FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Tematyka forum
Autor Wiadomość
andy
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-13, 22:30   

Na razie jak patrzę to jest bis FiR, ale jak wierzyć Madowi to otworzono sezon polowań na czarne kotzury, czyli se mogę powiedzieć wsio.
Struktura jest prawie tożsama z FiR (tam też mi się nie podobała)
Ludzie prawie tyż Ci z FiR to waunkuje pewne przezwyczajenia.
Władza? ano na razie nic nie mam, ale pewnie i długo tu nie pobędę więc nie istotne. Do modów tylko nie przejmujcie się za bardzo tym kolorkiem.
Metz i wred spoko - pozrdawiam i mam nadzieję, że to ciut wyprostujecie
 
 
Dhuaine 
Catty


Posty: 662
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-11-13, 22:50   

Mnie kopiowanie postów nie przeszkadza, byleby to były tematy na czasie, a nie coś założonego tylko po to, żeby było. Aż się nie chce człowiekowi odpowiadać. Kto by pisał cały czas to samo? -.-

Tematy na wszystkich forach powtarzają się w jakimś stopniu. Tego nie da się uniknąć, ale - u licha - nie zakładajcie identycznych tam, gdzie znacie już opinię 90% userów, którzy wypowiedzieli się na innym forum. --_-
_________________
goodreads .
 
 
Asuryan 
Król Bogów

Posty: 3386
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-11-13, 22:54   

andy napisał/a:
Na razie jak patrzę to jest bis FiR, ale jak wierzyć Madowi to otworzono sezon polowań na czarne kotzury, czyli se mogę powiedzieć wsio.

Jak będziesz wierzył Madowi, to w zimę będziesz boso chodził :P Wydaje się mi, że albo cierpisz na manię prześladowczą, albo zbyt serio podchodzisz do wszystkiego co się do Ciebie mówi.

andy napisał/a:
Struktura jest prawie tożsama z FiR (tam też mi się nie podobała)
Ludzie prawie tyż Ci z FiR to waunkuje pewne przezwyczajenia.

Bo z tego co mi się wydaje, w założeniach to forum miało być nie tyle FiR-em bis, co raczej FiR-em z ludzką twarzą (czyli normalną, nie despotyczną "władzą"). Jednak coraz większa ilość aktywnych Użytkowników spoza FiR-u, wg mnie pozwala na nabranie przez ZB innego charakteru. Jako że Ci Uzytkownicy z FiR-u, którzy chcą się tu udzielać już się zarejestrowali, to z biegiem czasu inny charakter tego forum będzie coraz bardziej widoczny.
_________________
"Sometimes known as the Phoenix King, Asuryan was the king and the most powerful deity of the pantheon of Eldar gods. He was believed to be the psychic might of the whole universe."
  
 
 
Nabu Nezzar 
Gildyjczyk


Posty: 619
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-11-13, 22:55   

Elektra napisał/a:
Według Twojego rozumowania powinnam Cię napiętnować, bo bezczelnie skopiowałeś temat Metzli o Bakkerze. A także temat Martin vs. Erikson. To już podwójny plagiat... I pewnie znacznie więcej by się znalazło...
Nie wiem czy żartujesz czy nie, ale nazywanie obu tematów "bezczelnym skopiowaniem" to obraza i poważny zarzut. Radzę ci porównać treść tych tematów zanim wydasz taki oskarżycielski osąd :-?
Jeśli uważasz tak na serio, to w takim razie co najmniej 50% wszystkich wątków ZB jest "bezczelnie skopiowanych" z FiRu. A biorąc pod uwagę inna fora to pewnie i 99%.

Jeżeli to był pewien rodzaj żartu... Cóz, odebrałem to tak, bo nie jestem przyzwyczajony do żartów z twojej strony :-P Szczególnie, że mnie potwornie nienawidzisz :-P
_________________
Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
 
 
wred 


Posty: 3609
Wysłany: 2007-11-13, 23:21   

Tigana napisał/a:
Najbardziej mi zależy żeby nie robić powtórki z rozrywki. To nie ma być FiR bis. A przynajmniej nie po to się zapisywałem żeby się powielać z innych for.
Nie ma raczej obaw :) .

andy napisał/a:
Struktura jest prawie tożsama z FiR (tam też mi się nie podobała)
Ludzie prawie tyż Ci z FiR to waunkuje pewne przezwyczajenia.
Władza? ano na razie nic nie mam, ale pewnie i długo tu nie pobędę więc nie istotne. Do modów tylko nie przejmujcie się za bardzo tym kolorkiem.
Metz i wred spoko - pozrdawiam i mam nadzieję, że to ciut wyprostujecie
Dzięki andy, a ja mam prośbę :) - poczuj się współużytkownikiem :) - jak widzisz jakieś rozwiązanie czy masz pomysł - napisz. Zapewniam Cię, że nie ma tutaj czegoś co nazywasz 'władza' ani tym bardziej GTW. Są tylko osoby dbające o forum. Struktura działów jest taka - bo taka się podobała większości - jeżeli są jakieś pomysły do zmian to rozmawiamy (np. zmiana opisów) - nie spodobało się - nikt na siłę nie zmienia. Gdyby się spodobało to by się zmieniło. Proste :) . Wychodzę z założenia, że ma być miło i sympatycznie. No i nie bierz wszystkiego tak do siebie :) .


Ja swoich postów z innych forów nie kopiuję i nie zakładam takich samych tematów (chyba, że będę chciał - ale wówczas i tak napiszę posta od nowa). Ale nie ma takiego wymogu myślę.

Nabu Nezzar napisał/a:
Nie wiem czy żartujesz czy nie, ale nazywanie obu tematów "bezczelnym skopiowaniem" to obraza i poważny zarzut.
hrhrhr //pacnij
 
 
Gand 
Smart Guy


Posty: 680
Wysłany: 2007-11-13, 23:21   

Ogólnie za bardzo się stresujecie, wyluzujcie. : P Wśród tematów panuje zasada naturalnej selekcji - jesli jakiś zostanie uznany za wyczerpany czy też niegodny uznania to umrze śmiercią naturalną. Stąd postawę Elektry uważam za przesadzoną.
A pojawienie się znów nazwy Pewnego Forum odmienianej przez wszystkie przypadki jest już skrajnie nużące, ile można?
Andy marudzi jak zawsze ale sam mówi że
a. jego zdanie nic nie znaczy i róbta co chceta
b. on i tak niedługo się stąd zmywa bo (tu wpisz dowolny powód)
więc również nie warto się emocjonować. Serio stary, nic do ciebie nie mam ale twoja postawa i mękolstwo są na dłuższą metę męczące.
_________________
We care a lot about the army navy air force and marines
We care a lot about the SF, NY and LAPD
We care a lot about you people, about your guns
about the wars you're fighting gee that looks like fun

We care a lot about the Garbage Pail Kids, they never lie
We care a lot about Transformers cause there's more than meets the eye

We care a lot about the little things, the bigger things we top
We care a lot about you people yeah you bet we care a lot.
 
 
Nabu Nezzar 
Gildyjczyk


Posty: 619
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-11-13, 23:24   

No i zdroworozsądkowe, dystansowe podejście Ganda uważam za najlepsze. Nie ma sensu robić z igły wideł :-P
_________________
Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2007-11-13, 23:34   

Pisałem też posta wyjaśniającego, ale jakoś sie inny szybciej wyrobili. :P
Gand napisał/a:
A pojawienie się znów nazwy Pewnego Forum odmienianej przez wszystkie przypadki jest już skrajnie nużące, ile można?

No też to zaczyna męczy. Czemu ciągle jedno forum. Przecież ja sam widzę osoby np. z Maga i to sporo, Katedry... no trochę mniej, Superbie parę i jeszcze paru innych. Więc czemu się ludzie na to jedno uwzięli to nie wiem, a raczej wiem, ale uważam to za coś mało mądrego aby nie pisać inaczej. ;)

Tak Nabu, dystans. //dystans To się wszystkich tyczy. :)
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
andy
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-13, 23:41   

Gand jak tak mnie lubisz to jesze tu ciut se powisze. wred jakie ja rozwiązania widzę przynajmniej w tematach literaturowych to wiesz, Reszta mnie mało interesuje. No od czasu do czasu w jakiego posta napisze i tyle
 
 
Elektra 


Posty: 3693
Skąd: z Gdyni
Wysłany: 2007-11-14, 07:50   

Nabu Nezzar napisał/a:
ie wiem czy żartujesz czy nie, ale nazywanie obu tematów "bezczelnym skopiowaniem" to obraza i poważny zarzut. Radzę ci porównać treść tych tematów zanim wydasz taki oskarżycielski osąd

Sam chciałeś piętnować kopiowanie, to napiętnowałam.

Naboo napisał/a:
Jeżeli to był pewien rodzaj żartu... Cóz, odebrałem to tak, bo nie jestem przyzwyczajony do żartów z twojej strony :-P Szczególnie, że mnie potwornie nienawidzisz

Ja Cię po prostu nie lubię. Nienawiść to za mocne słowo.
Rozumiem, że jak się kogoś nie lubi, to już można z nim rozmawiać tylko całkowicie poważnie? Co za nuuudy...

Gand napisał/a:
Stąd postawę Elektry uważam za przesadzoną.


No ludzie... czy jak w poście brak emotek, to już wszystko trzeba brać tak cholernie poważnie? Gdzie się podziało Wasze poczucie humoru i przymrużenie oka? ;P
_________________
Nie mów kobiecie, że jest piękna. Powiedz jej, że nie ma takiej drugiej jak ona, a otworzą ci się wszystkie drzwi.
Jules Renard
 
 
Toudisław 
Ropuszek

Posty: 6077
Skąd: Z chińskiej bajki
Wysłany: 2007-11-14, 10:16   

Nabu Nezzar napisał/a:
Nie wiem czy żartujesz czy nie, ale nazywanie obu tematów "bezczelnym skopiowaniem" to obraza i poważny zarzut. Radzę ci porównać treść tych tematów zanim wydasz taki oskarżycielski osąd :-?

Radzę ci uważać kogo oskarżasz o oszczerstwo i bezczelność zauważ że nie jesteś tu adminem i ze na ZB jest inaczej niż na FiR zasady obowiązują wszystkich ciebie też
Nabu Nezzar napisał/a:
eśli uważasz tak na serio, to w takim razie co najmniej 50% wszystkich wątków ZB jest "bezczelnie skopiowanych" z FiRu.

Tu się mylisz. |Pamiętaj też że autorski wątek wolno ci przenieść zawsze ale watek kogoś innego już nie
wred napisał/a:
Dzięki andy, a ja mam prośbę :) - poczuj się współużytkownikiem :) - jak widzisz jakieś rozwiązanie czy masz pomysł - napisz. Zapewniam Cię, że nie ma tutaj czegoś co nazywasz 'władza' ani tym bardziej GTW. Są tylko osoby dbające o forum

Popieram wreda. Andy dla mnie jesteś takim samym użytkownikiem jak każdy inny i masz oczywiste prawo wygłosić swoją opinię zapewniam cię że nikt cię za to karać nie będzie
wred napisał/a:
Ja swoich postów z innych forów nie kopiuję i nie zakładam takich samych tematów (chyba, że będę chciał - ale wówczas i tak napiszę posta od nowa). Ale nie ma takiego wymogu myślę.

zdrowy rozsądek ponad wszytko. Ja skopiowałem kilka tematów a później rapotem kilka postów. Ale w większości pisze od nowa lub zmieniam w sposób istotny. Dla mnie /zb jednak różni się od FiR jak ktoś che przenosić tematy jego sprawa byle tylko były one jego

Nabu ja też cię nie lubię i będzie pewny że plagiat w moich działach nie rozjedzie się po kościach. Przenoś swoje tematy jak ci się podoba ale by;le były one twoje i przez ciebie napisane
  
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2007-11-14, 11:28   

Zamówiłem karton - jak na razie - środków uspokajających dla Was. Ja trzeba będzie kontener to zrobimy zrzutkę. :P

Wyluzujcie, kłócicie się bez sensu. :P
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
andy
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-14, 11:45   

Mad tu się nikt nie kłóci. Trwa tylko konstruktywna dyskusja :badgrin:

Aha o_O Jak dla mnie temat już się dawno wyczerpał. | Maeg
 
 
Regissa 
wredna wiedźma


Posty: 578
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-11-22, 15:00   

Hmm... Naprawdę nie chcecie dać pokoju Tolkiena w Fantastyce/Zagraniczni pisarze? Jakoś tak łyso i niepełnie...
_________________
Paskudny otacza nas świat. Ale to nie powód, byśmy wszyscy paskudnieli. Yurga z Zarzecza
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2007-11-22, 15:06   

Regissa napisał/a:
Hmm... Naprawdę nie chcecie dać pokoju Tolkiena w Fantastyce/Zagraniczni pisarze? Jakoś tak łyso i nie,pełnie...

Moim zdaniem na tworzenie szczegółowych działów jest jeszcze czas - póki co tematów nie jest za wiele. W przyszłości - czemu nie ? Martin, Sapkowski już chyba dorobili się po 2 topiki.
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Regissa 
wredna wiedźma


Posty: 578
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-11-22, 15:12   

Ale ja nie o tym, tylko dziwi mnie, że dotąd nie powstał żaden temat o Tolkienie. A pamiętam, że były pomysły o podpięciu "komnaty Tolkiena" do forum lotra (co mi się nie podobało). I stąd moje pytanie :->
_________________
Paskudny otacza nas świat. Ale to nie powód, byśmy wszyscy paskudnieli. Yurga z Zarzecza
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2007-11-22, 15:26   

Regissa napisał/a:
Ale ja nie o tym, tylko dziwi mnie, że dotąd nie powstał żaden temat o Tolkienie.

Zawsze możesz samodzielnie założyć temat. Mnie akurat Tolkien ani ziębi, ani parzy więc nie odczuwam z tego powodu dyskomfortu. Zresztą jeszcze nie ma kilku innych ciekawych pisarzy: King, Howard.
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Fantasta.pl


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 13