FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Zabawa w typowanie wyników MŚ w piłce nożnej RPA 2010
Autor Wiadomość
You Know My Name 
Vortex Surfer


Posty: 7413
Skąd: wyższe sensy lodu
Wysłany: 2010-06-01, 19:51   Zabawa w typowanie wyników MŚ w piłce nożnej RPA 2010

Temat mówi sam za siebie. Przed pierwszymi meczami w grupach obstawiamy kto wyjdzie a kto wyjedzie.potem przed początkiem każdej rundy play-off kto gra dalej.

Ja muszę się zapoznać z układem grup, bo jakoś jeszcze tego nie zrobiłem.

Zapraszam do zabawy.
_________________
Ziuta na Polconie napisał/a:
Pałac Kultury i Nauki...
Mały, ale gustowny
 
 
Jander 
Nonholik


Posty: 6189
Skąd: Kolabo. miasto Tichy
Wysłany: 2010-06-01, 23:06   

To ja może tak wstępnie:
Wygranej najbardziej życzę Hiszpanom, następnie Włochom. Wygrana Argentyny również nie będzie dla mnie zawodem.
Natomiast wygranej nie życzę najbardziej polskiej drużynie, czyli Niemcom, oraz szczypiornistom/siatkarzom - Francuzom.
_________________
www.lovage.soup.io
 
 
MarcinusRomanus 
Centurion


Posty: 407
Skąd: Wielki Rzym
Wysłany: 2010-06-10, 16:33   

Na razie moje typy, które również obstawiałem w zakładach bukmacherskich wyglądają tak:
Mecz
RPA-Meksyk - 10
Urugwaj-Francja- 02
Argentyna-Nigeria- 1
Anglia-USA - 1
Niemcy-Australia - 1
Algieria-Słowenia - 02
Holandia-Dania - 1
Włochy-Paragwaj - 1
Japonia-Kamerun - 02
Serbia-Ghana - 10

legenda:
1-wygrana gospodarzy
2-wygrana gości
0-remis
10-wygrana gospodarzy lub remis
20-wygrana gości lub remis
_________________
" Ciemne sprawy najlepiej załatwiać po ciemku " - "Hobbit" J.R.R. Tolkien
 
 
toto 
Carrot Guerilla


Posty: 8272
Skąd: Magic Kingdom
Wysłany: 2010-06-10, 17:23   

MarcinusRomanus napisał/a:
Na razie moje typy, które również obstawiałem w zakładach bukmacherskich wyglądają tak:
Ale Mag wyraźnie napisał, że typujemy te drużyny, które wyjdą z grup oraz te, które wracają do domu.


Swoje typy też podam później, bo podobnie jak Mag, podziału nie znam jeszcze.
_________________
es­te­ta eks­tra­or­dy­na­ryj­ny

To wprawdzie zbyteczne, ale może jednak.

Naprawdę, nie należy ufać apostołom prawdy. Naprawdę kłamcę zdradza podkreślanie prawdy, jak tchórza zdradza podkreślanie waleczności. Naprawdę wszelkie podkreślanie jest formą skrywania albo oszustwa. Formą narcyzmu. Formą kiczu.
"Oszust", Javier Cercas
 
 
You Know My Name 
Vortex Surfer


Posty: 7413
Skąd: wyższe sensy lodu
Wysłany: 2010-06-10, 18:36   

takoż bawić się chciałem, bo nie trudno będzie określić wyniki trzecich pojedynków w grupach znając wyniki pierwszych dwu.
dziś skrobnę jak widzę szanse poszczególnych grup.
_________________
Ziuta na Polconie napisał/a:
Pałac Kultury i Nauki...
Mały, ale gustowny
 
 
Jander 
Nonholik


Posty: 6189
Skąd: Kolabo. miasto Tichy
Wysłany: 2010-06-10, 19:34   

Grupa A
RPA
Meksyk
Urugwaj
Francja

Grupa B
Argentyna
Nigeria
Korea Płd.
Grecja

Grupa C
Anglia
USA
Algieria
Słowenia

Grupa D
Niemcy
Australia
Serbia
Ghana

Grupa E
Holandia
Dania
Japonia
Kamerun

Grupa F
Włochy
Paragwaj
Nowa Zelandia
Słowacja

Grupa G
Wybrzeże Kości Słoniowej
Portugalia
Brazylia
Korea Północna

Grupa H
Honduras
Chile
Hiszpania
Szwajcaria

(macie żebyście nie musieli szukać po serwisach :P )

Moje typy na wyjścia z grupy:
A - RPA, Francja
B - Argentyna, Grecja
C - Anglia, Słowenia
D - Niemcy, Serbia
E - Holandia, Kamerun
F - Włochy, Nowa Zelandia
G - Brazylia, Portugalia
H - Hiszpania, Chile

Zgodnie z sympatiami i intuicją :)
Niemcy dojdą do pierwszej czwórki, Anglia odpadnie w karnych, Brazylia i Holandia będą grały pięknie, ale odpadną. Do finału dojdzie Francja, która z meczu na mecz będzie grała coraz lepiej. Spotkają się albo z Argentyną albo z Hiszpanią. Mój typ to Szpaniardy. Włochom będę kibicował jak zwykle, może Lippi obroni tytuł, ale obecnie włoska liga jest bardzo słaba.
_________________
www.lovage.soup.io
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2010-06-10, 20:09   

Moje typy na wyjście z grup:

A: Francja, Meksyk

B: Argentyna, Korea Płd.

C: Anglia, USA

D: Niemcy, Ghana

E: Holandia, Japonia

F: Italia, Paragwaj

G: Brazylia, Portugalia

H: Hiszpania, Chile
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
  
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2010-06-10, 21:43   

A - Meksyk, Francja
B - Argentyna, Nigeria
C - Anglia, USA
D - Niemcy, Ghana
E - Holandia, Kamerun
F - Paragwaj, Nowa Zelandia
G - Wybrzeże Kości Słoniowej,Brazylia
H - Chile, Hiszpania
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
toto 
Carrot Guerilla


Posty: 8272
Skąd: Magic Kingdom
Wysłany: 2010-06-10, 23:03   

A: Meksyk, Francja
B: Argentyna, Nigeria
C: Anglia, USA
D: Niemcy, Ghana
E: Holandia, Dania
F: Włochy, Paragwaj
G: Brazylia, WKS
H: Hiszpania, Chile

Widzę, że moje typy nie różnią się znacznie od pozostałych.
Europa i Ameryka Południowa będą rozdawać karty, RPA jeśli wyjdzie z grupy, to kosztem Francji. Ciekawe na co stać Koreę Północną?

O, ASX chyba też lubi Włochów?
_________________
es­te­ta eks­tra­or­dy­na­ryj­ny

To wprawdzie zbyteczne, ale może jednak.

Naprawdę, nie należy ufać apostołom prawdy. Naprawdę kłamcę zdradza podkreślanie prawdy, jak tchórza zdradza podkreślanie waleczności. Naprawdę wszelkie podkreślanie jest formą skrywania albo oszustwa. Formą narcyzmu. Formą kiczu.
"Oszust", Javier Cercas
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2010-06-10, 23:40   

Toto -> Włochy to pod Warszawą...
Prawidłowa nazwa kraju to ITALIA.

Przedstawiłem tylko swoje typy na wyjście z grup, a nie sympatie... A to nie to samo.

Czy aby nie pomyliłeś Korei Płn. z Płd.? Pytam, bo przecież ta druga ma lepszą drużynę... :-P

Chciałbym żeby z grup wyszły następujące drużyny (tutaj masz sympatie):

A: Meksyk, Francja

B: Argentyna, Korea Płd.

C: Anglia, USA

D: Niemcy, Ghana

E: Kamerun, Japonia

F: Italia, Paragwaj

G: Portugalia, Brazylia

H: Hiszpania, Chile

Madku -> Z tą Nową Zelandią to chyba raczysz żartować... :badgrin:
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
  
 
 
You Know My Name 
Vortex Surfer


Posty: 7413
Skąd: wyższe sensy lodu
Wysłany: 2010-06-10, 23:57   

A: Francja i Meksyk, ale ponoć gospodarzom pomagają ściany nie mówiąc już o arbitrach...
B: Argentyna (nie cierpię Maradony, ale trudno ich przecenić obecnie) i Nigeria
C: Anglia (jeden z moich faworytów do tytułu: Arise Sir Wayne :) ) i USA
D: Niemcy (kibicuję im zawsz, od 1982 :) ) i Serbia (wezmą odwet na Australii na poprzedni mundial)
E: Holandia (może zamiast pięknie zagrają choć raz od '88 tak aby wygrać...) i Japonia
F: Włochy (niestety...) i Paragwaj
G: Brazylia (niestety...) i Portugalia
H: Hiszpania (mój piąty faworyt) i Chile

A potem zobaczymy :P
_________________
Ziuta na Polconie napisał/a:
Pałac Kultury i Nauki...
Mały, ale gustowny
 
 
Jander 
Nonholik


Posty: 6189
Skąd: Kolabo. miasto Tichy
Wysłany: 2010-06-11, 01:05   

W sumie jestem prawie pewien wyjścia RPA z grupy, to co tam kibice wyrabiają to jest niesamowite. W rugby wygrali z All Blacks, myślę, że tutaj też się sprężą i sobie poradzą. No i mają wuwuzele :mrgreen: :mrgreen:
Myślę, że czas na mocną Afrykę :)
A Nowa Zelandia może coś ugrać, jeśli będzie miała determinację tamtejszych rugbistów.
_________________
www.lovage.soup.io
 
 
You Know My Name 
Vortex Surfer


Posty: 7413
Skąd: wyższe sensy lodu
Wysłany: 2010-06-11, 01:30   

All Black to i może wiedzą jak kopać w niebo, a w soccer to oni nie pograja, już bardziej Aussies, ale tym znów Serbowie staną na drodze. Afryka może i mocna ale nie dostaje dyscyplinie taktycznej Europejczyków czy finezji Latynosów. Zobaczymy, wszystko wyjdzie w praniu.
Najgorsze tylko to, że podczas pierwszych dwu meczy będę się turlał po Paruży a potem siedział w samolocie...
_________________
Ziuta na Polconie napisał/a:
Pałac Kultury i Nauki...
Mały, ale gustowny
 
 
Jander 
Nonholik


Posty: 6189
Skąd: Kolabo. miasto Tichy
Wysłany: 2010-06-11, 01:47   

Europejczycy są wykończeni po ciężkim sezonie, Latynosi grający w Europie również. Dobrze będą sobie radzić Anglicy, bo oni mają wysoką wytrzymałość. Z drugiej strony liga angielska jest najbardziej wymagająca fizycznie i wiele osób po prostu sobie w niej nie radzi (np. Shevchenko. A taki Torres mówi, że jest wykończony i myśli o zmianie).
Połącz to z geografią RPA - wszystkie stadiony poza chyba dwoma wyjątkami znajdują się na wysokości powyżej 1200 metrów nad poziomem morza. Piłkarze tam urodzeni są przystosowani, ale nizinni europejczycy zwyczajnie wyplują płuca. Gra będzie na dużą ilość podań, gwiazdy muszą być częścią zespołów, nie mogą biegać przez 90 minut przy takiej wysokości. Afrykanie i Latynosi powinni sobie z tym poradzić.
_________________
www.lovage.soup.io
 
 
toto 
Carrot Guerilla


Posty: 8272
Skąd: Magic Kingdom
Wysłany: 2010-06-11, 08:59   

ASX76 napisał/a:
Toto -> Włochy to pod Warszawą...
Prawidłowa nazwa kraju to ITALIA.

Przedstawiłem tylko swoje typy na wyjście z grup, a nie sympatie... A to nie to samo.
Ale ja tylko o sympatię do Włochów cię posądziłem, bo użyłeś nazwy Italia. I się chyba nie pomyliłem.

ASX76 napisał/a:
Czy aby nie pomyliłeś Korei Płn. z Płd.? Pytam, bo przecież ta druga ma lepszą drużynę...
Ale zupełnie nie wiem na co stać Koreańczyków z Północy. To, że Korea Południowa może namieszać, wiem, ale życzę im szybkiego odpadnięcia. Tak, za 2002 rok i za skandaliczne sędziowanie spotkań z ich udziałem (szczególnie z Włochami i Hiszpanią).

A mistrzostwa życzę Argentynie. Tylko ten Diego. :roll: Cały czas się zastanawiam w jaki sposób nie zdobyli mistrzostwa świata w Niemczech.
_________________
es­te­ta eks­tra­or­dy­na­ryj­ny

To wprawdzie zbyteczne, ale może jednak.

Naprawdę, nie należy ufać apostołom prawdy. Naprawdę kłamcę zdradza podkreślanie prawdy, jak tchórza zdradza podkreślanie waleczności. Naprawdę wszelkie podkreślanie jest formą skrywania albo oszustwa. Formą narcyzmu. Formą kiczu.
"Oszust", Javier Cercas
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2010-06-11, 09:28   

toto napisał/a:
Ale zupełnie nie wiem na co stać Koreańczyków z Północy

Stać ich na inwazję na południe :P
_________________
Instagram
Twitter
 
 
MarcinusRomanus 
Centurion


Posty: 407
Skąd: Wielki Rzym
Wysłany: 2010-06-11, 09:31   

No to teraz moje typy;

Group A
1.Francja
2.RPA

Group B
1.Argentyna
2.Nigeria

Group C
1.Anglia
2.Słowenia

Group D
1.Niemcy
2.Serbia

Group E
1.Holandia
2.Japonia

Group F
1.Włochy
2.Paragwaj

Group G
1.Brazylia
2.Portugalia

Group H
1.Hiszpania
2.Chile

Moim zdaniem tak to mniej więcej będzie wyglądać.

A jeśli miałbym obstawiać króla strzelców to wahałbym się między:
1.Messim
2.Milito
3.Rooneyem
4.Podolskim

I będzie miło jeśli niespodziankę sprawi zespól naszego znajomego bramkarza J.Muchy.
Wyjście z grupy to by było dla nich sukces. Nowa Zelandia.... Ta drużyna nie ma żądnych szans na wyjście ze swojej grupy. Zespół za słaby na taki turniej jak MISTRZOSTWA ŚWIATA. Na mistrza obstawiałbym:
Hiszpanów
Brazylijczyków
Argentyńczyków
RPA
Francuzów

Po za tym ciekawi mnie w jakiej drużynie pojawi się jakiś nowy talent o którego będą się bić po mundialu najlepsze drużyny europejskie.
_________________
" Ciemne sprawy najlepiej załatwiać po ciemku " - "Hobbit" J.R.R. Tolkien
 
 
Beata 
deformacja IU


Posty: 5370
Wysłany: 2010-06-11, 09:36   

A ja na mistrzów świata obstawiam Brazylijczyków. Lekko mi się to pisze, bo się nie znam :P . Brazylijska piłka kojarzy mi się ze świeżością, doskonałym wyszkoleniem technicznym, taką lekkością. Być może to przeszłość, ale taka opinia mi została.
A Argentyna nie wygra. Bo nie.
_________________
Niewiedza nie jest prostym i biernym brakiem wiedzy, ale jest postawą aktywną; jest odmową przyjęcia wiedzy, niechęcią do wejścia w jej posiadanie, jest jej odrzuceniem.
Karl Popper
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2010-06-11, 09:46   

Beata napisał/a:

A Argentyna nie wygra. Bo nie.


Nie bo nie, lecz dlatego, że jej selekcjoner jest cymbałem. Wielki piłkarz, słaby trener, jeszcze mniejszy człowiek, nie tylko wzrostem... Zadziwiające powołania np. Veron (LOL), rezygnacja z tej klasy znakomitości co: Cambiasso i Javier Zanetti (LOL!!!), "zabawy" taktyczne, niewłaściwe wykorzystanie Messiego na boisku (kiedy Leo zagrał dobry mecz w reprezentacji za kadencji Maradony!?)... Ta ekipa ledwo się zakwalifikowała do MŚ, co zważywszy na jej potencjał jest wielce wymowne. --_-
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
MarcinusRomanus 
Centurion


Posty: 407
Skąd: Wielki Rzym
Wysłany: 2010-06-11, 17:09   

A jednak mój typ się sprawdził :) RPA zremisowało z Meksykiem. Po za tym mogło być 2-1 pod sam koniec meczu, gdyby nie ten cholerny słupek :P Jeśli chodzi o cały mecz to na początku moim zdaniem obie drużyny grały trochę ospale. Z biegiem czasu zaczął przeważać Meksyk, ale do pewnego momentu. W pewnej chwili reprezentanci RPA, zaczęli, czytać zagrania Meksykanów, zaczęli odważniej grać, poczuli się bardziej pewni siebie czym zaowocowało to pierwszą bramką właśnie dla piłkarzy RPA.No ale cóż, mecz inauguracyjny zakończył się jednak remisem 1-1. Teraz pora na Urugwaj-Francja ;)
_________________
" Ciemne sprawy najlepiej załatwiać po ciemku " - "Hobbit" J.R.R. Tolkien
 
 
Tomasz 
Kain Czarny


Posty: 4625
Skąd: Skraj Nieba
Wysłany: 2010-06-11, 17:50   

Trochę spóźnione moje typy, za to będą ryzykowne niektóre.

Grupa A
RPA
Meksyk
(bo Francja odpada i to pewnie z mizernym dorobkiem punktowym)

Grupa B
Argentyna
Nigeria
(bo Argentyna wg mnie wygra te mistrzostwa, a Nigeria jest ok :) )

Grupa C
Anglia
USA
(no bo kto inny)

Grupa D
Niemcy
Ghana
(no Niemcy zawsze wychodzą a Ghana to będzie czarny koń)

Grupa E
Holandia
Kamerun
(Kamerun to drugi kandydat na niespodziankę a Holandii zawsze kibicuję)

Grupa F
Paragwaj
Słowacja
(bo drużyny z Italii nie lubię)

Grupa G
Wybrzeże Kości Słoniowej
Brazylia
(żeby była jakaś niespodzianka)

Grupa H
Chile
Hiszpania
(Hiszpania ma najłatwiejszą grupę w moim odczuciu)
_________________
"Różnorodność warto celebrować, z niej bowiem rodzi się mądrość." Duiker, historyk imperialny (Steven Erikson "Malazańska Księga Poległych")
 
 
toto 
Carrot Guerilla


Posty: 8272
Skąd: Magic Kingdom
Wysłany: 2010-06-11, 21:58   

A niech to Franca :-P
_________________
es­te­ta eks­tra­or­dy­na­ryj­ny

To wprawdzie zbyteczne, ale może jednak.

Naprawdę, nie należy ufać apostołom prawdy. Naprawdę kłamcę zdradza podkreślanie prawdy, jak tchórza zdradza podkreślanie waleczności. Naprawdę wszelkie podkreślanie jest formą skrywania albo oszustwa. Formą narcyzmu. Formą kiczu.
"Oszust", Javier Cercas
 
 
You Know My Name 
Vortex Surfer


Posty: 7413
Skąd: wyższe sensy lodu
Wysłany: 2010-06-11, 23:57   

ASX76 napisał/a:
Włochy to pod Warszawą...
Prawidłowa nazwa kraju to ITALIA.

Przedstawiłem tylko swoje typy na wyjście z grup, a nie sympatie... A to nie to samo.
Pod Warszawą, acan, to metro jeździ. Włochy są częścią miasta od bardzo dawna.
_________________
Ziuta na Polconie napisał/a:
Pałac Kultury i Nauki...
Mały, ale gustowny
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2010-06-12, 10:30   

Mag_Droon napisał/a:
ASX76 napisał/a:
Włochy to pod Warszawą...
Prawidłowa nazwa kraju to ITALIA.

Przedstawiłem tylko swoje typy na wyjście z grup, a nie sympatie... A to nie to samo.
Pod Warszawą, acan, to metro jeździ. Włochy są częścią miasta od bardzo dawna.


Ale nie nazwą innego kraju... :-P
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Jachu 
princeps senatus


Posty: 3200
Skąd: Dom-na-Drzewie
Wysłany: 2010-06-12, 10:57   

Moje typy:
Grupa A - Francja, RPA
Grupa B - Argentyna, Grecja
Grupa C - Anglia, Słowenia
Grupa D - Niemcy, Ghana
Grupa E - Holandia, Dania/Kamerun (ciężki wybór)
Grupa F - Włochy, Słowacja (trzymam kciuki za naszych sąsiadów)
Grupa G - Brazylia, Portugalia
Grupa H - Hiszpania, Chile

Ogólnie chciałbym, aby wygrali Angole, bo im zawsze kibicuję. Pewnie jednak wygra Brazylia albo Hiszpania. Na pewno Niemcy i Włosi zajdą daleko, bo to zawsze są drużyny turniejowe. Ciekaw jestem jak daleko zajdzie RPA, którym na pewno będą pomagać ściany... oby nie tak jak Korei w 2002 roku.
_________________
Życie to dziwka, czytasz za mało, a potem umierasz //orc [Stary Ork]

Zaginiona to zamknięte środowisko, coś jak oddział zamknięty krążący wokół Czarnej Dziury Szaleństwa, najlepiej nie zwracać uwagi na sens bo on tu rzadko występuje //utrivv [utrivv]

"Finezja perfidii rozumowania ściga się w nich z cyniczną sofistyką" [prof. Waltoś o działaniach PiS dot. wymiaru sprawiedliwości]
 
 
Tomasz 
Kain Czarny


Posty: 4625
Skąd: Skraj Nieba
Wysłany: 2010-06-12, 11:02   

Zastanawiam się jak się spiszą drużyny z Afryki. Liczę że dobrze i będzie ciekawie. Niemcy pewnie zajdą do ćwierćfinału, Włosi liczę że odpadną. Hiszpania tutaj pewnie nie zawojuje świata, jak zwykle zresztą.
Reguła mówi że poza starym kontynentem drużyny europejskie mistrzostw nie wygrywają. Czyli albo Brazylia albo ktoś inny. Jak ktoś inny to Argentyna. Ja właśnie na Argentynę stawiam. I chciałbym jakąś afrykańską drużynę w najlepszej czwórce.
_________________
"Różnorodność warto celebrować, z niej bowiem rodzi się mądrość." Duiker, historyk imperialny (Steven Erikson "Malazańska Księga Poległych")
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2010-06-12, 17:06   

Korea Płd. - Grecja 2:0

W pełni zasłużone zwycięstwo. Azjaci byli: szybsi i lepiej wyszkoleni technicznie. Grecja może już rezerwować bileciki do domku, bo na tym turnieju nie ma czego szukać. :-)

Argentyna - Nigeria 1:0

Dobór składu przez Maradonę pozostawia do życzenia... Higuain partolił na potęgę, nie pierwszy raz zresztą, a Diego i tak woli go bardziej od zabójczo skutecznego Milito... --_- Wielka szkoda, że do reprezentacji nie zostali powołani: Zanetti i Cambiasso. Na pewno prezentują znacznie wyższy poziom niż Heinze i statyczny Veron.
Gracz meczu to oczywiście Messi, który z piłką potrafi wyczyniać cuda nie z tej planety. W defensywie rządził Mascherano.
Z nigeryjskiego bramkarza też świetny czarodziej. Występ - klasa światowa.

Kalu Uche pojawił się na boisku zbyt późno. Myślę, że powinien grać od początku.
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
toto 
Carrot Guerilla


Posty: 8272
Skąd: Magic Kingdom
Wysłany: 2010-06-12, 17:23   

Mogę się właściwie zgodzić z ASMem. Tylko, że graczem meczu wybrałbym bramkarza Nigerii. Tyle razy uratował swoją drużynę przed utratą bramki, świetny występ. Messi był najlepszym zawodnikiem z pola, ale nie wykorzystał trzech świetnych okazji. Trafiłby bramkę, byłby bohaterem. Szkoda, że często musiał brać się za kreowanie gry, bo Veron jakiś taki niemrawy był, wolał zostawać razem z Mascherano bliżej linii obrony. Ale najmniej widoczny był chyba Di Maria.

Uche miał nawet okazję na strzelenie wyrównującej bramki, ale sam się nieco zdziwił, że piłka do niego doszła i uderzył nad poprzeczką. Na razie najlepsze spotkanie.
_________________
es­te­ta eks­tra­or­dy­na­ryj­ny

To wprawdzie zbyteczne, ale może jednak.

Naprawdę, nie należy ufać apostołom prawdy. Naprawdę kłamcę zdradza podkreślanie prawdy, jak tchórza zdradza podkreślanie waleczności. Naprawdę wszelkie podkreślanie jest formą skrywania albo oszustwa. Formą narcyzmu. Formą kiczu.
"Oszust", Javier Cercas
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2010-06-12, 17:29   

toto napisał/a:


Uche miał nawet okazję na strzelenie wyrównującej bramki, ale sam się nieco zdziwił, że piłka do niego doszła i uderzył nad poprzeczką. Na razie najlepsze spotkanie.


W momencie oddania strzału piłka znajdowała się na trudnej wysokości - Uche rozgrzeszam z czystym sumieniem. :-)

Mi bardziej podobała się Korea katująca Grecję. A i gol więcej... ;)
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
toto 
Carrot Guerilla


Posty: 8272
Skąd: Magic Kingdom
Wysłany: 2010-06-12, 17:59   

ASX76 napisał/a:
W momencie oddania strzału piłka znajdowała się na trudnej wysokości - Uche rozgrzeszam z czystym sumieniem. :-)
Dla mnie to wyglądało trochę tak, jakby był zaskoczony, że żaden obrońca piłki nie wybił i że do niego doszła, dlatego był nieco źle ustawiony i miał trudną pozycję do oddania strzału.

Co do drugiego meczu, oglądałem tylko pierwszą połowę i było średnio. Grecy poza posyłaniem długiej piłki do napastników (skąd my to znamy?) nie bardzo mieli pomysł na grę. Ponieważ w obronie nie byli perfekcyjni, to i przegrali. Mam wrażenie, że skończą turniej na ostatnim miejscu w grupie.
_________________
es­te­ta eks­tra­or­dy­na­ryj­ny

To wprawdzie zbyteczne, ale może jednak.

Naprawdę, nie należy ufać apostołom prawdy. Naprawdę kłamcę zdradza podkreślanie prawdy, jak tchórza zdradza podkreślanie waleczności. Naprawdę wszelkie podkreślanie jest formą skrywania albo oszustwa. Formą narcyzmu. Formą kiczu.
"Oszust", Javier Cercas
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Wydawnictwo Solaris


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,25 sekundy. Zapytań do SQL: 14