FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Co tam panie w tv ?
Autor Wiadomość
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2013-01-13, 22:04   

W poniedziałki, po 22, na TVN emitowany jest 18 sezon "Top Gear". Jestem w szoku. Taki program w polskich, ogólnodostepnych stacjach? Koniec świata :) Ale pozytywny. Kto zna - tego zachęcać nie trzeba. Kto nie zna - niech poszuka w sieci. Sam fanem motoryzacji nie jestem, ale ten program od lat oglądam. Do tej pory był emitowany na TVN Turbo (latka temu), a potem na brytyjskim kanale po polsku BBC Knowledge. Zresztą, nadal jest. Niedługo w Polsce startuje 19, najnowszy sezon.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Tixon 
Ukryty Smok


Posty: 6273
Skąd: Piła
Wysłany: 2013-01-27, 20:35   

Super, ojciec właśnie zaprosił swego brata*, by oglądał z nami film o katastrofie smoleńskiej.

*Zwolennika tezy o zamachu. Bo Gruzja, bo rakiety, bo niewygodny prezydent.
_________________
Stary Ork napisał/a:
Żelki to prawda, dobro i piękno skondensowane w łatwej do przełknięcia formie żelatynowych zwierzątek. Wyobraź sobie świat bez żelków - byłbyś w stanie żyć pośród tego niegościnnego, jałowego pustkowia wiedząc, że znikąd nadzieje?

MORT napisał/a:
Romulus, Tix właśnie cię pobił w redneckowaniu.

Romulus - nie decydujemy o losach świata.
Ł - CHYBA TY
MrSpellu - Rebe, czego nie rozumiesz w zdaniu:
ŻYDOMASONERIA JEST TAJNA, psiakrew? :/
 
 
MORT
in emergency brea...


Posty: 1905
Wysłany: 2013-01-27, 22:36   

Musiało być zabawnie, zważywszy na treść.
 
 
adamo0 
Gentleman


Posty: 1575
Wysłany: 2013-01-28, 13:39   

Tixon napisał/a:
*Zwolennika tezy o zamachu. Bo Gruzja, bo rakiety, bo niewygodny prezydent.


Ja mam gorzej. Odwiedzając moją matkę i jej męża znalazłem na ich odtwarzaczu płytę DVD z dokumentem na temat sztucznej mgły... Płyta chyba była dodawana do Gazety Polskiej.
Jeszcze się z tego nie otrząsnąłem :shock:
_________________
Ignoti et Quasi Occulti
 
 
You Know My Name 
Vortex Surfer


Posty: 7413
Skąd: wyższe sensy lodu
Wysłany: 2013-02-11, 19:19   

Dziś o 20.25 wspaniały spektakl (chyba brytyjski, ale nie pomnę) Conspiracy. Rzecz o pewnej konferencji. Ci co oglądali pewnie potwierdzą, że warto nawet drugi raz. Dla tych co nie oglądali to Jazda Obowiązkowa.

E: oczywiście w Jedynce, gdzie teatr jeszcze od czasu do czasu się pojawia.
_________________
Ziuta na Polconie napisał/a:
Pałac Kultury i Nauki...
Mały, ale gustowny
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2013-02-11, 20:29   

Oglądamy, oglądamy //mysli A zaraz potem wlaczamy Polszmat, gdzie obejrzymy Leona zawodowca. Kto obejrzy? No jak to kto? EVERYONE!!! //buu
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2013-02-11, 20:42   

Film zajebisty, a Kenneth Branagh przezajebisty.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2013-02-12, 00:04   

Stary Ork napisał/a:
Kto obejrzy? No jak to kto? EVERYONE!!

A ja nie, bo nie mam tv :P
_________________
Instagram
Twitter
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2013-02-12, 00:20   

Stary Ork napisał/a:
Oglądamy, oglądamy //mysli A zaraz potem wlaczamy Polszmat, gdzie obejrzymy Leona zawodowca. Kto obejrzy? No jak to kto? EVERYONE!!! //buu


Ściągasz z Sieci w wersji reżyserskiej (wyraźnie dłuższa od kinowej) i oglądasz bez psującego nastrój lektora i wku.wiających przerw reklamowych. Nikt normalny nie ogląda w Polszmacie. :-P
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
You Know My Name 
Vortex Surfer


Posty: 7413
Skąd: wyższe sensy lodu
Wysłany: 2013-06-21, 13:28   

Przerwy reklamowe są bardzo dobre, można wyskoczyć na fajka, zrobić kanapki, rozwiesić pranie, załadować zmywarkę, itp.

Jutro po północy pojedynek gigantów: Hard to kill w TVN7 vs Cyborg w TVN. Trudny wybór...
_________________
Ziuta na Polconie napisał/a:
Pałac Kultury i Nauki...
Mały, ale gustowny
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2013-06-23, 08:48   

You Know My Name napisał/a:
Przerwy reklamowe są bardzo dobre, można wyskoczyć na fajka, zrobić kanapki, rozwiesić pranie, załadować zmywarkę, itp.



Tym samym "wybiwszy się z rytmu" oglądania. Ciągłość musi być. A jeśli nawet nie, to najlepiej samemu decydować o czasie przerwy. :-P

Jeśli ktoś ma dostęp, się poleca:
http://hatak.pl/artykuly/weekend-z-psychoza
 
 
toto 
Carrot Guerilla


Posty: 8272
Skąd: Magic Kingdom
Wysłany: 2013-08-04, 18:37   

Dzisiaj o godz. 20 na BBC Knowledge Louis Theroux: The Most Hated Family In America.
_________________
es­te­ta eks­tra­or­dy­na­ryj­ny

To wprawdzie zbyteczne, ale może jednak.

Naprawdę, nie należy ufać apostołom prawdy. Naprawdę kłamcę zdradza podkreślanie prawdy, jak tchórza zdradza podkreślanie waleczności. Naprawdę wszelkie podkreślanie jest formą skrywania albo oszustwa. Formą narcyzmu. Formą kiczu.
"Oszust", Javier Cercas
 
 
MORT
in emergency brea...


Posty: 1905
Wysłany: 2013-08-04, 18:54   

A drugą część też puszczą? Dopiero tam jest o Antychryście Obamie... //panda
 
 
toto 
Carrot Guerilla


Posty: 8272
Skąd: Magic Kingdom
Wysłany: 2013-08-04, 18:58   

Podobno za tydzień.
_________________
es­te­ta eks­tra­or­dy­na­ryj­ny

To wprawdzie zbyteczne, ale może jednak.

Naprawdę, nie należy ufać apostołom prawdy. Naprawdę kłamcę zdradza podkreślanie prawdy, jak tchórza zdradza podkreślanie waleczności. Naprawdę wszelkie podkreślanie jest formą skrywania albo oszustwa. Formą narcyzmu. Formą kiczu.
"Oszust", Javier Cercas
 
 
BG 
Wyżełłak


Posty: 2080
Wysłany: 2014-10-03, 19:56   

W ten weekend jest sporo naprawdę dobrych filmów, m.in.

W nocy na sobotę w TV Puls o 0:15 jest "Zejście", które stało się już klasyką brytyjskich horrorów, choć oczywiście ma i krytyków.

W sobotę:

W CBS Europa o 14:30 jest "Strzał w ciemności" - świetna komedia Blake'a Edwardsa z niezastąpionym Peterem Sellersem jako inspektorem Clouseau. Zdaniem wielu (w tym mnie) jedna z najlepszych komedii w ogóle, a już na pewno z dorobku Edwardsa.

W Ale Kino + i 20:10 jest "Przyczajony tygrys, ukryty smok" - tego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Niby znane i oklepane, ale można oglądać to wiele razy i się nie nudzi.

W TCM o 21:00 "Depresja gangstera" z jak zwykle świetnymi de Niro i Crystalem.

W Kino Polska o 22:30 "Kroll" - chyba też nie trzeba nikomu przedstawiać. Zresztą Lubaszenko i Linda - to mówi samo za siebie.

W Filmboksie o 23:15 "Sin City" - też raczej znane.

W TVP 2 o 22:10 "Poszukiwany, poszukiwana" - raczej znany film.

W niedzielę:

W Polsacie o 9:45 "Iniemamocni" - niby animacja, niby dla dzieci, ale w sumie zręczna zabawa konwencją.

W Polsat Film o 11:00 "Wielki mysi detektyw" - jeden z najbardziej zapomnianych czy też najmniej znanych filmów Disney Pictures - moim zdaniem, i wielu innych, którzy go widzieli, niesłusznie pomijany. Zdecydowanie zasługuje na rozpoznawalność. Sherlock Holmes jako mysz o imieniu Bazyl z Baker Street kontra demoniczny szczur, profesor Ratigan (tak, odpowiednik profesora Moriarty'ego - złego geniusza). W sumie całkowite przeciwieństwo ckliwych i przesłodzonych baśniowych opowieści o księżniczkach. Brak romansu, ilość piosenek ograniczona do minimum, za to ciekawe intrygi i postacie. Jedna z niewielu animacji Disneya, w których protagonista jest naprawdę inteligentny.

W TCM o 13:55 "Czarnoksiężnik z Oz" - znakomicie zrobiony, klasyczny musical z 1939 nagrodzony dwoma Oscarami.

W TVP 1 o 14:55 "Ratatuj" - mimo że animowany, to również ciekawy i wart zobaczenia.

W TVN 7 o 20:00 "Incepcja" - jeśli ktoś jeszcze nie widział, to polecam. Tylko trzeba być cały czas skupionym podczas oglądania, bo inaczej się nie nadąży. Wśród założeń fabuły znajdzie się może jedno czy dwa niedorzeczne/naciągane, ale i tak warto.

W TCM o 21:00 "Żebro Adama" - świetna komedia z 1949 roku.
_________________
Załaduj Wszechświat do działa. Wyceluj w mózg. Strzelaj.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2014-10-06, 19:48   

HBO odkoduje swoje kanały w przyszły weekend, tj. 11-12 października:
http://antyweb.pl/macie-p...dowany-weekend/

Jeśli ktoś nie ma, to warto spróbować. Nie ma w programie najnowszych hiciorów, ale oferta na ten weekend również zła nie jest:
http://www.cyfrowypolsat.pl/program-tv/hbo/
http://www.cyfrowypolsat.pl/program-tv/hbo2/
http://www.cyfrowypolsat.pl/program-tv/hbo-comedy/

Na HBO polecam:
- "Phil Spector" - produkcja HBO o legendarnym producencie muzycznym i procesie o zabójstwo, który został mu wytoczony (na marginesie, zaskakujący film dla kogoś, kto uważa, że amerykanski proces to sielana i ekspresowa sprawiedliwość). W roli głównej Al Pacino a partneruje mu Helen Mirren.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=P2Mqjdlh9Yg[/youtube]

- "Wielki Liberace" (amerykanski tytuł "Behind The Candelabra" - film w reżyserii Stevena Soderbergha, którego mimo nazwiska rezysera i obsady, nie chciała żadna wytwórnia. Więc poszedł do HBO. Film zgarnął nagrody i pochwałę krytyków. W rolach głównych Michael Douglas i Matt Damon.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=n083CsdN4XM[/youtube]

- "Wataha" - w niedzielę premierowy odcinek. Recenzje po portalach po obejrzeniu dwóch są bardzo dobre. Zatem może HBO przypomni tym serialem, że kiedyś Polacy też potrafili je robić.

Na HBO2:
- "Operacja Argo"
- "Najtrudniejsza walka Muhammada Alego" - równiez produkcja HBO. Dotyczy słynnego procesu legendarnego pięściarza po tym, jak odmówił służby wojskowej. W filmie nie na nim jednak koncentruje się uwaga. Pokazuje kulisy jego sprawy od strony Sądu Najwyższego, który miał podjąć decyzję w sprawie. Znakomicie napisany i zagrany film.


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=VooUCcwbhrY[/youtube]

- "Django"
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
BG 
Wyżełłak


Posty: 2080
Wysłany: 2015-04-07, 20:28   

Ostatnio w Kino Polska jest sporo przedwojennych polskich komedii, które niedawno zrekonstruowano cyfrowo, usuwając migające czarne plamy i kropki i uzupełniając je o odnalezione m.in. za granicą fragmenty taśm. Część z tych filmów jest powtarzanych, m.in. "Jadzia", "Sportowiec mimo woli", "Pani minister tańczy", "Papa się żeni".

Poza tym, na tym samym kanale w czwartek o 10:50 jest "Klątwa doliny węży", uznana za jeden z najgorszych filmów w dziejach polskiego kina. Jeśli ktoś jest ciekawy, czy ten film faktycznie jest tak zły, jak o nim mówią, i od czego tak naprawdę nazwę wzięła polska antynagroda filmowa - Wąż, to polecam. Sam z ciekawości obejrzę.
_________________
Załaduj Wszechświat do działa. Wyceluj w mózg. Strzelaj.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2016-09-03, 20:08   

Jeśli ktoś posiada dostęp do kanału Filmbox Premium to dziś o 20.00 miała premierę produkcja BBC pt. "Wojna i pokój". Bardzo fajna, stylowa, produkcja. Zapewne konserwatywni miłośnicy adaptacji będą zawiedzeni, że więcej w niej brytyjskiego glamour rodem z "Downton Abbey" niż literackiego pierwowzoru, ale serial, moim zdaniem, jest doskonałą adaptacją dla masowego widza. Powtórka 1 odcinka dziś po północy i - zapewne - w kolejnych dniach. Nowe odcinki co sobotę o 20.00. https://www.youtube.com/watch?v=H-BCmUeHE5c
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2016-09-03, 20:25   

dzisaj na HBO był 7 epizod. Polski dubbing jak zwykle słaby.
 
 
bio 
Człek pod dębem

Posty: 1816
Skąd: Znad stawu w parku
Wysłany: 2017-05-12, 20:29   

Świetny dokument o Korei Północnej i Unie. Aktualny. Jakże odmienny od jednowymiarowej propagandy. Polecam. Bez zapowiedzi i nie o pierwszej w nocy obejrzałem dziś. Druga emisja w niedzielę na TV Historia o 12.10. Polecam!
_________________
Nie było Nieba ani Ziemi, ino jeden dumb stojał.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2017-09-08, 21:25   

Polszmat pokazał dziś pierwszy odcinek polskiej edycji "Survivora". Trochę za bardzo polska. Ale to wina "specyfiki", czyli uczestników. :)

Tak sobie myślę, że kiedy bierze się udział w pierwszej edycji programu na zagranicznej licencji, to przydałoby się poznać oryginał. :) Poduczyć się. A ci polscy zawodnicy to jakieś leszcze. Szczególnie faceci. Bo w pierwszym odcinku w "plemieniu", które przegrało to kobiety pokazały inicjatywę a mężczyźni wykazali się taką pierdołowatością, że z miejsca straciłem szacunek (którego i tak miałem niewiele). Oczywiście, pewnie to "wina" montażu, ale rzucanie takich tekstów o głosowaniu, jakie rzucali mężczyźni... Wykastrowałbym ich wszystkich i kazał im zjeść własne jądra. Może by zmądrzeli. :mrgreen:

Dla mało kumatych. "Survivor" to amerykański program rozrywkowy, typu reality. Bierze w nim udział kilkunastu uczestników. Wszyscy lądują na jakiejś egzotycznej wyspie, bez prowiantu, bez żadnych zasobó. Na ogół mają jakieś podstawowe wyposażenie, ale o jedzenie, ogień, dach nad głową muszą zadbać sami. Na wyspie na ogół są podzieleni na dwa zespoły, które ze sobą rywalizują. O nagrody (jedzenie), a drugiego dnia - o immunitet (drużynowy). Ci, którzy przegrają drugą konkurencję muszą wybrać osobę, która odpada.

Program jest rozrywkowy i miły w oglądaniu. W USA miał już kilkadziesiąt edycji. Potrafi być emocjonujący, kiedy zawiązują się sojusze, dochodzi do spisków, przewrotów itp. A kiedy dochodzi do połączenia drużyn, zaczyna się ostra rozgrywka, nie tylko dotycząca tego, kto wygra tym razem indywidualny immunitet, ale kto kogo oszuka. I dociągnie do finału, w którym zwycięzcę wybierają ci, którzy wcześniej odpadli.

W USA zwycięzcy niektórych programów cieszą się sławą i bogactwem. Nagrano nawet specjalne edycje, w których udział brali najlepsi gracze z wcześniejcych edycji. Czasami kryterium doboru było to, kto grał najbardziej nieczysto, kto był lepszym strategiem itp.

Dobra rozrywka na leniwe popołudnie. Ale polska edycja dopiero się rozgrzewa i może te ciołki nauczą się knuć, planować, zdradzać. Bo w tym tkwi urok tego programu. :)

Fragmencik z jednej z moich ulubionych edycji: Heroes vs. Villains https://www.youtube.com/watch?v=umXBzHS4a1Y (występował tam Russell, mistrz intryg, zdrady i knucia).

Szkoda, że amerykańskich edycji nie ma już na polskich kanałach.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2017-09-08, 21:29   

Ile mówiłeś ze pracujesz dziennie?
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2017-09-08, 21:31   

Średnio? Dziesięć - jedenaście godzin. :)
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Tixon 
Ukryty Smok


Posty: 6273
Skąd: Piła
Wysłany: 2017-09-08, 22:25   

Pany, cała tajemnica w tym, że Imperator ogląda wszystko na fast forward --_-
_________________
Stary Ork napisał/a:
Żelki to prawda, dobro i piękno skondensowane w łatwej do przełknięcia formie żelatynowych zwierzątek. Wyobraź sobie świat bez żelków - byłbyś w stanie żyć pośród tego niegościnnego, jałowego pustkowia wiedząc, że znikąd nadzieje?

MORT napisał/a:
Romulus, Tix właśnie cię pobił w redneckowaniu.

Romulus - nie decydujemy o losach świata.
Ł - CHYBA TY
MrSpellu - Rebe, czego nie rozumiesz w zdaniu:
ŻYDOMASONERIA JEST TAJNA, psiakrew? :/
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2017-09-09, 00:46   

Tixon napisał/a:
Pany, cała tajemnica w tym, że Imperator ogląda wszystko na fast forward --_-



Też odnoszę takie wrażenie.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2017-09-09, 07:36   

Tixon napisał/a:
Pany, cała tajemnica w tym, że Imperator ogląda wszystko na fast forward --_-

Ech, Tixon, Tixon. Ugryzło cię, że tę szmirę, ktorą jest drugi sezon "Narcos" oglądałem na fast forward. :mrgreen: "Nadrobiłem" dzięki temu zaledwie dwie godziny. I żałuję, że nie oglądałem "szybciej". :mrgreen: W gruncie rzeczy, trzeba było obejrzeć dwa ostatnie odcinki i wyszłoby jeszcze lepiej. :)

A poza tym nie muszę oglądać na fast forwardzie. Po jednym, dwóch odcinkach porzucam serial i już. Tak samo jak z czytaną książką - 50 stron i jeśli nie chwyta to do pieca albo na półkę.

EDIT: tajemnica mojego sukcesu :mrgreen: jest tak banalna i prosta, że w życiu nie wpadniecie. :) Dwa kluczowe elementy: organizacja czasu i dyscyplina. Do tego brak kamienia młyńskiego u szyi, czyli dzieci.

A poza tym, akurat to lubię. :-P Seriale "grają" u mnie w mieszkaniu niemal non stop. Zamiast normalnych kanałów telewizyjnych. Czy muzyki.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2017-09-09, 12:43   

Tak właśnie się zastanawialem nad czasem.
Nie da się w naszym wieku pracować, mieć dzieci, czytać (tyle ile by się chciało ), oglądać filmy, oglądać seriale, grać na kompie, grać w plansze, grać w erpegi, udzielać towarzysko, inne hobby, sportowac się.
Trzeba wybierać. Coś odpada.
Rozumiem Romku że nie grywasz w nic? (Zwłaszcza komputery są czaso.)
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2017-09-09, 13:51   

Niestety, 24 godziny nie są z gumy. 10 godzin praca - żelazna zasada. 6 godzin na sen - żelazna zasada. Zostaje 8 godzin. Z czego prawie dwie spędzam na dojazdach. Do wykorzystania mam tylko 6. Czasami kiedy mam urlop to sobie pogram. Ale w zasadzie nie ma o czym gadać, jeśli chodzi o gry. Życie towarzyskie - jakieś mam. :) W weekendy. Moje największe osiągnięcie w tej pracy - jeśli nie mam dyżuru, to w weekendy w ogóle nie pracuję. Ku zazdrości i zawiści kolegów i koleżanek.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2018-03-06, 10:09   

nabyłem wczoraj drogą umowną nowy dekoder NC+ 4k full wypas.
Nie mam tv 4k to i tak jakość obrazu/odbioru mocno w górę (mimo że jeszcze nie wymieniałem konwertera)
no i dostęp do wszystkich serwisów internetowych tv - czyli HBO GO i inne (oczywiście bez netflixa) - trzeba podłączyć dekoder do netu (przez wifi)
jeżeli ktoś ma nc+ - to polecam wymianę dekodera (kosztuje toto jakieś 280 zeta - 100 dekoder i 180 nowa antena z konwerterem)
 
 
m_m 
Uchodźca

Posty: 1867
Skąd: Zewsząd
Wysłany: 2018-09-24, 13:09   

Dziś na Polsacie Dzień Niepodległości: odrodzenie, czyli chyba najgorszy wysokobudżetowy film jaki widziałem, no szmira straszna, przebija pierwszą część o 200000 punktów.
Jak ktoś nie widział, to....nie polecam.
_________________
quot libros, quam breve tempus
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

gamedecverse


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,37 sekundy. Zapytań do SQL: 13