FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
How to be?
Autor Wiadomość
KapitanOwsianka 
plotkara

Posty: 2736
Skąd: Od wujcia fotela
Wysłany: 2009-10-27, 18:53   How to be?

OSTRZEŻENIE
W trakcie rozgrywki mogą pojawić się przekleństwa, przemoc, alkohol lub narkotyki. Nie propagujemy, ani nie popieramy zachowań destruktywnych, czy łamania prawa. Należy pamiętać, że spożywanie alkoholu przez osoby nieletnie jest nielegalne zarówno w naszym kraju, jak i w Stanach Zjednoczonych. Podobnie rzecz ma się z narkotykami, z tą różnicą, że one w ogóle są nielegalne.
W trakcie gry mogą się też pojawić sceny erotyczne.
Z tych wszystkich powodów gra jest przeznaczona dla osób, które mają ukończone 16 lat i wyżej, oraz są świadome, że to tylko zabawa a nie rzeczywistość.



Zapraszam na kolejną odsłonę The O.C.: Popularity, tym razem w wydaniu elit Manhatanu. Tworzymy kolejny serial, tym razem oparty na realiach znanego amerykańskiego Gossip Girl, uznanego za jeden z najlepszych seriali świata przez Timesa (ale nie mam pojęcia, którego ;) ). Postacie w które się wcielamy to nastolatki z elitarnego prywatnego liceum Constance Billard mieszczącego się przy 55th w Nowym Jorku. Cel jest jeden: Popoularność. Przejęcie szkoły. Zniszczenie przeciwników za pomocą przeróżnych skomplikowanych intryg i w tej grze skupimy się właśnie na intrygach i życiu nowojorskiej society, pełnym pozorów i mrocznych tajemnic.

Czym jest the O.C.: Popularity?
To kolejny, nieoficjalny system ze Świata Mroku, stworzony tylko na potrzeby grupy przyjaciół z Żółwiowego Plemienia, a teraz rozszerzony na to forum. System opiera się na tym by dzięki intrygom i pewnym questom zdobyć największą popularność w szkole. Szybko jednak można zauważyć, że by odnieść sukces potrzebna jest współpraca. Nawet najbardziej sucza czirliderka potrzebuje gościa, który odrobi za nią pracę domową, bo może nie zdać, lub człowieka, który zorganizuje za nią imprezę Tak się tworzą kliki. A im bardziej popularna klika, tym większa popularność danej osoby.

Czym jest popularność?
Na popularność składa się kilka czynników, takich jak: Prestiż, Sława, Status i wiele innych
Wszystkie te czynniki są płynne i tylko od waszych posunięć będzie zależało, czy nie stoczycie się na dno hierarchii popularności i czy staniecie się gwiazdą szkoły. Pamiętajcie... Nie ma dobra czy zła... Jest tylko dno lub szczyt.
Dziesięć przykazać popularności:
1. Liczy się styl!
2. Liczy się to kto Ciebie zna, nie to kogo znasz Ty!
3. Bez baunsu nie ma lansu!
4. Bez lansu nie ma baunsu!
5. Grunt to dobry dealer!
6. Grunt to dobra impreza!
7. Trzeba mieć wyjebane!
8. Trzeba być kimś!
9. Frajer pozostaje frajerem!
10. W tej grze nie ma nagród pocieszenia!

Jak wygląda rozgrywka?
Wprowadziliśmy pewne zmiany w rozgrywce. Dotychczas miasto było odgrywaniem kolejnych dni w czasie. Od czasu do czasu zdarzały się duże przeskoki, najczęściej kiedy miasto padało, albo padało forum ;)
Tutaj proponujemy nieco inną rozgrywkę. Zamiast kolejnych dni odgrywamy kolejne odcinki, w których czas jest dość luźno traktowany(nadal ustalany przez MG). Zazwyczaj odcinek to parę dni lub godzin na około ważniejszego wydarzenia. Składa się na niego parę scen. Dlatego nie musimy już opisywać jak nasza postać przeszła przez wszystkie pomieszczenia aż doszła do właściwego. Wystarczy, że się tam przeniesiemy.
Przeniesienia akcji umożliwiają płynne i bez dłużyzn zmiany lokacji i scen :)

A więc zapraszam do gry...
Macie pytania? Piszcie tutaj.

XOXO,
plotkara


No dobra, wiesz już co nieco... Czas oprowadzić Cię po Manhatanie. Gotowy? No do zapnij spodnie, bo czeka Cię niesamowita wyprawa... No chodź! Idziemy.
_________________
"I'm awesome"
"Two words: no tongues."
"I'm so happy for you I'm gonna go vomit now."

Miewam napady wściekłości.
 
 
KapitanOwsianka 
plotkara

Posty: 2736
Skąd: Od wujcia fotela
Wysłany: 2009-12-04, 15:08   

Nowa zasada: Danej sztuczki można użyć tylko raz w danej scenie ;)
_________________
"I'm awesome"
"Two words: no tongues."
"I'm so happy for you I'm gonna go vomit now."

Miewam napady wściekłości.
 
 
KapitanOwsianka 
plotkara

Posty: 2736
Skąd: Od wujcia fotela
Wysłany: 2010-01-19, 09:47   

Słuchajcie, sesja za pasem, a ja mam od groma zaliczeń, więc nie gniewajcie się, ale przez jakiś czas mogę być baaaardzo nie aktywny.
Potraktujcie to jak strajk scenarzystów ;)
_________________
"I'm awesome"
"Two words: no tongues."
"I'm so happy for you I'm gonna go vomit now."

Miewam napady wściekłości.
 
 
KapitanOwsianka 
plotkara

Posty: 2736
Skąd: Od wujcia fotela
Wysłany: 2010-01-23, 18:28   

Dobra kochani, stawiamy na krótkie odcinki. Pomyślcie, czego chcielibyście w przyszłym. I szykujemy się powoli do końcówki, tym razem ja Wam wymyślę zakończenia ;) W końcu reżyser musi też mieć coś z życia ;)
_________________
"I'm awesome"
"Two words: no tongues."
"I'm so happy for you I'm gonna go vomit now."

Miewam napady wściekłości.
 
 
KapitanOwsianka 
plotkara

Posty: 2736
Skąd: Od wujcia fotela
Wysłany: 2010-03-23, 09:25   

Kochani,
To chyba nie ma większego sensu. Widzę, że wola grania jest żadna, a ja nie chcę Was gonić do odpowiadania bo i po co. Dajmy temu spokój ;)

Fajnie się grało, dzięki wielkie, ale nie ma po co brnąć dalej, chyba, że ktoś chce przejąć miasto?
_________________
"I'm awesome"
"Two words: no tongues."
"I'm so happy for you I'm gonna go vomit now."

Miewam napady wściekłości.
 
 
Lev 
Wkurwiajka


Posty: 195
Skąd: WWA
Wysłany: 2010-03-26, 21:22   

ja tam sądzę, ze był moment, w którym szło wartko i fajnie, więc dałabym szansę jeszcze temu miastu, nie wiem jak reszta graczy ale mi to sprawiało przyjemność tylko czasu ostatnio mam mało, żeby grać
_________________
And swear
No where
Lives a woman true, and fair
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

OGIEN I LÓD - Przystan mil/osników prozy Georgea R. R. Martina


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 13