FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Kącik Filmowego Zakupoholika
Autor Wiadomość
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23160
Wysłany: 2010-11-01, 20:45   

"Collateral" (polski tytuł "Zakładnik") w reżyserii Michaela Manna. To mój ulubiony reżyser, więc zakup oczywisty. A na dodatek tanio, bo był dodatkiem do Vivy, którą zresztą wyrzuciłem bez czytania, po przekartkowaniu :)
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23160
Wysłany: 2010-11-04, 19:40   

Zbliża się premiera "Incepcji" na blu-ray. Pierwsze zapowiedzi są zaskakujące - jeśli chodzi o cenę: http://www.dvdmax.pl/dvd/art/id/81787
A i dodatki frapujące. Oj, nie ma wątpliwości, że w dniu premiery będzie moja :)
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23160
Wysłany: 2010-12-11, 23:43   

I voila: "Incepcja", dwudyskowe wydanie na blu-ray wylądowało w mojej kolekcji. W promocji w MediaMarkt za 89 zł. Nie dla idiotów :mrgreen:
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15611
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2010-12-12, 00:13   

Za taką kasę to można kupić cały sezon jakiegoś dobrego serialu na DVD. Albo i dwa. :-P
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23160
Wysłany: 2010-12-12, 08:52   

Od początku wiedziałem, że ten film zasługuje na ponowne obejrzenie w domu w wysokiej rozdzielczości :-) A seriali z cyklu "must have" nie ma aktualnie w ofercie na polskim rynku. "Pacyfik" dostanę pod choinkę.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
AdamB 


Posty: 815
Skąd: Pandora
Wysłany: 2010-12-12, 13:14   

Romulus napisał/a:
I voila: "Incepcja", dwudyskowe wydanie na blu-ray wylądowało w mojej kolekcji. W promocji w MediaMarkt za 89 zł. Nie dla idiotów :mrgreen:


No cóż ja tego nie kupię. Po prostu sam film uważam za beznadziejny. Taki amerykański film o niczym, mnóstwo efektów, banalna treść.
Raczej, jak sugeruje ASX zaczekam na jakiś dobry serial na BluRay.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23160
Wysłany: 2010-12-12, 16:49   

Całkowicie się nie zgadzam :)

A dziś, korzystając ze świątecznego bonusa z pracy (ech ten zapomniany fundusz socjalny :) :) :) ) - kupiłem sobie "Wroga publicznego" część 1 i 2 (tytuł oryginalny: "L'instinct de mort"). Podobno znakomity, czterogodzinny dramat sensacyjny oparty na biografii legendarnego francuskiego przestępcy Jacquesa Mesrine'a. W roli głównej jeden z moich ulubionych aktorów: Vincent Cassel. Teraz tylko potrzebuję czasu, aby obejrzeć. Pewnie w święta dopiero :(
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2011-01-18, 07:29   

AdamB napisał/a:
Po prostu sam film uważam za beznadziejny. Taki amerykański film o niczym, mnóstwo efektów, banalna treść.

Allah akbar dżihad --_-

A w temacie:

:arrow: Oświadczyny po irlandzku
:arrow: Nieznośna lekkość bytu

Tak mnie wczoraj coś naszło na zakupy filmowe.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Tomasz 
Kain Czarny


Posty: 4633
Skąd: Skraj Nieba
Wysłany: 2011-01-18, 08:25   

A ja niedawno kupiłem sobie wreszcie "Gorączkę", najlepszy film sensacyjny w historii. I go dotąd nie obejrzałem, tzn. po zakupie, bo wcześniej przy różnych okazjach kilkadziesiąt razy widziałem. Za to drugą płytkę z materiałami dodatkowymi zaliczyłem. Polecam poszperać za nimi, wspaniale pokazane jak się rodzą takie arcydzieła, jak reżyser poznawał pracę policjantów i losy bandytów, jak wybierano lokalizacje, aktorów itd. W tym filmie, zadawałoby się takim nakręconym na zimno, wszystko żyje, całe miasto jest pokazane od podszewki, scenografie są autentyczne, bohaterowie wzorowani na prawdziwych postaciach itd.
_________________
"Różnorodność warto celebrować, z niej bowiem rodzi się mądrość." Duiker, historyk imperialny (Steven Erikson "Malazańska Księga Poległych")
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23160
Wysłany: 2011-03-17, 11:06   

THE SOCIAL NETWORK - miałem wypożyczyć na dvd, ale znalazłem w zastanawiająco niskiej cenie 29,29 zł. Ładne, dwupłytowe wydanie z mnóstwem dodatków.

Muszę na nowo stworzyć swoją bazę filmów i seriali, bo mi program Baza Filmów stanął okoniem i chyba nie akceptuje Windowsa 7 (x64). Znalazłem fajny, rozbudowany i darmowy program EMDB. Ktoś używa?
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23160
Wysłany: 2011-06-17, 22:58   

"Tamara i mężczyźni" - urocza i zabawna brytyjska komedia. Niektórzy twierdzą, że poniżej poziomu reżysera. Ale dla mnie - doskonały film. Bawiłem się przednio.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Pikusław

Posty: 1
Wysłany: 2011-06-29, 11:43   

Ja ostatnio kupiłem parę filmów z sensejem Stefkiem Seagalem. Dobrze że chociaż cudne kino klasy Z kosztuje grosze... :)
 
 
Tomasz 
Kain Czarny


Posty: 4633
Skąd: Skraj Nieba
Wysłany: 2011-06-29, 17:57   

Pikusław napisał/a:
Ja ostatnio kupiłem parę filmów z sensejem Stefkiem Seagalem. Dobrze że chociaż cudne kino klasy Z kosztuje grosze... :)


Już mu się udało wspiąć na poziom klasy Z? Co za awans, mi się wydawało, że od jakiegoś czasu jest parę kilometrów pod wszelkimi klasami.
_________________
"Różnorodność warto celebrować, z niej bowiem rodzi się mądrość." Duiker, historyk imperialny (Steven Erikson "Malazańska Księga Poległych")
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2011-07-18, 18:45   

Tomasz napisał/a:
Już mu się udało wspiąć na poziom klasy Z? Co za awans, mi się wydawało, że od jakiegoś czasu jest parę kilometrów pod wszelkimi klasami.

W Maczecie wspiął się po plecach Rodrigueza do parodii filmów klasy B gdzie arcyzajebiście zagrał czarny charakter, parodiując samego siebie.

Dziś, wyjątkowa okazja:

Pięknie wydane, w metalboxach z serii Kino Świat (każdy po 15zł)
:arrow: Das Boot (wersja reżyserska)
:arrow: Czas Apokalipsy. Powrót (czyli wersja reżyserska)
:arrow: Bękarty wojny

Za trzy złote (3zł) kupiłem też w normalnym pudełku Biegnij Lola, biegnij.
Zakupy bardzo udane.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Tomasz 
Kain Czarny


Posty: 4633
Skąd: Skraj Nieba
Wysłany: 2011-08-07, 19:55   

w Saturnie wyłowiłem za 14,99 zł film Michaela Manna "Wrogowie publiczni". W kinie mi się nie spodobał, ale reżysera uwielbiam, może teraz się do tego dzieła przekonam.
_________________
"Różnorodność warto celebrować, z niej bowiem rodzi się mądrość." Duiker, historyk imperialny (Steven Erikson "Malazańska Księga Poległych")
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2011-08-29, 14:48   

Wakacyjny nabytek:

:arrow: Od zmierzchu do świtu
:arrow: Death Proof
:arrow: Planet Terror
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Tomasz 
Kain Czarny


Posty: 4633
Skąd: Skraj Nieba
Wysłany: 2011-08-29, 18:56   

Ja skusiłem się niedawno na "Robin Hodda", tego ostatniego, który mi nie podszedł. W wersji rozszerzonej jest mniej dziurawy i sensowniejszy. Wywaliłem na niego całe 19,90 zł w empikowej promocji. Ujdzie.
_________________
"Różnorodność warto celebrować, z niej bowiem rodzi się mądrość." Duiker, historyk imperialny (Steven Erikson "Malazańska Księga Poległych")
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2011-09-04, 19:06   

Ha, za 5 PLN wygrzebałem w koszu z przecenami Pi. Jestem w pełni szczęśliwym goblinoidem, bo Pi to film, za ktory warto dać nawet 6,99 //orc . Jutro wracam grzebać dalej, bo jeszcze parę tytułów było (w tyskim realu, przed wejściem na halę, jakby kto był w okolicy). Waaaaaaaaaaagh.
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2011-09-05, 08:11   

Stary Ork napisał/a:
Ha, za 5 PLN wygrzebałem w koszu z przecenami Pi. Jestem w pełni szczęśliwym goblinoidem, bo Pi to film, za ktory warto dać nawet 6,99

Jak pisałem, w lipcu upolowałem Biegnij Lola, biegnij za 2,99.
A za ten film dałbym i 5PLN.
Kosz znajdował się w Carrefourze na Sarnim Stoku.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23160
Wysłany: 2011-09-08, 20:37   

Fanem twórczości Ch. Bronte nie jestem. Zarówno literackiej, jak i ekranizacji powieści obydwu sióstr. Wyjątkiem jest oczywiście obłędna adaptacja "Wichrowych wzgórz", którą wyrezyserował P. kosminsky a główne role zagrali Ralph Fiennes i J. Binoche.

Ale adaptację "Jane Eyre" kupiłem. Dla Ruth Wilson w roli głównej :) Tylko :)
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Ard


Posty: 190
Wysłany: 2011-09-27, 22:01   

W Carrefourze dorwałem „Solaris” w reżyserii Tarkowskiego (10 zł!). Zobaczymy, kto miał rację - krytycy wychwalający ten film pod niebiosa, czy sam Lem, który po biegał po planie za Tarkowskim i wyzywał go od durniów ;)
 
 
You Know My Name 
Vortex Surfer


Posty: 7413
Skąd: wyższe sensy lodu
Wysłany: 2011-09-28, 13:11   

Przecież to jedno drugiego nie wyklucza.
_________________
Ziuta na Polconie napisał/a:
Pałac Kultury i Nauki...
Mały, ale gustowny
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2011-09-28, 17:52   

"Gattaca" za 19,99 w kuble z przecenami. Paczpan, jakie perełki można wygrzebać. Ork poleca, zarówno sam film jak i kubły z przecenami. Przewinęło mi się jeszcze parę Szulkinów, ale było krótko z gotówką, ech. Waaaaaaaaaaaaaaagh.
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2011-11-29, 12:12   

Kubeł z przecenami tym razem w oświęcimskim Carrefourze - i jest szansa, że w innych Carrefourach jest podobna okazja, więc zaglądać: za 20 PLN w sumie znalazłem "Chicago" i "Zapaśnika" - kupujemy jeden film za 19,99 i drugi za 0,01. Wybor był niespecjalny, bo oprócz tego jeszcze jakieś Transportery i inne Cranki, ale te dwa tytuły za taką cenę? Hell yeah.
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23160
Wysłany: 2012-01-28, 13:16   

Oj, oj, oj, zobaczyłem zapowiedź i się podpaliłem: http://www.empik.com/zabi...46076921,film-p Kupuję i chyba przeczytam ponownie powieść. Stoi sobie wśród innych i nawet jej nie zauważam od dawna. A przy okazji lubię takie opisy:
Cytat:
Adaptacja powieści Harpera Lee, za którą autor otrzymał Nagrodę Pulitzera, powieść o niewinności, determinacji i zasądzeniu kary.

Harper Lee, a nie Harpera Lee :) Autorka była kobietą a nie mężczyzną :) Naprawdę, brak mi słów...
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Tomasz 
Kain Czarny


Posty: 4633
Skąd: Skraj Nieba
Wysłany: 2012-01-28, 14:51   

Jak Kopernik może być kobietą to i Harper Lee mężczyzną. Niech żyje równouprawnienie!
_________________
"Różnorodność warto celebrować, z niej bowiem rodzi się mądrość." Duiker, historyk imperialny (Steven Erikson "Malazańska Księga Poległych")
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2012-01-29, 08:54   

A ja kupiłem Drive za 30zł.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23160
Wysłany: 2012-01-29, 12:03   

W sumie "Drive" i "Zabić drozda" to moje pierwsze zakupy filmowe (nie serialowe) od bardzo dawna. Chyba że policzyć "Jane Eyre" z Ruth Wilson :)
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23160
Wysłany: 2012-02-05, 20:46   

Jeśli ktoś przegapił na HBO: http://www.empik.com/suns...46100176,film-p Całkiem niezły film, trzeba przyznać.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15611
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2012-02-05, 20:50   

Romulus napisał/a:
Jeśli ktoś przegapił na HBO: http://www.empik.com/suns...46100176,film-p Całkiem niezły film, trzeba przyznać.


Owszem, film (właściwie to bardziej teatr) dobry, ale wydawać na niego tyle kasy? Dziękuję, ale nie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Fahrenheit 451


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 14