FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Biblionetka
Autor Wiadomość
Dhuaine 
Catty


Posty: 662
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-10-03, 20:39   

Nabu Nezzar napisał/a:
Nie rozumiem tylko dlaczego w Polecanych książkach wyskakuje mi aż 9 stron (z czego dwie po 99%) skoro inni mają takie krótkie listy.

Zakładam, że ludzie powklejali tylko początek listy, jedną czy dwie strony. Bardziej mnie dziwi 99% na tyle książek, tak jak u Ciebie i Zir O_o U mnie naprawdę rzadko zdarza się, żeby coś wyskoczyło ponad 90%.
_________________
goodreads .
 
 
Nabu Nezzar 
Gildyjczyk


Posty: 619
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-10-03, 21:02   

A z tych 99% większość stanowią książki Pratchetta. Co dziwniejsze ze Świata Dysku przeczytałem może jakieś 6-7 pozycji a oceniłem je na 4 czy 5. Nie wiem zatem skąd taka ocena i tyle pozycji o0
_________________
Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
 
 
Jander 
Nonholik


Posty: 6189
Skąd: Kolabo. miasto Tichy
Wysłany: 2008-10-04, 14:51   

Ja przeczytałem jedną Pratchetta i to spoza Świata Dysku, a też mnie Biblionetka męczyła nim przez dłuższy czas. W końcu jej przeszło jak wrzuciłem oceny wielu innych książek.
_________________
www.lovage.soup.io
 
 
AM

Posty: 2911
Wysłany: 2008-10-04, 15:14   

Nabu Nezzar napisał/a:
A z tych 99% większość stanowią książki Pratchetta. Co dziwniejsze ze Świata Dysku przeczytałem może jakieś 6-7 pozycji a oceniłem je na 4 czy 5. Nie wiem zatem skąd taka ocena i tyle pozycji o0


Nie zdziwiłbym się, gdyby się okazało, że w Polsce łącznie sprzedało się dobrze ponad milion egzemplarzy książek Pratchetta (może 2 miliony). Z jego prozą miało kontakt pewnie kilkaset tysięcy czytelników w ostatnich 10 latach. Wiekszość tych, którzy kupują systematycznie jego książki jest zapewne bardzo zadowolona z twórczości autora Świata Dysku... Statystyka + zadowolenie... masz odpowiedź.
 
 
Dhuaine 
Catty


Posty: 662
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-10-04, 21:53   

Maeg napisał/a:
Dhu napisał/a:
Pierwsze jest płatne, a to drugie... na pewno ma rekomendacje? O.o

Od dwustu książek, z tego co pamietam. Więc na rekomendacje starczy. ;) Można dodawać te naj, naj lepsze ;)
A co do shelfari to nie wiem, dodałem tylko kilka książek. Ale powinno gdzieś być, taki serwis bez rekomendacji? o.O

Mhm, to może spróbuję z tym pierwszym. Na biblionetce mam wklikane 500 książek, z zagranicznymi powinno dojść do 550, ale faktycznie nie trzeba całego chłamu wpisywać. xD
Goodreads nie ma rekomendacji. o.o Można tylko pochwalic się tym, co się czyta i czytało, i sprawdzić, co znajomi czytają. Takie tam, mało przydatne. Nawet recenzji za dużo nie ma.
_________________
goodreads .
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2008-10-04, 22:13   

Dhuaine napisał/a:
Na biblionetce mam wklikane 500 książek, z zagranicznymi powinno dojść do 550, ale faktycznie nie trzeba całego chłamu wpisywać. xD

A moim zdaniem wypadałoby ocenić trochę chłamu, bo słabe oceny dla słabych książek dają nam to, że Biblionetka w polecankach spyta inny chłam daleko poza polecane książki.
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23150
Wysłany: 2008-10-04, 22:19   

Ja jestem bezlitosny. Żadnej taryfy ulgowej dla nikogo i za nic. :badgrin:
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
elTadziko 


Posty: 335
Skąd: Oława
Wysłany: 2008-10-04, 22:56   

A to moje konto: http://www.biblionetka.pl/moje_ksiazki.asp?ord=0
Odkąd znalazłem tę stronę, książki oceniam regularnie ;) Na razie jestem mało srogi i sa prawie same 5 i 6, ale może za jakiś czas się to zmieni.
Wszystkiego, co przeczytałem, nie mam ocenionego. Niektóre książki czytałem zbyt dawno, więc nie jestem w stanie coś na ich temat powiedzieć (zwłaszcza jeśli są to cykle - np. Przygody Trzech Detektywów, Nowe Przygody trzech Detektywów, Ulica Strachów (?)). I tez niektórych letur nie oceniam - po prostu sam nie wiem, co o nich sądzić...
_________________
Moja biblionetka
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-10-05, 18:51   

A mnie się nie chce w to (tj Biblionetę) bawić. Jakoś te cyferki są takie bezosobowe - wolę czytać recenzję znanych mi osób. Zresztą jak widać - Pratchett w większości powyżej 90% a ja bym tyle nie dał.
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
nastka 
Fire!


Posty: 46
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Wysłany: 2008-11-10, 18:56   

http://www.biblionetka.pl/uzytkownik.asp?uid=61770

To mój profil. Staram się oceniać książki w miarę regularnie, ale czasem wychodzi mi to nędznie.
_________________
"Puść go i nie trzymaj
Nie skręcaj, nie naginaj
Capniesz go za łachy, będzie wierzgał, fikał
Przez palce wyciekał

Bo ten który minął, do ciebie nie należał
I ten który nadejdzie, także twój nie będzie (...)"
 
 
Vemona 


Posty: 9
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-11-14, 19:32   

Kiedy ustawiłam wybór tylko na fantasy i sf wyszło mi tak:
[99%]
Nawałnica mieczy: Krew i złoto (Martin George R. R.) *

[99%]
Troja: Tarcza gromu (Gemmell David) *

[99%]
Władca cesarzy (Kay Guy Gavriel) *

[99%]
Wspomnienie lodu (Erikson Steven) *

[99%]
Pożeracz Dusz (Paver Michelle) *

[99%]
Bramy Domu Umarłych (Erikson Steven) *

[99%]
Łowcy kości (Erikson Steven) *

[99%]
Nawałnica mieczy: Stal i śnieg (Martin George R. R.) *

[99%]
Wszystkie opowieści kosmikomiczne (Calvino Italo) *

[99%]
Dom Łańcuchów (Erikson Steven) *

[99%]
Gra o tron (Martin George R. R.) *

[99%]
Na szkarłatnych morzach (Lynch Scott) *

[99%]
Przypływy nocy (Erikson Steven) *

[99%]
Starcie królów (Martin George R. R.) *

[99%]
Oko Golema (Stroud Jonathan) *

[99%]
Troja: Pan srebrnego łuku (Gemmell David) *

[99%]
Miecz przeznaczenia (Sapkowski Andrzej) *

[99%]
Ostatnie życzenie (Sapkowski Andrzej) *

[99%]
Krwawy księżyc (Huntington Geoffrey) *

[99%]
Kłamstwa Locke'a Lamory (Lynch Scott) *

[99%]
Przeobrażenie (Berg Carol) *

[99%]
Magazyn nieskończoności (Sheckley Robert) *

[99%]
Troja: Upadek królów (Gemmell David & Gemmell Stella) *

[99%]
Nocny Sokół (Gemmell David) *

[99%]
Sztuka Świata Dysku (Pratchett Terry & Kidby Paul) *

[99%]
Zaćmienie (Meyer Stephenie) *

[99%]
Pan Lodowego Ogrodu: Tom 1 (Grzędowicz Jarosław) *

[99%]
Straż nocna (Pratchett Terry) *

[99%]
Hyperion (Simmons Dan) *

[99%]
Patrol Zmroku (Łukianienko Siergiej (Łukjanienko Siergiej)) *

[99%]
Piaseczniki (Martin George R. R.) *

[99%]
Wrota Ptolemeusza (Stroud Jonathan) *

[99%]
Rycerz królowej (Butcher Jim) *

[99%]
Lód (Dukaj Jacek) *

[99%]
Chrzest ognia (Sapkowski Andrzej) *

[99%]
Dai-San (Lustbader Eric van)

[99%]
Władca Pierścieni: Broń i wojna: Ilustrowany przewodnik po bitwach, armiach i broniach Śródziemia (Smith Chris) *

[99%]
Melinda (Gaiman Neil)

[99%]
Zmory Alaizabel (Wooding Chris) *

[99%]
Ogród czasu (Ballard James Graham) *

[99%]
Dolina Ciszy (Roberts Nora (pseud. Robb J. D.)) *

[99%]
Czas pogardy (Sapkowski Andrzej) *

[99%]
Nieprzyjaciel Boga (Cornwell Bernard) *

[99%]
Zapomniane Krainy: Opis Świata (Greenwood Ed & Reynolds Sean & Williams Skip & Heinsoo Rob)

[99%]
Pożeglować do Sarancjum (Kay Guy Gavriel) *

[99%]
Amulet z Samarkandy (Stroud Jonathan) *

[99%]
Wodnikowe Wzgórze (Adams Richard) *

[99%]
Mgły Avalonu (Zimmer Bradley Marion Eleanor) *

[99%]
13 i ½ życia kapitana Niebieskiego Misia (Moers Walter) *

[99%]
Zawód: Wiedźma: Tom 2 (Gromyko Olga) *

[99%]
Inne pieśni (Dukaj Jacek) *

[99%]
Opowiadania najlepsze (Dick Philip Kindred) *

[99%]
Cryptonomicon (Stephenson Neal) *

[99%]
Zbrojni (Pratchett Terry) *

[99%]
Złocisty Błazen (Hobb Robin (właśc. Ogden Margaret Astrid Lindholm)) *

[98%]
Piąty elefant (Pratchett Terry) *

[98%]
Władczyni demonów (Huntington Geoffrey) *

[98%]
Ślepowidzenie (Watts Peter) *

[98%]
Piąty święty żywioł (Starhawk (właśc. Simos Miriam)) *

[98%]
Obrońcy Królestwa (Kossakowska Maja Lidia) *

[98%]
Pomniejsze bóstwa (Pratchett Terry) *

[98%]
Zmierzch (Meyer Stephenie) *

[97%]
Wrota 2 (Wójtowicz Milena) *

[97%]
Zamieć (Stephenson Neal) *

[97%]
Ubik (Dick Philip Kindred) *

[97%]
Książę kruków (Jordan Robert (właśc. Rigney James Oliver Jr)) *

[97%]
Prawda (Pratchett Terry) *

[97%]
Świat należy do mnie (Kuttner Henry) *

[96%]
Labirynt odbić (Łukianienko Siergiej (Łukjanienko Siergiej)) *


Na stałe mam ustawioną większą ilość gatunków do wyboru, a jeśli chodzi o polecanki, to nie mam czasu ich czytać, bo tyle się dowiaduję od ludzi i tyle mi przynoszą, że na takie zabawy już doba za krótka.
_________________
Kto chce w prawidłowy sposób rozumować, powinien umieć odzwyczaić się od przyjmowania czegokolwiek na wiarę.
Giordano Bruno
 
 
elTadziko 


Posty: 335
Skąd: Oława
Wysłany: 2009-06-12, 10:26   

Bilbionetka zmieniła wygląd. Stary mi się średnio podobał, ale ten jeszcze mniej :P
I można teraz wystawiać połówki ocen ;)
_________________
Moja biblionetka
 
 
Dhuaine 
Catty


Posty: 662
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-06-12, 16:51   

Mi też się nowy wygląd nie podoba. xD Przypomina mi z jakiegoś powodu allegro. xD
_________________
goodreads .
 
 
Jaskier 


Posty: 651
Wysłany: 2009-06-12, 23:57   

Dhuaine napisał/a:
powodu allegro.


Odnoszę podobne wrażenie.
Już zdecydowanie wolałem starą szatę, była jakas funkcjonalniejsza.
Nie wiem też co nowego i lepszego miałyby wnieść połówki ocen.
Może teraz system dobierania będzie działał sprawniej i trafniej?
_________________
''Imagination will often carry us to worlds that never were. But without it we go nowhere''
 
 
Kennedy 
Sepulka


Posty: 601
Skąd: Chasm City
Wysłany: 2009-06-13, 00:11   

Jaskier napisał/a:

Nie wiem też co nowego i lepszego miałyby wnieść połówki ocen.

Mi to akurat bardzo odpowiada, bo najwygodniejsza jest dla mnie własnie skala dziesięciostopniową, a wprowadzenie połówek ocen to niejako przyjęcie takiej skali ;) Wystarczy, że podzielę swoją ocenę na pół i mam ją w wersji biblionetkowej.
Dhuaine napisał/a:
Mi też się nowy wygląd nie podoba. xD Przypomina mi z jakiegoś
powodu allegro. xD

Czy ja wiem, czy allegro... bardziej naszą klasę ( z tym, że ta z kolei przyomina też allegro trochę - albo raczej odwrotnie).
_________________
Znalazłem swoją religię, nic ponad książkę nie wydawało mi się ważniejsze. Bibliotekę poczytywałem za świątynię.
J-P.S.
 
 
Dhuaine 
Catty


Posty: 662
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-06-13, 01:05   

Kennedy napisał/a:
Czy ja wiem, czy allegro... bardziej naszą klasę

Nie mam konta na nk i chyba nawet nigdy tam nie wchodziłam, więc... XD

Mam problem z biblionetką... Moje hasło nie działa. --_- Wypróbowałam już wszystkie, które mogły być przypisane do tego konta, i nic. Mail z przypomnieniem hasła nie dochodzi. I tyle było z cieszenia się nowym wyglądem biblionetki...
_________________
goodreads .
 
 
Tyraela 
Femme Fatale


Posty: 652
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2009-06-13, 23:39   

Zebrało się stado tetryków i narzekają :P wcale nie jest tak źle, poprzesuwali kilka kolumn, dali kilka nowych przycisków, zmienili czcionkę i podkreślenia funkcjonalnych elementów - całe zmiany, ale ja zwykle musi się zebrać kółko "ponarzekajmy na zmiany" :P weźcie pod uwagę że ktoś się nad tym napocił właśnie po to, żeby wam było wygodniej i przyjemniej w gały oczne. Mi się osobiście podoba - nie raz było tak, że książka była lepiej niż bardzo dobra ale jednak na szóstkę nie zasługiwała, teraz milion takich problemów jest rozwiązanych. Nie wspominając o tym, że teraz wygląda to lepiej, bo nowocześniej (i będzie chętniej odwiedzane przez nowych userów).
Uf, zbulwersowałam się xD
_________________
"Jaka jest lepsza nagroda niż ta, kiedy unosimy broń nad pokonanym wrogiem, którym pogardzamy, a potem ją opuszczamy? O tak, szlachetność to najcenniejsza rzecz na świecie."
H. Duncan "Atrament"
 
 
Regissa 
wredna wiedźma


Posty: 578
Skąd: Kraków
Wysłany: 2009-06-14, 14:44   

Popieram Tyrcię, choć zwykle sama uwielbiam sobie ponarzekać :) Komfort korzystania z BiblioNETki, w moim przypadku, jakoś się nie zmienił drastycznie, może odrobinę wygodniej jest ocenić książkę (dzięki tym połówkom). Natomiast wkurza mnie coś innego, co nie jest związane z wyglądem starym czy nowym. Po co umieszcza się w systemie książki typu "Słownik terminów literackich"? Jak można ocenić taką książkę pod względem "jakości czytelniczej"? Jak w ogóle można przeczytać taką książkę od dechy do dechy?! Nie sprawdzałam, czy są tam też encyklopedie, ale śmiem domniemywać, że są...

Miała się też pojawić funkcja wykluczania jakiegoś użytkownika, żeby jego ocen nie brać pod uwagę w polecanych Ci książkach. Czy ktoś wie, czy to się pojawiło?
_________________
Paskudny otacza nas świat. Ale to nie powód, byśmy wszyscy paskudnieli. Yurga z Zarzecza
 
 
Dhuaine 
Catty


Posty: 662
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-06-14, 19:37   

Regissa napisał/a:
Po co umieszcza się w systemie książki typu "Słownik terminów literackich"? Jak można ocenić taką książkę pod względem "jakości czytelniczej"? Jak w ogóle można przeczytać taką książkę od dechy do dechy?!

Nie można, ale można ocenić wartość, przejrzystość i poprawność informacji w niej zawartej :D

OK, ma ktoś pomysł, jak odzyskać hasło do biblionetki? Maile do mnie nie dochodzą, a skrzynka działa i ma wyłączone filtrowanie spamu.
_________________
goodreads .
 
 
Maeg 
Trójkoświr


Posty: 2425
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 2009-07-30, 12:50   

Zgodność ocen z innymi, via Biblionetka.

Cytat:
Shadowmage - 61%
Toudisław - 64%
MadMill - 67%
Elektra - 58%
Bruja - 66%
_________________
"Czytam, bo inaczej kurczy mi się dusza"
— Wit Szostak

Bistro Californium
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23150
Wysłany: 2009-07-31, 17:06   

A u mnie zgodność ocen na Biblionetce przedstawia się następująco

przykładowy wybór z Biblionetki napisał/a:

Shadowmage: 57 %
Toudisław: 52 %
Elektra: 62 %
MadMill: 44 %
Maeg: 49 %
Nosiwoda: 63 %
ElTadziko: 59 %
ASX76: 48 %
Procella: 61 %
Tixon: 67 %
Nabu Nezzar: 72 %
Zireael: 51 %

Ale trzeba poprawkę wziąć na ilość wspólnie ocenionych książek. Razem z Shadowmagem mam 220 wspólnych ocen. A z Zireael tylko 36.

EDIT: na Biblionetce nazywam się Tanner Mirabel
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
KreoL 

Posty: 430
Wysłany: 2009-07-31, 18:48   

Cytat:

Shadowmage 56%
Toudisław 56%
Elektra 70%
MadMill 61%
Dhuaine 59%
Bruja 68 %
Tanner Mirabel 48%
...
ASX 65% :shock:


Nick Shadowblade :mrgreen: bo ktoś Kreola już wziął wczesniej >.<
 
 
Shadowmage 


Posty: 3212
Skąd: Wawa
Wysłany: 2009-07-31, 18:52   

Moje oceny i tak nie wszystkie są wiarygodne, bo jak sobie przeglądam, to często jestem zdziwiony tym, co wystawiłem :) No, ale ja siedzę na Biblionetce od jej samych początków; szmat to czasu i w związku z tym gusta się ciutek pozmieniały.
Z drugiej strony ocen raczej nie zmieniam, bo wspomnienia są zatarte i zmiana byłaby dosyć przypadkowa.
_________________
 
 
Isgenaroth 


Posty: 38
Wysłany: 2009-10-09, 19:15   

Ma konto na Biblionetce i na bieżąco oceniam, to co przeczytałem. A jeśli zaś chodzi o "polecanki" przyznam, że kilka pozycji wybrałem z tego ci mi Biblionetka poleciła. Jednak wolę opierać się przy doborze na zdaniu wypowiedziany przez forumowiczów.
_________________

 
 
Regissa 
wredna wiedźma


Posty: 578
Skąd: Kraków
Wysłany: 2009-12-10, 15:20   

A ja dostałam wczoraj książeczkę od BiblioNETkołaja :mrgreen: Podoba mi sie ta akcja, sama też podesłałam prezencik spragnionej dziewczynce z Wrocławia ;)

Rzecz jest prosta: masz niepotrzebną książkę na półce, której nie chcesz mieć (bo Ci miejsce potrzebne :-> ), to patrzysz, kto ma tę książkę w schowku w dziale "Poszukuję". Potem wyduszasz adres delikwenta od administracji, pakujesz przesyłkę, wysyłasz i... ktoś po drugiej stronie ma dużą radochę :mrgreen: A i Ciebie może dopaść BiblioNETkołaj, dlatego warto aktualizować schowki!

Polecam, zwłaszcza w perspektywie porządków przedświątecznych i szukania miejsca na spodziewane prezenty... :mrgreen:
_________________
Paskudny otacza nas świat. Ale to nie powód, byśmy wszyscy paskudnieli. Yurga z Zarzecza
 
 
ghosia

Posty: 125
Wysłany: 2009-12-10, 15:59   

Regissa napisał/a:
A ja dostałam wczoraj książeczkę od BiblioNETkołaja :mrgreen: Podoba mi sie ta akcja, sama też podesłałam prezencik spragnionej dziewczynce z Wrocławia ;)

Rzecz jest prosta: masz niepotrzebną książkę na półce, której nie chcesz mieć (bo Ci miejsce potrzebne :-> ), to patrzysz, kto ma tę książkę w schowku w dziale "Poszukuję". Potem wyduszasz adres delikwenta od administracji, pakujesz przesyłkę, wysyłasz i... ktoś po drugiej stronie ma dużą radochę :mrgreen: A i Ciebie może dopaść BiblioNETkołaj, dlatego warto aktualizować schowki!

Wyduszasz adres od administracji? Przerażające...
Mam nadzieję, że gdzieś w profilu jest możliwość zaznaczenia tego, żeby administracja nie podała nikomu Twojego adresu?
_________________
Bored now...
 
 
Procella 


Posty: 1193
Skąd: L-space
Wysłany: 2009-12-10, 16:46   

Ja sobie nie przypominam, żebym w ogóle adres tam podawała ;)
_________________
Well I live with snakes and lizards
and other things that go bump in the night
'Cuz to me everyday is Halloween

http://kotspinaksiazce.blogspot.com/
 
 
Regissa 
wredna wiedźma


Posty: 578
Skąd: Kraków
Wysłany: 2009-12-17, 13:40   

ghosia napisał/a:
Mam nadzieję, że gdzieś w profilu jest możliwość zaznaczenia tego, żeby administracja nie podała nikomu Twojego adresu?

No dobrze, za duży skrót myślowy... Administracja nie ma Twojego adresu, jeśli go nie podałaś. Ale ma Twój adres mailowy (bo musi mieć, choć nie zawsze aktualny ;) ) i wysyła do Ciebie zapytanie, czy zgodzisz się podać adres, na który anonimowy Mikołaj ma wysłać książkę. Nic na siłę, nie chcesz książki, to nie podajesz adresu :mrgreen:
Do mnie książka dotarła bez problemów i bardzo się z tego cieszę :)
_________________
Paskudny otacza nas świat. Ale to nie powód, byśmy wszyscy paskudnieli. Yurga z Zarzecza
 
 
Jachu 
princeps senatus


Posty: 3201
Skąd: Dom-na-Drzewie
Wysłany: 2010-02-03, 17:57   

http://www.terazczytam.pl/

Nowy serwis będący połączeniem naszej klasy i facebooka dla czytających książki! Idealne rozwiązanie dla chcących pokazać innym co czytają! Jest możliwość oceniania książek, komentowania, pisania recenzji itd.
_________________
Życie to dziwka, czytasz za mało, a potem umierasz //orc [Stary Ork]

Zaginiona to zamknięte środowisko, coś jak oddział zamknięty krążący wokół Czarnej Dziury Szaleństwa, najlepiej nie zwracać uwagi na sens bo on tu rzadko występuje //utrivv [utrivv]

"Finezja perfidii rozumowania ściga się w nich z cyniczną sofistyką" [prof. Waltoś o działaniach PiS dot. wymiaru sprawiedliwości]
 
 
Dhuaine 
Catty


Posty: 662
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-02-03, 19:30   

Czy jest tam dużo opcji tylko dla zalogowanych? Pozwiedzałam ten serwis jako gość i nie jestem zachwycona. Możliwości są bardzo ograniczone. Wygląda gorzej niż goodreads dwa lata temu xD

Edit: takie głupie pytanie: skrypt się posypał czy ten serwis powstał w grudniu 2009? xD Zerknęłam na kilka najpopularniejszych książek z fantastyki - tylko Harry Potter nie miał samych zer w statach. Przeczytała go 1 osoba.
_________________
goodreads .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Qfant


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 13