FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Prawo a internet
Autor Wiadomość
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2011-02-23, 20:46   

Saika napisał/a:
Czy ktoś chce wywalać z Polski księży? Nie zauważyłam.

Przepraszam, czy Ty mieszkasz w Polsce?

Saika napisał/a:
To żałosne i śmieszne jak zachód reaguje na islam.

Zachowawczość jest żałosna i śmieszna?
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Saika 
Czarna katana


Posty: 2969
Skąd: Z Pierwotnego Chaosu
Wysłany: 2011-02-23, 21:16   

Nadmierna zachowawczość-i owszem.
Nowe czasy mamy mój drogi. Jeśli sądzimy, że będziemy mogli żyć po staremu, jak do tej pory-to się łudzimy. A muzułmanie myśląc podobnie łudzą się jeszcze bardziej.

Co do wyrzucania księży
Piszesz o buraczanych antyklerykałach, co to ostrza kosę na czarną zarazę?
A były w Europie jakieś petycje odnośnie delegalizacji katolicyzmu?
Nie słyszałam.
W przypadku islamu było kilka a partia antymuzułmańska w Niemczech mogłaby liczyć na 20% poparcia-a pewnie i więcej.
W wypadku antyklerykalizmu nikt "tępienia czarnej stonki" nie bierze serio, najwyżej ateiści w Deklaracji Kopenhaskiej zaproponują zniesienie przepisów o ochronie uczuć religijnych albo zaprotestują przeciw przybyciu Bena do GB. I wsjo.

Wyrzucanie muzułmanów jest traktowane jednak o wiele bardziej serio.
_________________

 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2011-02-23, 22:57   

Przejedź się do Czerwonego Zagłębia.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13136
Wysłany: 2011-02-23, 22:58   

Saika napisał/a:
Czy ktoś chce wywalać z Polski księży?
Saika napisał/a:
Ktoś chce zakazać katolicyzmu?
ja chcę
Saika napisał/a:
W stosunku do islamu (nie mówię, że islam jest bez winy, ale...) było kilka projektów jego delegalizacji i zakazania publikowania Koranu.
bo to zbrodnicza ideologia
Saika napisał/a:
To żałosne i śmieszne jak zachód reaguje na islam.
tu się zgodzę, taka łagodność niczemu dobremu nie służy
Saika napisał/a:
Jesteśmy słabi, zależni od ropy.
już niedługo
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23108
Wysłany: 2011-02-24, 08:08   

Saika, zastanawia mnie jedna rzecz. Największego zbrodniarza i degenerata nie pozwoliłabyś skrzywdzić ani palcem tknąć - tylko byś go resocjalizowała, tłumaczyła, leczyła aż do zbankrutowania systemu więziennictwa w państwie. A dla zwykłego debila, który ryczy "Żydzi do gazu" albo "muslimy na pustynię" wytaczasz działa, które uderzają w prawa i wolności całego społeczeństwa i to tak fundamentalne jak wolność słowa. Rozumiem pozbawianie wolności jednostki, która jest zagrożeniem dla społeczeństwa. Ale kneblowanie ust całym grupom z uwagi na ich poglądy (głupie, bo głupie, ale co z tego?) w moim małym rozumku już się nie mieści.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Toudisław 
Ropuszek

Posty: 6077
Skąd: Z chińskiej bajki
Wysłany: 2011-02-24, 09:18   

Fidel-F2, masz u mnie Flaszkę.
 
 
Saika 
Czarna katana


Posty: 2969
Skąd: Z Pierwotnego Chaosu
Wysłany: 2011-02-24, 19:48   

Zbrodnicza ideologia?


Fidelu widzisz, nie rozumiemy się z jednego, podstawowego powodu.
Ty piszesz dlaczego islam jest zły.
Być może masz rację.
Ale ja piszę, dlaczego MIMO TO wywalanie mniejszości muzułmańskiej się nie opłaca.
Pomijając już, że postulat ten jest gwałtem na NASZEJ wolności sumienia-mówimy o zupełnie innych sprawach.

Romku bawi mnie, że bronisz tych, którzy gwałcą zasady, z których jesteś tak dumny jako Europejczyk-do czego masz prawo, choć samorządność rozwijała się i w Azji. Z resztą, co innego napisać, że islam jest zły a co innego nawoływać do eksterminacji/exodusu grupy religijnej.

Tacyśmy tolerancyjni?

Gdzie do cholery?

Wstyd mi za Europę, która wyrzeka się swych poglądów.
Jak można pisać, że zrobiło się za dużo, skoro to "za dużo" nie oznacza realizacji celu-pokojowej koegzystencji? To chyba oznacza, że zrobiliśmy za mało raczej, niż za dużo. I faktycznie-najpierw braliśmy, jak leci, nie dbając o zapraszanych i nie chcąc ponosić odpowiedzialności za nich a potem zabraliśmy się za odstraszanie. Żadna z tych strategii nie była i nie jest (bo nie mogła być) skuteczna. I skuteczna nie będzie a my robimy co w naszej mocy, by sprawę pogorszyć. No brawo. Wady islamu to jedno a nasz brak krytycyzmu i odpowiedzialności (plus ignorancja i głupota)-to drugie.
_________________

 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23108
Wysłany: 2011-02-24, 22:26   

Ale może skup się na temacie a nie na gaworzeniu o tolerancji i wydumanych długach naszych wobec tych wszystkich, pożal się szatanie, zabiedzonych przez "nas" nacji, religii, całego tego tałatajstwa, które żyje w pretensjach, że nie jest Europejczykiem.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Saika 
Czarna katana


Posty: 2969
Skąd: Z Pierwotnego Chaosu
Wysłany: 2011-02-24, 22:56   

Romulus napisał/a:
Ale może skup się na temacie a nie na gaworzeniu o tolerancji i wydumanych długach naszych wobec tych wszystkich, pożal się szatanie, zabiedzonych przez "nas" nacji, religii, całego tego tałatajstwa, które żyje w pretensjach, że nie jest Europejczykiem.


Masz im za złe ich pretensje za to, że zachód okupował ich a Afrykę praktycznie wyludnił i ogołocił tak, że teraz sama sobie nie radzi? Cóż, w takich chwilach zaczynam wierzyć w karmę- płacimy za dawne grzechy. Nie wiem, czy miałeś etykę, czy nie. Ale kiedy my przerabialiśmy utylitaryzm zgodziliśmy się, że biorąc pod uwagę odpowiedni odcinek czasu przestrzeganie norm (do których się przyznajemy) opłaca się bardziej niż każdorazowe liczenie czy tworzenie utylitarystycznego algorytmu.
_________________

 
 
Toudisław 
Ropuszek

Posty: 6077
Skąd: Z chińskiej bajki
Wysłany: 2011-03-14, 08:09   

http://wiadomosci.gazeta....ura_i_kary.html

Nie tylko próba ograniczenia wolnosci słowa ale zwykłe niechlujstwo prawne. Zastanawia mnie czy ten bubel nie jest bublem celowo by łatwiej było wykorzystywać niejasność przepisów. Po Aferze Rywina wydawłąo się ze KRRIT się skompromituję a tutaj dostane nowe kompetencjie.
 
 
Saika 
Czarna katana


Posty: 2969
Skąd: Z Pierwotnego Chaosu
Wysłany: 2011-03-14, 11:13   

Jeśli tak to ma wyglądać to podpisu pod tym gniotem nie składam.
_________________

 
 
Toudisław 
Ropuszek

Posty: 6077
Skąd: Z chińskiej bajki
Wysłany: 2011-03-14, 11:32   

Saika napisał/a:
eśli tak to ma wyglądać to podpisu pod tym gniotem nie składam.

Bo cię ktoś o podpis prosi XD



http://sierp.libertarianizm.pl/?p=485
Wartto przeczytać
 
 
utrivv 
Roztargniony mag


Posty: 7108
Skąd: Z kapusty
Wysłany: 2011-03-14, 15:18   

Skok na spam czyli wklejam post z innego działu:

http://www.tvn24.pl/0,169...,wiadomosc.html
Cytat:
Wszystkie te serwisy (według szacunków około 30 tysięcy), zarówno giganci jak np. Onet.pl czy Wp.pl, jak i niszowe strony – o ile ich właściciele zarejestrowali działalność gospodarczą – będą się teraz musiały rejestrować w Krajowej Radzie Radiofonii i Telewizji. KRRiT może rejestracji odmówić, może też dany serwis z rejestru wykreślić. Jeśli jego właściciel dalej będzie udostępniał materiały filmowe, Rada może go ukarać grzywną rzędu 10 proc. rocznego przychodu. Ponadto zarejestrowane w ustawie serwisy będą miały obowiązek promować audycje przygotowane w Europie.

A głosowanie już w środę!
_________________
Beata: co to jest "gangrena zobczenia"? //ooo
Fidel-F2: Pojęcie wprowadził Josif Wissarionowicz
Fidel-F2: Jak choćby raz opuścisz granice rodiny, ty już nie nasz, zobczony.
Fidel-F2: Na tę gangrenę lek jest tylko jeden.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej
 
 
utrivv 
Roztargniony mag


Posty: 7108
Skąd: Z kapusty
Wysłany: 2011-03-21, 13:44   

http://www.dobreprogramy....nosc,23921.html
Nomen omen jest 21 marca - pierwszy dzień wiosny. A mówią że jedna jaskółka wiosny nie czyni....
_________________
Beata: co to jest "gangrena zobczenia"? //ooo
Fidel-F2: Pojęcie wprowadził Josif Wissarionowicz
Fidel-F2: Jak choćby raz opuścisz granice rodiny, ty już nie nasz, zobczony.
Fidel-F2: Na tę gangrenę lek jest tylko jeden.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej
 
 
Toudisław 
Ropuszek

Posty: 6077
Skąd: Z chińskiej bajki
Wysłany: 2011-03-21, 17:08   

No i ? To tylko pewna ekstrawagancja. Ale filmy nie robi się za darmo i nadal będą musiały zarabiać.
 
 
utrivv 
Roztargniony mag


Posty: 7108
Skąd: Z kapusty
Wysłany: 2011-03-22, 07:46   

Jasne że tak ale liczę na to że producenci wreszcie zauważą potencjał.
Gdyby zamiast na piratów zwracali uwagę na klientów wszyscy byśmy na tym zyskali.
_________________
Beata: co to jest "gangrena zobczenia"? //ooo
Fidel-F2: Pojęcie wprowadził Josif Wissarionowicz
Fidel-F2: Jak choćby raz opuścisz granice rodiny, ty już nie nasz, zobczony.
Fidel-F2: Na tę gangrenę lek jest tylko jeden.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2011-03-31, 12:04   

Ze ściąganiem filmów z Internetu, jest tak jak pisałem -> http://tech.wp.pl/kat,100...ml?ticaid=1c0b5

Czyli nie tylko wolno/można, ale i trzeba! :-P
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13136
Wysłany: 2011-03-31, 12:32   

ASX76 napisał/a:
Ze ściąganiem filmów z Internetu, jest tak jak pisałem
:mrgreen:
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
utrivv 
Roztargniony mag


Posty: 7108
Skąd: Z kapusty
Wysłany: 2011-03-31, 13:04   

ASX76 napisał/a:
Ze ściąganiem filmów z Internetu, jest tak jak pisałem -> http://tech.wp.pl/kat,100...ml?ticaid=1c0b5

Czyli nie tylko wolno/można, ale i trzeba! :-P

Cytat:
Wójtowicz podkreśla jednak, że dozwolony użytek (dotyczy to wszystkich kwestii szczegółowych, w których odwołujemy się do regulacji dozwolonego użytku osobistego), jakkolwiek jest uregulowany w art. 23 ustawy o prawie autorskim, budzi wiele wątpliwości interpretacyjnych.

I to jest kluczowe. Z pozoru wydaje się że prawnicy twierdzą że to jest legalne ale jak sie przyjrzeć bliżej to nie wypowiadają się zbyt kategorycznie.
_________________
Beata: co to jest "gangrena zobczenia"? //ooo
Fidel-F2: Pojęcie wprowadził Josif Wissarionowicz
Fidel-F2: Jak choćby raz opuścisz granice rodiny, ty już nie nasz, zobczony.
Fidel-F2: Na tę gangrenę lek jest tylko jeden.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2011-03-31, 20:49   

Kluczowe, proszę pana, jest to, iż wszelkie wątpliwości należy interpretować na korzyść korzystającego... Taka jest podstawowa wykładnia prawa! :-P
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23108
Wysłany: 2011-03-31, 21:43   

Ostatecznie, okaże się kiedy przyjdzie czas :)

A niedyskretne pytanie zadam: z jakich darmowych i legalnych serwisów korzystacie? Pytanie powodowane researcherskimi zapędami. Co jakiś czas "odświeżam" sobie listę takich serwisów, aby wiedzieć, co w trawie piszczy i nie być potem w pracy zaskoczonym.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Toudisław 
Ropuszek

Posty: 6077
Skąd: Z chińskiej bajki
Wysłany: 2011-03-31, 22:29   

http://zalukaj.pl/ zakładam że legalny bo działa na maksa otwarcie. Całkiem darmowy nie jest ale jak się logują co dzień to właściwie jest za grosze. Za 10 zł możesz przez miesiąc o0glądać co chcesz i ile chcesz.
 
 
utrivv 
Roztargniony mag


Posty: 7108
Skąd: Z kapusty
Wysłany: 2011-04-01, 12:31   

http://www.dobreprogramy....nosc,24156.html
Cytat:
Po ogłoszeniu, że Microsoft kupił 600 tysięcy adresów rozgorzała więc dyskusja - czy firmy mogą sprzedawać między sobą adresy na rynku wtórnym? Wydaje się, że pierwszy właściciel powinien zwrócić nieużywaną pulę do RIRa, aby ten mógł przydzielić ją kolejnemu zainteresowanemu - i to bezpłatnie (nie licząc drobnych opłat manipulacyjnych pobieranych przez RIRa).

Idea adresów IP jako dobra wspólnego jest piękna, ale najwyraźniej w obliczu kryzysu trzeba było ją poświęcić.

Pięknie. Kolejny bastion komunizmu upadł.
_________________
Beata: co to jest "gangrena zobczenia"? //ooo
Fidel-F2: Pojęcie wprowadził Josif Wissarionowicz
Fidel-F2: Jak choćby raz opuścisz granice rodiny, ty już nie nasz, zobczony.
Fidel-F2: Na tę gangrenę lek jest tylko jeden.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej
 
 
Jander 
Nonholik


Posty: 6189
Skąd: Kolabo. miasto Tichy
Wysłany: 2011-04-01, 17:10   

vod.onet.pl , w 90% dla Usta Usta, chociaż inne rzeczy tvnowskie też czasem zobaczę. Jeszcze na tvp są np. wszystkie programy Pospieszalskiego, co się bardzo przydaje jeśli się o tym pisze (jak ja) :mrgreen: Za seriale, Czas Honoru, trzeba zapłacić. A szkoda, chciałem zobaczyć.
_________________
www.lovage.soup.io
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2011-04-01, 21:03   

Toudisław napisał/a:
http://zalukaj.pl/ zakładam że legalny bo działa na maksa otwarcie. Całkiem darmowy nie jest ale jak się logują co dzień to właściwie jest za grosze. Za 10 zł możesz przez miesiąc o0glądać co chcesz i ile chcesz.


Działa otwarcie nie równa się od razu legalny. Licencje czy prawa do czerpania zysków z tej oferty mają wykupione? Nie sądzę, patrząc na listę tytułów... :badgrin:
Panie, tyle samo i nawet wiele, wiele więcej, to ja mam za darmo... Mogę oglądać co chcę i ile chcę. Po kiego "Wacka" jeszcze za to płacić? Bez sensu. :-P
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23108
Wysłany: 2011-11-07, 11:36   

Równie dobrze mogłem to wrzucić do "Hakerstwa", ale pasuje i tutaj. Wielki Brat zastawia nowe sidła na Internet. Zacznijmy od tego: http://wyborcza.pl/1,7684...komputerze.html
I spointujmy tym: http://wyborcza.pl/1,7547..._panstwowy.html

Widać, służby aż przebierają nogami, aby dobrać się do zabezpieczeń w sieci. TOR im musiał zaleźć za skórę. Ciekawe, czy uda się przeforsować w Sejmie stworzenie nowego narzędzia do inwigilacji obywateli. Znając niekompetencję posłów, ich wiernopoddańczość - jestem pewien, że tak, niestety. Pozostaje Trybunał Konstytucyjny jako ostatnia gwarancja zabezpieczająca przed groźnymi przepisami.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
utrivv 
Roztargniony mag


Posty: 7108
Skąd: Z kapusty
Wysłany: 2011-11-08, 14:32   

http://www.piit.org.pl/_g...rnika_2011x.pdf
Dokument jest gotowy i tylko czeka na podpis ministerstwa
Cytat:
Przejdźmy jednak do sedna porozumienia. Zakłada ono, że dostawcy internetu i dzierżawcy łącz będą zaangażowani w ściganie osób podejrzanych o naruszanie praw autorskich. Tak więc firma, z której usług korzystamy, będzie miała obowiązek przekazać informacje o przypadkach naruszeń praw autorskich ich właścicielom, eliminować stwierdzone naruszenia oraz blokować dostęp do świadczonych usług klientom, którzy się takich naruszeń dopuszczają. Oczywiście wszystko ma się odbywać w granicach prawa, a długie procesy sądowe ma zastąpić możliwość zawarcia ugody z osobą przyłapaną na piractwie, albo chociaż możliwość odcięcia jej od usług.

Porozumienie napisał/a:
Artykuł 6
Sygnatariusze dołoŜą wszelkich starań, aby zapewnić poprawność,
wiarygodność i rzetelność przekazywanych sobie informacji o przypadkach
naruszeń praw własności intelektualnej.

Artykuł 9
Usługodawca wprowadzi stosowne warunki i procedury, które doprowadzą do
wyeliminowania stwierdzonych naruszeń praw własności intelektualnej oraz
zabezpieczenia posiadanych informacji niezbędnych do identyfikacji
UŜytkownika, który dopuścił się naruszeń.



Wszystko oczywiście bez sądu i możliwości obrony :)
_________________
Beata: co to jest "gangrena zobczenia"? //ooo
Fidel-F2: Pojęcie wprowadził Josif Wissarionowicz
Fidel-F2: Jak choćby raz opuścisz granice rodiny, ty już nie nasz, zobczony.
Fidel-F2: Na tę gangrenę lek jest tylko jeden.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej
 
 
Tixon 
Ukryty Smok


Posty: 6273
Skąd: Piła
Wysłany: 2012-08-23, 10:26   

Kolejne próby uderzenia w chomika

Cytat:
zdecydowaliśmy się na podjecie kroków prawnych przeciwko tym użytkownikom Chomikuj.pl, którzy łamią nasze prawa. Będziemy kierować sprawy do sądu przeciwko konkretnym internetom – zapewnia Tokarz.
;)
_________________
Stary Ork napisał/a:
Żelki to prawda, dobro i piękno skondensowane w łatwej do przełknięcia formie żelatynowych zwierzątek. Wyobraź sobie świat bez żelków - byłbyś w stanie żyć pośród tego niegościnnego, jałowego pustkowia wiedząc, że znikąd nadzieje?

MORT napisał/a:
Romulus, Tix właśnie cię pobił w redneckowaniu.

Romulus - nie decydujemy o losach świata.
Ł - CHYBA TY
MrSpellu - Rebe, czego nie rozumiesz w zdaniu:
ŻYDOMASONERIA JEST TAJNA, psiakrew? :/
 
 
Jachu 
princeps senatus


Posty: 3200
Skąd: Dom-na-Drzewie
Wysłany: 2012-08-23, 10:32   

Tixon napisał/a:
Cytat:
zdecydowaliśmy się na podjecie kroków prawnych przeciwko tym użytkownikom Chomikuj.pl, którzy łamią nasze prawa. Będziemy kierować sprawy do sądu przeciwko konkretnym internetom – zapewnia Tokarz.
;)
Najlepsze sa komentarze pod artykułem:
- No to jak podadzą do sądu konkretnych internetów, to sprawa załatwiona :)
- U mnie pod kancelarią stoją jakieś dwa podejrzane internety. Jeden wygląda tak, jak by coś udostępniał na chomiku...

Kapitalne :mrgreen:

Swoją drogą, ja często korzystam z chomików, ostatnio przy ściąganiu filmów lub seriali. Ponadto często ściągam książki w pdf lub doc, przeważnie tych pozycji które w danym momencie czytam. W pracy w wolnej chwili książki nie wyciągnę, ale pdf-a otworzyć mogę :mrgreen:
_________________
Życie to dziwka, czytasz za mało, a potem umierasz //orc [Stary Ork]

Zaginiona to zamknięte środowisko, coś jak oddział zamknięty krążący wokół Czarnej Dziury Szaleństwa, najlepiej nie zwracać uwagi na sens bo on tu rzadko występuje //utrivv [utrivv]

"Finezja perfidii rozumowania ściga się w nich z cyniczną sofistyką" [prof. Waltoś o działaniach PiS dot. wymiaru sprawiedliwości]
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23108
Wysłany: 2012-09-21, 11:21   

W zasadzie nic nowego:
http://natemat.pl/32267,n...ety-i-narkotyki
Ale warto dopisać, że TOR służy nie tylko przestępcom i pedofilom.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

gamedecverse


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 13