FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Ogłoszenia drobne.
Autor Wiadomość
Metzli 
Diablica


Posty: 3556
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-01-28, 21:33   Ogłoszenia drobne.

To będzie miejsce na drobne ogłoszenia biblioteczne :)
(cały śmietnik który był wyżej poległ pod wredowym siepaczem //wred )



Wulf zrezygnował z ciężkiej pracy moderowania (wykończyliście go! o.o xD) Dzięki za współpracę Wilku //piwo
_________________
Ale to mnie nie wzrusza
W mojej głowie wciąż susza
Bo parasol określa ich byt
 
 
Toudisław 
Ropuszek

Posty: 6077
Skąd: Z chińskiej bajki
Wysłany: 2008-03-02, 22:04   

Z dniem dzisiejszym rezygnuje z Funkcji Moderatora. Dziękuje wszystkim za współpracę i znoszenie mnie na tej Funkcji. //piwo było mi bardzo miło. Pewnych rzeczy zaakceptować nie mogę więc nie podpisze się pod kierunkiem w którym IMO Zmierza Forum.
A teraz zła wiadomość. Nadal będę was prześladował jako zwykły użytkownik :badgrin:
 
 
Metzli 
Diablica


Posty: 3556
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-03-03, 23:58   

Dzisiaj Sweet dołączyła do ekipy (ciężko harujących :P ) młotków. Będzie was prześladować głównie w Hyde Parku i Społeczeństwie. :)

A temacik zamykam, żeby nie robił tu się zbyt duży bałaganik. Niech to będzie miejsce na same ogłoszenia :)

Do grona młotków dołączył również Dżef :) Będzie się zajmował Społeczeństwem i Historią. Nowych witamy w drużynie :mrgreen:
_________________
Ale to mnie nie wzrusza
W mojej głowie wciąż susza
Bo parasol określa ich byt
 
 
Metzli 
Diablica


Posty: 3556
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-04-25, 00:58   

Dobra, małe ogłoszenie parafialne.

Co do wstawiania informacji o różnej maści konwentach, bo niedługo zakładanie tematów o tym w ogłoszeniach stanie się regułą. Więc proszę nie robić tego bez wcześniejszego porozmawiania o tym ze mną czy z kimkolwiek z tzw. administracji. Jakie to osoby to można sobie spokojnie sprawdzić w "osobach odpowiedzialnych za forum".

Dziękuję za uwagę o.o
_________________
Ale to mnie nie wzrusza
W mojej głowie wciąż susza
Bo parasol określa ich byt
 
 
wred 


Posty: 3609
Wysłany: 2008-04-30, 20:40   

Od dzisiaj działa ignorowanie w szałcie - jak macie kogoś na liście ignorowanych
W OGóLE NIE ZOBACZYCIE JEGO WPISóW W SZAłCIE :)

listę ignorowanych można sprawdzić i dodać delikwenta tutaj:
http://www.zaginiona-biblioteka.pl/ignore.php

PS. Żeby to działało dobrze trzeba mieć w preferencjach ustawioną opcję:
"Pokazuj ignorowanie użytkowników"
  
 
 
Maeg 
Trójkoświr


Posty: 2425
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 2008-05-02, 01:29   

Wgrałem dziś dwa nowe style.
Pierwszy to zmodyfikowany i to dość gruntownie LightStyle – pomyślany jest on dla osób, które lubią proste style, bez udziwnień i dodatkowo bez tych wszystkich obramowań - które już od dawna doprowadzały mnie do szału ; ) W nim pozostało zmienić jeszcze kilka rzeczy (np. ikony pod postami) i będzie ukończony. LightStyle jest przewidziany jeszcze w dwóch wersjach. a) ciemna kolorystyka dla tych którzy nie odnajdują się w kolorach web2.0 b) zależnie od tego który będzie miał większe wzięcie, powstanie styl gdzie forum będzie na całą stronę (tak jak subBlack czy subSilver), znajdą się też rozwiązania znane z tych styli (czyli obramowania itd.)
Drugi styl to dark yellow – przeznaczonych dla osób które wolą ciemne style. Tutaj niestety jeszcze trzeba wprowadzić sporo poprawek, te najważniejsze zostaną naniesione już jutro, ale już można go użytkować.
_________________
"Czytam, bo inaczej kurczy mi się dusza"
— Wit Szostak

Bistro Californium
 
 
Maeg 
Trójkoświr


Posty: 2425
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 2008-05-02, 22:21   

Kolejne zmiany. Pamiętacie knefelki jak email, gg czy www? Docelowo miały być tylko w profilu dostępne. Tak też w końcu się stało i pod postem już ich nie ma. Zostały tylko profil i pm.
Dodatkowo dwa style które nie były używane (czyli spacevision i Unholy Dark) zostały odinstalowane.
Zobacz co jeszcze chcemy zrobić .
_________________
"Czytam, bo inaczej kurczy mi się dusza"
— Wit Szostak

Bistro Californium
 
 
Maeg 
Trójkoświr


Posty: 2425
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 2008-05-03, 15:39   

Dziś do grona moderatorów dołączył Jander, będzie on opiekował się działem Filozofia, Religia i Mistyka. Nie pozostaje nic innego jak powitać Jandera w naszym gronie. :-)

Chóralne: Witamy!!
_________________
"Czytam, bo inaczej kurczy mi się dusza"
— Wit Szostak

Bistro Californium
 
 
wred 


Posty: 3609
Wysłany: 2008-05-22, 21:44   

Z preferencji usunąłem pola do wyboru ilości postów/tematów na stronę.
Te wartości są obecnie ustawione wspólnie i wynoszą odpowiednio 20 i 30.

Wynikło to z możliwości nadużywania tej wartości preferencji do generowania nadmiernego ruchu, nawet przez niezalogowane osoby/boty,
a ruch generujemy już dosyć sporawy: 112.12 GB od początku roku.

W związku z tym dzisiaj w nocy wywalone zostaną wszystkie aktywne sesje - efekt będzie taki, że jutro będziecie się musieli zalogować :P - nie będzie działało automatyczne logowanie.
 
 
wred 


Posty: 3609
Wysłany: 2008-06-03, 16:54   

Żeby boty nie zasysały galerii ze spotkań (na razie większa z Łodzi) i nie generowały ruchu niepotrzebnego wyłączyłem Panele 'Spotkania forumowe' i 'O nas' z widoczności dla niezalogowanych użytkowników. ;p
 
 
Maeg 
Trójkoświr


Posty: 2425
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 2008-09-13, 17:41   

Jak już pewnie część z was zauważyła, wprowadzamy nową funkcje na forum. Od dziś prócz zapowiedzi poszczególnych pozycji z Solarisu, pojawiać się będą również notki na temat książek oraz fragmenty powieści. Jest to efekt podjętej przez nas współpracy z wydawnictwem. Wszystko to w formie linku do takiej malutkiej stronki, aby na forum nie powstał bałagan.
_________________
"Czytam, bo inaczej kurczy mi się dusza"
— Wit Szostak

Bistro Californium
 
 
Olisiątko 


Posty: 819
Skąd: Izolatka
Wysłany: 2008-09-19, 23:04   

Uzytkownik Mikael został dziś zbanowany na podstawie zgodności grona moderatorskiego.
Kilka powodów:
-Niski poziom intelektualny wypowiedzi.
-Liczne skargi
-Obrażanie innych oraz stosowanie gróźb karalnych
-Nagminne łamanie regulaminu
-Zadziwiająca zgodność opinii co do poczynań użytkownika
-Absolutny brak poprawy mimo upominania przez moderatorów i użytkowników

Jest to zarazem pierwszy ban w historii tego forum.
_________________
All the ways you wish you could be, that's me.
I look like you wanna look.
I fuck like you wanna fuck.
I am smart, capable, and most importantly, I am free in all the ways that you are not.
 
 
Maeg 
Trójkoświr


Posty: 2425
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 2008-09-20, 20:41   

Pierwsza część zmian za nami, dziś powstały dwa nowe działy. Horror i Komiks, a trafiły one pod opiekę MadMilla oraz Tigany, który to "debiutuje" na forum w roli moderatora.

c.d.n.
_________________
"Czytam, bo inaczej kurczy mi się dusza"
— Wit Szostak

Bistro Californium
 
 
Maeg 
Trójkoświr


Posty: 2425
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 2008-09-21, 21:56   

Dziś Makatka przestała pełnić funkcje moderatora działu "Filozofia, Religia i Mistyka". Dziękujemy za pomoc w rozwoju forum, szczególnie w pierwszy tygodniach jego istnienia.

Dodaliśmy także nowy punkt do "Kilku zasad". Dotyczy zakładania więcej niż jednego konta na forum przez tą samą osobę. Co oczywiście jest niedopuszczalne.
_________________
"Czytam, bo inaczej kurczy mi się dusza"
— Wit Szostak

Bistro Californium
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-09-30, 20:12   

Z dniem dzisiejszym ZB rozpoczęła współpracę z Wydawnictwem Runa. W nowo utworzonym temacie będziemy zamieszczać zapowiedzi wydawnicze, fragmenty książek, sylwetki autorów. Zapraszamy do odwiedzin i dyskusji.
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Maeg 
Trójkoświr


Posty: 2425
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 2008-10-04, 13:59   

Mam dobre wieści strona która służy nam do publikowania informacji o książkach oraz fragmentów ma od dziś sprawna nawigacje. Możecie teraz za pomocą takich „działów” jak Autorzy, Spis Książek i Fragmenty przemieszczać się po stronie.
Na stronie pojawiły się też biogramy autorów którzy tam już trafili. Zapraszam do zwiedzania.
_________________
"Czytam, bo inaczej kurczy mi się dusza"
— Wit Szostak

Bistro Californium
 
 
Maeg 
Trójkoświr


Posty: 2425
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 2008-10-05, 12:26   

Dziś dzień kolejnych nowości, tym razem wystartował pierwszy blog na Zaginionej Bibliotece. Zapraszamy do czytania i komentowania wpsiów na MadBlogu. Zachęcamy również do dopingowania i mobilizowania MadMilla aby pisał jak najwięcej. ;)
_________________
"Czytam, bo inaczej kurczy mi się dusza"
— Wit Szostak

Bistro Californium
 
 
Olisiątko 


Posty: 819
Skąd: Izolatka
Wysłany: 2008-10-05, 21:32   

Użyszkodnik Nabu został dziś z(n)abowany.

Powodem była przewlekła działalność rakotwórcza forum oraz liczne skargi userów.

Jest to jednocześnie prezent urodzinowy dla ZB :D
_________________
All the ways you wish you could be, that's me.
I look like you wanna look.
I fuck like you wanna fuck.
I am smart, capable, and most importantly, I am free in all the ways that you are not.
 
 
Maeg 
Trójkoświr


Posty: 2425
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 2008-10-19, 11:43   

Dziś mija rok od dnia w którym powstało nasze forum. Z tej okazji zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania jest pięć książek. Między innymi Trzynastka Morgana czy Epifania Wikarego Trzaski Twardocha. Więcej informacji, pytania i szczegóły dotyczące konkursu znajdziecie na tej stronie.
_________________
"Czytam, bo inaczej kurczy mi się dusza"
— Wit Szostak

Bistro Californium
  
 
 
Metzli 
Diablica


Posty: 3556
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-10-20, 23:59   

Dzisiaj wystartował kolejny blog na Zaginionej Bibliotece, tym razem chodzi o Metzliszcze Staram się pisać tam w miarę regularnie. Tym samym Mad nie będzie się już czuł taki osamotniony ;)


Chyba nie zabrzmiało to jak jakaś straszna autoreklama ;P
_________________
Ale to mnie nie wzrusza
W mojej głowie wciąż susza
Bo parasol określa ich byt
 
 
Maeg 
Trójkoświr


Posty: 2425
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 2008-10-23, 21:32   

Kolejny blog na ZB. Także i tym razem będzie to autoreklama. ;) Pod tym adresem znajdzieje fragment poprzedniego mojego bloga (wraz z nową notką! 8) ). Tematyka taka jak w nagłówku, więc jeśli chcecie się dowiedzieć czegoś o projektach nad którymi pracujemy, tam takie informacje będą się pojawiać.
_________________
"Czytam, bo inaczej kurczy mi się dusza"
— Wit Szostak

Bistro Californium
 
 
Maeg 
Trójkoświr


Posty: 2425
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 2008-10-26, 00:28   

Kolejna fenomenalna informacja. :-)
Od dziś pod adresem http://orkan.zaginiona-biblioteka.pl/ będziecie mogli czytać kolejne wpisy Dabliu (czyli Rafała W. Orkana). Dabliu postanowił przenieść się do nas, z czego jesteś bardzo zadowoleni i mamy nadzieje że i on również będzie zadowolony z współpracy z nami.

Zapraszam do czytania i komentowania!
_________________
"Czytam, bo inaczej kurczy mi się dusza"
— Wit Szostak

Bistro Californium
 
 
Metzli 
Diablica


Posty: 3556
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-10-28, 22:15   

Rozwój blogów pod egidą ZB trwa. Dzisiaj dołączył do nas Shadow, w dniu swoich urodzin, taka forma małego prezentu ;) A jednocześnie scementowanie naszej niedawno zawiązanej współpracy z Katedrą. Shadowa zapewne większość osób kojarzy z jego recenzji na tym portalu, niż aktywności na forum.

Zapraszam do czytania i motywowania Shadowa, żeby pisał jak najwięcej :mrgreen:
_________________
Ale to mnie nie wzrusza
W mojej głowie wciąż susza
Bo parasol określa ich byt
 
 
Maeg 
Trójkoświr


Posty: 2425
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 2008-11-03, 12:02   

W dniu wczorajszym zakończył się konkurs, a dziś zgodnie z obietnicą ogłaszamy listę zwycięzców.

And the winners are:
Tyraela, Tixon, Kreol, Lady_Aribeth, Bruja, Batou i Mogget

W związku z tym, że w konkursie wzięła udział mała liczba osób, postanowiliśmy że przyznamy również nagrody pocieszenia. Niebawem skontaktujemy się z wami a nagrody oczywiście wyślemy pocztą ;)
_________________
"Czytam, bo inaczej kurczy mi się dusza"
— Wit Szostak

Bistro Californium
 
 
wred 


Posty: 3609
Wysłany: 2008-11-16, 23:42   

Jutro - 17.11 albo 18.11 mogą pojawić się przejściowe problemy z działaniem forum :)
mogą ale nie muszą, zobaczymy :)

Alarm odwołany :)
 
 
Metzli 
Diablica


Posty: 3556
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-11-18, 21:56   

Z dniem dzisiejszym powstał nowy dział: Nauka, przez niektórych bardzo upragniony ;) Na razie nie ma w nim za wiele tematów, ale mam szczerą nadzieję, że taki stan szybko ulegnie zmianie. Enjoy :)
_________________
Ale to mnie nie wzrusza
W mojej głowie wciąż susza
Bo parasol określa ich byt
 
 
Maeg 
Trójkoświr


Posty: 2425
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 2008-11-24, 14:55   

W tej chwili już chyba spokojnie można powiedzieć, że Zaginiona Biblioteka to już nie tylko forum ale również platforma blogowa, a dlaczego? Dziś dołączył do naszego grona szósty blog, tym razem chcemy zaprosić was do czytania "Bloga Próżniowego" autorstwa Ł. Czytajcie, komentujcie (Ł pewnie za flame się też nie obrazi) i odwiedzajcie.
_________________
"Czytam, bo inaczej kurczy mi się dusza"
— Wit Szostak

Bistro Californium
 
 
Metzli 
Diablica


Posty: 3556
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-12-25, 00:49   

Jednogłośną wręcz decyzją user Aexelvan vel Fako został zbanowany. Wystarczająco długo wszyscy znosili jego wygłupy, teraz pozostaje tylko odetchnąć z ulgą.

Potraktujcie to jak mały prezent pod choinkę ;)
_________________
Ale to mnie nie wzrusza
W mojej głowie wciąż susza
Bo parasol określa ich byt
 
 
wred 


Posty: 3609
Wysłany: 2009-02-01, 21:14   

W dniu dzisiejszym Oli przestał pełnić funkcję moderatora. Wielkie dzięki za pomoc w rozwoju forum, za poświęcony czas i energię. //piwo
 
 
Metzli 
Diablica


Posty: 3556
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-02-03, 18:41   

W dniu dzisiejszym Toudisław przestał pełnić funkcję “ambasadora” Zaginionej Biblioteki. To bardzo niewdzięczne zajęcie, którego realne owoce można zebrać dopiero po kilku miesiącach. Chcielibyśmy podziękować mu za włożony trud w promowanie forum w sieci. Gdyby nie Toudi wielu z was pewnie nie zawitałoby na nasze forum, a ono same byłoby mniejsze i słabiej rozpoznawalne. Dlatego warto docenić wysiłek jak włożył w rozwój ZB i szczerze mu podziękować.

Co też niniejszym czynimy //piwo
_________________
Ale to mnie nie wzrusza
W mojej głowie wciąż susza
Bo parasol określa ich byt
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Katedra


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 12