FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Wybory
Autor Wiadomość
Tomasz 
Kain Czarny


Posty: 4632
Skąd: Skraj Nieba
Wysłany: 2011-09-30, 01:23   

dworkin napisał/a:

Ale omamiony Żakowski lub oszołomiarska Paradowska bywają. Te epitety, oczywiście, to przesada. Bardzo łatwo je rzucić, w końcu nic nie kosztują. Gorzej z jakimiś dowodami, poza własnym przeświadczeniem. Np. na tezę, że Ziemkiewicz postulował odebranie śledztwa Rosjanom, a nie wspólną partycypację w pracach komisji.

Ale to że się tam ci pojawiają a tamci nie to nie jest żaden wyznacznik. W Trwam pewnie się pojawia taki albo inny a oszołomiarska Parandowska (bardzo trafny epitet) tam nie trafi. I dobrze.

dworkin napisał/a:
Ani jedno z powyższych nie wynika z mojego postu.

A nie musi wprost wynikać. Ale dajesz jako argument że RAZa tam nie ma. A właśnie że bywał. Zanim zaczął uprawiać demagogię. Opcji przecież nie zmienił, bił tam po głowach kogo chciał i było ok.

dworkin napisał/a:
Gdzie tak napisałem? Że muszą panować w telewizji. Jedynie, że powinni mięć tam swoje miejsce. Niekoniecznie Wildstein, ponieważ nigdy nie miał szczególniej oglądalności. Ziemkiewicza wymieniłem, bo to jeden z czołowych prawiwcowych dziennikarzy. Jego programy zawsze były dla oglądających ciekawe i wśród nich popularne, o czym świadczyła oglądalność. Pospieszalski nigdy nie był obiektywny, ale co to za wyznacznik? A Lis niby jest (ha ha)? A jednak wszyscy oni zbierali jakieś (istotne) części społeczeństwa przed tv, a telewizja publiczna jest (jest?) dobrem wszystkich obywateli. No i u nikogo poza Jankiem nie widziałem debaty między przedstawicielami tak różnych środowisk (np. Cejrowski, Palikot, Senyszyn, Środa, Terlikowski). Niestety, było to przed katastrofą.

Ja bym od publicznej oczekiwał właśnie obiektywności a nie patrzenia się na oglądalność. Lisa też tam nigdy być nie powinno. Dajesz za RAZem argument oglądalności, to tak samo jak za Dodą było czy teraz za Nergalem. Tyle że Nergal tam gada o muzyce a nie o przekonaniach a Pospieszalski sadził o poglądach. To jest różnica.
Widzisz ja jednak wolałbym albo publiczną całkiem bezstronną, albo taką gdzie w różne dni w tym samym czasie antenowym jest miejsce i na WC Kwadrans i na Kabaret Olgi Lipińskiej, na program RAZa i program Parandowskiej.
Takie coś ci odpowiada?
A zestawianie poglądów u Pospieszalskiego było śmieszne. Jak choć raz oglądałeś to powinieneś to widzieć. To było tylko dla lepszej oglądalności i dla wizualnego przytłoczenia poglądu niepopieranego przez prowadzącego, bo to pewnie fajnie było odbierane jak trzech zawrzaskiwało jednego.
_________________
"Różnorodność warto celebrować, z niej bowiem rodzi się mądrość." Duiker, historyk imperialny (Steven Erikson "Malazańska Księga Poległych")
 
 
You Know My Name 
Vortex Surfer


Posty: 7413
Skąd: wyższe sensy lodu
Wysłany: 2011-09-30, 08:31   

Bardzo mi się spodobała akcja ministra finansów z podsumowywaniem "kiełbasy". A najlepiej już wypadło porównywanie dwu dokumentów ze znakiem SLD.
_________________
Ziuta na Polconie napisał/a:
Pałac Kultury i Nauki...
Mały, ale gustowny
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23151
Wysłany: 2011-09-30, 09:27   

Zapateralski został do tego zmłócony przez własnego eksperta, który nazajutrz stwierdził, że najlepszy program i tak ma PJN :mrgreen:
Oj, nie wróżę Grzesiowi zwycięstwa i pewnie obetną mu głowę, jeśli Palikot dostanie tyle głosów ile SLD :)
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Jander 
Nonholik


Posty: 6189
Skąd: Kolabo. miasto Tichy
Wysłany: 2011-09-30, 09:51   

Jednocyfrowy wynik bardzo mnie ucieszy, to będzie koniec Zapateralskiego i pewnie jakiś rozłam.
_________________
www.lovage.soup.io
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23151
Wysłany: 2011-09-30, 10:06   

I wtedy dopiero prawica zatęskni za SLD, które - co by nie pisać - z biskupami generalnie sztamę trzymało albo co najwyżej półgębkiem tu i ówdzie im przywalało.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23151
Wysłany: 2011-10-01, 15:46   

Przejrzałem listy kandydatów do Sejmu. Z Senatem problemu nie będę miał żadnego. Mam już kandydata do mojego głosu. Z Sejmem jest jednak najgorzej.

Z PO - Julia Pitera. Drugi raz tego błędu nie powtórzę :) A poza nią, jakaś szarzyzna, kompletnie nieznana. I pani, która strzeliła, jak łysy grzywką o parapet postulat, żeby utworzyć w Płocku uniwersytet. W jej przypadku hasło: więcej kobiet do Sejmu oznacza więcej idiotek w Sejmie. Bida.

PiS - pierwsze miejsce przefarbowany komuch Jasiński znany z tego, że się kumpluje z JarKaczem. I z tego, że wbił w plecy nóż byłemu prezydentowi Płocka z PiS, który z sukcesem sprywatyzował szpital. Jak wiadomo, dla komuszków z PiS słowo "prywatyzacja" jest bardziej passe niż słowo "Nergal" :) Drugie miejsce - niejaki Wąsik. Poputczik "apolitycznego" szefa CBA Kamińskiego. Znany z tego, ze w swoim biurze urządził sobie studio podsłuchowe i podsłuchiwał przez - łącznie - ponad 600 godzin. A do tego jeszcze miał czas na pracę, narady u Kamińskiego i Umiłowanego Prezesa. Może nie musiał jeść? A seksie nie wspominam, bo w PiS wszyscy są niepokalanie poczęci.

PSL - tu jest za to wesoło. Pierwsze miejsce wyluzowany jak zawsze Waldemar Pawlak. A ostatnie lider zespołu Bayer Full. Strach sprawdzać, kto pomiędzy nimi.

PJN - bezbarwni uciekinierzy z PiS, na czele z byłym wiceprezydentem Płocka. Kampania jakoś niemrawa. Żal mi ich, bo ich z sympatii popierałem początkowo. A teraz sam nie wiem.

Ruch Palikota - ci kandydaci powinni jakieś cv publikować w sieci. Dziwne twarze jakieś.

SLD - od lat nie sprawdzałem kto tam kandyduje. Jakiś chłopaczyna kandydował do sejmiku wojewódzkiego i pamiętam, że uparcie namawiał mnie w swoich ulotkach i billboardach nie tylko do poparcia, ale i do porozmawiania z nim o problemach samorządu. Głupi nie jestem - i nie pogadałem ani nie poparłem. Ale chłopaczyna dochrapał się funkcji radnego sejmiku wojewódzkiego. Pewnie przekonał się, że jako radny wojewódzki czy nawet wicemarszałek jakiś, w sejmiku wojewódzkim może rozwiązać tylko problemy własne, bo jest to ten organ samorządu terytorialnego, który nie nadaje się do rozwiązywania innych problemów. Może to dobrze zatem o nim świadczy, bo zdecydował się kandydować znowu. I idzie przebojem: znowu namawia mnie do poparcia na swoich ultokach i billboardach. I znowu chce ze mną rozmawiać, tym razem o problemach Polski. Ani kroju ulotek nie zmienił, ani zdjęcia. Podejrzewam, że i jego "program" też niewielkim uległ modyfikacjom (pewnie pozamieniał "samorząd" na "Polska" lub "Sejm"). Chłopaczyna eksploatuje patent, który mu się sprawdził wcześniej. Ale co dalej? Znudzi mu się znowu w Sejmie i zapragnie rozwiązywać moje problemy w PE i będzie chciał ze mną gadąc o przyszłości Europy? W tym tempie przed 40 wyczerpie mu się limit wybieralnych funkcji do których można kandydować i nabierać frajerów swoją "troską" o przyszłość Czegokolwiek.

Postanowiłem zatem opracować system selekcji negatywnej. Nie poprę żadnego samorządowca - bo to byłaby żenada. Chcieli być radnymi, to niech aportują, sobaki przeklęte, do końca kadencji. Z pisowcami musiałbym przeprowadzić indywidualne kastingi a i tak trudno byłoby uwierzyć, że mówią prawdę. Z peowcami podobnie. Twardy orzecz do zgryzienia mam. A czasu tak mało.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2011-10-01, 15:53   

Z mojego okręgu znam tylko koleżankę z pracy... i to jeszcze z SLD.
Zagłosuję na tego, kto ma większe cycki.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Tomasz 
Kain Czarny


Posty: 4632
Skąd: Skraj Nieba
Wysłany: 2011-10-01, 16:29   

Wychodzi na to, że musimy wylosować. To straszne.
Myślę, że rację mają ci, którzy wskazują, że obecna ordynacja wspiera miernoty na listach i oczywisty wybór pierwszych miejsc rozdawanych za zasługi.
Nowe twory praktycznie nie mają szans, bo nie mogą się sensownie finansować, podczas gdy te siedzące w parlamencie dostają masę mamony, dzięki czemu mają przewagę.
Ordynacja jednomandatowych okręgów uzdrowiłaby sytuację, ale oczywiście nikt jej nie chce. A szkoda.
Ja się biję z myślami, czy pierwszy raz w mojej pełnoletniej historii nie iść w ogóle na wybory.
_________________
"Różnorodność warto celebrować, z niej bowiem rodzi się mądrość." Duiker, historyk imperialny (Steven Erikson "Malazańska Księga Poległych")
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2011-10-01, 16:31   

Tomasz napisał/a:
Myślę, że rację mają ci, którzy wskazują, że obecna ordynacja wspiera miernoty na listach i oczywisty wybór pierwszych miejsc rozdawanych za zasługi.

Jakbym na jedynce PO miał mieć Tomczykiewicza, to ja już wolę nołnejma...
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Jander 
Nonholik


Posty: 6189
Skąd: Kolabo. miasto Tichy
Wysłany: 2011-10-01, 16:59   

Do senatu oczywiście na RAŚ, do sejmu Robert Kubica, Łukasz Podolski lub Wielki Cthulhu. Jeszcze się zastanawiam. Ewentualnie namaluję swastykę, zawsze tak robię w krzyżówkach jak mi brakuje litery.
_________________
www.lovage.soup.io
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2011-10-01, 17:01   

A jak zamiast krzyżyka dam przy kandydacie Gwiazdę Dawida, to uznają to za głos nieważny? //panda
_________________
Instagram
Twitter
 
 
toto 
Carrot Guerilla


Posty: 8272
Skąd: Magic Kingdom
Wysłany: 2011-10-01, 17:39   

http://sprawdzposla.pl/

Im więcej czerwonego, tym lepiej.

e:
Jedna wada, dotyczy tylko obecnych posłów.
_________________
es­te­ta eks­tra­or­dy­na­ryj­ny

To wprawdzie zbyteczne, ale może jednak.

Naprawdę, nie należy ufać apostołom prawdy. Naprawdę kłamcę zdradza podkreślanie prawdy, jak tchórza zdradza podkreślanie waleczności. Naprawdę wszelkie podkreślanie jest formą skrywania albo oszustwa. Formą narcyzmu. Formą kiczu.
"Oszust", Javier Cercas
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23151
Wysłany: 2011-10-01, 18:00   

MrSpellu napisał/a:
A jak zamiast krzyżyka dam przy kandydacie Gwiazdę Dawida, to uznają to za głos nieważny? //panda

Postaw krzyżyk w kratce a obok kratki narysuj gwiazdę Dawida (ja postawię 666, żeby było jasne od kogo i dla kogo ten głos). Wtedy głos będzie ważny.

Toto - to jest to :)
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Asuryan 
Król Bogów

Posty: 3386
Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-10-01, 18:32   

W Łodzi też słabo - w PiS Jan Tomaszewski (co prawda na ostatnim miejscu), w PO na pierwszym miejscu Grabarczyk... Na szczęście w Łodzi startuje Nowa Prawica - JKM, więc będę miał na kogo oddać swój głos.
_________________
"Sometimes known as the Phoenix King, Asuryan was the king and the most powerful deity of the pantheon of Eldar gods. He was believed to be the psychic might of the whole universe."
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2011-10-01, 18:44   

Bob Budowniczy ma jedynkę? o_O
_________________
Instagram
Twitter
 
 
toto 
Carrot Guerilla


Posty: 8272
Skąd: Magic Kingdom
Wysłany: 2011-10-01, 18:48   

Jak poczytać niejednokrotnie linkowaney przez Romulusa blog WO, to wcale się nie dziwię. Mnie przekonał, że Grabarczyk zrobił wielokrotnie więcej w sprawie polskich dróg niż ktokolwiek przed nim.

A Tomaszewski to parodia. Lepper polskiego sportu. Widać w PiSie to już tradycja.
_________________
es­te­ta eks­tra­or­dy­na­ryj­ny

To wprawdzie zbyteczne, ale może jednak.

Naprawdę, nie należy ufać apostołom prawdy. Naprawdę kłamcę zdradza podkreślanie prawdy, jak tchórza zdradza podkreślanie waleczności. Naprawdę wszelkie podkreślanie jest formą skrywania albo oszustwa. Formą narcyzmu. Formą kiczu.
"Oszust", Javier Cercas
 
 
Jander 
Nonholik


Posty: 6189
Skąd: Kolabo. miasto Tichy
Wysłany: 2011-10-01, 18:51   

Asuryan napisał/a:
Na szczęście w Łodzi startuje Nowa Prawica - JKM, więc będę miał na kogo oddać swój głos.

...wolnych związków zawodowych i dwa dwieście podwyżki to Ci nie dadzą...
_________________
www.lovage.soup.io
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2011-10-01, 18:55   

toto napisał/a:
Jak poczytać niejednokrotnie linkowaney przez Romulusa blog WO, to wcale się nie dziwię. Mnie przekonał, że Grabarczyk zrobił wielokrotnie więcej w sprawie polskich dróg niż ktokolwiek przed nim.

Niestety, to się nie przekłada na popularność.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Jander 
Nonholik


Posty: 6189
Skąd: Kolabo. miasto Tichy
Wysłany: 2011-10-01, 18:57   

Korzystam więcej z polskich kolei (z których z kolei nie korzysta WO), niż z polskich dróg więc jak dla mnie może zbudować miliardy kilometrów autostrad a i tak nie będzie mnie to specjalnie cieszyć. A kolej po prostu olał, nawet chciał przerzucać fundusze z UE z kolei na drogi cwaniaczek.
_________________
www.lovage.soup.io
 
 
Asuryan 
Król Bogów

Posty: 3386
Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-10-01, 19:07   

Jander napisał/a:
...wolnych związków zawodowych i dwa dwieście podwyżki to Ci nie dadzą...

"Wolne" związki zawodowe będące de facto na garnuszku pracodawcy, to już dawno według mnie powinny zostać rozwiązane... A dwóch dwieście podwyżki to mi nikt nie da.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23151
Wysłany: 2011-10-01, 19:28   

O, widzisz, zagłosowałbym na partię, ktora wyprowadziłaby związki zawodowe z zakładów pracy. Niech działają jak stowarzyszenia. Dany pracownik się zapisuje do związku i nie ma problemów z wyrzucaniem z pracy za próby założenia związku zawodowego. Pracodawca zaś nie miałby obowiązku utrzymywać związkowych złotozjadów. Ale takiego postulatu nie stawia żadna licząca się partia. Choć jest prosty i nie budzący chyba kontrowersji. Poza tym, że cała wierchuszka Solidarności, ZNP, OPZZ musiałaby z etatów związkowców zrezygnować, bo pewnie żaden członek związku nie chciałby ich utrzymywac.

Ale lepiej obiecać wydanie 300 mld na podwyżki, dodatki i inne podobne gruszki na wierzbie.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Tomasz 
Kain Czarny


Posty: 4632
Skąd: Skraj Nieba
Wysłany: 2011-10-01, 19:39   

Jander napisał/a:
Do senatu oczywiście na RAŚ

No fakt, to pójdę zagłosować.
_________________
"Różnorodność warto celebrować, z niej bowiem rodzi się mądrość." Duiker, historyk imperialny (Steven Erikson "Malazańska Księga Poległych")
 
 
You Know My Name 
Vortex Surfer


Posty: 7413
Skąd: wyższe sensy lodu
Wysłany: 2011-10-03, 12:10   

Wojewódzki w tekście dla Wprost
Cytat:
Jeśli SLD jest karykaturą lewicowego systemu wartości, a PO kpiną z liberalizmu, to PiS jest karykaturą hasła ''Bóg, honor, ojczyzna''. Nienawiść wyklucza obecność Boga, kłamstwo wyklucza honor, a wstręt do współobywateli myślących inaczej wyklucza jedność z ojczyzną.

Trafne podsumowanie. Tylko wnioski z niego płynące są smutne.
_________________
Ziuta na Polconie napisał/a:
Pałac Kultury i Nauki...
Mały, ale gustowny
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23151
Wysłany: 2011-10-03, 14:21   

Bardzo smutne. Czegokolwiek byś nie wybrał, wybierasz albo dżumę albo cholerę, albo jakiegoś syfa wenerycznego (vide: Palikot).

Dziś jakiś profesorek zauważył w Trójce jedną fajną rzecz i trzeba mu rację przyznać. Donald Tusk na tych objazdach tuskobusem i po wtopie z "parykarzem" nie boi się wejść w tłum, skonfrontować się z obywatelami, którzy zgłaszają do niego różne roszczenia. Tymczasem Kaczyński jest pokazywany tylko w otoczeniu ochroniarzy, którzy go oddzielają od tłumu. I nie jest pokazywany w konfrontacji z przeciwnikami lub ludźmi po prostu chcącymi mu zadać trudne pytania. Może raz tak było - kiedy na konwencji PiS pojawili się znienacka ekolodzy. A może to znowu te liberalne szatany medialne robią na złość?
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
toto 
Carrot Guerilla


Posty: 8272
Skąd: Magic Kingdom
Wysłany: 2011-10-03, 18:34   

Właśnie się dowiedziałem, że była debata Fotyga (Pis) vs Nowak (PO). I tam podobno padło stwierdzenie:
Cytat:
Stadion Narodowy został przewymiarowany przez niemieckich architektów - oświadczyła w sobotę Anna Fotyga podczas telewizyjnej debaty z prezydenckim ministrem Sławomirem Nowakiem. Na wizji wręczyła mu tajemniczy pendrive, rzekomo dowodzący nadużyć. - To kompletny humbug - mówi Nowak. - Jestem Polakiem - mówi oburzony generalny projektant stadionu.

Więcej... http://wyborcza.pl/1,7524...l#ixzz1ZjkvdDDo

[I dalej]

Chciałabym, by państwo bardziej wspierali polską przedsiębiorczość - oświadczyła. Po tych słowach, ruchem Stanisława Tymińskiego wyciągającego czarną teczkę, wydobyła na wizji z kieszeni pendrive i wręczyła go zaskoczonemu Nowakowi, oświadczając: - mam dla pana prezent. Jest na nim omówienie przewymiarowania w jednym z aspektów Stadionu Narodowego. Wiemy, że prokurator też już tym się zajmował.

Więcej... http://wyborcza.pl/1,7524...l#ixzz1Zjll5O6L
Czy ktoś z was to oglądał? Czy to wyglądało równie żenująco jak wygląda opis?


e:
http://latarnik.nq.pl/

Tutaj można zobaczyć z poglądami których partii jest nam najbardziej po drodze. Ostrzegam, test jest bardzo pobieżny i raczej orientacyjny i dotyka tylko niektórych obszarów. Nie ma partii dobrej dla mnie, trzeba wybierać mniejsze ZUO. Przynajmniej zbieżnie z moimi odczuciami latarnik pokazał to ZUO.
_________________
es­te­ta eks­tra­or­dy­na­ryj­ny

To wprawdzie zbyteczne, ale może jednak.

Naprawdę, nie należy ufać apostołom prawdy. Naprawdę kłamcę zdradza podkreślanie prawdy, jak tchórza zdradza podkreślanie waleczności. Naprawdę wszelkie podkreślanie jest formą skrywania albo oszustwa. Formą narcyzmu. Formą kiczu.
"Oszust", Javier Cercas
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23151
Wysłany: 2011-10-03, 19:38   

Osłabłem. Nie dam rady tego sam napisać. Może wam się uda to przeczytać http://latarnik.nq.pl/app/poll_result.html
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
toto 
Carrot Guerilla


Posty: 8272
Skąd: Magic Kingdom
Wysłany: 2011-10-03, 19:46   

Nie da rady.
_________________
es­te­ta eks­tra­or­dy­na­ryj­ny

To wprawdzie zbyteczne, ale może jednak.

Naprawdę, nie należy ufać apostołom prawdy. Naprawdę kłamcę zdradza podkreślanie prawdy, jak tchórza zdradza podkreślanie waleczności. Naprawdę wszelkie podkreślanie jest formą skrywania albo oszustwa. Formą narcyzmu. Formą kiczu.
"Oszust", Javier Cercas
 
 
Asuryan 
Król Bogów

Posty: 3386
Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-10-03, 19:58   

Mi wyszła największa zgodność z Ruchem Poparcia Palikota - 71% Faktycznie, gdyby Nowej Prawicy - JKM nie udało się wystartować w łódzkiem, to miałem zamiar oddać swój głos na ten ruch.
_________________
"Sometimes known as the Phoenix King, Asuryan was the king and the most powerful deity of the pantheon of Eldar gods. He was believed to be the psychic might of the whole universe."
 
 
Tixon 
Ukryty Smok


Posty: 6273
Skąd: Piła
Wysłany: 2011-10-03, 20:03   

Asuryan napisał/a:
Mi wyszła największa zgodność z Ruchem Poparcia Palikota - 71% Faktycznie, gdyby Nowej Prawicy - JKM nie udało się wystartować w łódzkiem, to miałem zamiar oddać swój głos na ten ruch.

Mi 68 % i w sumie planuję to samo :)
_________________
Stary Ork napisał/a:
Żelki to prawda, dobro i piękno skondensowane w łatwej do przełknięcia formie żelatynowych zwierzątek. Wyobraź sobie świat bez żelków - byłbyś w stanie żyć pośród tego niegościnnego, jałowego pustkowia wiedząc, że znikąd nadzieje?

MORT napisał/a:
Romulus, Tix właśnie cię pobił w redneckowaniu.

Romulus - nie decydujemy o losach świata.
Ł - CHYBA TY
MrSpellu - Rebe, czego nie rozumiesz w zdaniu:
ŻYDOMASONERIA JEST TAJNA, psiakrew? :/
 
 
Jander 
Nonholik


Posty: 6189
Skąd: Kolabo. miasto Tichy
Wysłany: 2011-10-03, 20:07   

U mnie 74% na LSD, ale nie ma szans, żebym na nich oddał głos.
_________________
www.lovage.soup.io
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

OGIEN I LÓD - Przystan mil/osników prozy Georgea R. R. Martina


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 13