FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Nowości, zapowiedzi, świeżynki
Autor Wiadomość
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2016-07-20, 07:52   

WAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAGH //buu Niech tego nie spieprzą, niech tego nie spieprzą, niech tego nie spieprzą...
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13166
Wysłany: 2016-07-20, 09:10   

Może w końcu trzeba będzie przeczytać
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Trojan 


Posty: 11297
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2016-07-20, 09:38   

Fidel... ty jak coś dowalisz ...

dobrze że serial :) ta wiadomość robi mi dzień :)

czas na powtórkę :)
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13166
Wysłany: 2016-07-20, 10:05   

Purkła? Jest mnóstwo rzeczy które koniecznie trzeba przeczytać a dotąd nie przeczytałem i pewnie nie przeczytam. Sytuacja ta skłania mnie do poglądu, że jakiekolwiek wspieranie twórczości literackiej ( mam na myśli szeroko pojętą literaturę piękną) straciło sens. Słusznym było by coś wręcz przeciwnego. Np kary finansowe za sprzedanie mniej niż 5 tyś. egzemplarzy.
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Cintryjka 

Posty: 1856
Wysłany: 2016-07-21, 20:14   

ASX76 napisał/a:
Fuller spieprzył "Hannibala", co powinno ostudzić gorące głowy liczące na "wodotryski" w "American Gods" ;)

Ale tutaj chyba Gaiman pilnuje interesu.
_________________
Im mniej cię co dzień, miodzie, tym mi smakujesz słodziej/I słońcem i księżycem, rozkoszą nienasyceń/szczodrością moich dni - dziękuję ci

J.K.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15605
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2016-07-22, 14:59   

Może będą się wzajemnie pilnować ;)

"Daredevil" doczeka się trzeciego sezonu. Miałem serdecznie dość tej nędznej historii już na początku drugiego. O ile pierwszy fajnie się oglądało i towarzyszyły temu jakieś emocje, o tyle w dwójce mordobicie wygląda jak gierka komputerowa w stylu: "idzie i tłucze po kolei".

Czwarty sezon "Black Sails" będzie ostatni(m) :-(
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23150
Wysłany: 2016-07-22, 15:16   

ASX76 napisał/a:
"Daredevil" doczeka się trzeciego sezonu. Miałem serdecznie dość tej nędznej historii już na początku drugiego. O ile pierwszy fajnie się oglądało i towarzyszyły temu jakieś emocje, o tyle w dwójce mordobicie wygląda jak gierka komputerowa w stylu: "idzie i tłucze po kolei".

Herezje głosisz. :-P
"Luke Cage" nadchodzi: https://www.youtube.com/w...5uvViqPU&sns=fb I widzę, że mocno inspirowany (w trailerze) "Daredevilem". :)

"Iron Fist" - https://www.youtube.com/watch?v=QCSPda7xQ3s Ale niewiele można wnosić po tym "kawałku".

I "The Defenders" https://www.youtube.com/watch?v=wBZtM8q2Z1g
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Cintryjka 

Posty: 1856
Wysłany: 2016-07-22, 19:09   

Te wątki nadprzyrodzone (w tym Elektry) były w drugim sezonie DD żenujące, ale wątek Punishera za to miodzio. Chętnie obejrzę kolejny sezon, choć niby miało go nie być? Przyjemne zaskoczenie.
_________________
Im mniej cię co dzień, miodzie, tym mi smakujesz słodziej/I słońcem i księżycem, rozkoszą nienasyceń/szczodrością moich dni - dziękuję ci

J.K.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23150
Wysłany: 2016-07-23, 06:49   

"American Gods": https://www.youtube.com/watch?v=y8h9-hYacP0
Zostanę serialowym szahidem, jeśli wyjdzie byle co, jak "Preacher".
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Lady Dragon 


Posty: 27
Wysłany: 2016-07-23, 08:54   

American Gods, zwiastun dobrze wróży. Co niestety niewiele znaczy... Preacher też miał zacny zwiastun, a odpadłam po drugim odcinku.
_________________
"Dovie'andi se tovya sagain"
 
 
Crozier


Posty: 161
Wysłany: 2016-07-23, 11:44   

Showrunnerem American Gods jest Bryan Fuller, więc przynajmniej od strony wizualnej na pewno będzie sztos. No i Gillian Anderson w obsadzie <3
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15605
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2016-07-31, 10:51   

Strona wizualna to nie wszystko ;) Wolę niedostatek z tej strony, niż scenariuszowy :-P
G. Anderson? Amy Acker z Impersonalnych "zjada ją na śniadanie" ;)


Są szanse na "Długą noc" w formie antologii :-)
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23150
Wysłany: 2016-07-31, 20:19   

ASX76 napisał/a:
Amy Acker z Impersonalnych "zjada ją na śniadanie" ;)


Amy Acker nie ma sobie równych. So say we all! :-P
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Beata 
deformacja IU


Posty: 5372
Wysłany: 2016-08-29, 20:25   

Właśnie się dowiedziałam, że będzie 4. sezon Mostu nad Sundem. W listopadzie. :mrgreen:
_________________
Niewiedza nie jest prostym i biernym brakiem wiedzy, ale jest postawą aktywną; jest odmową przyjęcia wiedzy, niechęcią do wejścia w jej posiadanie, jest jej odrzuceniem.
Karl Popper
 
 
bimali1 


Posty: 751
Wysłany: 2016-08-29, 20:45   

Beata napisał/a:
Właśnie się dowiedziałam, że będzie 4. sezon Mostu nad Sundem. W listopadzie. :mrgreen:


Oooo, to przyjemnie bardzo.
Ale i tak najbardziej chyba czekam na Westworld.
_________________
no i jestem
widzisz jestem
nie miałem nadziei
ale jestem
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15605
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2016-08-31, 15:56   

Drugi sezon "Strange Things" będzie miał 9 odcinków.


"Shameless" doczeka się 7 sezonu //spell
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23150
Wysłany: 2016-09-03, 13:48   

Pierwsza polska recenzja "Westworld": http://naekranie.pl/recen...przedpremierowa Gdybym jeszcze nie był podekscytowany, to teraz już bym był. :-P

A niedługo także premiera "The Young Pope". Ciekawe, czy będzie skandal, lub choć mała kontrowersja? :-P https://www.youtube.com/watch?v=N2ZFdepTu-w Kategoria: Must See.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15605
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2016-09-11, 16:13   

Vince Gilligan (twórca sławetnego "Breaking Bad") zrobi dla HBO serial na podstawie "Raven: The Untold Story of Jim Jones and His People" Tima Reitermana //spell
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23150
Wysłany: 2016-09-15, 19:01   

Netflixowy "Bloodline" powróci z trzecim, finałowym sezonem. Cieszę się ogromnie, choć miałem nadzieję na to, że wszystko zakończy się w drugim. Ale był tak dobrze napisany i zagrany, że czekam na trzeci. Zdecydowanie warto.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Beata 
deformacja IU


Posty: 5372
Wysłany: 2016-10-10, 19:50   

Lubimy czytać napisał/a:
HBO pracuje nad adaptacją książki Ślepnąc od świateł Jakuba Żulczyka, przedstawiającej sześć dni z życia dilera kokainy. Akcja rozgrywa się w okresie świąt Bożego Narodzenia. Zdjęcia do miniserialu ruszą w listopadzie. Powstanie sześć odcinków. Za reżyserię odpowiadać będzie Krzysztof Skonieczny, który wspólnie z Jakubem Żulczykiem odpowiada także za scenariusz serialu. Premiera telewizyjna zaplanowana jest na 2017 rok.
_________________
Niewiedza nie jest prostym i biernym brakiem wiedzy, ale jest postawą aktywną; jest odmową przyjęcia wiedzy, niechęcią do wejścia w jej posiadanie, jest jej odrzuceniem.
Karl Popper
 
 
bio 
Człek pod dębem

Posty: 1818
Skąd: Znad stawu w parku
Wysłany: 2016-10-10, 20:40   

To fajowo, że powstaje serial o dilerach. Szkoda, ze nie ma o laborantach. Są o lekarzach, pielęgniarkach, ratownikach z pogotowia i o żulach z ławki pod sklepem. A o laborantach nie ma. Jakby co, to służę piórem i doświadczeniem. Przychodzi probówka do kuwety... A gdzie pipeta? A potem coraz goręcej.
_________________
Nie było Nieba ani Ziemi, ino jeden dumb stojał.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15605
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2016-10-10, 21:18   

Beata napisał/a:
Lubimy czytać napisał/a:
HBO pracuje nad adaptacją książki Ślepnąc od świateł Jakuba Żulczyka, przedstawiającej sześć dni z życia dilera kokainy. Akcja rozgrywa się w okresie świąt Bożego Narodzenia. Zdjęcia do miniserialu ruszą w listopadzie. Powstanie sześć odcinków. Za reżyserię odpowiadać będzie Krzysztof Skonieczny, który wspólnie z Jakubem Żulczykiem odpowiada także za scenariusz serialu. Premiera telewizyjna zaplanowana jest na 2017 rok.



Skoro o Żulczyku mowa, to niedawno zadebiutował kryminalny polski serial "Belfer" od Canal+, gdzie ów jegomość jest współscenarzystą.


Natomiast z całego serca polecam "Artystów" Demirskiego i Strzępki. Niecierpliwie czekam na ich kolejną produkcję :)
 
 
Beata 
deformacja IU


Posty: 5372
Wysłany: 2016-10-11, 12:42   

ASX76 napisał/a:
Skoro o Żulczyku mowa, to niedawno zadebiutował kryminalny polski serial "Belfer" od Canal+, gdzie ów jegomość jest współscenarzystą.

Wiem. :) Gdyż akurat, zupełnie wyjątkowo, jestem na bieżąco.
_________________
Niewiedza nie jest prostym i biernym brakiem wiedzy, ale jest postawą aktywną; jest odmową przyjęcia wiedzy, niechęcią do wejścia w jej posiadanie, jest jej odrzuceniem.
Karl Popper
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15605
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2016-10-11, 16:07   

I trzeba przyznać, że ten "Belfer" jest całkiem niezły i nie odnosi się wrażenia sztuczności, jak to szalenie często jest przy polskich produkcjach serialowych ostatnich lat, oczywiście przymykając oko na pewne klisze/zapożyczenia z zachodnich seriali ;)
 
 
Rashmika 


Posty: 1024
Wysłany: 2016-10-14, 13:50   

bio napisał/a:
Szkoda, ze nie ma o laborantach.


Bio, Breaking Bad nie widziałeś? :)
_________________
Odblurbiacz i Antygwiazda
 
 
Trojan 


Posty: 11297
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2016-10-17, 20:11   

HBO. Młody papież.

Jude Law

http://www.hbo.pl/series/mlody-papiez
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23150
Wysłany: 2016-10-18, 19:16   

Już od dawna czekam z niecierpliwością. Polska premiera tydzień po oficjalnej, ale co tam. Będzie w HBO GO i na HBO bo już reklamują.

A dziś ma premierę serial historyczny o rodzinie Medyceuszy. W małej, krótkiej, lecz znaczącej roli - Dustin Hoffman, ale chyba umrze w pierwszym odcinku. :) Poza tym "Rob Stark": https://www.youtube.com/watch?v=3E_0ORQXflA
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23150
Wysłany: 2016-11-04, 09:06   

"The Crown" już jest na Netflixie: https://www.youtube.com/watch?v=JWtnJjn6ng0 Oj, będzie co do śniadanka obejrzeć. :) Żebym tylko się nie wciągnął, bo słońce za oknem i pobiegać trzeba.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23150
Wysłany: 2016-11-08, 18:19   

W niedzielę startuje na National Geographic serial o kolonizacji Marsa, pt. "Mars" :) https://www.youtube.com/watch?v=4tIXHLC24aY Fabularyzowany, a nie fabularny, ale i tak może być ciekawy. A może właśnie dlatego. Premiera w Polsce razem ze światową, do obejrzenia także na kanale Fox.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
adamo0 
Gentleman


Posty: 1575
Wysłany: 2016-11-09, 09:23   

Od jakiegoś czasu mocno czekałem na ten serial. Po pierwszym odcinku podoba mi się i chcę więcej.
_________________
Ignoti et Quasi Occulti
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Żuławski


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 13