FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Mass effect
Autor Wiadomość
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2014-08-24, 00:14   

utrivv napisał/a:
Dla mnie za płaczliwy jest, jak już to wolałbym z Vegą albo Javikiem


Jeśli o Javika chodzi... Polecam dodatek Citadel i misję z imprezką dla całej ekipy - A jednak jest coś w czym wy dzikusy jesteście dobrzy... :badgrin: W ogóle dodatek miażdży cycki, główna misja jest mru, a to co dzieje się potem - spadałem z krzesła raz po raz //spell
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
utrivv 
Roztargniony mag


Posty: 7123
Skąd: Z kapusty
Wysłany: 2014-08-24, 00:54   

Stary Ork napisał/a:
utrivv napisał/a:
Dla mnie za płaczliwy jest, jak już to wolałbym z Vegą albo Javikiem


Jeśli o Javika chodzi... Polecam dodatek Citadel i misję z imprezką dla całej ekipy - A jednak jest coś w czym wy dzikusy jesteście dobrzy... :badgrin: W ogóle dodatek miażdży cycki, główna misja jest mru, a to co dzieje się potem - spadałem z krzesła raz po raz //spell

Główny wątek skończyłem a potem zawiesiłem się na strzelnicy. Imprezy nie pamiętam więc może jeszcze jej nie zrobiłem? //mysli
Albo była taka dobra :lol:
_________________
Beata: co to jest "gangrena zobczenia"? //ooo
Fidel-F2: Pojęcie wprowadził Josif Wissarionowicz
Fidel-F2: Jak choćby raz opuścisz granice rodiny, ty już nie nasz, zobczony.
Fidel-F2: Na tę gangrenę lek jest tylko jeden.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2014-08-24, 01:20   

Pr0 tip: z imprezką poczekaj aż zgarniesz wszystkich starych znajomych, ja dopiero po niej znalazłem Samarę i Jacoba i nie uczestniczyli, o Tali nie wspomnę //mysli
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2014-08-28, 10:16   

Kurka, miałem wczoraj okazję puknąć panią komandor specjalistkę Traynor. Ale nie, postanowiłem być wierny Liarze :(
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2014-08-28, 10:33   

MrSpellu napisał/a:
Kurka, miałem wczoraj okazję puknąć panią komandor specjalistkę Traynor. Ale nie, postanowiłem być wierny Liarze :(


You and me, bro --_- Immersja, kurwa --_-
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2014-08-28, 10:58   

Złapałem się właśnie na tym, że jak grałem panią komandor to przez całą trylogię nigdy, ale to przenigdy, nie nawiązałem romansu z męskim członkiem załogi. Liara, Kelly (i kosz od Samary), Specjalistka Traynor :) Z czego najciekawsza jest ta ostatnia :) Męskim komandorem nie byłem już tak wybredny //spell

Dobrze, że resztę mogłem sobie obejrzeć na YT :)
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2014-08-28, 11:00   

Yup, panna Traynor ma zadziwiająco dobry gust co do bielizny, zwłaszcza jak na nerda :badgrin: Nawiasem, zniszczyła mnie scena jej pojedynku z Odwieczną Wroginią w salonie gier //orc
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2014-08-28, 11:04   

Pannę Traynor mogę słuchać i słuchać... :-)
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2014-08-28, 13:23   

Nawiasem, misja na Thessii i to co potem to najbardziej knurski fabularnie kop w orzeszki w historii gier. Genialne zagranie //mysli
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2014-08-28, 14:06   

A, przy okazji obejrzyj na YT wątek romansowy pani komandor z Garrusem. W DLC Cytadela ich taniec po prostu rwie pytonga :badgrin:
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2014-08-28, 15:25   

Zwłaszcza że Shepardball cannot into dance, psze pana? //panda
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2014-08-28, 16:08   

Wręcz przeciwnie, niemal powtórka z Prawdziwych Kłamstw, a może nawet z Zapachu Kobiety :-P Garrus specjalnie brał lekcje!

http://youtu.be/meD3v7KoO7k?t=2m49s
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2014-08-28, 16:16   

A nie marudził że ludziom kolana zginają się w niewłaściwą stronę, psze pana? //mysli
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2014-08-28, 16:23   

Jak wrócisz z kołchozu to koniecznie obejrzyj :)
_________________
Instagram
Twitter
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2014-09-01, 10:17   

Hmm... już zacząłem dodatek Cytadela (po misji z Mirandą), już dostawałem ślinotoku... a tu wystąpił malutki problem ze zgodnością (po zassaniu nowej aktualizacji Originu). Nie pytajcie jak, ale skasowałem wszystkie swoje save z ME3 :mrgreen: A ostatnie zapisane w chmurze były sprzed dziesięciu dni //spell

Jak to śpiewają - "nic się nie stało". Wgrałem save z ME2 (nudnego adepta zmieniłem na szpiona) i wczoraj puknąłem jedyne słuszne paramour - Specjalistkę Traynor //spell

Btw. na normalu szpion z Indrą i krioamunicją idzie przez wrogów jak... hmm... idzie szybko :badgrin:
_________________
Instagram
Twitter
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2014-09-05, 12:32   

Szkoda, że Cytadela jest taka krótka :(
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2014-09-05, 12:51   

Jak ja to rozumiem //panda Perełek jest mnóstwo, i to pomijając główną misję ("Mój mały Shepard: Przyjaźń to magia" z najlepszą odzywką niemilców ever - Mają kroganina! Dlaczego my nie mamy kroganina?! :badgrin: ), no bo to i Wrex z torbą lodu, i Jack z oswojonym varrenem, i Tali z "Flotą i flotyllą", i cała imprezka //mysli Przechodzę raz jeszcze, bo przed wyruszeniem na ochlaj należy zebrać drużynę //mysli
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2014-09-05, 13:08   

Stary Ork napisał/a:
("Mój mały Shepard: Przyjaźń to magia" z najlepszą odzywką niemilców ever - Mają kroganina! Dlaczego my nie mamy kroganina?!)


Liara: Nie wychylaj się! Bierz przykład z Shepard i zostaw nam całą czarną robotę!
Garrus: Touche, T'Soni!


:badgrin:

Najlepsze perełki to taniec Garrusa z Shepard (tylko gdy są w związku), Pocałunek Shepard i Traynor, wątek z szczoteczką do zębów (no i gra Traynor z Asari) i sposób w jaki Shepard wydostaje się ze skarbca :badgrin:
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2014-09-05, 14:16   

Szczoteczka do zębów w rzeczy samej miażdży //mysli Ładnie jest jeszcze z EDI i prezentem dla Jokera, w ogóle EDI zrywa stringi i miażdży pytę. //spell
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2014-09-14, 16:16   

Drugi przejazd trójeczką rozpoczęty
Po zdystansowanym i stoickim inżynierze zapragnąłem trochę intymności z wrogami, stąd Sentinel. Klasa postaci która w jedynce była upośledzonym pomiotem inżyniera i adepta w trójce jest ponurym rzeźnikiem, a jako tank dystansuje nawet Vanguarda i Soldiera (tech armor z 50% redukcją obrażeń? Jestem Bogiem, uświadom to sobiesobie //spell ). A ponieważ szotgany są dla słabych, biegam z Phaestonem (dakka - wincy dakka - fpizdu dakka - Phaeston), z modami do stabilizacji i strzelania przez cover. Z większych sukcesów - odbiłem Omegę łącznie z odnalezieniem sofy Arii //spell Aria miażdży cycki //slina No i dopiero teraz się pokapowałem kto jej podkłada głos :badgrin:
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2014-09-15, 01:21   

No ja skończyłem przedwczoraj. Oczywiście wysadziłem skurwysynów w kosmos :P
A grałem szpiegiem na Black Widow. Jeder Schuß ein Russ :badgrin:
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2014-09-15, 10:10   




Scumbag Spell :badgrin:
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2014-09-15, 16:06   

Niestety. To jest jedyny sposób, by Shepard przeżyła :P IMO zniszczenie jest najlepszą możliwą opcją, gdyż:

a) Synteza jest pedalska i się wszyscy głupio świecą. Wiedza zawarta w żniwiarzach nie jest tego warta.
b) Kontrola? Przyznać Człowiekowi Iluzji rację? Nigdy!
c) Zniszczenie w zasadzie przywraca organikom możliwość samostanowienia. A że za ileśset tysięcy lat wszystko zacznie się od nowa... kogo to obchodzi? //spell
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2014-09-15, 19:15   

Spellu, jeśli idzie o syntezę to są dwie szkoły - jedna dowodzi że to najlepsze możliwe zakończenie, a druga... Sam wiesz //orc A zniszczenie to tak naprawdę spychologia, a my nie po to jesteśmy arcyuberpr0megakozakiem, żeby zadowolić się półśrodkami. Z resztą głupio to może świeci się Joker, ale wyobraź sobie pannę Traynor //slina Albo Corteza, co kto woli //mysli
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
utrivv 
Roztargniony mag


Posty: 7123
Skąd: Z kapusty
Wysłany: 2014-09-15, 21:59   

Z tym że synteza oznacza de facto że wszyscy gina i powstaje nowy gatunek, mini żniwiarzyki. Trochę to nie przemyślane
_________________
Beata: co to jest "gangrena zobczenia"? //ooo
Fidel-F2: Pojęcie wprowadził Josif Wissarionowicz
Fidel-F2: Jak choćby raz opuścisz granice rodiny, ty już nie nasz, zobczony.
Fidel-F2: Na tę gangrenę lek jest tylko jeden.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2014-09-15, 22:10   

Nie, nie, nie, wyjdź, przemysl sprawę, a jak przemyslisz, wróć i przeproś :mrgreen:
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
Tixon 
Ukryty Smok


Posty: 6273
Skąd: Piła
Wysłany: 2015-04-17, 11:20   

Pany, takie pytanko. W ME grałem na kompie, na urodziny dostałem (między innymi) ME2 i chciałbym je ściągnąć na lapka. Da się przenieść zapisane stany z poprzedniej?
_________________
Stary Ork napisał/a:
Żelki to prawda, dobro i piękno skondensowane w łatwej do przełknięcia formie żelatynowych zwierzątek. Wyobraź sobie świat bez żelków - byłbyś w stanie żyć pośród tego niegościnnego, jałowego pustkowia wiedząc, że znikąd nadzieje?

MORT napisał/a:
Romulus, Tix właśnie cię pobił w redneckowaniu.

Romulus - nie decydujemy o losach świata.
Ł - CHYBA TY
MrSpellu - Rebe, czego nie rozumiesz w zdaniu:
ŻYDOMASONERIA JEST TAJNA, psiakrew? :/
 
 
adamo0 
Gentleman


Posty: 1575
Wysłany: 2015-04-17, 11:34   

Da da. Ja tak robiłem. Gdzieś w moich dokumentach powinieneś mieć filder z sejwami. Kopiujesz je na nowy komputer do jakiegoś folderu. Potem po uruchomieniu ME2, gra zapyta czy chcesz importować sejwy i każe wskazać ci ich lokalizację (o ile dobrze pamiętam). Wtedy odnajdujesz interesujący cię sejw i już ;)

Wydaje mi się, że tak to było, ale może lepiej zweryfikuj to jeszcze w internetach.
_________________
Ignoti et Quasi Occulti
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2015-04-17, 12:30   

Jest gdzieś polskojęzyczna strona, na której możesz też znaleźć sejw w niemal dowolnej konfiguracji. Mega przydatne, gdy stracisz swoje.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2016-11-27, 15:38   

W rzadkich chwilach kiedy świat odwraca się na moment odpalam sobie znów dwójeczkę ze wszystkimi fajerwerkami i wodotryskami i jadę adeptem, gdyż jeszcze nigdy nie jechałem adeptem. Lair of the Shadow Broker wyrywa pytonga z korzeniami, zwłaszcza jak się dorwie na koniec do tajnych akt załogi (i haiku Kasumi na przykład //spell ).
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Żuławski


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,29 sekundy. Zapytań do SQL: 14