FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Bitewniaki
Autor Wiadomość
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2017-03-14, 14:30   

Cycki malowałem przy pomocy:

burżujskiej mokrej palety
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Szczur
Kurviduplo


Posty: 856
Wysłany: 2017-03-15, 16:40   

Kulki kulkami, a co tu GW odjebywuje to na nawet nie

Steampunkowi powietrzni piraci-pokurcze
https://www.warhammer-com...-mortal-realms/

I Necromunda z podobno starymi zasadami, jedynie pod nową nazwą
https://www.warhammer-com...-to-armageddon/

Jeżeli wydadzą odświeżoną Gorkamorkę to jestem stracony...
_________________
HELBRUT TO JEST KRÓL STOŁU TAK JAK HELDREJK TO KRÓL POWIETRZA!
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2017-03-15, 19:41   

Kurwa, kilka drobnych przeróbek i takie Squaty wyjdą, że jajca puchną. Mam do nich stosunek ambiwalentny, bo z jednej strony są chujowe, ale z drugiej... są tak chujowe, że nawet mi się podobają //spell
_________________
Instagram
Twitter
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2017-03-17, 10:47   

Kurwełe, modele z Guild Ball są śliczne. Wykonanie na poziomie Corvus Belli, a konceptualnie nawet ciekawsze. Proporcje są bardziej naturalne niż te z GW czy Privater Press, ale nie tak hmm... "realistyczne" jak w Infinity. Całkiem spoko kompromis. Metale, po wypolerowaniu będą obrywać pytę przy jajcach.



W starterze są laseczki i blondas. Rozważałem dioramkę jakąś, ale chyba zostaną wciągnięci do pirackiej ekipy bosmana Fotze //spell
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2017-03-17, 17:27   

Rześkie detale i fajne proporcje //mysli To nieduże to wydra? //panda
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2017-03-17, 19:19   

No jak pytasz, to znaczy że nie takie dobre te detale //spell
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2017-03-18, 11:06   

Bo nie wiem czy to wydra czy lasica i muszę sobie dopowiadać z kontekstu. Byłoby źle gdybym nie wiedział czy to wydra, kobieta drobnej postury czy taboret //orc .
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2017-03-20, 08:54   

Idę z duchem czasu i założyłem se Instagrama. Będę tam pacynki wrzucał.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2017-03-20, 18:42   

Spellu, Corvus Belli oficjalnie przegięło pałę robiąc to cudeńko //slina :



[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=75MvYIES6YY[/youtube]

Kuźwa, jestem pod wrażeniem //spell
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2017-03-20, 20:49   

Eating Action zamiotło.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2017-03-21, 23:12   

Miałem tu posta z insta, ale wywaliłem. Fotka niżej lepszą.
_________________
Instagram
Twitter
  
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2017-03-22, 00:30   

A tu trochę pogrzebałem w ustawieniach aparatu //spell

_________________
Instagram
Twitter
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2017-03-30, 22:48   

Jakbyście się nie brzydzili medium, to teraz głównie fotki wrzucam na instagrama właśnie. Boszzz, jakie to wygodne.

https://www.instagram.com/rebespell/

W sensie informowałem już tu, że założyłem, ale teraz informuję, że mnie wsysło //spell
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Szczur
Kurviduplo


Posty: 856
Wysłany: 2017-04-01, 11:25   

Wczoraj odegrałem z Danielem Night of the Wolf. Poszło tak jak się spodziewaliśmy- w 3 tury Russ wdeptał Angrona w glebę.
#potężnygej
_________________
HELBRUT TO JEST KRÓL STOŁU TAK JAK HELDREJK TO KRÓL POWIETRZA!
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2017-04-03, 20:17   

Podobno Angron chodzi na wkurwie nie przez ćwieki tylko dlatego że Magnus podmienił mu cichcem lubrykant na cyjanoakryl #całaprawdacałądobę .

Szczur napisał/a:
w 3 tury Russ wdeptał Angrona w glebę


Miał chujowe rzuty czy bawił się jedzeniem że mu tyle zeszło?
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
Szczur
Kurviduplo


Posty: 856
Wysłany: 2017-04-03, 20:34   

Stary Ork napisał/a:
Podobno Angron chodzi na wkurwie nie przez ćwieki tylko dlatego że Magnus podmienił mu cichcem lubrykant na cyjanoakryl #całaprawdacałądobę .

Szczur napisał/a:
w 3 tury Russ wdeptał Angrona w glebę


Miał chujowe rzuty czy bawił się jedzeniem że mu tyle zeszło?


Angron tym razem założył pancerz poprawnie.
_________________
HELBRUT TO JEST KRÓL STOŁU TAK JAK HELDREJK TO KRÓL POWIETRZA!
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2017-04-03, 20:44   

A tak wogle to Lenin Russ jest arcyuberprzechujem w kombacie z jakiego powodu? Bo wypadłem z obiegu i nie znam nawet jego profilu. Ma przerzuty wszystkiego do skutku czy jak?
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
Szczur
Kurviduplo


Posty: 856
Wysłany: 2017-04-03, 21:00   

Stary Ork napisał/a:
A tak wogle to Lenin Russ jest arcyuberprzechujem w kombacie z jakiego powodu? Bo wypadłem z obiegu i nie znam nawet jego profilu. Ma przerzuty wszystkiego do skutku czy jak?


W combacie jest ok. W pojedynkach jest uosobieniem śliskości kocyku życia

Pts WS BS S T W I A Ld Sv
Leman Russ: 455 9 6 6 6 6 7 6 10 2+/4++


An impressive stat-line, even by the insane standards of Primarchs, is coupled with unbelievably powerful wargear:

The Armour Elavagar starts as your bog-standard 2+/4++ which is increased to a 3++ against flamer (in case that Marksmen Veteran with a Combiflamer or Heavy Flamer rolled a 6 wounding you), melta, and plasma weapons, but the truly awesome bullshit part is that it imposes -1 to hit on anyone in BtB with him, which is increased to a -2 after the first round of combat - combined with his insane WS this means nothing save WS10 can hit him at better than 5+ on the first turn (Fulgrim wishes his shiny armour was as reliable) and 6+ on the second. Anything that can't Hit'n'Run is gonna be stuck in CC with Russ with little to no chance of hurting him until he kills it. Do note however that it only works in BtB contact, so the models not directly in contact with Russ would still hit him as usual (likely on 5+ due to his insane WS).

Basically, he's insanely tanky against hordes.

The Axe of Helwinter is a +2 master-crafted power axe with sunder and without unwieldy for your vehicle-wrecking needs.
The Sword of Balenight is a Shredding AP2 power sword; oh wait, it also has Sever Life. If Russ' prey suffers one or more wounds from the sword, roll a 2d6. If this result beats your target's toughness, add 1d3 additional wounds.
Thanks to vague wording, when you must make the test for Sever Life is a subject of debate. Some say "suffering one or more wounds" means that the rule applies immediately before saves are made. HOWEVER, the rule clearly states that Sever Life is used only if the model "is not slain" by the initial attacks, and you HAVE to make your save rolls in order to know if they are slain or not, so one can lawfully argue that unsaved wounds are the real trigger. Keep calm and make it clear with your opponent until a FAQ is released.
For ranged fights he has the Vulkan-remade bolter (mentioned to be regular one until Xzibit got his hands on it) turned into a pistol for Primarch's hand, called Scornspitter which is assault 3 AP3 rending, but with pitiful 12" range (of course if you aren't within 12", then you can't charge, and if you can't charge you're running therefore even if it did have a greater than 12" range it wouldn't be used anyway).

Meanwhile, his Sire of the Space Wolves gives him Night Vision, Counter-Attack, Preternatural Senses, and Hunter's Gait: all Wolves get +1Ld and Russ gets to Awoo once per game (letting everyone in his detachment reroll run and charge for said turn). Breaker of Shields, Bringer of Ruin gives weapon mastery (like Horus and Calgar). If he's Warlord, you can take Veteran Tacticals (who may run/shoot bolters then charge instead of regular Vet tactics) and Varagyr Terminators as troops.
_________________
HELBRUT TO JEST KRÓL STOŁU TAK JAK HELDREJK TO KRÓL POWIETRZA!
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2017-04-04, 12:18   

Angron w combacie ściągnął gacie
Zad wypiął, łypnął kakaowym okiem
na Russa, tak że Russowi runiczny drąg urósł.
Tak więc Angrona wziął i wyrusał.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Szczur
Kurviduplo


Posty: 856
Wysłany: 2017-04-06, 06:32   

Panowie, będzie grane!

_________________
HELBRUT TO JEST KRÓL STOŁU TAK JAK HELDREJK TO KRÓL POWIETRZA!
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2017-04-06, 07:40   

Wraca złota era rhino rusha?
Pożyjom, uwidim.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2017-04-06, 14:17   

Ciekawe co zrobią termosom żeby nie spadły z kategorii "kosztowna ekstrawagancja" do "chyba cię kurwa popierdoliło" --_-
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
Szczur
Kurviduplo


Posty: 856
Wysłany: 2017-04-06, 19:46   

Stary Ork napisał/a:
Ciekawe co zrobią termosom żeby nie spadły z kategorii "kosztowna ekstrawagancja" do "chyba cię kurwa popierdoliło" --_-


Proste, tak jak za starych czasów będą zdawać sejwa na 2d6. I tym samym staną się stalowym dildem które będzie się wkładać w usta przeciwnika i wybijac nim zęby.
_________________
HELBRUT TO JEST KRÓL STOŁU TAK JAK HELDREJK TO KRÓL POWIETRZA!
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2017-04-07, 07:01   

Albo 2W, EW i sejwy zdawane jak w WFB //spell
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2017-04-07, 07:22   

Szczur napisał/a:
Stary Ork napisał/a:
Ciekawe co zrobią termosom żeby nie spadły z kategorii "kosztowna ekstrawagancja" do "chyba cię kurwa popierdoliło" --_-


Proste, tak jak za starych czasów będą zdawać sejwa na 2d6. I tym samym staną się stalowym dildem które będzie się wkładać w usta przeciwnika i wybijac nim zęby.


Raczej daliby im przerzuty żeby kulanie 40 pestek nie trwało rok i niedziel sześć. Ciekaw jestem co z tego w ogóle wyjdzie, ja na razie widzę powrót banshee i beżerkerów, może nie triumfalny ale już będą mogli coś zrobić.
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2017-04-10, 08:43   

Termos
Weteran
Inkwiżydor
Genokultysta

Instagram jest uzależniający. Minimum interakcji, maksimum voyeuryzmu //mysli
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2017-04-10, 13:42   

Attention whore --_- Co tak zimno temu weteranowi?
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2017-04-19, 08:44   

Kupiłem sobie boxa taktycznych do HH, w pancerzach Mk III



Odczucia mam ambiwalentne.

+ Pancerze nie są zdobione, są kompletnie gołe. Czemu na plus? Bo to daje duże możliwości przy konwertowaniu etc.
+ Wzory są bardzo ładne, broń, dodatki etc.

- Jeżeli chodzi o różnorodność dodatków to kiszka trochę. Ładne ładownice, jeden wyciągnięty bolt pistol, ładne kietapitfoki w pochwach, ładne kabury, jeden heavy bolter (ale za to srogi), jedna melta, jedna plazma i jeden plazpistolec. Jeden TH, jedne grabki, jeden power fist, jeden power sword. Fchuj bolterów. Jeden sztandar dla sierżanta, pióropusz rzymski... i w zasadzie tyle. Boxy weterańskie, bladziowe i wilcze mnie bardzo rozpieściły...
- Ciężko wyrzeźbić jakąś dynamiczną pozycję, ale to chyba jest urok pancerza Mk III.

Jestem raczej na tak. I tak sobie teraz myślę, że będę sobie rzeźbił kontyngencik IF z HH, ale będę nimi grał do wh40k. Aczkolwiek ostatnio średnio ciągnie mnie do grania. Na wakacje wychodzi nowa edycja i szczerze pisząc taki trochę zniechęcony się robię...
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Szczur
Kurviduplo


Posty: 856
Wysłany: 2017-04-19, 11:29   

Te pancerze to głównie baza pod upgrade kity z FW. Ale wyglądają dość grubo mimo to.

Ja narazie coś kminię z Necromund... Shadow Wars, bo zasady grube (mam skan dla chętnych), modele mam, szybkie i łatwe.
_________________
HELBRUT TO JEST KRÓL STOŁU TAK JAK HELDREJK TO KRÓL POWIETRZA!
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2017-04-20, 11:49   

Kolejny Czesiek:



Orku, znajomy widok?

_________________
Instagram
Twitter
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Wydawnictwo MAG


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,49 sekundy. Zapytań do SQL: 14