FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
księga zażaleń
Autor Wiadomość
Toudisław 
Ropuszek

Posty: 6077
Skąd: Z chińskiej bajki
Wysłany: 2010-03-26, 17:39   

MadMill napisał/a:
"bucek", czyli słowo pochodzące od buca, który ma negatywny wydźwięk. Czyli sam siebie obrażam.

Buc to przewodnik Stada u owiec. Do Admina pasuje

MadMill napisał/a:
bo szef was w robocie opieprzył za pisanie smsów pod biurkiem.

Opieprzył cię za to ?
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2010-03-26, 17:40   

Toudisław napisał/a:
Opieprzył cię za to ?

Ja tam telefon na biurku trzymam, więc do mnie nie pasuje.
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
You Know My Name 
Vortex Surfer


Posty: 7413
Skąd: wyższe sensy lodu
Wysłany: 2010-03-26, 18:40   

Każdy, kto pisał jakąkolwiek pracę na studiach wie co oznacza wstawienie tekstu na żywca do własnej pracy bez cytatu. Przeciez forum to miejsce wymiany naszych opinii a nie podszywania się za innych. chyba zrobię kwerendę w sieci pod kątem innych moffissowych wypowiedzi.
_________________
Ziuta na Polconie napisał/a:
Pałac Kultury i Nauki...
Mały, ale gustowny
 
 
Toudisław 
Ropuszek

Posty: 6077
Skąd: Z chińskiej bajki
Wysłany: 2010-03-26, 18:43   

Cytat:
chyba zrobię kwerendę w sieci pod kątem innych moffissowych wypowiedzi.

Poszukaj mu tez teczki w IPNie i prześwietl rodzinę do 3 pokolenia wstecz. Może miał Dziadka w Wermachcie.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2010-03-26, 19:44   

Toudisław napisał/a:
Poszukaj mu tez teczki w IPNie i prześwietl rodzinę do 3 pokolenia wstecz. Może miał Dziadka w Wermachcie.

A to wtedy będzie miał przesrane.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Tanit 
Czarnoskrzydła


Posty: 1459
Wysłany: 2010-03-27, 08:40   

Mag_Droon napisał/a:
Każdy, kto pisał jakąkolwiek pracę na studiach wie co oznacza wstawienie tekstu na żywca do własnej pracy bez cytatu.

Nawet wcześniej jak na studiach bo o plagiatach byla mowa u mnie chyba już w gimnazjum ;)
Co do osta, był zasadny gdyż:
1. autor zacytował DOKŁADNIE tekst nie swój w ramach odpowiedzi na inny post. To jest plagiat i nikt nie powinien temu zaprzeczyć.
2. świadomość czy nieświadomość, pośpiech czy nie...? Gdyby zaczął posta: "na jednym z blogów znalazłem trafna interpretacje...." i nawet nie podał źródła cytatu, zaznaczyłby w ten sposób że nie jest jego tekst i słowa, że 'zapomniał' czy też 'spieszył się' i dlatego nie wkleił adresu, przyjęłabym bez zarzutu.
3. autor wie o błędzie, rozumie go (co było zaznaczone zaraz pod zwróceniem uwagi przez łaka).
4. Ost to tylko ost a nie ban. To jest właśnie UPOMNIENIE. Bo nie raz było, że właśnie upomnienia np na pw nic nie dawały, a potem od razu 6x warn i ban.

Chyba rzeczywiście najwyższy czas traktować warna za upomnienie, a w przypadku niedawania rezultatów użytkownik sam siebie pogrąży, kolejnymi ostami - żeby nie było, że GTW z miejsca daje bana.

Toudi, to juz nie pierwszy raz 'stajesz w obronie uciśnionych' użytkowników, nie raz ty czujesz się bardziej obrażony niż osoba obrażona. Skończysz z tym jak machniemy na głównej wielki napis: KAŻDY UŻYTKOWNIK, KTÓRY CZUJE SIĘ OBRAŻONY MOŻE ZŁOŻYĆ ZAŻALENIE.
hym? o.o
A ta krotka wymiana wersów Beata-Prev... matko zieloniutki //facepalm

Edit:
I tak, uważam, że bezczelne przywłaszczanie sobie czyjejś wypowiedzi, a cytat, który jest mi bliski (mówię o podpisie) to DUŻA różnica. Czy Ktoś jeszcze czegoś nie rozumie?

yhh... chyba jestem poddenerwowana dzisiaj >_>
_________________
***Nic nie jest prawdą, wszystko jest dozwolone***
Kiedy człowiek umiera, dusza jego przez trzy dni siedzi u wezgłowia śmiertelnego łoża i stara się zwracać plecami do ognia.
Po trzech dniach pojawiają się aniołowie i prowadzą duszę nad most Czinwat...

TanBlog
 
 
Beata 
deformacja IU


Posty: 5374
Wysłany: 2010-03-27, 10:07   

Spellsinger napisał/a:
Ale czy czujesz się tym dotknięta? Nie pisownią.

W takim samym stopniu, jak wypowiedzią pana podówczas premiera Kaczyńskiego o hołocie - ten rodzaj wypowiedzi nie obraża mnie osobiście, choć zniesmacza. Ale to już mój problem i moich kryteriów oceny, nieprawdaż?
_________________
Niewiedza nie jest prostym i biernym brakiem wiedzy, ale jest postawą aktywną; jest odmową przyjęcia wiedzy, niechęcią do wejścia w jej posiadanie, jest jej odrzuceniem.
Karl Popper
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2010-03-27, 10:20   

Administracja uważa, że jednak na styczność z inteligentnymi ludźmi i w sumie nawet może jako cała społeczność forum wychowała wielu użytkowników w zakresie kultury dyskutowania w sieci.

Nie sądzę, że np. taką osobę jak Beatę można w ogóle obrazić, bo jest to kobieta która zna swoją wartość i nie ma problemów z zaniżoną samooceną i nie szuka poklasku w sieci. A jakby poczuła się dotknięta to by ta jasno powiedziała, zwróciła się o jakąś interwencję, a nie prowadziła na własną rękę wendety. Przepraszam, że posłużyłem się Twoim przykładem, ale mam nadzieję, że inni zrozumieją o co mi chodzi wreszcie.
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Ł 
dziura w niebycie


Posty: 4487
Skąd: fnord
Wysłany: 2010-03-27, 18:07   

Trudno mi się jednoznacznie wypowiedzieć w tej sprawie. Z jednej strony swoje zdanie na temat wykrytej przeze mnie działaności moffisa już wyraziłem i go nie zmieniam - frajerstwem jest nieoznaczone przyklejanie cudzych tekstów i to jeszcze po delikatnej przeróbce tak, żeby tym bardziej wyglądał na "autorski". Z drugiej strony uważam że OST od razu jest w tej kwestii jest nieco pospiesznym działaniem, co już zresztą powiedziałem Spellowi na gg, i co wynika z mojej wypowiedzi do moffisa w temacie, której sens zamyka się w tym że dopiero gdyby drugi raz tak zrobił, to wnioskowałbym o jakieś konsekwencje (inna sprawa że wtedy najpewniej już od razu bana).

Fajnie że wiele osób wyraziło zażenowanie sytuacją, i jako zwolennik oddolnego sankcjonowanie życia na forum, uważam to za główny + całej dyskusji.

ps. widzę wszystko. zawsze.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2010-03-27, 18:18   

Ł napisał/a:
Z drugiej strony uważam że OST od razu jest w tej kwestii jest nieco pospiesznym działaniem, co już zresztą powiedziałem Spellowi na gg

Udzieliłem Ci wtedy odpowiedzi i mam nadzieję, że rozumiesz moje motywy :)
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Ł 
dziura w niebycie


Posty: 4487
Skąd: fnord
Wysłany: 2010-03-27, 18:43   

Jestem pełen zrozumienia.
 
 
Metzli 
Diablica


Posty: 3556
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-03-27, 21:58   

Ł napisał/a:
Z drugiej strony uważam że OST od razu jest w tej kwestii jest nieco pospiesznym działaniem, co już zresztą powiedziałem Spellowi na gg, i co wynika z mojej wypowiedzi do moffisa w temacie, której sens zamyka się w tym że dopiero gdyby drugi raz tak zrobił, to wnioskowałbym o jakieś konsekwencje (inna sprawa że wtedy najpewniej już od razu bana).


Hrhr, w takiej sytuacji (czyli przyznania bana) jak znam życie pojawiłby się w tym miejscu opinia, że wcześniej administracja nie reagowała na tego typu praktyki, nagle zaczęła i od razu najsurowsza kara :mrgreen:
_________________
Ale to mnie nie wzrusza
W mojej głowie wciąż susza
Bo parasol określa ich byt
 
 
Ł 
dziura w niebycie


Posty: 4487
Skąd: fnord
Wysłany: 2010-03-28, 12:45   

Wtedy admin Łako ogłosiłby że użytkownik Moffiss został pośpiesznie ewakuowany z forum, w trosce o jego osobę, uprzedzając spontaniczne samosądy z strony reszty userów ZB.

PR, Metzli, PR. :P
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2010-03-28, 12:52   

Metz nie jest adminem więc PR ma pewnie w głęboki poważaniu. Ja jestem i też go w taki poważaniu mam. To nie sejm, a tym bardziej nie poradnia leczenia kompleksów.
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Ł 
dziura w niebycie


Posty: 4487
Skąd: fnord
Wysłany: 2010-03-28, 12:53   

Pewnie gdyby nie twoja stanowcza i śmiertelnie poważna reakcja, to ten tekst o poważaniu byłby nawet wiarygodny. :P
  
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2010-03-28, 12:53   

Znowu Ci się słownik wyłączył w przeglądarce //panda
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Tomasz 
Kain Czarny


Posty: 4639
Skąd: Skraj Nieba
Wysłany: 2010-06-12, 10:19   

Sorry ludzie co to ma być? Wlazła na forum banda "nie wiadomo kogo" i rozpieprzyła fajną zabawę.
Głosowanie jest dla użytkowników forum, bo to zabawa dla forumowiczów. Podobnie ten wątek jest dla forumowiczów, którzy chcą pogadać o autorze i jego książkach.
To nagłe pojawienie się i głosowanie plus ta pseudo wypowiedź wyżej, to mi wygląda na akcję promocyjną.
Jak się ludzie niby tylko po to pojawiają, a nic do powiedzenia gdzie indziej nie mają, to jak dla mnie ban i wypad.
Sorry ale to tylko szkodzi autorowi, an ie pomaga. Po prostu od autora odpycha.

Żeby nie było że off topa robię, to napiszę, że się zastanawiałem nad daniem jeszcze jednej szansy Gamedecowi. Pierwsza książka to była wtopa, ponoć później lepiej, ale jakoś się nie umiem zmusić.
_________________
"Różnorodność warto celebrować, z niej bowiem rodzi się mądrość." Duiker, historyk imperialny (Steven Erikson "Malazańska Księga Poległych")
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23196
Wysłany: 2010-06-12, 11:00   

A ja zrobię offtopa. Z myślą, że będzie wywalony, ale co tam.

Zgadzam się z tobą. Ich zachowanie było żenua. Plus jeszcze oskarżenia, że ich nie lubimy. No jasne, że ich nie lubimy. Zachowują się jak wieśmaki, to za co mam ich lubić? I jeszcze farmazony klepią, jakie to my kółko wzajemnej adoracji i niszczymy inaczej myślących. Wow. Wpadli do jednego tematu, wzięli udział w zabawie której zasad nawet nie przeczytali (21 punktów i brak nowej propozycji, plus do tego te wypowiedzi, żeby uzasadniać swój wybór) i stroją się w piórka ofiar.

Rzeczywiście, dzieci neo, płaczące, że im się krzywdę robi. Niech się tylko nie potną :) Aż nie chce mi się wierzyć, że mają powyżej 20 lat. Idiocieją ludzie w tym kraju, widać.

Gdyby nie to, że jestem przeciwnikiem banów - chyba że ktoś się doprasza - to dałbym im bana. Ale, jak nauczą się jakiegoś sawuar wiwru to niech zostaną. I przeczytają przede wszystkim zasady gry. Ale - podejrzewam - wpadli tylko po to, aby zagłosowac na konkretnego hiroła.

I tyle ich zobaczymy. Przybili sobie piątki, bo są Zajebistymi Wolnomyślicielami na Zatęchłym Forum Wzajemnej Adoracji i poszli.[/b]
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2010-06-12, 13:59   

Z mojej strony dodam, że cała sytuacja zniechęciła mnie do kupna jakiejkolwiek książki M. Przybyłka. Nie bym wcześniej planował, gdyż zwyczajnie proza tego autora jakoś specjalnie nie leżała blisko mojego pola czytelniczych zainteresowań, ale teraz z przekory będę wręcz unikał.

Tomasz napisał/a:
Sorry ludzie co to ma być? Wlazła na forum banda "nie wiadomo kogo" i rozpieprzyła fajną zabawę.

Winny jest Tixon (który po raz kolejny wezwał swoje miniony) oraz autor tego wątku (który posłuchał Tixona) ;) A tu proszę dowód: http://www.gamedec.home.p...&t=167&start=15 ;) :P

Tomasz napisał/a:
Głosowanie jest dla użytkowników forum, bo to zabawa dla forumowiczów. Podobnie ten wątek jest dla forumowiczów, którzy chcą pogadać o autorze i jego książkach.

Trochę zapędzasz się Tomaszu. Jest to wątek dla wszystkich użytkowników, także tych nowych, tylko gdyby Ci nowi jeszcze wcześniej się jakoś potrafili zaprezentować najpierw...
Tomasz napisał/a:

To nagłe pojawienie się i głosowanie plus ta pseudo wypowiedź wyżej, to mi wygląda na akcję promocyjną.
Jak się ludzie niby tylko po to pojawiają, a nic do powiedzenia gdzie indziej nie mają, to jak dla mnie ban i wypad.

A to swoją drogą.
Romulus napisał/a:
I tyle ich zobaczymy. Przybili sobie piątki, bo są Zajebistymi Wolnomyślicielami na Zatęchłym Forum Wzajemnej Adoracji i poszli.

Chamówa. To z tym kółkiem wzajemnej adoracji.

Tak ogólnie, to proponuję ochłonąć. Sobie też to proponuję, bo się krzynę zbulwersowałem.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
wred 


Posty: 3613
Wysłany: 2010-06-12, 14:27   

Widzisz, a ja z ciekawości sięgnę po coś Przybyłka ;p. Taki przekorny jestem.

Co do sytuacji zaś, to nie dramatyzujcie ;p
 
 
Tanit 
Czarnoskrzydła


Posty: 1459
Wysłany: 2010-06-12, 14:52   

A ja już sama nie wiem, zachowanie po prostu żenujące (temat ignoruję bo mnie nie interesuje, zauważylam tylko alert użytkownika), a gdy się przypadkiem skrytykuje to wyskakują panowie z szabelkami. Wiek nie zawsze oznacza, że jest sie mądrzejszym, ani tym bardziej, że wszystko wolno.

Powiem szczerze, że po zakończeniu sesji chciałam w pierwszej kolejności po gamedecka sięgnąć... Ale chyba przesunę go na koniec wakacyjnej stawki, o ile nadal będę miała chęć. Szkoda, bo pan Marcin to inteligentny człowiek i jego wypowiedzi bardzo przypadają mi do gustu... a jednak w tym momencie punkcik poleciał. Razem z Tixonem powinni czuć się wytargani za uszy ;)
_________________
***Nic nie jest prawdą, wszystko jest dozwolone***
Kiedy człowiek umiera, dusza jego przez trzy dni siedzi u wezgłowia śmiertelnego łoża i stara się zwracać plecami do ognia.
Po trzech dniach pojawiają się aniołowie i prowadzą duszę nad most Czinwat...

TanBlog
 
 
Tomasz 
Kain Czarny


Posty: 4639
Skąd: Skraj Nieba
Wysłany: 2010-06-12, 15:54   

MrSpellu napisał/a:
Winny jest Tixon (który po raz kolejny wezwał swoje miniony) oraz autor tego wątku (który posłuchał Tixona) ;) A tu proszę dowód: http://www.gamedec.home.p...&t=167&start=15 ;) :P

Jak dobrze widziałem, to autor sam zawezwał do głosowania na swojego bohatera. Oj, nieładnie, nieładnie. Wyszło na moje że jednak autor też maczał w tym palce.

Reakcja może być prosta - jutro minusujemy hurtem Torkila czy jak mu tam i już. Efekt odwrotny od zamierzonego zniechęca do podobnych akcji.

MrSpellu napisał/a:
Trochę zapędzasz się Tomaszu. Jest to wątek dla wszystkich użytkowników, także tych nowych, tylko gdyby Ci nowi jeszcze wcześniej się jakoś potrafili zaprezentować najpierw...

Nie zapędzam się bo każdego użytkownika uważam za forumowicza, jeśli chociaż zamierza te parę postów kiedyś sklecić. Ale nie uważam za takowego kogoś kto tylko w jednym celu się rejestruje, celem dokonania jednorazowej akcji i na tym kończy swój byt tutaj.
_________________
"Różnorodność warto celebrować, z niej bowiem rodzi się mądrość." Duiker, historyk imperialny (Steven Erikson "Malazańska Księga Poległych")
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23196
Wysłany: 2010-06-12, 15:57   

Ja przeczytam GAMEDECA, jak mi wpadnie w ręce. Bo sam nie kupię. Znowu stałem się podejrzliwy i niechętny polskiej fantastyce. Taky ze mnie patridiota. Ale jak nie zobaczę na okładce porównania w stylu: "polski Reynolds/Egan/Stephenson" lub "na równi z Reynoldsem/Eganem/Stephensonem/Martinem/Eriksonem" - to nie biorę do ręki. Czyli muszę czekać na Wegnera nowego :mrgreen:

A co do "ziomali". Oświadczam, że jak nie wygra Vilgefortz, to jesteście do bani, amatorzy, nie znacie się, wracajcie do szkoły, w ogóle... żenua. Trzasnę drzwiami bo mnie się tu tłamsi i nie rozumie i pójdę ułożyć jakąś smutną balladę. :mrgreen:

<aby podkreślić wagę swych słów "głośno" opuszcza forum; za drzwiami potyka się o jakąś kiwającą się dzwuszynę. "Saika!!! Do jasnej ciasnej!!! Przestań mi tu allachować, ty heretyczko ty!!!>
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Tixon 
Ukryty Smok


Posty: 6273
Skąd: Piła
Wysłany: 2010-06-12, 16:01   

Tanit napisał/a:
Razem z Tixonem

Ej, a mnie to za co? :>
_________________
Stary Ork napisał/a:
Żelki to prawda, dobro i piękno skondensowane w łatwej do przełknięcia formie żelatynowych zwierzątek. Wyobraź sobie świat bez żelków - byłbyś w stanie żyć pośród tego niegościnnego, jałowego pustkowia wiedząc, że znikąd nadzieje?

MORT napisał/a:
Romulus, Tix właśnie cię pobił w redneckowaniu.

Romulus - nie decydujemy o losach świata.
Ł - CHYBA TY
MrSpellu - Rebe, czego nie rozumiesz w zdaniu:
ŻYDOMASONERIA JEST TAJNA, psiakrew? :/
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15643
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2010-06-12, 18:14   

Tixon napisał/a:
Tanit napisał/a:
Razem z Tixonem

Ej, a mnie to za co? :>


Już Ty dobrze wiesz za co. ;)
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Asuryan 
Król Bogów

Posty: 3386
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-06-12, 18:36   

Podsumować to można jednym zdaniem - trzeba wiedzieć jak robić sobie reklamę. W innym przypadku wyjść może antyreklama :mrgreen:
_________________
"Sometimes known as the Phoenix King, Asuryan was the king and the most powerful deity of the pantheon of Eldar gods. He was believed to be the psychic might of the whole universe."
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15643
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2010-06-12, 19:43   

Asuryan napisał/a:
Podsumować to można jednym zdaniem - trzeba wiedzieć jak robić sobie reklamę. W innym przypadku wyjść może antyreklama :mrgreen:


Na niektórych działa antyreklama... Ktoś nawet zadeklarował, że teraz szybciej/chętniej sięgnie po knigę. ;)
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
wred 


Posty: 3613
Wysłany: 2010-06-12, 19:52   

Jak to mówią, nieważne jak mówią, byleby mówili ;p
 
 
yoshi 


Posty: 35
Wysłany: 2010-06-13, 00:20   

A tam, nie widzieliście akcji jak zakonnice zrywają plakaty gamedeca. To dopiero była reklama.
Większośc przechodniów aż się zatrzymywała, przypatrując się co one tam zrywają. Gdyby nie zrywały, nikt by się przy nich nawet nie zatrzymał ;)
//pisowcy

Romulus, jak wygra Vilgefortz to jesteś moherowy beret ;)
_________________

 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23196
Wysłany: 2010-06-13, 00:43   

yoshi napisał/a:
Romulus, jak wygra Vilgefortz to jesteś moherowy beret ;)

Niech rozpocznie się GRA, niewierny :badgrin:
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Wydawnictwo MAG


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,26 sekundy. Zapytań do SQL: 8