FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Diablo
Autor Wiadomość
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2008-01-20, 23:30   Diablo

Oli napisał/a:
Ale najwazniejsze - pocinam w Sacreda, naprawde świetna gra Hack&Slash z cholernie wielkim światem :P

I cholernie wolno chodzącym bohaterem. Dzięki temu odstawiłem tą grę, po prostu nie mogłem zdzierżyć tego powolnego przemieszczania się. Oczywiście oprócz tego gra była świetna jak na swój gatunek, naprawdę warta sprawdzenia. ;)
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Olisiątko 


Posty: 819
Skąd: Izolatka
Wysłany: 2008-01-20, 23:36   

MadMill napisał/a:
I cholernie wolno chodzącym bohaterem. Dzięki temu odstawiłem tą grę, po prostu nie mogłem zdzierżyć tego powolnego przemieszczania się. Oczywiście oprócz tego gra była świetna jak na swój gatunek, naprawdę warta sprawdzenia. ;)



Tia, to prawda --_- Co prawda taki Mroczny Elf i Leśna Elfka potrafią zasuwać jak małę samochodziki, ale reszta postaci skazana jest albo na kupno konia i rozwój jeździectwa albo na inwestowanie w itemy ze speedem.
Ale pozatym - good game... prawie Diablo 2... o shit, Mad, Asu, ratujcie mnie ! @_@
_________________
All the ways you wish you could be, that's me.
I look like you wanna look.
I fuck like you wanna fuck.
I am smart, capable, and most importantly, I am free in all the ways that you are not.
 
 
Olisiątko 


Posty: 819
Skąd: Izolatka
Wysłany: 2008-01-20, 23:58   

Asuryan napisał/a:
Need taxi :?: :mrgreen:


MadMill napisał/a:
Jesteś stracony dla BN, za takie bluźnierstwa nie ma powrotu... a D3 się szykuje. :))


Wiedziałem, że mogę na Was liczyć --_- ... xDDDD


MadMill napisał/a:
Ale faktycznie, zardzewiałem trochę. :P


Praktyka, praktyka, praktyka... :P

Tak przy okazji Mad, Asu... pójdziemy na BN jak wyjdzie D3? :>
_________________
All the ways you wish you could be, that's me.
I look like you wanna look.
I fuck like you wanna fuck.
I am smart, capable, and most importantly, I am free in all the ways that you are not.
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2008-01-21, 00:02   

Oli napisał/a:
Tak przy okazji Mad, Asu... pójdziemy na BN jak wyjdzie D3? :>

Głupie pytanie... jasne że tak, trzeba będzie załatwić jakieś... Andariele, czy inne śmierdzące dziewki. :))

W D3 najbardziej interesuje mnie fabuła - jestem dziwny wiem - znowu powróci Diablo? To pewno, ale co jeszcze wymyślą. ;) No i najważniejsze aby był darmowy multi xD
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Olisiątko 


Posty: 819
Skąd: Izolatka
Wysłany: 2008-01-21, 00:04   

MadMill napisał/a:
W D3 najbardziej interesuje mnie fabuła - jestem dziwny wiem - znowu powróci Diablo? To pewno, ale co jeszcze wymyślą. ;) No i najważniejsze aby był darmowy multi xD


Musi być darmowy xD Pozatym czy w Diablo fabuła była tak zajebiscie ważna?! to tam w ogóle o coś chodziło poza mefowaniem, taxi i baalrunami? xD
_________________
All the ways you wish you could be, that's me.
I look like you wanna look.
I fuck like you wanna fuck.
I am smart, capable, and most importantly, I am free in all the ways that you are not.
 
 
Gand 
Smart Guy


Posty: 680
Wysłany: 2008-01-21, 00:08   

Swoją drogą zaczalem dziś pocinać po dłuuugiej przerwie na BN, ale całkowicie amatorsko. Kto mnie nauczy grać na BN? : D A fabuła była zajebiście ważna i tworzyła klimat całej gry - zarówno w 1, jak i 2 moim zdaniem. Wystarczy wspomnieć gromiące filmiki w D2. : P
_________________
We care a lot about the army navy air force and marines
We care a lot about the SF, NY and LAPD
We care a lot about you people, about your guns
about the wars you're fighting gee that looks like fun

We care a lot about the Garbage Pail Kids, they never lie
We care a lot about Transformers cause there's more than meets the eye

We care a lot about the little things, the bigger things we top
We care a lot about you people yeah you bet we care a lot.
  
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2008-01-21, 00:09   

Oli napisał/a:
Musi być darmowy xD Pozatym czy w Diablo fabuła była tak zajebiscie ważna?! to tam w ogóle o coś chodziło poza mefowaniem, taxi i baalrunami? xD

Nie była, przecież napisałem, ze mam małe zboczenie. xD Diablo to była gra która spełniała wszystkie żądze krwiożerczych kapitalistów - gromadzenie zajebistych przedmiotów + dobijanie lvl w nieskończoność. xDDD
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Olisiątko 


Posty: 819
Skąd: Izolatka
Wysłany: 2008-01-21, 00:14   

Gand napisał/a:
Swoją drogą zaczalem dziś pocinać po dłuuugiej przerwie na BN, ale całkowicie amatorsko. Kto mnie nauczy grać na BN? : D


W Diablo 2 LoD? Ja moge już tylko teoretycznie ale naprawdę hardcorowo :P Ciekawe czy Asu nadal gra... //mysli

Na prośbę Mada wydzieliłem temat o H&S :P

MadMill: (00:10)
niech noobki się nie wcinają w gadkę w ogólnym temacie o.o
_________________
All the ways you wish you could be, that's me.
I look like you wanna look.
I fuck like you wanna fuck.
I am smart, capable, and most importantly, I am free in all the ways that you are not.
 
 
Asuryan 
Król Bogów

Posty: 3386
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-01-21, 00:24   

MadMill napisał/a:
No i najważniejsze aby był darmowy multi xD

Równie ważne jest by poszło na mym złomie, na którym już ani Loki, ani Wiedźmin się nie odpali :P

Oli napisał/a:
to tam w ogóle o coś chodziło poza mefowaniem, taxi i baalrunami? xD

O UT i upolowanie Clona :P :mrgreen:

Gand napisał/a:
Swoją drogą zaczalem dziś pocinać po dłuuugiej przerwie na BN, ale całkowicie amatorsko. Kto mnie nauczy grać na BN? : D

Cóż, ja lubię grać w sposób mocno noobowy - tzn zabić każdego stwora, otworzyć każdą skrzynkę, sprawdzić każdą beczkę i kamień. Teoretycznie niby wiem jak powinno się grać nie amatorsko, ale w tym temacie to Oli jest prawdziwym ekspertem.

Oli napisał/a:
Ciekawe czy Asu nadal gra... //mysli

Zdarza się mi czasami pograć, a nie tylko pilnować by nie skasowali mi postaci. Obecnie leveluję swego palika (smitera/zealota) na Balrunach w normalu.

MadMill napisał/a:
dobijanie lvl w nieskończoność. xDDD

99 to nie jest nieskończoność :P
_________________
"Sometimes known as the Phoenix King, Asuryan was the king and the most powerful deity of the pantheon of Eldar gods. He was believed to be the psychic might of the whole universe."
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2010-03-17, 23:12   

23 marca b.r. wreszcie wyjdzie nowy patch do "Diablo 2" i będzie reset :!: Witat :!: //kas Prawie rok czekania... //hurra
Najważniejszą zmianą jest czterokrotne zwiększenie szansy na wypadnięcie lepszych run. Dzięki temu może wreszcie uda mi się złożyć wymarzone słowa runiczne. :-)
Bardzo stęskniłem się za grą Zabójczynią, jednak najpierw będę musiał zrobić Czarodziejkę (do zdobywania itemków) i Druida-Wilkołaka (do rozwałki Diablo Clona). :-P
//kas
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Asuryan 
Król Bogów

Posty: 3386
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-03-18, 03:28   

Do rozwałki Uber Diablo lepszy jest paladyn - smiter/zealot.
_________________
"Sometimes known as the Phoenix King, Asuryan was the king and the most powerful deity of the pantheon of Eldar gods. He was believed to be the psychic might of the whole universe."
 
 
Tixon 
Ukryty Smok


Posty: 6273
Skąd: Piła
Wysłany: 2010-03-18, 13:05   

Z hack & Slash jest Diablo 2 i potem długo, długo nic. Grałem i w Sacred, i w Lokie, ale żadna z nich nie dorasta Diabełkowi. Ulubione klasy to Paladyn (którym zazwyczaj gra brat) i Czarodziejka lodowa. Niestety, moja osobista wersja Diablo zniknęła... brat twierdzi, że sprzedałem ją komuś i zapomniałem, ale wierzyć mi się w to nie chce - sprzedać oryginalne Diablo? No cóż, jedna z nierozwiązywalnych tajemnic.
_________________
Stary Ork napisał/a:
Żelki to prawda, dobro i piękno skondensowane w łatwej do przełknięcia formie żelatynowych zwierzątek. Wyobraź sobie świat bez żelków - byłbyś w stanie żyć pośród tego niegościnnego, jałowego pustkowia wiedząc, że znikąd nadzieje?

MORT napisał/a:
Romulus, Tix właśnie cię pobił w redneckowaniu.

Romulus - nie decydujemy o losach świata.
Ł - CHYBA TY
MrSpellu - Rebe, czego nie rozumiesz w zdaniu:
ŻYDOMASONERIA JEST TAJNA, psiakrew? :/
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2010-03-18, 13:05   

Asuryan napisał/a:
Do rozwałki Uber Diablo lepszy jest paladyn - smiter/zealot.


Panie, ale ja nie szukam tego kto lepszy... ;) Gra wilkołakiem sprawia mi więcej przyjemności, a i doświadczenie mam tu większe. Ponadto w tym przypadku nie zachodzi konieczność posiadania bardziej wypasionego sprzętu...


Tix -> Zgadzam się z pańską opinią. Lata mijają, a "Diablo 2" ciągle jest the best :!: :-)
Natomiast czy w ogóle grałeś Zabójczynią na pułapki light? Panienka wymiata w szybkim tempie i nawet nie musi pokazywać się wrogom na oczy... :-P
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Tixon 
Ukryty Smok


Posty: 6273
Skąd: Piła
Wysłany: 2010-03-18, 13:22   

Grałem każdą postacią, ale nie wszystkie przypadły mi do gustu - zwłaszcza Druid i Amazonka.
Zabójczynią grałem, ale nastawiony byłem na szpony i jej techniki w bezpośredniej walce.
_________________
Stary Ork napisał/a:
Żelki to prawda, dobro i piękno skondensowane w łatwej do przełknięcia formie żelatynowych zwierzątek. Wyobraź sobie świat bez żelków - byłbyś w stanie żyć pośród tego niegościnnego, jałowego pustkowia wiedząc, że znikąd nadzieje?

MORT napisał/a:
Romulus, Tix właśnie cię pobił w redneckowaniu.

Romulus - nie decydujemy o losach świata.
Ł - CHYBA TY
MrSpellu - Rebe, czego nie rozumiesz w zdaniu:
ŻYDOMASONERIA JEST TAJNA, psiakrew? :/
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2010-03-18, 14:29   

Tixon napisał/a:
Grałem każdą postacią, ale nie wszystkie przypadły mi do gustu - zwłaszcza Druid i Amazonka.

Zabójczynią grałem, ale nastawiony byłem na szpony i jej techniki w bezpośredniej walce.


1. A konkretnie jakim Druidem i jaką Amazonką? Bo możliwości jest sporo... Druid na żywioły jest bardzo dobry, o ile ma zapewnione bdb przedmioty. Wilkołak jest znacznie tańszy. mając porządną broń i rewelacyjne rękawice Dracule poradzi sobie wszędzie w grze PvM. Na Uber Tristam również.
Amazonka na łuk w PvM musi mieć bdb ekwipunek, inaczej gra na Piekle nie ma sensu.
Najlepsza Ama jest na błyskawice, jednak pod warunkiem, że jej najemnik nosi Nieskończoność. Generalnie te panienki są bardzo drogie. ;)

2. Fatalny pomysł. Gra samymi szponami jest bez sensu. To na kopniaki jest lepsza, jednak wymaga dobrego sprzętu. Najlepiej, najszybciej i najtaniej Assa radzi sobie stosując pułapki na błyskawice, a następnie robi się wybuch zwłok i z delikwentów nie ma co zbierać niezależnie od ich poziomu np. w ostatnim akcie, fale/sługusy Baala padają niczym ścięte snopki zboża, że nie wspomnę o krówkach... Oczywiście niezbędne itemy dające do poziomu umiejętności, aczkolwiek nie ma z tym takiego pośpiechu jak z uzbrojeniem dla Paladyna. :-P
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Nólanis 


Posty: 22
Wysłany: 2010-03-18, 19:04   

ASX76 napisał/a:
Fatalny pomysł. Gra samymi szponami jest bez sensu. To na kopniaki jest lepsza, jednak wymaga dobrego sprzętu. Najlepiej, najszybciej i najtaniej Assa radzi sobie stosując pułapki na błyskawice, a następnie robi się wybuch zwłok i z delikwentów nie ma co zbierać niezależnie od ich poziomu np. w ostatnim akcie, fale/sługusy Baala padają niczym ścięte snopki zboża, że nie wspomnę o krówkach... Oczywiście niezbędne itemy dające do poziomu umiejętności, aczkolwiek nie ma z tym takiego pośpiechu jak z uzbrojeniem dla Paladyna. :-P


Widzę, że ostry manczkinizm trenujesz :D

Mój nr 1 dla Zabójczyni to kombinacja wysokopoziomowych ciosów szponami i kumulowania dwóch dopakowanych ataków: podstawowe spotęgowanie ciosu + wyssanie życia i many. Jeszcze przed 40 poziomem bonusy do każdego ataku sięgały 600% + 400% wyssania życia. Do tego dołóż przyspieszenie o 300%, Cień i Czarodziejkę, osłaniającą Ci plecy (bo grałam multiplayer). Miód, a nie gra.
_________________
- Wiesz, na czym polega twój problem?
- Nie, ale na pewno zaraz mi powiesz.
- Chcesz o tym porozmawiać?
  
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2010-03-18, 19:57   

Nólanis napisał/a:


Mój nr 1 dla Zabójczyni to kombinacja wysokopoziomowych ciosów szponami i kumulowania dwóch dopakowanych ataków: podstawowe spotęgowanie ciosu + wyssanie życia i many. Jeszcze przed 40 poziomem bonusy do każdego ataku sięgały 600% + 400% wyssania życia. Do tego dołóż przyspieszenie o 300%, Cień i Czarodziejkę, osłaniającą Ci plecy (bo grałam multiplayer). Miód, a nie gra.


OK, lecz taka Assa wymaga drogiego sprzętu... Po drugie - śmiem twierdzić, że Lajtówna wykosi stwory szybciej. :-P Po trzecie - kopniaki + wypasiona broń w rączce dodająca do obrażeń + trucizna + Shadowdancery (butki) = znacznie lepszy wariant od zabawy szponami.
A więc kolejność jakościowa wygląda tak: Trap Light > Kick Poison > Claws.

P.S. Przypisałaś mój wpis Tixowi. :P
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Asuryan 
Król Bogów

Posty: 3386
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-03-19, 03:53   

A wiadomo już może co ma nowy patch wprowadzić do D2, czy dowiemy się tego dopiero po 23 marca?
_________________
"Sometimes known as the Phoenix King, Asuryan was the king and the most powerful deity of the pantheon of Eldar gods. He was believed to be the psychic might of the whole universe."
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2010-03-19, 07:39   

Asuryan napisał/a:
A wiadomo już może co ma nowy patch wprowadzić do D2, czy dowiemy się tego dopiero po 23 marca?


O tym, co wprowadzi nowy patch wiadomo od około 25 lutego 2010 roku:
http://diablo.phx.pl/news...b-aktualizacja/
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Olisiątko 


Posty: 819
Skąd: Izolatka
Wysłany: 2010-03-27, 20:37   

Proszę państwa, reset laddera i nowy patch weszły w życie kilka dni temu, Mad mnie zostawił ale może ktoś inny pogra na BN? ;p Mam już necrusia na 75lvl i lvluję hydraorb sorc.
_________________
All the ways you wish you could be, that's me.
I look like you wanna look.
I fuck like you wanna fuck.
I am smart, capable, and most importantly, I am free in all the ways that you are not.
 
 
Asuryan 
Król Bogów

Posty: 3386
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-03-27, 23:14   

Kusisz Oli, kusisz :mrgreen: Gdybym dysponował większą ilością czasu, który zżerają mi inne gry, to może bym zrobił kolejnego smitera/zealota, choć nie bardzo chce się mi grać kolejny raz taką samą postacią. Z drugiej strony nie przetestowałem jeszcze wilkołaka i barbarzyńcy //mysli Skrytobójczyni, czarka i amazonka raczej odpadają - nie poradzę sobie nimi solo na UT. A gra nekrusem jest dla mnie jednak zbyt nudna.
_________________
"Sometimes known as the Phoenix King, Asuryan was the king and the most powerful deity of the pantheon of Eldar gods. He was believed to be the psychic might of the whole universe."
 
 
Olisiątko 


Posty: 819
Skąd: Izolatka
Wysłany: 2010-03-27, 23:22   

A tam UT, ja gram for items, potem zrobię postać na UT xD
A tak poza tym, jest kilka dobrych buildów na sorc na łażenie samemu, nie na UT, ale na całą grę spokojnie. No i dodali respec, można od nowa rozdzielić staty i skille więc nikt Ci nie broni w każdej chili postać zmienić. Nekroś nudny ale bezpieczny i spokojnie nim do hella samemu doszedłem. Polecam teraz sorc na hydre i orba, tez sie da, właśnie zacząłem taką grać na mf. Może eledudu? xD
Jak co to wal /m *Xele0
_________________
All the ways you wish you could be, that's me.
I look like you wanna look.
I fuck like you wanna fuck.
I am smart, capable, and most importantly, I am free in all the ways that you are not.
 
 
Asuryan 
Król Bogów

Posty: 3386
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-03-28, 00:25   

Zacząłem jednak znów palika, choć nie wiem jak długo i często będę grał na BN :mrgreen: Obecnie mam 7 lvl i idę po Caina. Ele jest nawet fajny, ale nim nagrałam się już 3 rankingi temu.
Jakby coś to dodałem Cię do listy. Ja gram na starym koncie - Hoeth
_________________
"Sometimes known as the Phoenix King, Asuryan was the king and the most powerful deity of the pantheon of Eldar gods. He was believed to be the psychic might of the whole universe."
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2011-12-02, 20:42   

Po udanym debiucie w UT (pala torch 15/13), przyszła kolej na: barb 10/14 (crap, ale na mojego gold barbika na Travi kosz może być), sorc 14/18 (o, znowu good...) i barb 17/14.

Zrobiłem dzisiaj kokosowy interes. Sprzedałem Kratownicę za Ber, którą wcześniej kupiłem za Ist. Kilka chwil później nabyłem niewiele gorszą od tej za równowartość trochę ponad Ista. :mrgreen:
Bardzo dobry amu na UT (ar, resy).
 
 
GilGalad 
Szperacz


Posty: 394
Wysłany: 2011-12-02, 20:52   

Kim grasz, equ? :P
_________________
Ł napisał/a:
Fantastyka jest dziwką Stephesona, a nie Stepheson dziwką fantastyki.


James Joyce napisał/a:
Jest to wiek utrudzonego kurewstwa, po omacku szukającego swego boga.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2011-12-02, 22:04   

GilGalad napisał/a:
Kim grasz, equ? :P


Ladder rozpocząłem Trap Light Assą, a gdy zdobyłem odpowiedni sprzęt, przekwalifikowałem ją na Kick Assę (na Pazur Smoka) zdolną samodzielnie skopać d... Uberom w szybkim czasie.
Jest wszechstronniejsza od prymitywnego Smitera. Wartownik śmierci powoduje wybuch zwłok trupa i robi się ciąg... ;)
Na głowie oczywiście Twarz Wilhelma ze względu na 35% cb (socketowany ortem dla light resa), armor - Okowa Grozy (głównie dla resów), broń - Bicz Burzy (socketowany Berem dla +20 cb) = 53% cb, tarcza - Stormshield (socketowany Um), buciki - oczywiście Jeździec Rzezi (zupgrejdowany) - 15% cb, co w sumie daje trochę ponad 100% cb (trzeba 100%). Pasek - Wigor Boga Gromów (light res, abs. light...), Torch (20 do resów), dwa GC All Res +15, dużo sc do light, trochę do fire, z pierścieni: Kruczy Lód i żółty dający wysoki res + 6% mana za każde trafienie, amulet to Kratownica (wysoki res + ar), dwa skillery do Martial Arts z życiem, na Uber Diablo zdejmuję żółtego ringa i zakładam Dwarf Star (absorpcja ognia się przydaje).
W pasku kokoszę fioletowe mixtury, bo przy Uber Mefiku często bywa nerwowo. Schodzi szybko, ale w międzyczasie drastycznie obniża resy (zwłaszcza na light), a przywołańce napieprzają z żywiołów... Coś patrzę, że z poison res u mnie słabo (po convie).
Jako drugą broń trzymam biczyk z ładunkami aury Koncentracja... Wszystko ładnie, ale... Do kata, jeszcze ani razu nie rzuciłem... Skleroza chyba mnie rypie. ;) Następnym razem może nie zapomnę. ;)
Z Kończyny Demona też nie korzystałem... :roll:
Mistrz Cienia, jakże irytujący we wszystkich innych miejscach z uwagi na rzucanie Uderzenia Umysłu (czy czegoś w tym guście), co spowalnia killerowanie mobów, akurat w UT się przydaje (jako "mięso armatnie") i wcale nieźle się trzyma (za wyjątkiem boju z Mefikiem).
 
 
Olisiątko 


Posty: 819
Skąd: Izolatka
Wysłany: 2011-12-07, 18:52   

ASX76 napisał/a:
Jest wszechstronniejsza od prymitywnego Smitera.


Lies! Czysty smith to porażka, ale Zeal Smither na luzie z odpowiednim eq rozwala wszystko, nawet Immuny :p ale ja i tak często popylam necrem na Ubery.

ASX76 napisał/a:
Na głowie oczywiście Twarz Wilhelma ze względu na 35% cb (socketowany ortem dla light resa), armor - Okowa Grozy (głównie dla resów), broń - Bicz Burzy (socketowany Berem dla +20 cb) = 53% cb, tarcza - Stormshield (socketowany Um), buciki - oczywiście Jeździec Rzezi (zupgrejdowany) - 15% cb, co w sumie daje trochę ponad 100% cb (trzeba 100%).


CB cap jest na 90% bodajże ;p
Jak z tym equip podchodzisz pod mini ubery? Strasznie długo bez tele musi być o_O
Wywaliłbym kratownicę i kupił jakiś amu 2 Assa Res Stat :p nawet bez fcr lepsze, resy można dopchać masa SC 11%, chodzą po jakieś śmieszne drobne (1fg).

ASX76 napisał/a:

Zrobiłem dzisiaj kokosowy interes. Sprzedałem Kratownicę za Ber, którą wcześniej kupiłem za Ist. Kilka chwil później nabyłem niewiele gorszą od tej za równowartość trochę ponad Ista. :mrgreen:


Niezłą lamę trafiłeś xD gz :P
Ja masowo sprzedaję 3x3 albo unid t, za duża loteria z tym jest żeby się opłacało identyfikować by trafić 10 x crap a potem low pala. Nie narzekam, zysk dzienny to coś koło 2 Ber (100fg~) wzwyż.
_________________
All the ways you wish you could be, that's me.
I look like you wanna look.
I fuck like you wanna fuck.
I am smart, capable, and most importantly, I am free in all the ways that you are not.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2011-12-08, 16:55   

Olisiątko napisał/a:


Lies! Czysty smith to porażka, ale Zeal Smither na luzie z odpowiednim eq rozwala wszystko, nawet Immuny :p ale ja i tak często popylam necrem na Ubery.

Jak z tym equip podchodzisz pod mini ubery? Strasznie długo bez tele musi być o_O

Wywaliłbym kratownicę i kupił jakiś amu 2 Assa Res Stat :p nawet bez fcr lepsze, resy można dopchać masa SC 11%, chodzą po jakieś śmieszne drobne (1fg).

Niezłą lamę trafiłeś xD gz :P

Ja masowo sprzedaję 3x3 albo unid t, za duża loteria z tym jest żeby się opłacało identyfikować by trafić 10 x crap a potem low pala. Nie narzekam, zysk dzienny to coś koło 2 Ber (100fg~) wzwyż.


1. Ależ kick-assa też rozwala immuny bezproblemowo i szybko... Nieprzypadkowo ma wymaxowaną umiejętność od trucizn, do tego dochodzą obrażenia od błyskawic ze Stormlasha, co wszystko razem w połączeniu z zajebistą szybkością kopów (serie po 5), rozpieprza wsio raz dwa!

2. Jestem zbyt leniwy, żeby bawić się w przerzucanie Enigmy z Necro na Assę (vex i gul już straciłem podczas "przerzutki" - starczy tego złego...) czy latać za kluczami -> kupuję "gotowe" organy za ist mal i sprawa załatwiona. Pozostaje jedynie otworzyć portal i skopać dupki Uberkom. W sumie zarobek mniejszy, ale oszczędność czasu większa i mniejszy stres, że mi Eni zginie. :-P

3. Oczywiście zastanawiałem się długo i namiętnie nad amu i wyszło, że jednak Kratownica najlepiej przypasuje: ar prawie perf, super resy 33 (też prawie perf)... W każdym razie coś za coś... A że zależy mi bardziej na ar niż tych 2 skill...
Z talików do resów używam: gc 15 all res + sc 11% i mam wypełniony cały ekwipunek. Oczywiście torch z perf res i anni z perf res też są. Jako ringi: Kruczy Lód i Krasnoludzka Gwiazda. Skillery mają zdecydowanie mniejsze znaczenie niż w przypadku innych postaci, przynajmniej jeśli idzie o ubiór pod UT. Ponadto zajmują dużo miejsca, które można lepiej spożytkować i wypchać talikami z resikami. ;)

4. Na lamę nie wyglądał. Widać było, że majętny (w runki) i go na to stać, a tamta Kratownica miała perf res (dla mnie oczko niżej różnicy nie robi, ale są ludzie, którzy są zakochani w jak najwyższych cyferkach) i zbliżony do perfa ar. Jak się zakłada grę: N metalgrid O ber, to chyba wie się co robi. ;)

5. Ja sprzedaję unid t bez pośrednictwa 2jsp, bo nie chce mi się grzebać z forum. Trochę tych torchów zidentyfikowałem: m. in. w sumie 2 pala i bodaj 3 sorc, więc choć kilka zmarnowałem, to jeszcze na plus wyszedłem. Uznałem, że limit szczęścia wyczerpałem i szkoda dalej ryzykować. Najgorszy torch jaki ode mnie kupili jako unid, to Dudu 13/10, jak do tej pory. :mrgreen:
 
 
Olisiątko 


Posty: 819
Skąd: Izolatka
Wysłany: 2011-12-08, 20:43   

ASX76 napisał/a:
1. Ależ kick-assa też rozwala immuny bezproblemowo i szybko... Nieprzypadkowo ma wymaxowaną umiejętność od trucizn, do tego dochodzą obrażenia od błyskawic ze Stormlasha, co wszystko razem w połączeniu z zajebistą szybkością kopów (serie po 5), rozpieprza wsio raz dwa!


Wiem, ja tylko odpieram zarzut co do smitha ;p

ASX76 napisał/a:

2. Jestem zbyt leniwy, żeby bawić się w przerzucanie Enigmy z Necro na Assę (vex i gul już straciłem podczas "przerzutki" - starczy tego złego...) czy latać za kluczami -> kupuję "gotowe" organy za ist mal i sprawa załatwiona. Pozostaje jedynie otworzyć portal i skopać dupki Uberkom. W sumie zarobek mniejszy, ale oszczędność czasu większa i mniejszy stres, że mi Eni zginie. :-P


To się pisze to potrzymam grę albo item to nie zniknie...

ASX76 napisał/a:

4. Na lamę nie wyglądał. Widać było, że majętny (w runki) i go na to stać, a tamta Kratownica miała perf res (dla mnie oczko niżej różnicy nie robi, ale są ludzie, którzy są zakochani w jak najwyższych cyferkach) i zbliżony do perfa ar. Jak się zakłada grę: N metalgrid O ber, to chyba wie się co robi. ;)


Fakt, sprawdziłem cenę to gość nie przepłacił ;) mea culpa
_________________
All the ways you wish you could be, that's me.
I look like you wanna look.
I fuck like you wanna fuck.
I am smart, capable, and most importantly, I am free in all the ways that you are not.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2011-12-09, 16:41   

Olisiątko napisał/a:


Wiem, ja tylko odpieram zarzut co do smitha ;p

To się pisze to potrzymam grę albo item to nie zniknie...

Fakt, sprawdziłem cenę to gość nie przepłacił ;) mea culpa



1. Bardzo się starałeś, ale się nie udało. ;)

2. Aj tam, szkoda czasu na takie zabawy, tym bardziej, że na UT jestem stałym bywalcem.
Latanie za organami jest nudne. Lepiej zapłacić nieco więcej i mieć wszystko zapodane jak na tacy. ;)

3. Czy ja wiem... Do perfa ar "trochę" brakowało... ;)

Dzisiaj sellnąłem Anniego 10/14/10 za Jaha (kilka tygodni temu kupiłem go za 4 isty)! Za taką cenę to i warto! :-P
Nie ma to jak "magiczna" siła przyciągania +10% do exp. :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Żuławski


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 14