Książki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Rodzina
Autor Wiadomość
KapitanOwsianka 
plotkara

Posty: 2736
Skąd: Od wujcia fotela
Wysłany: 2009-01-23, 23:56   Rodzina

A jak od czegoś zawsze trzeba zacząć, i jak zwykle zaczynamy od tworzenia postaci...

Imię i nazwisko, ewentualne przydomki i inne takie:

Wygląd: Starannie i ładnie, jak trzeba to wklejajmy fotki, ale po co? Rozwijamy talent do pisania.

Atrybuty:
Fizyczne:
Siła
Zręczność
Wytrzymałość
Społeczne:
Charyzma
Oddziaływanie
Wygląd
Umysłowe:
Percepcja
Inteligencja
Spryt

Na rozdysponowanie pomiędzy pakiety (to te podkreślone) mamy do wyboru trzy zestawy punktów: 3,5,7 Musimy wybrać który z pakietów jest najważniejszy. Na te cechy mamy 7 punktów i tak dalej.
Ach jeszcze pamiętajmy, że w każdym atrybucie mamy na starcie kropkę. Maksimum to 5.


Umiejętności: Opisowo, też się postarajcie, bo jestem wrednym MG :P

Dyscypliny: Na dyscypliny mamy do rozdysponowania 3 punkty, możemy wybrać każdą dyscyplinę, po uprzednim skonsultowaniu z MG.

Charakter:
Sumienie
Samokontola
Odwaga
5 punktów na cechy Charakteru
Każda z cech ma kropkę na starcie, maks to 5


Cechy pozycji:Kontakty, Mentor, Mienie, Pokolenie, Sława, Sprzymierzeńcy, Status, Świta, Trzoda, Wpływy Mamy na nie pięć punktów, rozdysponować jak się chce.

człowieczeństwo: samokontrola+sumienie
siła woli: odwaga
poziom krwi: ustala MG


No i mamy jeszcze 15 punktów wolnych:
Atrybut - 5 punktów za kropkę
Dyscyplina - 7
Cecha pozycji - 1
Charakter - 2
Człowieczeństwo - 1
Siła woli - 1
_________________
"I'm awesome"
"Two words: no tongues."
"I'm so happy for you I'm gonna go vomit now."

Miewam napady wściekłości.
 
 
Maeg 
Trójkoświr


Posty: 2425
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 2009-01-24, 17:42   

Aodh Kavanagh

Wygląd: Aodh z pozoru wygląda normalnie, ktoś jednak mógłby powiedzieć, że aż za normalnie. Gdy jednak spojrzeć na jego twarz od razu zrozumie się, dlaczego stara się nie zwracać na siebie uwagi. Dwie blizny nie ozdabiają jej, chyba tylko na filmach tak się dzieje, że blizny nie szpecą. Na oko ma 40 lat, jest też średniego wzrostu (około 175 cm) i średniej budowy ciała. Brunet, z włosami do ramion które zawsze są rozpuszczone, a do tego broda która małym stopniu ale zakrywa blizny. Nie przykłada przesadnej uwagi do ubioru aczkolwiek jedyną zasadą którą się kieruje, to by strój nie wyróżniał go zbytnio. Woli by wzrok nie zatrzymywał się na nim. Dlatego starczą mu czarne dżinsy, koszula i płaszcz.

Atrybuty:
Fizyczne:
Siła oo
Zręczność ooo
Wytrzymałość ooo
Społeczne:
Charyzma oo
Oddziaływanie ooo
Wygląd o
Umysłowe:
Percepcja oo
Inteligencja ooooo
Spryt oooo

Umiejętności: Aodh nigdy nie był zwolennikiem rozwiązań siłowych, zawsze nad siłę mięśni przekładał siłę umysłu. Nie był jednak nigdy osobą naiwna, starał się utrzymywać znajomości z osobami które w razie czego wsparły by go swoim zbrojnym ramieniem. Po spokrewnieniu na tle Rodziny też nie wyróżnia się siła, uaktywniły się za to inne jego umiejętności. Doskonali ciągle swoje iluzje a gdy trzeba potrafi skryć się w cieniu. Głównie stara się jednak korzystać ze swojej inteligencji, dobry plan na początek to podstawa acz zdaje sobie sprawę, że nawet najlepszy plan wszystkie sam nie załatwi i często trzeba improwizować.

Dyscypliny
Iluzja oo
Strefa mroku o

Charakter
Sumienie o
Samokontrola ooooo
Odwaga oooo

Cechy pozycji:
Mienie oooo
Kontakty ooo
Sprzymierzeńcy oo

Człowieczeństwo: oooooo
Siła woli: ooooo
Poziom krwi: oooooooooo
_________________
"Czytam, bo inaczej kurczy mi się dusza"
— Wit Szostak

Bistro Californium
 
 
Tanit 
Czarnoskrzydła


Posty: 1459
Wysłany: 2009-01-24, 20:38   

Michelle Hallam

Wygląd - Michell nie należy do osób wysokich, ma niemal 170 cm wzrostu, a jednak smukła sylwetka i wysokie obcasy sprawiają, że wydaje się o wiele wyższa. Jeśli pierwszy raz na nią spojrzeć wydaje się przeciętną kobietą zbliżającą się do trzydziestki, a jednak zmusza by spojrzeć na nia ponownie. Wtedy dostrzega się jej pociągłą twarz, a zwłaszcza niezwykłe, zielone oczy. Kasztanowe włosy zawsze są starannie ułożone, a spływają miękko do łopatek. Ubiera się elegancko, zgodnie z modą, której przewodzi. Nie wyjdzie z mieszkania nieumalowana, nieuczesana i z nie zrobionymi paznokciami. Przy sobie zawsze ma małą czarna torebkę Chloe, gdzie ma notes, kalendarz, komórkę, kosmetyczkę i... ehh, damska torebka ;) Wśród śmiertelnych uchodzi za pociągającą i zdobywa zaufanie zarówno kobiet jak i mężczyzn. W świecie wampirów przeciętna +. I nie znosi jak się woła na nią 'ruda'.

Atrybuty
Fizyczne
siła *
Zręczność ***
Żywotność **
Społeczne
Charyzma ****
Oddziaływanie ****
Aparycja ***
Mentalne
Percepcja ***
Inteligencja ***
Spryt **

Umiejętności - Jest materialistką. Doskonale wie jak zatrzymać przy sobie pieniądze. Przedsiębiorcza i niezwykle zorganizowana, stale i systematycznie powiększa pozostawiony spadek. Jej ojczystym jezykiem jest francuski, ale równie biegle posługuje się włoskim (i oczywiście angielskim), a nauka każdego innego przychodzi jej niezmiernie łatwo. Nie kryje się przed ludźmi, ma z nimi doskonały kontakt, nowe znajomości nawiązuje szybko wyczuwając czego dana osoba potrzebuje lub oczekuje.

Dyscypliny
Nadwrażliwość **
Prezencja *

Charakter
Sumienie **
Samokontrola *****
Odwaga ***

Cechy pozycji

Mienie *****
Sława ***
Sprzymierzeńcy **
Status *

Człowieczeństwo ********
Siła woli *****
Zasób krwi**********

Michelle w świecie wampirów znana jest właśnie z klubu 'All Saints' i wyszukanego stylu. W zasadzie bardziej znana jest odkąd wypuściła pierwszą kolekcję, która wielu wampirom przypadła do gustu a te nie należą do najtańszych. Posiada dom w Nothing Hill, oraz apartament w centrum miasta obok London Eye, w którym najczęściej przebywa. Prowadzi ekskluzywny klub nocny, a rok temu wypuściła pierwszą kolekcję inspirowaną stylem Marca Jacobsa i przygotowuje kolejną.
_________________
***Nic nie jest prawdą, wszystko jest dozwolone***
Kiedy człowiek umiera, dusza jego przez trzy dni siedzi u wezgłowia śmiertelnego łoża i stara się zwracać plecami do ognia.
Po trzech dniach pojawiają się aniołowie i prowadzą duszę nad most Czinwat...

TanBlog
 
 
Caylith 
Her Gothic Majesty:P


Posty: 1403
Skąd: z głębi nocy...
Wysłany: 2009-01-24, 21:55   

Morgan Connor

Wygląd
Wiekowo wygląda na dwadzieścia parę lat. Jest wysoka i szczupła (ponad 170 cm wzrostu) ale po sylwetce widać wysportowanie i charakterystyczną gibkość kogoś kto prowadzi aktywny tryb życia. Ciemne prawie czarne włosy sięgają nieco poza ramiona. Na codzień (a raczej conoc) nosi je w artystycznym nieładzie, na akcje związuje je w schludny kucyk. Szczupła, nieco kocia w kształcie twarz charakteryzuje się małym noskiem i prostymi czarnymi brwiami ściąganymi dosyć często nad bardzo niebieskimi oczami. Nie jest piękna w klasycznym znaczeniu tego słowa ale ma w sobie to "coś" co przyciąga i fascynuje... o ile tak sobie zażyczy. Nie zwraca szczególnej uwagi na wygląd. W tym co ma na sobie musi się czuć wygodnie. Tak więc w użyciu są najczęściej jeansy i koszulki lub koszule plus skórzana kurtka lub płaszcz i wygodne buty. Nie znaczy to jednak, że w razie potrzeby nie wdzieje sukienki - chociaż takie sytuacje nie zdarzają się za często.Atrybuty
Fizyczne
Siła ooo
Zręczność ooooo
Żywotność ooo

Społeczne
Charyzma ooo
Oddziaływanie oo
Aparycja ooo

Mentalne
Percepcja oo
Inteligencja oo
Spryt ooo

Umiejętności - Znakomicie zna się na broni palnej: dwa glocki 17ki z tłumikami są zabójczą bronią w jej rękach i rzadko kiedy nie trafia z nich do celu który sobie upatrzyła. Całkiem nieźle rzuca też nożami których posiada sztuk trzy. Jest szybka i zwinna jak cholera, uparta w dążeniu do celu i bardzo nie lubi jak ktoś wchodzi w jej drogę. Dodatkowo posiada i jeździ na motocyklu w zawrotnym tempie. Na komputerach zna się na tyle na ile musi w obecnych czasach. Wystarczająco by kontaktować się ze zleceniodawcą, znaleźć co trzeba w internecie itd. Na awarie nie poradzi nic. Zresztą nie musi - od tego są specjaliści.

Dyscypliny
Akceleracja o
Potencja o
Transformacja o


Charakter
Sumienie ooo
Samokontrola ooo
Odwaga oooo

Cechy pozycji
Mienie oo
Kontakty ooo
Sprzymierzeńcy o


Człowieczeństwo oooooo
Siła woli oooo
Zasób krwi oooooooooo

Morgan jest generalnie "wolnym strzelcem" i najlepiej pracuje się jej samej, ale z Fundacją jest luźno związana na zasadzie wzajemnej pomocy. Ich zlecenia mają pierwszeństwo a oni z kolei zapewniają jej schronienie. I ten układ jej odpowiada... póki co...
_________________
"- He he... You know what I like about rich kids?"
" [BAAM!] - Nothing..."

"- We're from different worlds"
"- That's not true..."

"Walk like an angel, talk like an angel... Devil in disguise"
 
 
Morpheius 
The invisible man


Posty: 59
Skąd: Piernikowa Stolica
Wysłany: 2009-01-24, 22:01   

Imię Bjørn 'Nordman' Einarsson

Wygląd
Wieki temu powiedzianoby - archetyp wikinga. Wysoki, potężnie zbudowany. Gdyby nie miał na nosie okularów z czarnymi oprawkami, to możnaby było go wziąć za skorego do bitki mięśniaka. Chociaż jest on z natury spokojny. Bujną blond grzywę związuje zawsze w kitkę. Okalająca wydatne usta broda i wąsy powodują, że niejeden wielbiciel amerykańskich komiksów uważał go za sobowtóra Thora.
Bjørn ubiera się raczej wygodnie, niż efektownie. Standardowy zestaw to czarny golf i tego samego koloru skórzane spodnie. Całości dopełnia płaszcz z czerwonym podbiciem. Gdyby nie niemal dwumetrowy wzrost, mógłby on bez problemu wmieszać się w gotycki tłum, którego ostatnimi czasy mnóstwo po przeróżnych klubach.

Atrybuty

Siła ooo
Zręczność oo
Wytrzymałość ooo
Charyzma oo
Oddziaływanie oo
Wygląd ooo
Percepcja ooo
Inteligencja oooo
Spryt ooo

Umiejętności

Mimo potężnej budowy Bjørn jest szalenie inteligentny. Mimo że jego konikiem jest historia, którą przez lata zgłębiał, to bardzo dobrze opanował również techniki komputerowe, i to nie tylko związane z obsługą edytora tekstu.
Jako że preferuje zdrowy i aktywny tryb życia, zdarza mu się spędzać sporo czasu na siłowni, dzięki czemu naprawdę może zaboleć, jak ktoś sprowokuje tego olbrzyma do bitki (co nie jest takie proste, gdyż jest bardzo opanowany). Niestety, w niektórych środowiskach sam wygląd powoduje, że ludzie albo się od niego odsuwają, albo wręcz przeciwnie, próbują go znokautować.
Jak typowy Norweg, Bjørn jest małomówny, przez co nie błyszczy rozmową w towarzystwie. Chociaż jak już zacznie mówić, to wyraża się rzeczowo i bardzo mądrze. Niektórzy uważają go wręcz za autorytet, chociaż zdecydowanie mógłby popracować nad sprzedawaniem własnych pomysłów w towarzystwie.

Dyscypliny

Nadwrażliwość o
Akceleracja o
Transformacja oo

Charakter
Sumienie ooo
Samokontrola ooo
Odwaga ooo

Cechy pozycji

Mentor ooo
Status o
Pokolenie oo

Człowieczeństwo oooooo
Siła Woli ooo

Zasób Krwi oooooooooooo
 
 
Avline 


Posty: 58
Wysłany: 2009-01-25, 18:45   

Arline Lamont

Wygląd: dwudziestopięcioletnia kobieta wzrostu raczej przeciętnego, coś pomiędzy 165 a 170. Włosy czarne, lekko falujące spływają na ramiona i plecy sięgając do ich połowy. Niebieskie oczy wyraziście lśnią na tle jej bladej twarzy i niezaprzeczenie kontrastują z czerwienią jej ust. Swój ubiór dostosowuje do tego, co w danej chwili zamierza robić. W czterech ścianach swojego mieszkania ogranicza się do wytartych, celowo postrzępionych jeansów i koszulki na ramiączkach w równie opłakanym stanie. Gdy wieczorem na miasto rusza, zakłada czarne obcisłe spodnie, czarną koszulkę a na wierzch narzuca czarny, sięgający kolan płaszcz. Całości dopełniają wysokie do kolan glany.

Atrybuty:

Fizyczne:
Siła oo
Zręczność oooo
Wytrzymałość oooo

Społeczne:
Charyzma o
Oddziaływanie oo
Wygląd ooo

Umysłowe:
Percepcja oo
Inteligencja oo
Spryt oooo

Umiejętności: Spontaniczna, nieobliczalna wręcz dziewczyna, o ciętym języku, obdarzona talentem artystycznym, któremu daje upust w swojej pracowni malując obrazy o raczej mrocznej tematyce . Wielbicielka ostrych brzmień, częsta bywalczyni klubów, gdzie właśnie taka muzyka dominuje. Kolekcjonerka broni białej, którą nie tylko zbiera, ale i sprawnie używa dla własnej przyjemności lub by ból innym sprawić. Miłośniczka nocnych polowań na Londyńskie męty. Ot taki mały udział w oczyszczaniu miasta… Lubi towarzystwo mężczyzn, których traktuje raczej bardzo przedmiotowo, ot ciekawa rozmowa, dobry seks i do widzenia. No chyba, że rocznik jakiś wyjątkowy się trafi, to i użyje sobie w inny, bardziej wampirzy sposób.

Dyscypliny:
Akceleracja
Transformacja
Dominacja

Charakter:
Sumienie ooo
Samokontrola oooo
Odwaga ooooo

Cechy pozycji:
Kontakty oooo
Sława ooooo
Sprzymierzeńcy oooo

Człowieczeństwo ooooooo
Siła woli oooooo

Zasób krwi oooooooooo


Jak na artystkę przystało, zamieszkuje w Soho w dosyć obszernym dwupoziomowym apartamencie zajmującym całe poddasze jednej z zabytkowych kamienic. Jej obrazy cieszą się całkiem niezłym zainteresowaniem w artystycznym światku. Co zaś do jej związku z Fundacją, ma on raczej charakter finansowy gdyż cześć dochodów, jakie uzyskuje ze sprzedanych dzieł, wędruje na cele charytatywne Fundacji.
 
 
Noise 
Furiat...


Posty: 652
Skąd: Behind you
Wysłany: 2009-01-26, 09:01   

Alex O'Loughlin

Wygląd:
Wysoki na 184 cm, ważący 87 kilogramów Alex zbudowany jest niczym atleta. Na jego ciele nie znać ani grama tłuszczu, a każdy mięsień odznacza się pod skórą. Jest to efekt żmudnych, niemalże morderczych treningów jeszcze z czasów, gdy był śmiertelnikiem. Włosy koloru ciemnego brązu opadają falowaną kaskadą aż do ramion, lecz zazwyczaj dla wygody zebrane są w kucyk. Jego oczy mają niebiesko-szary kolor, którymi zazwyczaj obdarza wszystko i wszystkich chłodnym, analitycznym spojrzeniem. Jest dość przystojnym mężczyzną, lecz coś w jego głosie i spojrzeniu sprawia, że ludzie nie lgną do niego. Na ciele ma kilka tatuaży, w tym młot Thora zajmujący całą powierzchnię jego pleców. Ubiera się w ciemne, zazwyczaj czarne ubrania, które cechuje wygoda i prostota, choć do wyglądu zbyt wielkiej wagi nie przywiązuje. Jego ulubionym i często nieodłącznym elementem ubioru jest długi, czarny skórzany płaszcz. A co do wieku, to wygląda na około 24-26 lat.

Atrybuty:
Fizyczne:
Siła oooo
Zręczność oooo
Wytrzymałość ooo
Społeczne:
Charyzma oo
Oddziaływanie oo
Wygląd oo
Umysłowe:
Percepcja ooo
Inteligencja oo
Spryt ooo

Umiejętności:
Zabijanie - to fach którym się trudni i który wykonuje najlepiej. Jeszcze przed przeistoczeniem, ze względu na swój talent, trenowany był przez najlepszych członków klanu Assamitów przebywających w NY, a gdy dołączył do ich szeregów służył jako osobisty łowca księcia. Przyniosło mu to niemałe zyski oraz szeroką "popularność" w wampirzych kręgach. Jak na płatnego mordercę przystało, sprawnie posługuje się karabinami wyborowymi, a drugą bronią palną z wyboru są dwa wyrabiane na zamówienie pistolety kalibru .50. Jednakże tym, w czym jest niedościgniony, to walka mieczem. Wynikało to zarówno z fanaberii szkolącego go Assamity przywiązanego do tego rodzaju metod zabijania jak i jego własnych zainteresowań. Nie posiada wielu mieczy, lecz każdy z nich jest wyjątkowy i wielu zginęło, by oręż mógł wejść w posiadanie Alexa. Kolejnymi umiejętnościami Alexa to jazda samochodem i zdolności tropiciela, niezbędne do szybkiego namierzenia oraz dopadnięcia celu, który dość często ucieka bądź ukrywa się. Zajmuje się również sztukami walki, choć nie poświęca im tak wiele czasu, jak strzelectwu, czy fechtunkowi.

Dyscypliny:
Akceleracja o
Potencja o
Nadwrażliwość o

Charakter:
Sumienie oo
Samokontola oo
Odwaga oooo


Cechy pozycji:
Kontakty ooo
Mienie oooo
Pokolenie ooooo
Status ooo

Człowieczeństwo: oooo
Siła woli: oooo
Poziom krwi: ooooooooooooooo
 
 
Lothrien 
neverwhere


Posty: 328
Skąd: cz-wa/k-ce
Wysłany: 2009-02-17, 21:38   

Victoria Everson
(jedyną osobą, która kiedykolwiek nazywała ją zdrobniale był jej ojciec, nikt inny jak dotąd sobie na to nie pozwolił)

Wygląd:
Smukła kobieta, średniego wzrostu, o nienaturalnie bladej cerze i pięknych, kruczoczarnych, lekko kręconych włosach. Porusza się z niebywałą gracją, zawsze trzymając wysoko uniesioną głowę. Kiedy z kimś rozmawia patrzy mu prosto w oczy.
Starannie pomalowane, niebywale długie paznokcie przyciągają wzrok. Tak jak oczy- duże i piwne.
Zwykle można ją podziwiać we wszystkich odcieniach czerni. Lubi stylowe ciuchy, jednak nie gania za modą. Wie, że nawet w worku na ziemniaki będzie wyglądała oszałamiająco. Ma słabość do butów. W jej apartamencie stoją szafki pełne „perełek”, których nie założyła więcej niż raz. Najswobodniej czuje się w wysokich szpilkach, obowiązkowo do spodni. Nigdy nie zakłada spódnic, uważa je za niepraktyczne. Jej torebka natomiast stanowi zagadkę. Można odnieść wrażenie, ze ma w niej dosłownie wszystko.

Atrybuty fizyczne:
siła o
zręczność ooo
wytrzymałość oo

Atrybuty Społeczne
charyzma ooo
oddziaływanie ooo
wygląd oooo

Atrybuty Mentalne
percepcja ooo
inteligencja ooo
spryt oo

Umiejętności:
Wystarczająco długo studiowała prawo, żeby wiedzieć jak je obejść. Chociaż jej obecne zajęcie pozornie niewiele ma wspólnego z praworządnością to Vicki już nie raz w myślach dziękowała ojcu, za to że właśnie na takie studia ją posłał. Zawód prawnika nauczył jej kilku przydatnych rzeczy m.in. aktorstwa, dziś po prostu zwanego kłamstwem. Słowami operuje prawie tak zręcznie jak seksapilem, wykorzystując ludzką podatność na manipulację. Życie szybko nauczyło ją, że kobieta musi umieć się bronić. Jeżeli nie jest tego w stanie zrobić własnymi rękami to Glock27 z pewnością może okazać się pomocny. Victoria sprawdza się także jako kierowca, zwykła jednak korzystać z usług szofera.

Dyscypliny:
Dominacja o
Prezencja o
Nadwrażliwość o

Charakter:
sumienie oo
samokontrola oooo
odwaga oooo

Pozycja:
mienie oooooo
kontakty oooo
sława o
sprzymierzeńcy ooooo

Człowieczeństwo: oooooo
Siła woli: oooo
Poziom krwii: oooooooooo

Victoria nie mówi dużo, bynajmniej nie więcej niż musi. Jest typem obserwatora, który długo będzie patrzył, aby potem nie z tego ni z owego wejść i poustawiać wszystko podług swojego "widzi mi się". Jest właścicielką znakomicie prosperującego hotelu w centrum Londynu. Wystarczająco dobrze radzi sobie z tym biznesem, by nie musieć zamartwiać się o swoja przyszłość.
_________________
Myślisz nie mów...
Mówisz nie pisz...
Piszesz nie podpisuj się...

http://valenth.com/feed/455146/Ambrosia+Nectar
 
 
Eithel 


Posty: 631
Skąd: Częstochowa/Kraków
Wysłany: 2009-02-22, 23:56   

Cynthia Vigée-LebrunWygląd: Cynthia sprawia wrażenie istoty efemerycznej – czy to ze względu na swój niski wzrost (zaledwie 1,52m), drobną posturę czy nienaturalną bladość, wygląda jakby zaraz miała zniknąć we mgle, rozpaść się na kawałki lub okazać się marą senną. Jasne blond włosy, momentami przechodzące wręcz w kolor biały, są krótko ścięte i tworzą malowniczą, drapieżną fryzurkę. Ma dość wąski nos, pełne usta zachwycające swą bladością (którą Cynthia dodatkowo podkreśla stosując odpowiedni kolor szminki). Na okrągłej twarzyczce wyraźnie wyróżniają się ogromne, złocisto-miodowe oczy, zawsze podkreślone makijażem typu smoky eyes.
Nosi rzeczy w kolorach białym i czarnym, rzadko kiedy zakłada cokolwiek będącego innej barwy. Jeśli skóra to tylko czarna – zazwyczaj opięte kombinezony, gorsety. Białe miewa prawie wyłącznie długie płaszcze i lniane garnitury, tudzież długie suknie. Na przyjęcia zakłada szykowne kreacje, zawsze ozdabiając je sznurem pereł i odpowiednio wysokimi szpilkami.
Nie jest klasyczną pięknością, jednak jej spojrzenie ma w sobie coś magnetycznego i tajemniczego. A kto z nas nie lubi zgłębiać tajemnic…

Atrybuty fizyczne:

Siła oo
Zręczność oooo
Wytrzymałość ooo

Atrybuty społeczne:

Charyzma o
Oddziaływanie ooo
Wygląd ooo

Atrybuty umysłowe:

Percepcja ooo
Inteligencja ooo
Spryt oooo

Umiejętności: Posiada wszystkie cechy czyniące z niej idealnego prywatnego detektywa – potrafi zjawiać się i znikać zupełnie niezauważenie, porusza się nie wywołując najmniejszego hałasu, bezbłędnie wyczuwa, gdy ktoś próbuje kłamać. Jest niezwykle bystrą obserwatorką, trzyma swoje emocje na wodzy i nigdy nie daje się ponieść gniewowi. Nie jest zniewalającą pięknością, lecz jej oczy przeszywają każdego na wskroś – większość wampirów nie potrafi kłamać patrząc prosto w nie.
Całkiem nieźle posługuje się bronią palną, dość dobrze zna również sztuki walki, lecz jej najlepszymi przyjaciółmi są sztylety, poukrywane w różnych miejscach jej odzienia. Zabijanie nimi sprawia jej niezwykłą przyjemność.
Mówi niewiele. Nie jest duszą towarzystwa, nie potrafi w nim błyszczeć. Tylko ta dziwna aura wokół jej osoby i te wzbudzające niepokój oczy…

Dyscypliny:

Niewidoczność oo
Demencja o

Charakter:

Sumienie o
Samokontrola oo
Odwaga ooooo

Cechy pozycji:

Mienie oooo
Status o
Sprzymierzeńcy ooo
Pokolenie oo

Człowieczeństwo: ooo
Siła woli: oooo
Poziom krwi: oooooooooooo

Cynthia ma własną, jednoosobową agencję detektywistyczną, która przynosi całkiem niezłe zyski. Wampirzyca ma spore oszczędności, bowiem nie prowadzi zbyt wystawnego trybu życia. Jest bardzo okrutna – lubi bawić się swoimi ofiarami, manipulując ich emocjami, a później powoli je zabija. Ciężko jej nad sobą zapanować – hamuje się przeważnie tylko wtedy, gdy atak grozi ujawnieniem lub jest wyjątkowo niebezpieczny tudzież może mieć niekorzystne konsekwencje.
_________________
"This town is big enough for only one manipulative bitch"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Katedra


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 13