FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
War, war never changes
Autor Wiadomość
wred 


Posty: 3609
Wysłany: 2013-01-22, 12:49   

Macie jakieś doświadczenia z F3 i NV w windowsach 7 i 8 ?
Bo się szykuję na przesiadkę i chciałbym mieć rozeznanie...

(upgrade do w8Pro można do końca stycznia za 129 zł kupić to się zastanawiam...)

co ciekawe asystent zgodności z W7 powiedział mi, że F3 nie będzie działał
a taki sam asystent z W8 powiedział mi, że F3 będzie działał.
:)
 
 
utrivv 
Roztargniony mag


Posty: 7108
Skąd: Z kapusty
Wysłany: 2013-01-22, 13:47   

Nie boisz się że MS nie pozwoli ci zainstalować tych gier (czym straszy STEAM) oraz ogólnego odwrotu developerów gier od tego systemu?
_________________
Beata: co to jest "gangrena zobczenia"? //ooo
Fidel-F2: Pojęcie wprowadził Josif Wissarionowicz
Fidel-F2: Jak choćby raz opuścisz granice rodiny, ty już nie nasz, zobczony.
Fidel-F2: Na tę gangrenę lek jest tylko jeden.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej
 
 
wred 


Posty: 3609
Wysłany: 2013-01-22, 15:42   

Pytam, bo mi na Viscie F3 chodzi elegancko, ale sama Vista wymaga naprawy po popsułem, a jak naprawiam to może już 7/8 zainstaluję... a z kolei słyszałem że na windows7 F3 nie działa... a jak na windows8 ? Testował ktoś ?
I jak z NV ? - bo tez w końcu chcę kupić :P
 
 
sanatok
Latający Pomidor


Posty: 1417
Skąd: Megamaszyna
Wysłany: 2013-01-22, 16:31   

Dawaj na Pingwina mi obie na Fedorze pod łajnem działały.
_________________
Meet Minsky. He understands that stability is destabilizing. Be like Minsky.
 
 
Ł 
dziura w niebycie


Posty: 4482
Skąd: fnord
Wysłany: 2013-02-10, 10:54   

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=R9hQWqtxXPU[/youtube]

Gameplay Wastelanda 2, inspiracje Fallami które z kolei inspirowane W1, są oczywiste. Całość wygląda jak pierwsze Fallouty z domieszką Tactisa. Czekam.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2013-09-08, 22:06   

Skończyłem Old World Blues oraz Blood Money. Pierwszy dodatek rwie pytonga klimatem rodem z kiepskich filmów sf z lat 50' (choć pierwsze skojarzenie to 12 małp). Udało mi się zrobić wszystkie questy i zbadać wszystkie lokacje. Średnio co piętnaście minut ryłem ze śmiechu. No i kapitalny motyw z bojowymi pancerzami, które przejmują funkcje motoryczne rannego/martwego nosiciela. Generalnie warto ten dodatek przejść.

Z Blood Money już tak różowo nie jest. W pewnym momencie przechodzenie tych wszystkich pułapek stało się irytujące... a sam finał... cóż. Wielkie rozczarowanie :)

Zaczynam teraz Lonesome Road i od pierwszego dialogu z Ulissesem wiem, że to będzie mój ulubiony dodatek do całej serii :)
_________________
Instagram
Twitter
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2013-09-10, 19:31   

Lonesome Road za mną. Dodatek jest megaklimatyczny. Na końcu zdecydowałem, by nie robić totalnej rozpierduchy no i udało mi się przekonać Ulissesa do swoich racji. Choć nie powiem, kusiło mnie by spuścić bombki na Legion... ale za wzorową postawę mam fory u Bractwa oraz u Followersów :)
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Tixon 
Ukryty Smok


Posty: 6273
Skąd: Piła
Wysłany: 2013-09-10, 21:44   

Jak ci się szukało tych wszystkich poukrywanych rzeczy?
_________________
Stary Ork napisał/a:
Żelki to prawda, dobro i piękno skondensowane w łatwej do przełknięcia formie żelatynowych zwierzątek. Wyobraź sobie świat bez żelków - byłbyś w stanie żyć pośród tego niegościnnego, jałowego pustkowia wiedząc, że znikąd nadzieje?

MORT napisał/a:
Romulus, Tix właśnie cię pobił w redneckowaniu.

Romulus - nie decydujemy o losach świata.
Ł - CHYBA TY
MrSpellu - Rebe, czego nie rozumiesz w zdaniu:
ŻYDOMASONERIA JEST TAJNA, psiakrew? :/
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2013-09-11, 05:07   

Nie szukałem zbyt intensywnie. Zebrałem wszystkie usprawnienia ED-E i zdetonowałem 28 głowic. Dwie po drodze gdzieś mi wsysło. Zabiłem tego przekopanego deathclawa i cudem przetrwałem milę kuriera. No i cieszę się moim zajebiaszczym adv RIOT pancerzem //spell I pistoletem na gwoździe //spell
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2013-09-11, 05:13   

I tak wartością nadrzędną w Lonesome Road jest Ulysses, psze pana //mysli . Zwłaszcza gdy trafiało się wcześniej na jego ślady (taśmy jego i Christine w Old World Blues miażdżą, na ten przykład ).
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2013-09-11, 05:18   

Trafiłem na te taśmy. Dla mnie jednak najfajniejszym punktem była ostatnia "rozmowa" z ED-E i opcje dialogowe (i tak w RNK jest paskudnie...). A jak decydujemy się na pokojowe rozwiązanie, to ta muzyczka wyciskała łzy z oczu :( //spell

Ale fakt faktem. Całkiem fajnie napisana postać.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2013-09-11, 05:21   

No i sama historia the Divide opowiadana przez Ulyssesa ryje synapsy //mysli .
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2013-09-11, 05:27   

O, wyłapałem smaczek. W zależności od tego czy nie masz Wild Wastelands:

Cytat:
The Divide erupted in fire, violent, red as the last message of the two Couriers arced into the sky... The missiles rained like spears down on the land, burning flags and communities alike... destroying all they struck. The history of the West was erased for the second time, thorough and complete... and America slept once more.


czy masz:

Cytat:
The Couriers finally, really did it. They blew up the lands West and East of the Mojave... damning them all to hell. The act was discovered 200 years later, as other couriers explored the Mojave wastes. There, they saw NCR relics, reminders of their once proud history.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
wred 


Posty: 3609
Wysłany: 2013-12-02, 22:32   

Pytanko do znających Old World Blues.
Od jakiegoś czasu CIU w Zlewie nie płaci mi za sprzedaż przedmiotów, chociaż przedmioty znikają... ani mi kasy nie przybywa ani jemu nie ubywa...
chętnie kasę zabiera za naprawę czy kupno...

co jest grane ?
spotkaliście się z tym?
 
 
Tixon 
Ukryty Smok


Posty: 6273
Skąd: Piła
Wysłany: 2013-12-02, 23:27   

Taki błąd jest - jak próbujesz za dużo sprzedać, za drogie rzeczy, to się tnie.
_________________
Stary Ork napisał/a:
Żelki to prawda, dobro i piękno skondensowane w łatwej do przełknięcia formie żelatynowych zwierzątek. Wyobraź sobie świat bez żelków - byłbyś w stanie żyć pośród tego niegościnnego, jałowego pustkowia wiedząc, że znikąd nadzieje?

MORT napisał/a:
Romulus, Tix właśnie cię pobił w redneckowaniu.

Romulus - nie decydujemy o losach świata.
Ł - CHYBA TY
MrSpellu - Rebe, czego nie rozumiesz w zdaniu:
ŻYDOMASONERIA JEST TAJNA, psiakrew? :/
 
 
wred 


Posty: 3609
Wysłany: 2013-12-02, 23:31   

no fak, to za chwilę bez kasy zostanę... da się to jakoś naprawić ?
 
 
Tixon 
Ukryty Smok


Posty: 6273
Skąd: Piła
Wysłany: 2013-12-02, 23:32   

Na szczęście ci sprytni programiści zostawili graczom do dyspozycji konsolę ;)
Tylko obiecaj być uczciwym :mrgreen:
_________________
Stary Ork napisał/a:
Żelki to prawda, dobro i piękno skondensowane w łatwej do przełknięcia formie żelatynowych zwierzątek. Wyobraź sobie świat bez żelków - byłbyś w stanie żyć pośród tego niegościnnego, jałowego pustkowia wiedząc, że znikąd nadzieje?

MORT napisał/a:
Romulus, Tix właśnie cię pobił w redneckowaniu.

Romulus - nie decydujemy o losach świata.
Ł - CHYBA TY
MrSpellu - Rebe, czego nie rozumiesz w zdaniu:
ŻYDOMASONERIA JEST TAJNA, psiakrew? :/
 
 
wred 


Posty: 3609
Wysłany: 2013-12-02, 23:36   

no wolałbym tego uniknąć...
nie ma jakiegoś sposobu, żeby dziada odblokować ?

bo z konsolą to znowu będę musiał się przedzierać przez klawiaturę w laptopie...
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2014-05-12, 10:29   

Old habits die hard, a przyzwyczajenie drugą naturą, w związku z tym znów wrócilem na Mojave, tym razem z laserem w garści; udało mi się na razie pójść pod prąd i przedrzeć się na północ przez Sloan wprost do Vegas. Wciąż nie mogę wyjść z podziwu nad zajebistością NV, i może nawet za tym razem uda mi się przejść główny wątek do końca :badgrin: A nawiasem, naści numer i teledysk baaaaaaaaardzo w klimacie, jaram się optycznie jak Joshua Graham lecący w kanion:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=sXYIxJScSik[/youtube]

EDIT: Oczywista poszedłem na skróty (skradanie ftw) i zdobyłem już gaussowską snajperkę, co jest exploitem prawie na miarę szabru Navarro z dwojeczki, zachowując proporcje. //mysli
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
You Know My Name 
Vortex Surfer


Posty: 7413
Skąd: wyższe sensy lodu
Wysłany: 2014-05-15, 21:09   

Czy ten na pierwszym planie to Halama?
_________________
Ziuta na Polconie napisał/a:
Pałac Kultury i Nauki...
Mały, ale gustowny
 
 
sanatok
Latający Pomidor


Posty: 1417
Skąd: Megamaszyna
Wysłany: 2014-05-15, 21:50   

Ja wróciłem do jedynki, mam ambitny plan przejść wszystkie części używając młotów.
_________________
Meet Minsky. He understands that stability is destabilizing. Be like Minsky.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2014-05-15, 21:58   

To prawie jak Tusk. Przez trzy kadencje.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2014-05-16, 16:43   

Nie mam już po co grać, zdobyłem najpotężniejszą pukawę w grze i zapał mi opadł //spell . No i wkurzam się na bronie energetyczne - gram w trybie FPP, a to draństwo ma takie wymiary, że zaslania pół ekranu i jak zaczynają się dungeon crawle, trzeba albo co chwila chować pukawę, albo biegać z pistoletem, albo rozglądać się niepotrzebnie --_-
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
Tixon 
Ukryty Smok


Posty: 6273
Skąd: Piła
Wysłany: 2014-06-18, 19:10   

Fenrir narzeka na Vegas --_-

Fenrir Marudson napisał/a:
Dobra, po kilkunastu godzinach młócenia w New Vegas stwierdzam, że w przypadku tej gry BARDZO nie należy chwalić dnia przed zachodem. Kilka pierwszych questów wykonanych i zaczyna się mooozoooolneeee łażenie między kolejnymi punktami, na dodatek pustkowia są tak puste, że strach (nie żebym się dopraszał o centaury czy Szpony, no ale...). Na dodatek mapa została dosłownie poszatkowana lokacjami, nawigacja w tym miejscu woła o pomstę do nieba, a wszystkie zamieszkane obszary są przeraźliwie wyludnione - dwóch, trzech kmiotów na krzyż?

:badgrin:
_________________
Stary Ork napisał/a:
Żelki to prawda, dobro i piękno skondensowane w łatwej do przełknięcia formie żelatynowych zwierzątek. Wyobraź sobie świat bez żelków - byłbyś w stanie żyć pośród tego niegościnnego, jałowego pustkowia wiedząc, że znikąd nadzieje?

MORT napisał/a:
Romulus, Tix właśnie cię pobił w redneckowaniu.

Romulus - nie decydujemy o losach świata.
Ł - CHYBA TY
MrSpellu - Rebe, czego nie rozumiesz w zdaniu:
ŻYDOMASONERIA JEST TAJNA, psiakrew? :/
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2014-06-18, 19:24   

A co to za koleś?


A już wiem. Nagabywałeś mnie bym polubił jego fanpage na FB :P

Nie dublujemy postów :-P
T
_________________
Instagram
Twitter
 
 
wred 


Posty: 3609
Wysłany: 2015-06-04, 21:02   

http://www.fallout4.com/

heh :))

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=V_FrJU_JC4s[/youtube]

Komp już prawie do końca zupgradowany pod Wieśka 3 tak, że czekam z wywalonym jęzorem :))
 
 
Kvothe 
bard


Posty: 321
Skąd: Poznań
Wysłany: 2015-06-15, 09:10   

Kreator postaci i gameplay.

Grę zaczynamy przed wojną. Niektórzy w głosie robota dosłuchali się Johna Cleese'a, ale oglądam to w pracy i trudno mi orzec.

Do edycji kolekcjonerskiej ma być dołożony PipBoy, do którego można będzie włożyć swój smartfon ze specjalną aplikacją i symulować działanie PipBoya ze świata gry... Oh boy.



Na smartfony i tablety udostępniono grę "Fallout Shelter".

To nie koniec. Dodatkowe info:
– ogromnie rozbudowany system rzemiosła. Taki Minecraft w Falloucie. Można stworzyć własne schronienie, własną osadę w zasadzie. To opcjonalny element gry, ale podejrzewam, że mnóstwo osób będzie w tym siedzieć non stop.
– będzie można rozkładać na części składowe wszystko, co znajdziemy w grze i użyć tych elementów do modyfikacji, ulepszania i tworzenia nowych przedmiotów.
- data premiery to... 15.11.2015!

(Info stąd).
 
 
adamo0 
Gentleman


Posty: 1575
Wysłany: 2015-06-15, 11:17   

Nie jestem jakimś spaczonym na punkcie grafiki typem, ale ta gra wygląda jakby zrobili ją na tym samym silniku co Fallouta 3 i nawet przez tyle lat nic nie ulepszyli. Trochę kiepsko biorąc pod uwagę do jakich standardów przyzwyczajają nas deweloperze (na przykład Cd Projekt RED w Wiedźminie 3).

Niemniej jednak, jeżeli fabuła da radę to generalnie będę zachwycony.

Poza tym - i tak kupię. Co by to miało nie być.
_________________
Ignoti et Quasi Occulti
 
 
Ł 
dziura w niebycie


Posty: 4482
Skąd: fnord
Wysłany: 2015-06-15, 12:22   

Na razie twórcy 4ki pokazują że strzygli uszami i potrafią zaadaptować rozwiązania z 2 obiegu (mody, cosplaye). Silnik graficzny to chyba Panowie jadą ten sam od czasów Obliviona, ale to możnaby wybaczyć - czekam aż zagają fabułę.
 
 
Ł 
dziura w niebycie


Posty: 4482
Skąd: fnord
Wysłany: 2015-06-19, 04:36   

Przedsprzedaż level expert: http://www.escapistmagazi...ual-Bottle-Caps
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Fahrenheit 451


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 13