FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Smoleńsk, PRAWDA i inne fikcje narodowe
Autor Wiadomość
ASX76 
zrzęda


Posty: 15588
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2017-01-26, 21:43   

utrivv napisał/a:
Coś jest na rzeczy skoro wrogie siły przeprowadziły zamach na Antoniego --_-


Wrogie siły? Nazwijmy je po "imieniu": Putin z Tuskiem :-P
Najpierw "zamach" na Zimnego Lecha (betonowe brzozy, sztuczne mgły, elektromagnesy i inne "chuju-muju, dzikie węże"), później na prezydenta-pacynkę (opona), teraz na Ministra Wojny (karambol)... I to wszystko przypadki? Nie sądzę ;)
Trza będzie powołać nowe Komisje Śledcze pod przewodnictwem Antka, który wytropi dosłownie wszystko, za wyjątkiem prawdy :badgrin:
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23109
Wysłany: 2017-01-27, 07:20   

Putin? Ale przecież swojego agenta by nie chciał zabić? I to tak cennego? Ale fakt, to przecież teoria skierowana do prawicowych lemingów, czy pelikanów, jak się ich nazywa. Kupią wszystko, co im powiedzą wazeliniarskie media.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15588
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2017-01-27, 14:00   

Nieraz bywa, że trzeba poświęcać swoich najlepszych agentów w imię wyższych celów :-P
 
 
goldsun 
Szeregowy


Posty: 1626
Skąd: Bytom
Wysłany: 2017-02-19, 10:05   

http://fakty.tvn24.pl/ogl...hod,716636.html
Po prostu ręce opadają.
Logika dokładnie taka sama co Adeptusa - on uważa, ze był zamach w Smoleńsku i koniec, bo on tak uważa.
Dowody nie są potrzebne.
Co widać nawet w jego otoczeniu
"Bo jest między nami spór. Antek Macierewicz uważa, że 10 kwietnia 2010 r. był raczej zamach, a ja raczej że wypadek. Faktycznie rozmawiałem z Antonim i on dziwił się, że nie myślę tak jak on. Odpowiedziałem mu więc: Przez tych siedem lat nie zostałem przez Ciebie przekonany i skoro wiesz więcej, to udowodnij i wytłumacz wszystkim nam, jak doszło do tych wybuchów i zamachu. No ale wiarygodnego wyjaśniania co do zamachu nigdy nie słyszałem. "
http://wiadomosci.wp.pl/k...18a72&_ticrsn=3

Tylko ta "logika" jest groźniejsza, bo on się wypowiada jako przedstawiciel Rządu RP.
Chciałbym kiedyś doczekać rozliczenia polityków z "działania na szkodę Polski".
Nie z tego, że ktoś się pomylił, czy nie przewidział.
Ale z tego, że robią to z premedytacją - pomimo zwracania uwagi, że robią źle.

Np. jak się popatrzy na inne wypowiedzi tego samego Morawieckiego, który podobno jest dobrym kolegą Macierewicza.
"Sprawa Smoleńska jest podtrzymywana przez Rosjan, żeby osłabić jedność Polaków. To gra rosyjska."
http://www.rp.pl/Polityka...sadze.html#ap-3

"To nie chodzi też o mnie, ale o nas wszystkich. Ten rów, który jest wykopany na tej linii jest rowem niszczącym, trzeba go koniecznie zasypać"
http://www.parlamentarny....amach,5417.html

P.S. Przypadkiem trafiłem na te 3 wypowiedzi Morawieckiego, szukając czegoś innego. :-)
_________________
Załączam różne wyrazy i pozdrawiam
Goldsun

Per ASperger ad astra
 
 
Adeptus Gedeon

Posty: 311
Wysłany: 2017-02-19, 21:21   

Cytat:
Logika dokładnie taka sama co Adeptusa - on uważa, ze był zamach w Smoleńsku i koniec, bo on tak uważa.

To jest co innego. Kwestia, czy był zamach, czy nie, to kwestia dotycząca faktu, zdarzenia, które da się zbadać i obiektywnie stwierdzić "był zamach", "nie było zamachu", to tylko kwestia odpowiedniej metodologii.
Natomiast w kwestiach moralnych nie da się naukowo udowodnić "to jest dobre, tak wynika z badań, wykryłem atomy dobra!". Dlatego ja nie twierdzę, że mam rację w kwestii moralności. Twierdzę, że nikt nie ma racji, że to tylko kwestia gustu i przepychanki i stwierdzam, że moja moralność działa na zasadzie "ma być tak, bo ja tak uważam" - dlatego, że KAŻDA moralność tak działa. Więc proszę mną w tym kontekście ust nie wycierać.
_________________
O mój Jezu, przebacz nam nasze winy, zachowaj nas od ognia piekielnego, doprowadź wszystkie dusze do Nieba i pomóż szczególnie tym, którzy najbardziej potrzebują Twojego miłosierdzia.



W sumie głównie po to się zarejestrowałem: http://www.zaginiona-bibl...p=233382#233382

Mój blog: adgedeon.blogspot.com
 
 
toto 
Carrot Guerilla


Posty: 8272
Skąd: Magic Kingdom
Wysłany: 2017-03-11, 11:48   

W ramach obywatelskiego obowiązku - melduję kolejną miesięcznicę. Polskęzbaw wciąż dochodzi i każe dochodzić wszystkim dookoła.
_________________
es­te­ta eks­tra­or­dy­na­ryj­ny

To wprawdzie zbyteczne, ale może jednak.

Naprawdę, nie należy ufać apostołom prawdy. Naprawdę kłamcę zdradza podkreślanie prawdy, jak tchórza zdradza podkreślanie waleczności. Naprawdę wszelkie podkreślanie jest formą skrywania albo oszustwa. Formą narcyzmu. Formą kiczu.
"Oszust", Javier Cercas
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23109
Wysłany: 2017-03-11, 14:25   

Nie słyszałeś? Już niedługo!
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
toto 
Carrot Guerilla


Posty: 8272
Skąd: Magic Kingdom
Wysłany: 2017-03-11, 14:58   

Chciałbym zobaczyć, na której miesięcznicy nie powiedział "już niedługo".
_________________
es­te­ta eks­tra­or­dy­na­ryj­ny

To wprawdzie zbyteczne, ale może jednak.

Naprawdę, nie należy ufać apostołom prawdy. Naprawdę kłamcę zdradza podkreślanie prawdy, jak tchórza zdradza podkreślanie waleczności. Naprawdę wszelkie podkreślanie jest formą skrywania albo oszustwa. Formą narcyzmu. Formą kiczu.
"Oszust", Javier Cercas
 
 
Tixon 
Ukryty Smok


Posty: 6273
Skąd: Piła
Wysłany: 2017-03-11, 17:41   

toto napisał/a:
W ramach obywatelskiego obowiązku - melduję kolejną miesięcznicę. Polskęzbaw wciąż dochodzi i każe dochodzić wszystkim dookoła.

Tylko tyle?
Powiedz coś więcej.
Albo rzuć źródłem.
_________________
Stary Ork napisał/a:
Żelki to prawda, dobro i piękno skondensowane w łatwej do przełknięcia formie żelatynowych zwierzątek. Wyobraź sobie świat bez żelków - byłbyś w stanie żyć pośród tego niegościnnego, jałowego pustkowia wiedząc, że znikąd nadzieje?

MORT napisał/a:
Romulus, Tix właśnie cię pobił w redneckowaniu.

Romulus - nie decydujemy o losach świata.
Ł - CHYBA TY
MrSpellu - Rebe, czego nie rozumiesz w zdaniu:
ŻYDOMASONERIA JEST TAJNA, psiakrew? :/
 
 
toto 
Carrot Guerilla


Posty: 8272
Skąd: Magic Kingdom
Wysłany: 2017-03-11, 17:47   

:roll:
Cytat:

Wspomnijmy to, co dzieje się ostatnio w Teatrze Powszechnym - atak na tradycję, atak na wartości, atak na kulturę, atak na Polskę

(...)

I dziś to, co tutaj się dzieje, to atak na Polskę. Atak pod sztandarami Unii Europejskiej, ale atak właśnie na Polskę i na to, co jest istotą tej Unii. Atak na to, co chcieli Europie przygotować i przygotowywali ci, którzy Unię stworzyli, a co niszczą ci, którzy dziś wypaczają ich ideę. I żadne krzyki temu nie pomogą. My tu będziemy i my tutaj zwyciężymy. Zwyciężymy! Będzie wolna Polska! Będzie prawda o Smoleńsku!

http://wiadomosci.gazeta....nie-pomoga.html


Z ciekawostek - Polska nie jest wolna pod rządami PiS, co przyznaje sam Kaczyński. Widać prawda wyjdzie na jaw jak już Polska będzie wolna.
_________________
es­te­ta eks­tra­or­dy­na­ryj­ny

To wprawdzie zbyteczne, ale może jednak.

Naprawdę, nie należy ufać apostołom prawdy. Naprawdę kłamcę zdradza podkreślanie prawdy, jak tchórza zdradza podkreślanie waleczności. Naprawdę wszelkie podkreślanie jest formą skrywania albo oszustwa. Formą narcyzmu. Formą kiczu.
"Oszust", Javier Cercas
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23109
Wysłany: 2017-03-11, 17:59   

To jeszcze jedna: śpiewają "Odę do radości" bo chcą nam nasze prawa odebrać.

Zaprawdę, zaprawdę powiadam wam, że nie chcę dzielić Polaków na mądrych i głupich (zwłaszcza że idiociejemy wszyscy). Toteż rzeknę wam tak: ci co wierzą w to co prawi ten człowiek, głupieją szybciej.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
BG 
Wyżełłak


Posty: 2080
Wysłany: 2017-03-11, 19:50   

Stwierdzenie, że 26 państw UE dało się omamić Niemcom i poprzeć niemiecką politykę antypolską, jest obraźliwe dla tych 26 krajów i ich władz. Kaczyński, mówiąc to, obraził władze wszystkich krajów UE - świadomie lub nie. Ale tego oczywiście wyznawcy PiS-u już nie dostrzegają. Oni na wszystko patrzą przez pryzmat Polski, a raczej przez pryzmat własnej chorej wizji Polski. Twierdzą, że cały świat ma się kręcić wokół Polski, a jeśli się nie kręci, to znaczy, że jest antypolski i lekceważy Polskę. I jeśli 27 krajów głosuje wbrew stanowisku polskich władz, to dla pisowców to te 27 krajów się myli, a tylko pisowcy mają rację, i nieważne, dlaczego nikt nie uwzględnił stanowiska polskich władz i nie potraktował ich poważnie.
I oczywiście karakany nawet nie zastanowią się nad tym, dlaczego Zachód ma Polskę w dupie. Dlaczego dla świata Polska nie jest ważna. Dlaczego dla świata Polska leży gdzieś na peryferiach i się nie liczy.
Pisowcy zachowują się jak dzieci, którym zabrano cukierki.

Ech, naprawdę, słuchając tego, co wygadują polskie władze, aż żałuję, że urodziłem się i wychowałem w Polsce, a nie np. w Czechach, Holandii, Hiszpanii czy GB.
_________________
Załaduj Wszechświat do działa. Wyceluj w mózg. Strzelaj.
 
 
toto 
Carrot Guerilla


Posty: 8272
Skąd: Magic Kingdom
Wysłany: 2017-03-12, 12:26   

Antoni przepowiedział główną atrakcję najbliższej miesięcznicy. Będzie recykling, bo jego chłopki-roztropki przez 1,5 roku pobierali pensje i jednak coś pokazać trzeba. A że nic nie ma, to będą sprzedawali stare brednie w nowym sosie.

Cytat:
To nie są tylko nowe dowody. To w większości jest podsumowanie materiału, który był znany, lecz który nie był eksponowany, bądź był ukrywany, bądź minimalizowany, ale oczywiście są też istotne elementy zupełnie nowe

Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/rapor...campaign=chrome
_________________
es­te­ta eks­tra­or­dy­na­ryj­ny

To wprawdzie zbyteczne, ale może jednak.

Naprawdę, nie należy ufać apostołom prawdy. Naprawdę kłamcę zdradza podkreślanie prawdy, jak tchórza zdradza podkreślanie waleczności. Naprawdę wszelkie podkreślanie jest formą skrywania albo oszustwa. Formą narcyzmu. Formą kiczu.
"Oszust", Javier Cercas
 
 
Tixon 
Ukryty Smok


Posty: 6273
Skąd: Piła
Wysłany: 2017-03-20, 10:01   

Kłamstwo powtórzone sto razy...
Cytat:

Beata Kempa trzykrotnie wprowadziła więc widzów „Kropki nad i” w błąd i nie słuchała, kiedy Monika Olejnik zwróciła jej uwagę, że jest w błędzie, uparcie brnąc w fałszywe twierdzenie.

Kłamiemy wam w żywe oczy i co nam zrobicie?
_________________
Stary Ork napisał/a:
Żelki to prawda, dobro i piękno skondensowane w łatwej do przełknięcia formie żelatynowych zwierzątek. Wyobraź sobie świat bez żelków - byłbyś w stanie żyć pośród tego niegościnnego, jałowego pustkowia wiedząc, że znikąd nadzieje?

MORT napisał/a:
Romulus, Tix właśnie cię pobił w redneckowaniu.

Romulus - nie decydujemy o losach świata.
Ł - CHYBA TY
MrSpellu - Rebe, czego nie rozumiesz w zdaniu:
ŻYDOMASONERIA JEST TAJNA, psiakrew? :/
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2017-03-20, 10:26   

jedyne co możecie to zmobilizować się i znajomych dookoła i pójść na wybory
innym przypadkiem wciąż będzie rządziła nami 20% mniejszość wyznaniowa.
 
 
bio 
Człek pod dębem

Posty: 1816
Skąd: Znad stawu w parku
Wysłany: 2017-03-25, 12:16   

https://www.facebook.com/...65852526877738/
_________________
Nie było Nieba ani Ziemi, ino jeden dumb stojał.
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13136
Wysłany: 2017-03-25, 12:30   

było
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
BG 
Wyżełłak


Posty: 2080
Wysłany: 2017-04-02, 08:52   

Zgodnie z oczekiwaniami:
http://wyborcza.pl/7,1017...ntynagrody.html
Cytat:
"Smoleńsk" zdobył siedem statuetek Węży, antynagród polskiego przemysłu filmowego. Wyrównał tym samym rekord filmu "Kac Wawa".

"Smoleńsk" był absolutnym faworytem Węży już po ogłoszeniu nominacji - zdobył ich 17, w niektórych kategoriach rywalizował sam ze sobą. Ostatecznie film Antoniego Krauzego zdobył siedem statuetek, w tym Wielkiego Węża dla najgorszego filmu roku - "za powrót do kina socrealistycznego w jego najczystszej postaci (tylko z odwróconymi biegunami)".

- Akademia miała bardzo trudny wybór, bowiem o tytuł najgorszego filmu roku rywalizowały także „#wszystkogra”, „Gejsza”, „Historia Roja” i „Kobiety bez wstydu” - czytamy w oświadczeniu twórców antynagrody. - Niemal do samego końca rywalizacja pomiędzy kilkoma tytułami była stosunkowo wyrównana, ale w końcówce głosowania „Smoleńsk” okazał się tytułem, na który Akademia postawiła najmocniej.

Film w reżyserii Antoniego Krauzego "wyróżniono" za najgorszą rolę żeńską (Beata Fido w roli dziennikarki), najgorszy duet (Fido i Redbad Klijnstra), najgorszą reżyserię, najbardziej żenującą scenę (Azjaci protestujący pod Wawelem) i za scenariusz (Tomasz Łysiak, Antoni Krauze, Maciej Pawlicki, Marcin Wolski). "Smoleńsk" został też ogłoszony "żenującym filmem na ważny temat".

Oczywiście pisowcy i reżimowe media albo to pominą, albo oskarżą ludzi przyznających te antynagrody o antypolskość, lewactwo, brak patriotyzmu, bycie gorszego sortu itd., bez zastanowienia się nad rzeczywistym poziomem dzieła Krauzego. I tak samo by zrobili, gdyby "Smoleńsk" zostałby zdeklasowany przez "Historię Roja".
_________________
Załaduj Wszechświat do działa. Wyceluj w mózg. Strzelaj.
 
 
toto 
Carrot Guerilla


Posty: 8272
Skąd: Magic Kingdom
Wysłany: 2017-04-03, 19:24   

Dziady smoleńskie - reaktywacja. Będzie siedem dni plucia i szczucia, w kulminacyjnym momencie seans nienawiści i za miesiąc powtórka. To się robi nudne. :-/
_________________
es­te­ta eks­tra­or­dy­na­ryj­ny

To wprawdzie zbyteczne, ale może jednak.

Naprawdę, nie należy ufać apostołom prawdy. Naprawdę kłamcę zdradza podkreślanie prawdy, jak tchórza zdradza podkreślanie waleczności. Naprawdę wszelkie podkreślanie jest formą skrywania albo oszustwa. Formą narcyzmu. Formą kiczu.
"Oszust", Javier Cercas
 
 
utrivv 
Roztargniony mag


Posty: 7108
Skąd: Z kapusty
Wysłany: 2017-04-03, 19:54   

toto napisał/a:
To się robi nudne. :-/
Czyli do tej pory było ciekawie? //panda
_________________
Beata: co to jest "gangrena zobczenia"? //ooo
Fidel-F2: Pojęcie wprowadził Josif Wissarionowicz
Fidel-F2: Jak choćby raz opuścisz granice rodiny, ty już nie nasz, zobczony.
Fidel-F2: Na tę gangrenę lek jest tylko jeden.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23109
Wysłany: 2017-04-03, 20:44   

Coś tam mi "omsknęło" po feedzie na Fejsie o wolnym dniu 10 kwietnia, tj. coś w rodzaju święta państwowego. Żenada, ale niech i tak będzie. Każdy dzień wolny od pracy to świętość. :) Nawet z tak idiotycznego powodu, jak katastrofa lotnicza.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2017-04-03, 21:18   

Mogliby uczynić 10.04 dniem Lotnictwa Polskiego.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23109
Wysłany: 2017-04-04, 10:07   

Mnie się podoba to śledztwo smoleńskie. Serio.
Fakt, są to pieniądze wyrzucane w błoto lub do kieszeni (w przypadku "ekspertów" Macierewicza). Ale na to wpływu nie mam. Zatem nie zaprzątam sobie tym głowy. :) Co mnie cieszy to fakt, że w sprawie tego śledztwa wszyscy sobie strzelają w stopy nawzajem. Jak w jakiejś parodii westernu. :)

Najpierw prokuratura ogłasza, że stawia zarzuty rosyjskim kontrolerom. Szok i niedowierzanie! Te zarzuty są od dawna postawione, tylko z innego "paragrafu". Teraz jednak chcą zmienić zarzut na umyślne sprowadzenie niebezpieczeństwa katastrofy. Artykuł 173 lub 174 k.k. Kwestia umyślności bądź nieumyślności w takich sprawach wymaga niekiedy magicznych umiejętności w rozróżnieniu. Bo dowody zazwyczaj są wątłe. Zatem na ogół przed sądami wygrywa nieumyślna postać tych przestępstw. Bo to najłatwiej udowodnić. Z reguły. Prokuratura uważa, że ma dowody na umyślność. Po dwóch latach śledztwa od nowa.

Szczerze pisząc, śmiem wątpić. Ale to już może kiedyś będzie sąd rozstrzygał. Jak Rosja wreszcie przestraszy się Polski i wyda swoich obywateli pod nasz sąd. :mrgreen: Czyli niedługo. :mrgreen:

Ale skoro mamy umyślne spowodowanie katastrofy lub jej niebezpieczeństwa (zależy od przepisu, który się wybierze), to wszystkie teorie zamachowe Macierewicza i jego medialnych klakierów od Sakiewicza po Karnowskich, można wyrzucić do kosza. Bo skoro kontrolerzy chcieli spowodować katastrofę to po co im bomba na pokładzie samolotu? Po co dobijanie rannych? :mrgreen: Brak logiki. A jak ładnie wyłożył się jeden z poselskich klakierów na tej sprzeczności: http://natemat.pl/205239,...wszyscy-czy-nie

W zasadzie po konfie prokuratury należałoby rozwiązać całą podkomisję smoleńską i wysłać jej "ekspertów" tam, skąd przyszli.

Dla Skarbu Państwa pojawia się kłopot związany z wypłaconymi odszkodowaniami. Bo skoro to rosyjscy kontrolerzy zawinili, a polscy piloci wylądowaliby nawet na drzwiach od stodoły, gdyby im Rosjanie nie przeszkodzili, to odpowiedzialność polskiego państwa za katastrofę właśnie została drastycznie zmniejszona. Zatem kwoty odszkodowań wypłacone rodzinom powinny zostać zwrócone w całości lub części. To się nie stanie. Ale widać jak na dłoni, jaki burdel powstaje na naszych oczach.

A "kwiatki" w postaci wypowiedzi nawet i mniej lotnych posłów PiS są tylko na to dowodem. Ośmieszać się publicznie byle nie przyznać, że król jest nagi - tak też można. Przez to śmiech większy.

I oby tak dalej.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2017-04-04, 10:10   

tak to jest gdy się otacza ludźmi mniejszymi od siebie
 
 
toto 
Carrot Guerilla


Posty: 8272
Skąd: Magic Kingdom
Wysłany: 2017-04-04, 16:05   

utrivv napisał/a:
Czyli do tej pory było ciekawie?
Wcześniej było żenująco-śmieszne. Teraz zostało już tylko żenująco-nudnie.
_________________
es­te­ta eks­tra­or­dy­na­ryj­ny

To wprawdzie zbyteczne, ale może jednak.

Naprawdę, nie należy ufać apostołom prawdy. Naprawdę kłamcę zdradza podkreślanie prawdy, jak tchórza zdradza podkreślanie waleczności. Naprawdę wszelkie podkreślanie jest formą skrywania albo oszustwa. Formą narcyzmu. Formą kiczu.
"Oszust", Javier Cercas
 
 
utrivv 
Roztargniony mag


Posty: 7108
Skąd: Z kapusty
Wysłany: 2017-04-04, 23:05   

Pytanie egzaminacyjne dla dzieci klas ósmych, ile lat można smażyć ten sam naleśnik? Historia dzieje się na naszych oczach --_-
_________________
Beata: co to jest "gangrena zobczenia"? //ooo
Fidel-F2: Pojęcie wprowadził Josif Wissarionowicz
Fidel-F2: Jak choćby raz opuścisz granice rodiny, ty już nie nasz, zobczony.
Fidel-F2: Na tę gangrenę lek jest tylko jeden.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej
 
 
Tixon 
Ukryty Smok


Posty: 6273
Skąd: Piła
Wysłany: 2017-04-11, 07:25   

Ok, prasówka po wczorajszym - do czego zaszło, co jest godnego uwagi?
_________________
Stary Ork napisał/a:
Żelki to prawda, dobro i piękno skondensowane w łatwej do przełknięcia formie żelatynowych zwierzątek. Wyobraź sobie świat bez żelków - byłbyś w stanie żyć pośród tego niegościnnego, jałowego pustkowia wiedząc, że znikąd nadzieje?

MORT napisał/a:
Romulus, Tix właśnie cię pobił w redneckowaniu.

Romulus - nie decydujemy o losach świata.
Ł - CHYBA TY
MrSpellu - Rebe, czego nie rozumiesz w zdaniu:
ŻYDOMASONERIA JEST TAJNA, psiakrew? :/
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2017-04-11, 08:33   

maciarewicz zaszedł z bombą
 
 
goldsun 
Szeregowy


Posty: 1626
Skąd: Bytom
Wysłany: 2017-04-11, 09:19   

Jebudu, Bum, wstajemy z kolan, zamach był, odkrywamy prawdę, była bomba (mamy nagrane zeznania świadków którzy mówią o bombie - rozumiem, że to całe dowody?), kontrolerzy źle sprowadzali samolot, robili to na rozkazy jakiegoś ruskiego generała, kontrolerzy nie mieli przepisowych badań okresowych (to mnie ubawiło przyznaję), w końcu honorujemy te ofiary (po czym wieszają tablicę upamiętniającą trzy, słownie trzy osoby z PISu) ...
Jeszcze coś było np. o tym, że fala wybuchu jest szybsza niż fala dźwiękowa, dlatego żaden rejestrator nie nagrał dźwięku wybuchu (fizykiem nie jestem, ale gdzieś tam mi się kołacze, że jednak od dźwięku to tylko światło leci szybciej? Ale może się mylę?)


Naprawdę kogoś to jeszcze interesuje?
To co powyżej usłyszałem, albo przeczytałem jak nieopatrznie zajrzałem na jakiś portal, albo włączyłem radio.
Z tego wszystkiego rozumiem, że nie powiedzieli, że ignorują wszystkie fakty które są im niewygodne ...
I jeszcze dzisiaj też nieopatrznie usłyszałem w radio jak aktualny niestety "prezydent" coś mówił o godności (tego się naprawdę w jego wykonaniu słuchać nie da - zamknąłby się w pałacu i nie odzywał, a nie mówił coś o godności ... akurat on ...)

Edit: Acha - komisja stwierdziła, że z tym wybuchem, to mogło tak być, ale nie mogą z całą pewnością powiedzieć, ze faktycznie tak było - Ucho Prezesa/Tym/Laskowik ze Smoleniem w najlepszych latach, wysiadają przy tym kabarecie. Tylko dlaczego ten kabaret za moje pieniądze?
_________________
Załączam różne wyrazy i pozdrawiam
Goldsun

Per ASperger ad astra
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23109
Wysłany: 2017-04-11, 11:33   

Wybuch Schrodingera. Nowa fizyka?
A poza tym symboliczne 6 sekund: https://twitter.com/KGregoir/status/851559464213901312/photo/1
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Żuławski


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,25 sekundy. Zapytań do SQL: 14