FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Kupię, sprzedam, zamienię.
Autor Wiadomość
Jachu 
princeps senatus


Posty: 3207
Skąd: Dom-na-Drzewie
Wysłany: 2008-12-05, 23:24   

ASX - zaproponowane przez ciebie ceny nie odpowiadają mi ;) Mnie przykładowo interesowałaby "Wojna Iwana", ale jej zakup u ciebie kompletnie mi się nie opłaci. W księgarni książka kosztuje 45,90 zł; u ciebie 28 zł + 12 zł przesyłka = 40 zł. Róznica niecałych 6 zł, to nieopłacalny interes ;) Oczywiście, gdybym mieszkał w twojej wiosce, to cena byłaby o wiele atrakcyjniesza, ale tak...
_________________
Życie to dziwka, czytasz za mało, a potem umierasz //orc [Stary Ork]

Zaginiona to zamknięte środowisko, coś jak oddział zamknięty krążący wokół Czarnej Dziury Szaleństwa, najlepiej nie zwracać uwagi na sens bo on tu rzadko występuje //utrivv [utrivv]

"Finezja perfidii rozumowania ściga się w nich z cyniczną sofistyką" [prof. Waltoś o działaniach PiS dot. wymiaru sprawiedliwości]
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15624
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2008-12-10, 23:04   

Wystawiłem dwie nowe aukcje z komiksami: Thomasa Otta (Exit + Cinema Panopticum) i Batmana: Rozbite miasto + Rok pierwszy.
http://www.allegro.pl/sho...php?uid=1136515 (aukcje są na samym dole listy przedmiotów)

Bez ceny minimalnej.
 
 
Klaryssa 


Posty: 4
Wysłany: 2008-12-15, 15:35   

Hey czy ktos moze wie czy na naszym rynku jest do zdobycia cz3 : A Sword from Red Ice (Sword of Shadows)???

517etB38V3L__SS500_.jpg
Plik ściągnięto 8 raz(y) 41,09 KB

_________________
Kochaj jak wola Twoja
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-12-15, 16:19   

Klaryssa napisał/a:
Hey czy ktos moze wie czy na naszym rynku jest do zdobycia cz3 : A Sword from Red Ice (Sword of Shadows)???

Jeśli nawet to tylko w wersji angielskiej - Zysk póki co skończył na II tomie.
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Klaryssa 


Posty: 4
Wysłany: 2008-12-16, 10:22   

Wlasnie w wersji angielskiej pasiadam, szukalam po polsku, wiec pewnie musze jeszcze poczekac, dzieki.
_________________
Kochaj jak wola Twoja
 
 
Qbard 


Posty: 198
Wysłany: 2008-12-30, 21:55   sprzedam książki (różna tematyka) ok. 500 szt.

witam, mam do sprzedania ok. 500 książek o różnej tematyce. Spis wraz z cenami wyślę na maila. Piszcie.
 
 
Liv 
Sine Qua Non


Posty: 1045
Wysłany: 2009-01-01, 21:06   

Czy ktoś posiada kod/zaproszenie na demonoida, i zechce mi przesłać? //buu //panda //kciuki
_________________
"Life is a bitch and then you die."
Laura Roslin "Battlestar Galactica"

chomikuj.pl/pchlaszachraika
 
 
You Know My Name 
Vortex Surfer


Posty: 7413
Skąd: wyższe sensy lodu
Wysłany: 2009-01-10, 12:23   

Sprzedam (w domyśle pozbędę się):
Belgariada
Pionek proroctwa (Pawn of Prophecy, 1982) - w Polsce wyszło w 1994 r.
Królowa magii (Queen of Sorcery, 1982) - w Polsce wyszło w 1994 r.
Gambit magika (we wcześniejszym wydaniu Gambit magów) (Magician's Gambit, 1983) - w Polsce wyszło w 1994 r.
Wieża czarów (Castle of Wizardry, 1984) - w Polsce wyszło w 1995 r.
Ostatnia rozgrywka czarodziejów (Enchanters' End Game, 1984) - w Polsce wyszło w 1995 r.

Malloreon
Strażnicy Zachodu (Guardians of the West, 1987) - w Polsce wyszło w 1995 r.
Król Murgów (King of the Murgos, 1988) - w Polsce wyszło w 1995 r.
Demon, władca Karandy (Demon Lord of Karanda, 1988) - w Polsce wyszło w 1996 r.
Czarodziejka z Darshivy (Sorceress of Darshiva, 1989) - w Polsce wyszło w 1996 r.
Prorokini z Kell (The Seeress of Kell, 1991) - w Polsce wyszło w 1996 r.

Inne książki powiązane z cyklem [edytuj]
Belgarath Czarodziej - ang. Belgarath the Sorcerer, 1995 (wspólnie z Leigh Eddings; w Polsce wydane w trzech tomach: Belgarath Czarodziej - 1997, Czas niedoli - 1997, Tajemnica - 1998)
Polgara Czarodziejka (wspólnie z Leigh Eddings; Polgara the Sorceress, 1997) - w Polsce w 1999 r.
Kodeks Rivański (wspólnie z Leigh Eddings; The Rivan Codex, 1998) - w Polsce w 2001 r.

Całość za 130 PeeLeNów, ale cena podlega negocjacjom (nie powiem do jakiego poziomu, bo stałbym na przegranej pozycji...)

_____________________________________________________________________________________
Spshedane!
_________________
Ziuta na Polconie napisał/a:
Pałac Kultury i Nauki...
Mały, ale gustowny
  
 
 
Qbard 


Posty: 198
Wysłany: 2009-01-19, 19:08   

książki, komiksy, CD i winyle do sprzedania. Spis na stronie http://www.antykwariat_sf.republika.pl/
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2009-01-20, 17:23   

Ma ktoś jakiś kupon rabatowy do Empik.com odstąpić? :D
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Jachu 
princeps senatus


Posty: 3207
Skąd: Dom-na-Drzewie
Wysłany: 2009-02-05, 21:31   

Tanio sprzedam LÓD
_________________
Życie to dziwka, czytasz za mało, a potem umierasz //orc [Stary Ork]

Zaginiona to zamknięte środowisko, coś jak oddział zamknięty krążący wokół Czarnej Dziury Szaleństwa, najlepiej nie zwracać uwagi na sens bo on tu rzadko występuje //utrivv [utrivv]

"Finezja perfidii rozumowania ściga się w nich z cyniczną sofistyką" [prof. Waltoś o działaniach PiS dot. wymiaru sprawiedliwości]
 
 
Toudisław 
Ropuszek

Posty: 6077
Skąd: Z chińskiej bajki
Wysłany: 2009-02-11, 23:39   

Księga cmentarna Gaiman za 19 zł reflektuje ktoś
 
 
Samael 


Posty: 19
Skąd: Festung Breslau
Wysłany: 2009-02-15, 22:55   

Stare wydanie Diuny. 4 ksiazki autorstwa R.A. Salvatore. Clifford D. Simak. A. Bishop



http://www.allegro.pl/sho...php?uid=2132543
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2009-02-16, 20:29   

Samael napisał/a:
Stare wydanie Diuny

Nie chce wyjść na czepialskiego, ale to nie jest stare wydanie. To co widzę to przekład Łozińskiego (Jerzyńskiego), wydane w 2002 roku. 'Stare' wydanie (oczywiście mowa o polskim przekładzie) to jest w tłumaczeniu Marszała z 1985 roku (pożyczałem tą wersję od kumpla). Ciut młodsze jest tylko to z 1993, kiedy to wtedy całą serię tłumaczono. Niby drobiazg ale wprowadzasz w błąd ;)
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Tyraela 
Femme Fatale


Posty: 652
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2009-02-16, 20:47   

Spellsinger napisał/a:
Nie chce wyjść na czepialskiego

Spell zastanowiłabym się, bo nowe wydanie jest to z bodaj Rebisu twardookładkowe :P
_________________
"Jaka jest lepsza nagroda niż ta, kiedy unosimy broń nad pokonanym wrogiem, którym pogardzamy, a potem ją opuszczamy? O tak, szlachetność to najcenniejsza rzecz na świecie."
H. Duncan "Atrament"
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2009-02-16, 22:12   

Tyraela napisał/a:
Spell zastanowiłabym się, bo nowe wydanie jest to z bodaj Rebisu twardookładkowe

Zgoda. Tylko ja się napaliłem, że to będzie to całkiem stare wydanie, a tu taki zawód :P
_________________
Instagram
Twitter
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15624
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2009-02-17, 20:19   

Czy jest ktoś chętny odstąpić "Sandman: Dom lalki, cz. 1 i 2" w przystępnej cenie?
Chodzi mi o egzemplarze w idealnym stanie.
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2009-02-17, 20:35   

ASX76 napisał/a:
Czy jest ktoś chętny odstąpić "Sandman: Dom lalki, cz. 1 i 2" w przystępnej cenie?
Chodzi mi o egzemplarze w idealnym stanie.

Ja :mrgreen: Moje komiksy sa w idealnym stanie - przynajmnij dla mnie :mrgreen:
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Liv 
Sine Qua Non


Posty: 1045
Wysłany: 2009-02-17, 22:39   

Do sprzedania :

Z mgły zrodzony
Noc blizn
2 pierwsze tomy trylogi Atalaya J. Rydzewskiej
Gildia Magów
Droga Miecza Oldi
Pamiętnik przetrwania Doris Lessing
_________________
"Life is a bitch and then you die."
Laura Roslin "Battlestar Galactica"

chomikuj.pl/pchlaszachraika
 
 
Qbard 


Posty: 198
Wysłany: 2009-02-23, 19:29   

ponad 600 książek do sprzedania !!! http://www.antykwariat_sf.republika.pl/
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2009-02-23, 20:10   

http://allegro.pl/show_us...php?uid=2139626 - a takie coś
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Shadowmage 


Posty: 3215
Skąd: Wawa
Wysłany: 2009-02-24, 10:05   

Sprzedajesz podręcznik do FR? Wstydź się!
_________________
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15624
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2009-03-09, 10:48   

Uprzejmie informuję, że wystawiłem na Allegro trochę książek (w tym fantastykę np.: "Wiosna Helikonii", "Pan Lodowego Ogrodu 2", "Popiół i kurz", "Arcydzieła SF", "Historia twojego życia", utwory Asimova wydane przez Rebis...) i komiksów. Oferta jest zróżnicowana gatunkowo. Hopla:
http://www.allegro.pl/sho...php?uid=1136515
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Jachu 
princeps senatus


Posty: 3207
Skąd: Dom-na-Drzewie
Wysłany: 2009-03-09, 17:22   

ASX-ie, dlaczego sprzedajesz książki Aleksandra Krawczuka na jednej aukcji? Nie lepiej by było, abyś każdą z pozycji wystawił na osobnej aukcji? A czy w ogóle jest mośliwość kupienia samej tylko ksiażki "Poczet cesarzy rzymskich"? Pozostałe w ogóle nie leżą w kręgu moich zainteresowań. Podaj kwotę - jesli byłaby korzystna, to może się zastanowię ;)
_________________
Życie to dziwka, czytasz za mało, a potem umierasz //orc [Stary Ork]

Zaginiona to zamknięte środowisko, coś jak oddział zamknięty krążący wokół Czarnej Dziury Szaleństwa, najlepiej nie zwracać uwagi na sens bo on tu rzadko występuje //utrivv [utrivv]

"Finezja perfidii rozumowania ściga się w nich z cyniczną sofistyką" [prof. Waltoś o działaniach PiS dot. wymiaru sprawiedliwości]
 
 
Qbard 


Posty: 198
Wysłany: 2009-03-09, 17:43   

zapraszam, dużo ciekawych książek, komiksów, CD i winyli: http://www.antykwariat_sf.republika.pl/
 
 
Tomasz 
Kain Czarny


Posty: 4636
Skąd: Skraj Nieba
Wysłany: 2009-03-09, 19:41   

Martinus Jachus napisał/a:
ASX-ie, dlaczego sprzedajesz książki Aleksandra Krawczuka na jednej aukcji? Nie lepiej by było, abyś każdą z pozycji wystawił na osobnej aukcji? A czy w ogóle jest mośliwość kupienia samej tylko ksiażki "Poczet cesarzy rzymskich"? Pozostałe w ogóle nie leżą w kręgu moich zainteresowań. Podaj kwotę - jesli byłaby korzystna, to może się zastanowię ;)


no ja już się przymierzam do tej aukcji :mrgreen:
 
 
Jachu 
princeps senatus


Posty: 3207
Skąd: Dom-na-Drzewie
Wysłany: 2009-03-10, 08:43   

Tomasz napisał/a:
no ja już się przymierzam do tej aukcji :mrgreen:
Jeżeli masz zamiar wziąć całość, czyli wszystkie trzy pozycje, to proszę bardzo - ja wycofuję się z wstępnego zainteresowania tą jedną pozycją. Niemniej, nadal chciałbym poznać zdanie ASX-a odnośnie samej ceny... Ot tak, dla wiedzy i zaspokojenia mojej próżności :-PP
_________________
Życie to dziwka, czytasz za mało, a potem umierasz //orc [Stary Ork]

Zaginiona to zamknięte środowisko, coś jak oddział zamknięty krążący wokół Czarnej Dziury Szaleństwa, najlepiej nie zwracać uwagi na sens bo on tu rzadko występuje //utrivv [utrivv]

"Finezja perfidii rozumowania ściga się w nich z cyniczną sofistyką" [prof. Waltoś o działaniach PiS dot. wymiaru sprawiedliwości]
 
 
Tomasz 
Kain Czarny


Posty: 4636
Skąd: Skraj Nieba
Wysłany: 2009-03-10, 11:29   

Martinus Jachus napisał/a:
Tomasz napisał/a:
no ja już się przymierzam do tej aukcji :mrgreen:
Jeżeli masz zamiar wziąć całość, czyli wszystkie trzy pozycje, to proszę bardzo - ja wycofuję się z wstępnego zainteresowania tą jedną pozycją. Niemniej, nadal chciałbym poznać zdanie ASX-a odnośnie samej ceny... Ot tak, dla wiedzy i zaspokojenia mojej próżności :-PP


No jasne, tym bardziej że nie jest powiedziane że uda mi się je wylicytować.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15624
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2009-03-10, 16:47   

Martinus Jachus napisał/a:
ASX-ie, dlaczego sprzedajesz książki Aleksandra Krawczuka na jednej aukcji? Nie lepiej by było, abyś każdą z pozycji wystawił na osobnej aukcji? (..)


Dla kogo lepiej, dla kogo gorzej... ;)

Wystawienie wszystkich tytułów na Allegro zajęło mi kilka godzin z powodu problemu połączenia z Internetem. Miałem serdecznie dość całego tego bajzlu (szlag mnie trafiał, krew zalewała, apopleksja raziła, dym uszami szedł) i chciałem to mieć jak najszybciej za sobą, dlatego zdecydowałem się na zrobienie pakietu. Ponadto wygodniej jest wysłać 3 książki jednej osobie, niż każdą z nich komuś innemu.
Co do ceny ASX nie ma zdania. Wystawia bez ceny minimalnej. Zdaję się na Fortunę, która kołem się toczy. ;)
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Jachu 
princeps senatus


Posty: 3207
Skąd: Dom-na-Drzewie
Wysłany: 2009-03-11, 14:24   

ASX76 napisał/a:
Wystawienie wszystkich tytułów na Allegro zajęło mi kilka godzin z powodu problemu połączenia z Internetem.
Jak się mieszka na Białorusi, to nie dziwota, że problem z łączem :-PP

ASX76 napisał/a:
Ponadto wygodniej jest wysłać 3 książki jednej osobie, niż każdą z nich komuś innemu.
Niewątpliwie, czynnik pragmatyczności wziął u ciebie górę. Ale też należałoby wziąć pod uwagę, że trzy książki sprzedane w pakiecie mogą osiągnąć cenę mniejszą, niż osiągnęłyby one na osobnych aukcjach. Pragmatyzm wygrał z zyskiem ;)

ASX76 napisał/a:
Zdaję się na Fortunę, która kołem się toczy. ;)
Fortuna zawsze wspierała prawdziwych Rzymian, a ty jako brodaty barbarzyńca zza północnej granicy Imperium Romanum nie możesz liczyć na jej przychylność :mrgreen:
_________________
Życie to dziwka, czytasz za mało, a potem umierasz //orc [Stary Ork]

Zaginiona to zamknięte środowisko, coś jak oddział zamknięty krążący wokół Czarnej Dziury Szaleństwa, najlepiej nie zwracać uwagi na sens bo on tu rzadko występuje //utrivv [utrivv]

"Finezja perfidii rozumowania ściga się w nich z cyniczną sofistyką" [prof. Waltoś o działaniach PiS dot. wymiaru sprawiedliwości]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

OGIEN I LÓD - Przystan mil/osników prozy Georgea R. R. Martina


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 1,4 sekundy. Zapytań do SQL: 15