FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Tam i z powrotem
Autor Wiadomość
Toudisław 
Ropuszek

Posty: 6077
Skąd: Z chińskiej bajki
Wysłany: 2010-02-02, 09:31   

Nie sądzę. Audycja zniknęła już na dobre jak sądzę. Szkoda że tak cicho. Może to nie elegancko z mojej strony ale szkoda mi Archiwum bo były tam naprawdę dobre Audycję które warto by było zachować. Cięcia cięciami ale nie sądzę by koszt tej Audycji był zatrważający. To tylko 15 minut i to w mało popularnym czasie antenowym w Radiu które przecież jest dość regionalne. Nie wiem czego się spodziewali władcy RK ale nie mogła ta Audycja przyciągać tysięcy. Dziwi mnie że żadne inne radio nie podniosło podobnego tematu. Przecież fantastyką interesuje się wielu
 
 
Elektra 


Posty: 3693
Skąd: z Gdyni
Wysłany: 2010-02-02, 09:39   

Ech... a ciągle odwlekałam przesłuchanie niektórych archiwalnych audycji. Nie przyszło mi do głowy, że może wszystko zniknąć. >.<
_________________
Nie mów kobiecie, że jest piękna. Powiedz jej, że nie ma takiej drugiej jak ona, a otworzą ci się wszystkie drzwi.
Jules Renard
 
 
Toudisław 
Ropuszek

Posty: 6077
Skąd: Z chińskiej bajki
Wysłany: 2010-02-02, 09:43   

Ja słuchałem regularne ale 2 ostatnie w ogolę nie ukazały się w Archiwum. Kurde napisał że " W ostatniej Aydycji spotykamy się z ... " ale myślałem że to taki zwrot jak " na ostatnim spotkaniu .. " No to klops. Szkoda że materiał przepadł bo to był kawał Historii. A może by tak pisać do RK by Audycję wznowili i dali od nowa Archiwum ?
 
 
Sharin 
Pigeon Slayer


Posty: 1200
Wysłany: 2010-02-02, 09:51   

Toudisław napisał/a:
Cięcia cięciami ale nie sądzę by koszt tej Audycji był zatrważający. To tylko 15 minut i to w mało popularnym czasie antenowym w Radiu które przecież jest dość regionalne.


Kiedyś znajomy powiedział, że nawet 1 minuta w Radiu jest przeliczana na kasę. Dla nas może wydawać się to dziwne ale takie 15 minut może według mnie spokojnie kosztować z 2-3 tysiące złotych miesięcznie.
_________________
Próżnia doskonała

Próżnia Doskonała na Facebooku
 
 
Toudisław 
Ropuszek

Posty: 6077
Skąd: Z chińskiej bajki
Wysłany: 2010-02-02, 09:55   

Może tak ale nie sądzę by zamiast tej Audycji dodani 15 minut reklam.

Widzę że oba Meile M Baniaka już nie istnieją. ( system zwraca ) Więc chyba po prostu Pan Marcin już tam nie pracuje.
Szkoda wielka Szkoda
 
 
dnmk

Posty: 1
Wysłany: 2010-04-28, 20:58   

Bardzo się zasmuciłam, gdy kilka dni temu zajrzałam na stronę Radia Kraków, żeby zobaczyć co nowego działo się w Tam i z powrotem, a tu przykra niespodzianka :( Postanowiłam poszperać trochę w necie i udało mi się zapisać na dysk wszystkie (przynajmniej taką mam nadzieję) rozmowy przeprowadzone w programie Tam i z powrotem. Zaczęłam je właśnie zgrywać na chomika, jeśli ktoś chciałby z sentymentu wrócić czasami do tych audycji, są w zakładce Fantastyka/Tam i z powrotem na stronie http://chomikuj.pl/dagmk. Pozdrawiam miłośników Tam i z powrotem :) Dnmk
 
 
ladysherlockian 

Posty: 1
Wysłany: 2011-08-03, 20:32   

Minęło już sporo czasu i niestety link do chomika z audycjami archiwalnymi jest nieaktualny :-( Czy da się je jeszcze znaleźć w internecie? Mam kilka tych audycji, więc możnaby się wymienić, uzupełnić zbiory.
 
 
mrtobi 

Posty: 182
Skąd: Snukraina
Wysłany: 2011-11-18, 20:06   

Jakby ktoś nie wiedział to można odsłuchać archiwalne audycje tutaj: http://ibmwww2.radiokrako...e_tamizpowrotem Trafiłem dzisiaj zupełnie przez przypadek i aż się łezka zakręciła że nie ma już tej audycji. Przyjemnie było posłuchać o fantastyce, brakuje teraz czegoś podobnego.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Żuławski


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 13