FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Co tam panie w tv ?
Autor Wiadomość
Regissa 
wredna wiedźma


Posty: 578
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-12-03, 11:27   

Jeśli takie programy lansuje telewizja prywatna, to proszę bardzo. Wiadomo, że od nich nie oczekuje się wysokiego poziomu. Ale od "telewizji z misją", lansującą gnioty robione za publiczne pieniądze, to trzeba by było odciąć się raz na zawsze...
Ale "Piosenki z wanienki" dobre :mrgreen:
_________________
Paskudny otacza nas świat. Ale to nie powód, byśmy wszyscy paskudnieli. Yurga z Zarzecza
 
 
Maeg 
Trójkoświr


Posty: 2425
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 2008-12-03, 11:29   

Cytat:
Ciekawe tylko, gdzie się podziało "Imperium kontratakuje" //mysli

To nie wiedziałeś? TVP już nie tylko nową historię Polski pisze, teraz wzięli się za Gwiezdne Wojny. Wpierw będzie Powrót Jedi a później dopiero Imperium kontratakuje :badgrin:

Mówię wam, zróbcie to co ja. Wynieście telewizor do piwnicy :P Ewentualnie odłączcie antenę/kablówkę/satelitę i zostawcie tylko dvd. :mrgreen:
_________________
"Czytam, bo inaczej kurczy mi się dusza"
— Wit Szostak

Bistro Californium
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23163
Wysłany: 2008-12-03, 12:24   

To niezły pomysł, ale jestem zdziebko uzależniony. Jednak w telewizji publicznej oglądam tylko HOUSE M.D. Na ogół też Modę Na Sukces - ale ona ma raczej charakter usypiający. akurat jestem po jedzeniu i zawsze mnie zmula i jakoś tak w trakcie 2 odcinka Mody zasypiam na pół godziny :)

Poza dvd polecam jednak oglądanie kanałów tematycznych. Dzięki rozwojowi telewizji cyfroweji i "starzeniu się" widza telewizji publicznej, za kilka lat telewizja publiczna będzie takim marginesem, jak to jest w USA. A biorąc pod uwagę, że jest ona dziś pod butem partyjnym - może to nastąpić jeszcze szybciej. Czego jej życzę z całego serca. :mrgreen:
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-12-03, 19:02   

"Publiczna" na święta - w sumie nic ciekawego. Trochę ambitniejsze filmy w TVP Kultura. No i nie ma"Samych swoich", Kevina ani Franka Dolasa //tyr - liczę na Polsat :mrgreen:
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Regissa 
wredna wiedźma


Posty: 578
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-12-04, 09:13   

Ja tylko z jedna prośbą: proszę nie nazywać TVP Kultura "telewizją publiczną". Bo publiczna to taka, którą się robi za publiczne pieniądze i z tego powodu udostępnia wszystkim, którzy za nią płacą (czyli społeczeństwu, które płaci podatki, bez względu na opłacanie abonamentu). A nie jest nią telewizja, którą oglądać można jedynie po zakupieniu kablówki lub zestawu satelitarnego...
_________________
Paskudny otacza nas świat. Ale to nie powód, byśmy wszyscy paskudnieli. Yurga z Zarzecza
 
 
You Know My Name 
Vortex Surfer


Posty: 7413
Skąd: wyższe sensy lodu
Wysłany: 2008-12-04, 09:52   

Eee, nie widze w propozycjach gniotow, cieszy pokazanie w koncu kolejnej czesci Piratow, GW e6. W swieta jest czas odpoczynku od wszystkiego, od tivi tez, wiec same cudenka spowodowalyby, ze wszycy spinaliby sie czy zdaza ze spotkaniem z rodzina prze/po filmie.
_________________
Ziuta na Polconie napisał/a:
Pałac Kultury i Nauki...
Mały, ale gustowny
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23163
Wysłany: 2008-12-04, 19:43   

Nie katujmy się telewizją bubliczną. Tam coś ciekawego jest od święta...

Dziś w TVN Style o 22.30 pierwsza część serialu pt. HENRYK VIII. Epoki Tudorów nigdy dość :) Po doskonałym serialu The Tudors nie pogardzę także i tymi kilkoma epizodami (normalnie 2 części, ale TVN Style pewnie pokroi na cztery). Zwłaszcza że obsada jest wyśmienita. W roli tytułowej Ray Winstone (wiadomo kogo i w jakim serialu grał, kiedy młody był :) ). W roli Anny Boleyn - Helena Bonham Carter (już ona by mi wystarczyła, aby oglądać). Na dokładkę Sean Bean, Emily Blunt i wielu innych ciekawych aktorów. A narratorem jest Derek Jacobi.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-12-04, 20:58   

Romulus napisał/a:
Nie katujmy się telewizją bubliczną. Tam coś ciekawego jest od święta...

Z tym, że właśnie idą święta.

TVN na święta - też słabiutko.
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23163
Wysłany: 2008-12-05, 09:08   

Jeśli nie ma POTOPU nigdzie, to będę czytał książki przez całe święta. Skończę SAMOTNIE i Waltera Jona Williamsa... :) A w ogóle w sobotę zaczyna się na HBO2 JOHN ADAMS - miniserial obsypany deszczem nominacji do EMMY i - w efekcie - trzynastoma statuetkami tej nagrody (pobił rekord dla miniserii należący do Aniołów w Ameryce - również made by HBO).

Ale o filmach...
Dziś na TVN po Powrocie Króla, około 23.55 na tym kanale film w rezyserii Enki Bilala według jego komiksów, IMMORTEL (Ad Vitam). Film może nie grzeszy... płynnością i sporo ma wad, ale jako wieloznaczna opowieść, pełna odniesien i symboli sprawdza się doskonale.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-12-08, 20:28   

W tym momencie zaczyna się "Mord założycielski" czyli jak to z tym PPR było. Zapowiada się tendencyjnie :P
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23163
Wysłany: 2008-12-08, 21:33   

Tendencyjnie?! :) Bolszewika goń goń goń... I słusznie.
Cholerka, przegapiłem (a może nie?) dziś na TVN24 dyskusję inspirowaną ostatnim koncertem Behemotha i paleniem Biblii. Miał być pan od sekt i lider zespołu zdaje się. F..k! A żona ogląda X-men 2 więc nie mam szans na przełączenie...
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Shadowrunner 
Dusza Dzikiego Ludu


Posty: 404
Skąd: Majorat Rabsztyński
Wysłany: 2008-12-10, 02:15   

Romulus napisał/a:

Dziś na TVN po Powrocie Króla, około 23.55 na tym kanale film w rezyserii Enki Bilala według jego komiksów, IMMORTEL (Ad Vitam). Film może nie grzeszy... płynnością i sporo ma wad, ale jako wieloznaczna opowieść, pełna odniesien i symboli sprawdza się doskonale.


Ten film to przede wszystkim nie grzeszy autentycznością wobec pierwowzoru - co biorąc pod uwagę że jego reżyserem jest... Enki Bilal - daje dziwne wrażenie schizofrenii twórczej autora. Nie powiem już o tym że użycie tych wszystkich animacji komputerowych (w tym filmie to wystepuje chyba ze 4 aktorów - niebieska, nikopol, john i pani doktur) daje aberracyjny efekt //mur
A szkoda - bo komiks w oryginale - którego jestem wielkim fanem, jest naprawdę genialny i nietuzinkowy. Zaś w filmie historię obdarto ze wszystkich smaczków w postaci meczu neofaszystowkiego Paris-o-polis z drużyną Imperium Czechosowieckiego czy tego jak bogowie wracający na ziemię kłócą się iż było poważnym błędem to jak 5000 lat temu zainstalowali w piramidzie silnik czasoprzestrzenny na... ropę naftową zamiast energii atomowej :mrgreen:

Tigana napisał/a:
TVN na święta - też słabiutko.

Ja na święta to sobie sam ściągam już "Upadek Imperium Rzymskiego" bo go nie widziałem w telewizorni z dobre 10 lat - a zamiast takich porządnych filmów puszczają jakis szit nieziemski albo k100 raz Potop :roll: Na telewizje wszelkiej maści to nie ma co liczyć w święta - już lepiej iść psa wyprowadzić na spacer nad rzekę albo zdetonować sobie materiały pędne z sylwestrowych fajerwerków... albo zając się czymś równie produktywnym ... schlać się do nieprzytomności w czas pasterki i przespać następne 2 doby :mrgreen:
_________________
"Summoned I come... Why do you come here? I come to serve... Who do you serve? I serve the truth... What is the truth? That we are one people, one voice... Will you follow me into fire? Will you follow me into darkness? Will you follow me into death? I will follow... Then follow."

Polskie forum eRPG
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-12-14, 16:57   

TVP 2 zgłupła i w nadchodzący piątek ma zamiar puścić "Imperium kontratakuje" - bez sensu tak po kolei. Dobrze, ze chociaż zrobili kilkutygodniową przerwę pomiędzy poszczególnymi filmami, bo jeszcze zacząłbym wierzyć, ze zależy im na widzach :P
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23163
Wysłany: 2008-12-20, 20:12   

A za kwadrans w TVP1 TO WŁAŚNIE MIŁOŚĆ - bezpretensjonalna, przedświąteczna romantyczna rozrywka (w środę także w Gazecie Wybiórczej za 6,99 zł). Film na poprawienie humoru dla każdego - nie za śmieszny, nie za słodki. Najbardziej romantyczna scena ślubu, jaką widziałem...

W sam raz do odstresowania się.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
martva 
grzeczna dziewczynka


Posty: 1942
Wysłany: 2008-12-20, 21:48   

Ehh, jeden z nielicznych filmów które obejrzałam więcej niż raz. Za drugim razem dostałam histerycznych spazmów pod koniec i nakapałam łzami na kota ^^
_________________
Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13184
Wysłany: 2008-12-21, 11:27   

martva, ja wczoraj musiałem udawać , że nie kapie
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-12-21, 13:18   

I wszystko jasne - tylko gdzie są "Sami swoi" //mysli
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Jachu 
princeps senatus


Posty: 3207
Skąd: Dom-na-Drzewie
Wysłany: 2008-12-21, 13:35   

Tigana napisał/a:
I wszystko jasne - tylko gdzie są "Sami swoi" //mysli
Drugie pytanie, które mi się nasuwa, to - gdzie "Książę w Nowym Jorku"? :mrgreen:
_________________
Życie to dziwka, czytasz za mało, a potem umierasz //orc [Stary Ork]

Zaginiona to zamknięte środowisko, coś jak oddział zamknięty krążący wokół Czarnej Dziury Szaleństwa, najlepiej nie zwracać uwagi na sens bo on tu rzadko występuje //utrivv [utrivv]

"Finezja perfidii rozumowania ściga się w nich z cyniczną sofistyką" [prof. Waltoś o działaniach PiS dot. wymiaru sprawiedliwości]
 
 
Aexalven 
Prawa Racica Sarenki


Posty: 226
Skąd: Świątynia
Wysłany: 2008-12-21, 13:51   

Kevin sam w domu już był, czekamy na Kevina w Nowym Jorku --_- A potem "Sam w domu po raz trzeci" czy jakoś tak :\
Przegapiłem wczoraj Underwordla, a miałem to w końcu obejrzeć :\ Lipa.

A dziś w TV nic ciekawego się nie zapowiada :-/
_________________
Jam jest Aexalven Fendadra, prawa Racica Pięknej Sarenki.
Wstąp do Kościoła Sareńskiego, sprzymierz się z Sarenką i pokonaj złego Swinetana i jego miniony.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2008-12-21, 14:55   

Aexalven napisał/a:
Kevin sam w domu już był, czekamy na Kevina w Nowym Jorku

"I rzekł Pan: W każde Boże Narodzenie 'Kevin sam w domu' poleci, albowiem lubię ten film" Genesis 6:66
Innego logicznego wytłumaczenia nie widzę --_-
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Aexalven 
Prawa Racica Sarenki


Posty: 226
Skąd: Świątynia
Wysłany: 2008-12-21, 15:15   

Spoko, film jest OK, ale nawet najlepszym rosołkiem można się porzygać jedząc go 10 dni z rzędu :\
_________________
Jam jest Aexalven Fendadra, prawa Racica Pięknej Sarenki.
Wstąp do Kościoła Sareńskiego, sprzymierz się z Sarenką i pokonaj złego Swinetana i jego miniony.
 
 
Ł 
dziura w niebycie


Posty: 4487
Skąd: fnord
Wysłany: 2008-12-21, 19:02   

W piątkowym Metrze był przegląd najgorszych filmów bożonarodzeniowych - widziałem tam między innymi czwartą częśc Kevina (ale już bez tego Kevina), ale pierwsze miejsce zajoł film Santa Claus conquer Mars! z 1964.Fabuła: Marsjanie porywają św mikołaja. Ale ten film wogóle jest w czolówce najgorszych filmów ever, nie tylko bożonarodzeniowych. Obejrzaliśmy to z kumplami w sobote. Maskara, bez alkoholu i ekipy komentującej wydarzenia na ekranie, ciężkich psychotropów nie polecam.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23163
Wysłany: 2008-12-28, 23:15   

To ja z innej beczki. W telewizji trwa awantura, kto jest zarządem, a kto nie jest. Śmierdzi to politycznym układem z PO i chłopakami Romka Giertycha (Romek, kolejne piwo masz u mnie). PO jest taka awantura na rękę. Jakże tu teraz nie podnieść sztandaru koniecznej reformy telewizji tzw. publicznej.

Nie powiem - cnotliwym, wrażliwym intelektualistą nie jestem. Jeśli już to wolałbym być zakapiorem, bo mnie ta sytuacja w bublicznej w ogóle nie martwi. Wręcz mnie to cieszy. Wymusi bowiem zmiany - PO ma wolną rękę. Jednak ta partia zrobi "swoje" przejęcie telewizji zapewne (do spóły z Zapateralskim i Nadobnym Wojciechem). A ja wolałbym jej skomercjalizowanie i zakończenie gadania o misyjności. Tą bowiem można "kupować" za publiczne pieniądze w prywatnych stacjach. Albo wymyślić jakąś inną wersję telewizji publicznej - w dobie cyfryzacji podzielić ją na kanały tematyczne bardziej niż dziś i zlikwidować quasi - podatek w formie abonamentu.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Regissa 
wredna wiedźma


Posty: 578
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-12-29, 12:58   

Ponieważ dziś w TV świetny teatr, więc zachęcam do obejrzenia Jedynki o godz. 20.15: Szkoła żon Moliera w reżyserii Jerzego Stuhra, w scenerii zamku w Pieskowej Skale. Ale ponieważ teatr TVP jest czymś wyjątkowym, pozwoliłam sobie założyć dla niego osobny wątek w odpowiednim dziale, dlatego do dyskusji zapraszam tutaj :mrgreen:
_________________
Paskudny otacza nas świat. Ale to nie powód, byśmy wszyscy paskudnieli. Yurga z Zarzecza
 
 
Beata 
deformacja IU


Posty: 5372
Wysłany: 2009-01-01, 17:43   

Dziś o godz. 21.45 Polsat daje film Goło i wesoło (tyt. org.: The Full Monty) - w mojej ocenie jedną z lepszych komedii angielskich.

Pod wpływem wspaniałych występów słynnej grupy Chippendales i entuzjastycznej reakcji rozszalałej kobiecej widowni, sześciu bezrobotnych byłych pracowników stalowni postanawia dorobić zakładając podobną grupę rozrywkową. Nie są oni ideałami męskiej urody, toteż aby sukces był pewniejszy decydują, że będą rozbierać się całkowicie do naga (opis pochodzi z okładki płyty DVD).

Uwaga, drobny spoiler!
Komedia jest angielska (lubię :) ), bardzo inteligentna, z fantastycznymi dialogami. Stanowi w pewnym sensie lustrzane odbicie "Dziewczyn z kalendarza". Oczywiście, ma drugie dno - sześciu bezrobotnych (i zakompleksionych) trutniów, będących obiektem kpin całej dzielnicy, odzyskuje szacunek otoczenia i - co ważniejsze - odzyskuje pewność siebie. Film jest pogodny i życzliwy, nie obraża, nie ma w nim płaskich dowcipów. Polecam.
_________________
Niewiedza nie jest prostym i biernym brakiem wiedzy, ale jest postawą aktywną; jest odmową przyjęcia wiedzy, niechęcią do wejścia w jej posiadanie, jest jej odrzuceniem.
Karl Popper
 
 
Jaskier 


Posty: 651
Wysłany: 2009-01-03, 23:24   

Beata napisał/a:
Dziś o godz. 21.45 Polsat daje film Goło i wesoło


Obejrzałem ten film i po części zgadzam się z opinią Beaty.
Co do dialogów , inteligencji jestem zgodny, film reprezentuje całkiem niezły poziom, i dostarcza dosyć sporej dawki humoru.
Ogląda się bardzo gładko i przyjemnie, zdecydowanie można skutecznie odetchnąc po trudach dnia przy tym filmie.

Jedyna wada to moim zdaniem przewidywalność, można praktycznie wszystko w tym filmie przewidzieć, oczywiście mowa tutaj o fabule.

Denerwujący może być także pewien utarty stereotyp, gości ktorzy zaczynając od zera osiagają poprzez determinacje i zgranie sukces.
Bardzo wiele filmów idzie wlasnie takim torem.
Zaczynając od bobslejowcow na Jamajce konczywszy na filmach opowiadajacych o druzynach footballowych.

W koncu ten film to tylko komedia ktora swietnie spelnia swoja humorystczna role i to jest najwazniejsze ;)

Również polecam, kto wie moze za rok czy 2 polsat ponownie go wyemituje ;)
_________________
''Imagination will often carry us to worlds that never were. But without it we go nowhere''
 
 
Shadowrunner 
Dusza Dzikiego Ludu


Posty: 404
Skąd: Majorat Rabsztyński
Wysłany: 2009-01-06, 13:49   

Wczoraj w okolicy północy na TVP1 ponownie puszczono ekranizację "Królów Przeklętych" na podstawie cyklu Durona o średniowiecznej Francji z okresu z przed wojny stuletniej. Jeśli ktoś przegapił - to żadna strata - serial jest zakrojony na bodajże 5 odcinków i kolejne będą puszczane zapewne w następne poniedziałki.

Co prawda po przeczytaniu książek ten serial nie wydaje mi się już taki atrakcyjny jak to było gdy go za pierwszym widziałem (bo wtedy jeszcze nie przeczytałem cyklu - a jest on o niebo lepszy od serialu), to jednak warto go polecić - szczególnie jeśli ktoś nie czytał KP. Jest to dosyć "nowatorska" ekranizacja - gdyż pomimo zachowania realiów i wiernego odwzorowania powieści ma bardzo nietypową scenografię - taka która bardziej przypomina jakiś film fantasy czy ostro pojechany surrealizm - kto zobaczy ten będzie wiedział ocb.
_________________
"Summoned I come... Why do you come here? I come to serve... Who do you serve? I serve the truth... What is the truth? That we are one people, one voice... Will you follow me into fire? Will you follow me into darkness? Will you follow me into death? I will follow... Then follow."

Polskie forum eRPG
 
 
Ploud 
Niuch niuch


Posty: 54
Skąd: że znowu
Wysłany: 2009-01-07, 17:01   

ostatnio, choć dokladnie niewiem kiedy, oglądałem Szeregowca Rayana. Film całkiem spoko i utwierdziłem się w przekonaniu by nie ufać niemcom :mrgreen: . A Tom Hanks fajnie zagrał. co do szczegółów to trudno mi wyrazić opinię bo wcale sie temu nie przyglądałem, bo oglądałem film dla przyjemności a nie do wyszukiwania błedów. Ale efekty specjalne zrobione były ładnie, tylko czołgi coś dziwnie wyglądały.
_________________
AĄBCĆDEĘFGHIJKLŁMNŃOÓPQRSŚTUVWXYZŹŻ
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23163
Wysłany: 2009-01-07, 20:08   

Ploud napisał/a:
ostatnio, choć dokladnie niewiem kiedy, oglądałem Szeregowca Rayana. Film całkiem spoko i utwierdziłem się w przekonaniu by nie ufać niemcom :mrgreen: . A Tom Hanks fajnie zagrał. co do szczegółów to trudno mi wyrazić opinię bo wcale sie temu nie przyglądałem, bo oglądałem film dla przyjemności a nie do wyszukiwania błedów. Ale efekty specjalne zrobione były ładnie, tylko czołgi coś dziwnie wyglądały.

A ja nie ufam Rosjanom :mrgreen: Szeregowiec Ryan jest przede wszystkim efektownym filmem. Ale, co trzeba przyznać, nie mogłem się oderwać. I nawet flaga amerykańska, od której zaczyna i na której kończy się ten film - nie jest zbyt nachalną symboliką. Choć bez wątpienia nie jest to także film rozrachunkowy. Akurat tamto pokolenie, żołnierzy II wojny światowej, cieszy się w USA ogromnym szacunkiem i legendą. Jednak bardziej niż Szeregowca Ryana wolę Kompanię Braci tej samej "spółki" Hanks/Spielberg.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2009-01-07, 21:44   

Gildia.pl napisał/a:
W końcu stało się to co stać się miało. Animowany serial The Clone Wars od 13 lutego emitowany będzie na polskim kanale Cartoon Network. Począwszy od tego dnia w każdy piątek o godzinie 19:00 emitowany będzie kolejny odcinek serialu. Osoby, które spóźnią się na emisję będą miały szansę obejrzeć powtórki w soboty i niedziele o godzinie 11:00 i poniedziałki o godzinie 19:00. Jak widać terminów emisji jest sporo, nie grozi więc nam pominięcie któregoś odcinka.
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

OGIEN I LÓD - Przystan mil/osników prozy Georgea R. R. Martina


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 14