA, psiakrew? :/
 
 
sanatok
Latający Pomidor


Posty: 1417
Skąd: Megamaszyna
Wysłany: 2012-12-05, 12:54   

Czyli to nawet nie jest Twoja własna opinia, a tylko powtarzasz po kimś. W dodatku nie mogąc tego zweryfikować i uargumentować. Papuga?

Nie wiem jak dla Ciebie, ale dla mnie żeby mówić coś dla o ksiazce/filmie trzeba go wcześniej przeczytać/obejrzeć . Recenzje od kogo odpisujesz?
_________________
Meet Minsky. He understands that stability is destabilizing. Be like Minsky.
 
 
Tixon 
Ukryty Smok


Posty: 6273
Skąd: Piła
Wysłany: 2012-12-05, 13:29   

Co nie jest moja opinią i czego nie mogę zweryfikować?
Wiesz jak dla mnie, bo napisałem w poście jak ja uważam.
_________________
Stary Ork napisał/a:
Żelki to prawda, dobro i piękno skondensowane w łatwej do przełknięcia formie żelatynowych zwierzątek. Wyobraź sobie świat bez żelków - byłbyś w stanie żyć pośród tego niegościnnego, jałowego pustkowia wiedząc, że znikąd nadzieje?

MORT napisał/a:
Romulus, Tix właśnie cię pobił w redneckowaniu.

Romulus - nie decydujemy o losach świata.
Ł - CHYBA TY
MrSpellu - Rebe, czego nie rozumiesz w zdaniu:
ŻYDOMASONERIA JEST TAJNA, psiakrew? :/
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2012-12-05, 13:53   

Tixon napisał/a:
Mam nieśmiałe podejrzenie, że boli Cię, że nad (między innymi) Twoje zdanie na temat Batmanów Nolana przekładam zdanie kogoś innego, z innymi narzędziami.

Tixon roku o_O A może nawet dekady //mysli

sanatok napisał/a:
Nie wiem jak dla Ciebie, ale dla mnie żeby mówić coś dla o ksiazce/filmie trzeba go wcześniej przeczytać/obejrzeć .

A nie zawsze. Są takie przypadki, kiedy po prostu WIESZ, że dany film/inny tekst kultury musi być do dupy i innej opcji nie ma. Casus Uwe Bolla :freak:
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Jander 
Nonholik


Posty: 6189
Skąd: Kolabo. miasto Tichy
Wysłany: 2012-12-05, 14:03   

Druga część słabsza od pierwszej?
"w temacie Nolana wysłuchałem zdania strony która go chwaliła, jak i strony która go krytykowała. Następnie dokonałem oceny i wyszło mi, że druga strona dysponuje konkretną wiedzą i narzędziami, czym mnie przekonała."
Serio słuchasz papierków a nie argumentów?
Jeśli argumentów to po prostu je wymień to będziemy mogli podyskutować o nich.
I zobacz film. Wypowiadanie się na temat tworu kultury którego nie widziałeś zwyczajnie dyskwalifikuje Cię jako poważnego rozmówcę.
_________________
www.lovage.soup.io
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Fantasta.pl


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 13