FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
MAG
Autor Wiadomość
Jachu 
princeps senatus


Posty: 3201
Skąd: Dom-na-Drzewie
Wysłany: 2022-01-15, 18:07   

Super. Pierwsze zakupy dopiero w listopadzie //kas ale za to wezmę obie listopadowe premiery w pakiecie i spokój. Oby plan się nie zmienił.
_________________
Życie to dziwka, czytasz za mało, a potem umierasz //orc [Stary Ork]

Zaginiona to zamknięte środowisko, coś jak oddział zamknięty krążący wokół Czarnej Dziury Szaleństwa, najlepiej nie zwracać uwagi na sens bo on tu rzadko występuje //utrivv [utrivv]

"Finezja perfidii rozumowania ściga się w nich z cyniczną sofistyką" [prof. Waltoś o działaniach PiS dot. wymiaru sprawiedliwości]
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15598
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2022-01-15, 18:15   

Jachu napisał/a:
Super. Pierwsze zakupy dopiero w listopadzie //kas ale za to wezmę obie listopadowe premiery w pakiecie i spokój.


Nie tak prędko, bo jeszcze nie do końca wiadomo jak będzie wyglądać UW ;)
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Jachu 
princeps senatus


Posty: 3201
Skąd: Dom-na-Drzewie
Wysłany: 2022-01-15, 18:47   

ASX76 napisał/a:
Nie tak prędko, bo jeszcze nie do końca wiadomo jak będzie wyglądać UW ;)
Fakt. Jeszcze ostatni tom Palmer miał w okolicach maja być //mysli
_________________
Życie to dziwka, czytasz za mało, a potem umierasz //orc [Stary Ork]

Zaginiona to zamknięte środowisko, coś jak oddział zamknięty krążący wokół Czarnej Dziury Szaleństwa, najlepiej nie zwracać uwagi na sens bo on tu rzadko występuje //utrivv [utrivv]

"Finezja perfidii rozumowania ściga się w nich z cyniczną sofistyką" [prof. Waltoś o działaniach PiS dot. wymiaru sprawiedliwości]
 
 
FKJZ 
FKJZ


Posty: 44
Wysłany: 2022-01-15, 19:26   

Jak rozumiem, "Seed to harvest" to również omnibus?
_________________
Przepraszam, że tak powiedziałem i dziękuję za tq wypowiedź.
 
 
Sędzia

Posty: 491
Wysłany: 2022-01-15, 19:33   

AM napisał/a:

Wypowiedziałem się nieprecyzyjnie. Będzie cała trylogia Strauba. A potem się zobaczy, Są jeszcze 3 potencjalne rzeczy, które warto, przynajmniej według mnie.


W ramach trylogii będzie też prequel do Koko, opowiadanie "The Ghost Village"?
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15598
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2022-01-15, 19:52   

FKJZ napisał/a:
Jak rozumiem, "Seed to harvest" to również omnibus?


Tak.
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
0lukasz0

Posty: 11
Wysłany: 2022-01-15, 20:21   

Panie Andrzeju, które Artefakty mają szansę na dodruk w 2022 roku?
 
 
bio 
Człek pod dębem

Posty: 1818
Skąd: Znad stawu w parku
Wysłany: 2022-01-16, 00:26   

Andrzeju, czy mam rozumieć, że wyparłeś Tepperową? Szkoda by było.
_________________
Nie było Nieba ani Ziemi, ino jeden dumb stojał.
 
 
m.shaska 


Posty: 41
Wysłany: 2022-01-16, 08:43   

Piękne plany, nic tylko półki skręcać.
Czy wciąż jest szansa na wznowienie cyklu "Książę nicości" Bakkera?
 
 
Uther Doul


Posty: 355
Wysłany: 2022-01-16, 12:33   

"Koko" to ta powieść Strauba o Wietnamie? Czytałem to lata temu w oryginale na wakacjach w Londynie, wtedy zrobiła potężne wrażenie, choć nie wszystko rozumiałem. Potem z żalem odkryłem, że nikt nie wydał tego w Polsce. Jaram się.
 
 
bio 
Człek pod dębem

Posty: 1818
Skąd: Znad stawu w parku
Wysłany: 2022-01-17, 00:07   

Mystery wydał w 99' w Alfie Marek Nowowiejski. A i tak The Throat jest najlepsza. Ta trylogia w gatunku jest wybitna i dobrze się dzieje, że będzie po naszemu.
_________________
Nie było Nieba ani Ziemi, ino jeden dumb stojał.
 
 
fdv 


Posty: 1080
Skąd: Neverland
Wysłany: 2022-01-18, 18:24   

Takie pytanie czy Robin Hobb dalej jest w "stajni" MAGa ? Pamiętam że kiedyś była rozmowa o wznowieniu Kupców i ich Żywostatków i że ASX narzekał na szatę graficzną okładek od Skrytobójcy i innych, ale nie wiem w końcu na czym stanęło i czy była rozmowa o Kupcach czy i o The Rain Wild Chronicles. Może ktoś pamięta, a może AM pojaśni :) ?
_________________
W życiu - oczekujemy co najwyżej sporej porcji bezrefleksyjnej zabawy i przyczynku do dalszej zabawy.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15598
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2022-01-18, 19:34   

Pamięta(m), lecz minęło już sporo czasu, więc mogło się zdezaktualizować. Tym bardziej zważywszy na dynamizm zmian, przeto ino Pan Andrzej może oświecić ;)
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
FKJZ 
FKJZ


Posty: 44
Wysłany: 2022-01-18, 19:50   

fdv napisał/a:
Takie pytanie czy Robin Hobb dalej jest w "stajni" MAGa ? Pamiętam że kiedyś była rozmowa o wznowieniu Kupców i ich Żywostatków i że ASX narzekał na szatę graficzną okładek od Skrytobójcy i innych, ale nie wiem w końcu na czym stanęło i czy była rozmowa o Kupcach czy i o The Rain Wild Chronicles. Może ktoś pamięta, a może AM pojaśni :) ?


Listopadowy wpis z Katedry:
Pan AM napisał/a:
Kupcy i ich żywostatki to odległa przyszłość (będziemy robili nowe przekłady). Rain WIld właśnie tłumaczymy. Do końca następnego roku pewnie będą 2 przekłady. Zaczniemy na początku 2022. I pewnie wydamy całość w ciągu roku.
_________________
Przepraszam, że tak powiedziałem i dziękuję za tq wypowiedź.
 
 
fdv 


Posty: 1080
Skąd: Neverland
Wysłany: 2022-01-18, 20:15   

@FKJZ Dziękuję za znalezienie wpisu, faktycznie może i na katedrze czytałem.

Tym niemniej jestem ciekaw czy by Pan AM coś dorzucił od siebie w świetle ostatnich perypetii na rynku wydawniczym, jak wyglądają plany dla Pani Hobb.
_________________
W życiu - oczekujemy co najwyżej sporej porcji bezrefleksyjnej zabawy i przyczynku do dalszej zabawy.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15598
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2022-01-19, 10:00   

Ciekawe, jak wygląda również status "Jonathan Strange i Pan Norrell" w UW - bo niby wiadomo że będzie, ale mniej więcej kiedy... ;)
No i jeszcze Walter Moers... //mysli

Szkoda że restart "Horror" nie zacznie się od "Drooda", który na świetny początek byłby nie lada magnesem ogniskującym uwagę.

Myślę, że "Trupia otucha" Simmonsa trafiła na zły czas (tak jak swego czasu Eriksony). Gdyby ją puścić w nowej serii zapewne bardzo dobrze by się sprzedała. Tym bardziej że jest ostre parcie na Simmonsy, także i jego horrory.
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Whoresbane


Posty: 1042
Wysłany: 2022-01-19, 10:27   

ASX76 napisał/a:
Ciekawe, jak wygląda również status "Jonathan Strange i Pan Norrell" w UW - bo niby wiadomo że będzie, ale mniej więcej kiedy... ;)


Pytałem o to, między sierpniem a listopadem jeśli nic się nie zmieniło

ASX76 napisał/a:
Szkoda że restart "Horror" nie zacznie się od "Drooda", który na świetny początek byłby nie lada magnesem ogniskującym uwagę.


Jakie ma znaczenie co będzie pierwsze jeśli nie ma tam numerków?

ASX76 napisał/a:
Myślę, że "Trupia otucha" Simmonsa trafiła na zły czas (tak jak swego czasu Eriksony). Gdyby ją puścić w nowej serii zapewne bardzo dobrze by się sprzedała. Tym bardziej że jest ostre parcie na Simmonsy, także i jego horrory.


Również o to pytałem i niestety Otuchy już więcej nie będzie :(
_________________
Moje marzenia z MAGa: wznowienie wszystkich Stephensonów i wydanie wszystkich Słońc Wolfe'a w Artefaktach
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15598
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2022-01-19, 10:34   

Whoresbane napisał/a:


ASX76 napisał/a:
Myślę, że "Trupia otucha" Simmonsa trafiła na zły czas (tak jak swego czasu Eriksony). Gdyby ją puścić w nowej serii zapewne bardzo dobrze by się sprzedała. Tym bardziej że jest ostre parcie na Simmonsy, także i jego horrory.


Również o to pytałem i niestety Otuchy już więcej nie będzie :(



Podobno "kropla drąży skałę" ;)
Zapewne Vesper chętnie skorzysta gdy prawa będą wolne, więc chyba nic straconego ;)
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Bibi King

Posty: 1598
Skąd: Stamtąd
Wysłany: 2022-01-19, 10:53   

ASX76 napisał/a:
jest ostre parcie na Simmonsy, także i jego horrory.

Mowa. Ostatnio dwie panie emerytki przy stoisku z nabiałem rozmawiały o tym, że nie mogą się doczekać "Fifth Heart" po polsku... Czy ty sobie jaja robisz, Asix? Albo to, albo obracasz się w jakejś specyficznej, wąskiej bańce.
 
 
Trojan 


Posty: 11295
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2022-01-19, 12:17   

idę do zieleniaka, może rzucą Trupią otuchę
 
 
KS 
KS


Posty: 2545
Wysłany: 2022-01-19, 13:02   

dobrze smakuje z czosnkiem
_________________
Kiedy jesteś martwy, nie wiesz, że jesteś martwy. Cały ból odczuwają inni.
To samo dzieje się, kiedy jesteś głupi.
(Lemmy)
 
 
AM

Posty: 2908
Wysłany: 2022-01-19, 13:18   

ASX76 napisał/a:

Myślę, że "Trupia otucha" Simmonsa trafiła na zły czas (tak jak swego czasu Eriksony). Gdyby ją puścić w nowej serii zapewne bardzo dobrze by się sprzedała. Tym bardziej że jest ostre parcie na Simmonsy, także i jego horrory.


Odpuściliśmy ją wydawcy, który był zainteresowany.
 
 
Ash 

Posty: 787
Wysłany: 2022-01-19, 13:39   

Patrząc pod sklepach brakuje tomów 1, 6, 7 i 8 jeśli chodzi o Expanse. Tych dodruków można spodziewać się w lutym? Będą dostępne w Waszym sklepie?
 
 
AM

Posty: 2908
Wysłany: 2022-01-19, 13:48   

Ash napisał/a:
Patrząc pod sklepach brakuje tomów 1, 6, 7 i 8 jeśli chodzi o Expanse. Tych dodruków można spodziewać się w lutym? Będą dostępne w Waszym sklepie?


Tak.
 
 
Tomasz 
Kain Czarny


Posty: 4629
Skąd: Skraj Nieba
Wysłany: 2022-01-19, 13:52   

A jak wygląda sprawa z aktami Dresdena? Tzn. jak już sklep wróci w pełnym wymiarze to jakie tomy będą dostępne?
_________________
"Różnorodność warto celebrować, z niej bowiem rodzi się mądrość." Duiker, historyk imperialny (Steven Erikson "Malazańska Księga Poległych")
 
 
AM

Posty: 2908
Wysłany: 2022-01-19, 14:09   

Tomasz napisał/a:
A jak wygląda sprawa z aktami Dresdena? Tzn. jak już sklep wróci w pełnym wymiarze to jakie tomy będą dostępne?


Nie wiem. Nie przyglądałem się Dresdenom. Na razie nie ma szans na dodruki. Teraz skupiamy się na Bardugo, Clare, Kristoffie, Harkness, Corey'u, Sandersonie i Eriksonie. Nie sądzę, żebyśmy byli w stanie przed wakacjami dodrukować coś innego, jeśli chcemy wydać tyle nowości, ile zaplanowaliśmy.
 
 
Bibi King

Posty: 1598
Skąd: Stamtąd
Wysłany: 2022-01-19, 14:35   

AM napisał/a:
ASX76 napisał/a:

Myślę, że "Trupia otucha" Simmonsa

Odpuściliśmy ją wydawcy, który był zainteresowany.

Serio? Ktoś był? Naprawdę ktoś myśli o ponownym wydaniu TO? :shock: A u was, a MAG-u, dobrze się sprzedała? :shock:
 
 
Sędzia

Posty: 491
Wysłany: 2022-01-19, 14:37   

Bibi King napisał/a:

Serio? Ktoś był? Naprawdę ktoś myśli o ponownym wydaniu TO? :shock: A u was, a MAG-u, dobrze się sprzedała? :shock:


Przecież Vesper od dawna jest Simmonsem zainteresowany.
 
 
Bibi King

Posty: 1598
Skąd: Stamtąd
Wysłany: 2022-01-19, 14:53   

Ja to wiem, ale nawet Vesper nie wydaje wszystkiego jak leci, co tylko ma "Simmons" napisane. Dlatego pytam, jak się sprzedała TO w MAGu.
 
 
AM

Posty: 2908
Wysłany: 2022-01-19, 15:10   

Bibi King napisał/a:
Ja to wiem, ale nawet Vesper nie wydaje wszystkiego jak leci, co tylko ma "Simmons" napisane. Dlatego pytam, jak się sprzedała TO w MAGu.


Podejrzewam, że to Vesper. 3-4 tysiące.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Fahrenheit 451


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,45 sekundy. Zapytań do SQL: 14