FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Korytarze
Autor Wiadomość
KapitanOwsianka 
plotkara

Posty: 2736
Skąd: Od wujcia fotela
Wysłany: 2009-10-28, 16:24   Korytarze

Przyuważone:

S jak zwykle wygląda świetnie, przechadzając się po korytarzach szkoły. Zdaje się, że B miała rację - S jest niebezpieczna. I łatwo może przyćmić B.

Ale nie to jest ważne. Ktoś wodzi rozmarzonym wzrokiem za S. Po prostu nie może oderwać od niej oczu.
Uważaj D, nie wiesz, że S nie umawia się z outsiderami?

XOXO,
plotkara


A to nasza szkoła. Nie będę Cię oprowadzał po salach, to nie jest aż takie ważne. Ważne jest to co dzieje się tutaj... Słuchasz mnie? Ach to? To Serena... Najpiękniejsza dziewczyna w szkole. Nie, raczej nie umówi się z Tobą. Masz za mały portfel. No przynajmniej tak o niej mówią.
_________________
"I'm awesome"
"Two words: no tongues."
"I'm so happy for you I'm gonna go vomit now."

Miewam napady wściekłości.
 
 
KapitanOwsianka 
plotkara

Posty: 2736
Skąd: Od wujcia fotela
Wysłany: 2009-11-15, 13:54   

Frankie niemalże biegiem wpadła na korytarz szukając odpowiedniej sali. Zawsze tak jest na początku, że człowiek jest zagubiony i nie może znaleźć nic, nawet jeśli jest to najprostsze. Mijając wejście wpadła na jakąś dziewczynę. Dopiero po chwili zorientowała się, że to ta sama Azjatka, z którą rozmawiał tamten chłopak.
- Oj! Strasznie Cię przepraszam... - Choi uśmiechnęła się niewinnie i zrobiła wielkie, przepraszające oczy. Roztoczyła na około siebie urok, któremu nie sposób było się oprzeć. - Straszna ze mnie idiotka. - powiedziała i zdmuchnęła z czoła kosmyk ciemnobrązowych włosów. - Nic Ci nie zrobiłam?
_________________
"I'm awesome"
"Two words: no tongues."
"I'm so happy for you I'm gonna go vomit now."

Miewam napady wściekłości.
 
 
Eithel 


Posty: 631
Skąd: Częstochowa/Kraków
Wysłany: 2009-11-15, 14:04   

Uśmiechnęła się do dziewczyny - każdemu może zdarzyć się chwila nieuwagi. Zresztą sama też nie powinna biegać po korytarzu, jak jakaś niezrównoważona. Niestety, nie mogła nic poradzić na to, że te sale najwidoczniej żyły własnym życiem i przenosiły się z jednego piętra na drugie - przynajmniej odnosiła takie wrażenie.
- Nie, wszystko w porządku. - uśmiechnęła się przyjaźnie do dziewczyny - Wiesz może gdzie jest sala biologiczna? To mój pierwszy dzień i zupełnie nie potrafię tu nic znaleźć. - zapytała z silnym brytyjskim akcentem.
_________________
"This town is big enough for only one manipulative bitch"
 
 
KapitanOwsianka 
plotkara

Posty: 2736
Skąd: Od wujcia fotela
Wysłany: 2009-11-15, 14:54   

Dziewczyna obdarzyła ją przemiłym uśmiechem. - Pewnie! Musisz się wybrać na drugie piętro. To będzie sala zaraz przy schodach. - powiedziała. - Ach! Jestem Choi, może zobaczymy się po szkole, albo jutro w kantynie! - rzuciła odbiegając w kierunku swojej sali. Zdecydowanie była to przemiła dziewczyna. Może nie wszyscy w tej szkole są tacy źli?
_________________
"I'm awesome"
"Two words: no tongues."
"I'm so happy for you I'm gonna go vomit now."

Miewam napady wściekłości.
 
 
Eithel 


Posty: 631
Skąd: Częstochowa/Kraków
Wysłany: 2009-11-15, 18:04   

Frances pomachała dziewczynie, po czym pospieszyła we wskazanym przez nią kierunku. Dobrze wiedzieć, że są tu jacyś uprzejmi i bezpretensjonalni ludzie. Poprawiła przekrzywioną torbę na ramieniu, uśmiechając się wesoło. Może nie będzie jednak tak źle? Może niepotrzebnie się martwiła? Wystarczyło po prostu trzymać się nieco z boku i nie wchodzić w drogę tej nabzdyczonej i pretensjonalnej panience. Nieco pocieszona własnym tokiem rozumowania weszła do odpowiedniej sali.
_________________
"This town is big enough for only one manipulative bitch"
 
 
KapitanOwsianka 
plotkara

Posty: 2736
Skąd: Od wujcia fotela
Wysłany: 2009-11-15, 19:20   

Kiedy Frankie zniknęła na schodach Choi zatrzymała się i wróciła, uśmiechając się w jakiś taki szatański sposób na Podwórze. Wyjęła spod swojej kamizelki telefon aż świecący od diamentów i drogich kamieni. Przyjrzała mu się krytycznie i wręczyła go Chuckowi. Bass spojrzał zaskoczony na telefon i gwizdnął. - Rany... Absolutny brak smaku. Będzie z nią od cholery roboty. - Choi uśmiechnęła się do niego.
Chuck odnalazł w telefonie numer szofera dziewczyny, po czym wysłał sms odwołujący odbiór Frankie ze szkoły.
Uniósł spojrzenie na Choi i uśmiechnął się do niej. - Spisałaś się skarbie.
Choi puściła mu oczko. - Proste. - i odeszła w kierunku Constance. Chuck chwilę przyglądał się chwilę odchodzącej Koreance, po czym schował telefon do kieszeni i zniknął w St. Jude's.
_________________
"I'm awesome"
"Two words: no tongues."
"I'm so happy for you I'm gonna go vomit now."

Miewam napady wściekłości.
 
 
Eithel 


Posty: 631
Skąd: Częstochowa/Kraków
Wysłany: 2010-02-12, 23:12   

Frances zatrzasnęła szafkę z uśmiechem na ustach - koniec tego dobrego na dzisiaj. Co prawda nadal nie widziała nigdzie George'a, ale piękna pogoda jej to rekompensowała. Zaraz po powrocie do domu miała zamiar się przebrać, a później wybrać na mały jogging do Central Parku. W bardzo pogodnym nastroju ruszyła w kierunku wyjścia ze szkoły, nie zwracając uwagi na ludzi wokół niej.
_________________
"This town is big enough for only one manipulative bitch"
 
 
KapitanOwsianka 
plotkara

Posty: 2736
Skąd: Od wujcia fotela
Wysłany: 2010-02-12, 23:28   

Zanim zdążyła odejść od swojej szafki, obok niej trzasnęły drewniane drzwiczki innej szafki. Kiedy spojrzała w tamtym kierunku zobaczyła Sabrinę. Sabrina spojrzała na nią i lekko się cofnęła mierząc ją lekko spłoszonym wzrokiem. - Hej, Frankie... - powiedziała i przygryzła delikatnie dolną wargę.
_________________
"I'm awesome"
"Two words: no tongues."
"I'm so happy for you I'm gonna go vomit now."

Miewam napady wściekłości.
 
 
Eithel 


Posty: 631
Skąd: Częstochowa/Kraków
Wysłany: 2010-02-12, 23:37   

Spojrzenie, którym dostała mogłoby ją spalić na popiół, gdyby tylko spojrzenia rzeczywiście miały taką moc. Frances nienawidziła obłudy, a rudzielec był właśnie dla niej synonimem tej negatywnej cechy.
- Hi, - powiedziała najchłodniejszym tonem, na jaki było ją stać - jeśli masz w zanadrzu jeszcze jakąś dziecinną sztuczkę, to teraz masz okazję... - rzuciła jej wyzwanie, patrząc na nią z wyższością.

Cięty język
_________________
"This town is big enough for only one manipulative bitch"
 
 
KapitanOwsianka 
plotkara

Posty: 2736
Skąd: Od wujcia fotela
Wysłany: 2010-02-12, 23:45   

Sabby speszyła się jeszcze bardziej. Spuściła wzrok. - Yeah, 'bout that. I'm sorry... Nic mnie nie usprawiedliwia, ale i tak mi przykro. Wygląda na to, że Alexis wyszła bokiem nam obu. - uśmiechnęła się nieśmiało. - Tak czy siak, przepraszam.
_________________
"I'm awesome"
"Two words: no tongues."
"I'm so happy for you I'm gonna go vomit now."

Miewam napady wściekłości.
 
 
Eithel 


Posty: 631
Skąd: Częstochowa/Kraków
Wysłany: 2010-02-12, 23:57   

Frances miała dobre serce i zazwyczaj wybaczała bardzo łatwo, a dawne żale szybko szły w niepamięć. Miała jednak przeczucie, że miłosierdzie na niewiele się tutaj zda i lepiej grać twardo, z wyrachowaniem. Na jej ładnej buzi pojawił się uprzejmy uśmieszek, który nie obejmował jednak oczu. - Oh Sabrina, Sabrina. - zamruczała łagodnie, kręcąc głową - Na co mi są potrzebne twoje przeprosiny? - zerknęła na nią spod rzęs, nawijając kosmyk włosów na palec - A ja potrafię być tak bardzo pamiętliwa... Chyba, że coś rozproszy moją uwagę... - pozwoliła dziewczynie samej wydedukować, co ma na myśli.
_________________
"This town is big enough for only one manipulative bitch"
 
 
KapitanOwsianka 
plotkara

Posty: 2736
Skąd: Od wujcia fotela
Wysłany: 2010-02-13, 00:03   

Sabby wzruszyła ramionami, a kiedy dotarły do niej wreszcie słowa Frankie zmarszczyła brwi. - Źle trafiłaś. - odpowiedziała spokojnie. - I normalnie odpowiedziałabym Ci byś wytoczyła wszystkie działa, ale teraz mi wszystko jedno. - schowała rzeczy do szafki i zamknęła ją. - Ja już miałam "przyjaciółkę", która traktowała mnie jak przyboczną. Drugiej takiej nie chcę...
_________________
"I'm awesome"
"Two words: no tongues."
"I'm so happy for you I'm gonna go vomit now."

Miewam napady wściekłości.
 
 
Eithel 


Posty: 631
Skąd: Częstochowa/Kraków
Wysłany: 2010-02-13, 00:23   

Przez twarz Frances przemknął lekki cień - w tym co mówiła Sabrina, było ziarnko prawdy. Może to właśnie mógł być jej klucz do sukcesu? Nie stawać się kolejną Lex czy Blair, szantażować ludzi i wymuszać posłuszeństwo... lecz zdobywać ich charyzmą i pozytywnymi przymiotami. Umiała przecież podbijać serca... jak nikt inny.
- A przyjaciółkę, która zabierze cię na kawę w ramach przeprosin za swoje nietaktowne słowa? - powiedziała łagodnie, uśmiechając się przepraszająco.
_________________
"This town is big enough for only one manipulative bitch"
 
 
KapitanOwsianka 
plotkara

Posty: 2736
Skąd: Od wujcia fotela
Wysłany: 2010-02-13, 00:28   

Sabby uśmiechnęła się i rzuciła szelmowskim spojrzeniem na Frankie. - Tak naprawdę to ja powinnam Ci zafundować kolację za te włosy, albo popołudnie w SPA... - zamknęła szafkę i odwróciła się do Frankie. - Mogę Ci pokazać jak się spędza wolny czas na Upper East Side.
_________________
"I'm awesome"
"Two words: no tongues."
"I'm so happy for you I'm gonna go vomit now."

Miewam napady wściekłości.
 
 
Eithel 


Posty: 631
Skąd: Częstochowa/Kraków
Wysłany: 2010-02-13, 21:39   

Frances z entuzjazmem pokiwała głową - That would be so nice of you. - powiedziała, uśmiechając się ciepło. - Mam czas aż do kolacji, bo umówiłam się z matką. Od czego zaczynamy?
_________________
"This town is big enough for only one manipulative bitch"
 
 
KapitanOwsianka 
plotkara

Posty: 2736
Skąd: Od wujcia fotela
Wysłany: 2010-02-14, 10:56   

- Od zakupów... - uśmiechnęła się lekko dwuznacznie. Przynajmniej tak to odebrała Frankie. Uniosła lekko lewą brew do góry i złożyła usta w dzióbek.

Przeniesienie akcji.
_________________
"I'm awesome"
"Two words: no tongues."
"I'm so happy for you I'm gonna go vomit now."

Miewam napady wściekłości.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Fahrenheit 451


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 13