FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
PiSsOff
Autor Wiadomość
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13136
Wysłany: 2021-01-07, 08:36   

Orku, ale dalej, to właśnie pisowska narracja. I nie będę dyskutował, że to są intelektualne platfusy nadstawiające dupę do ruchania. To fakt. Rzecz w tym że nawet na naszym forum, tematem jest "Janda się zaszczepiła!!". Nawet ty wyskakujesz mi z tekstem "należało jej się". Kurwa, PiS rucha jak chce.
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13136
Wysłany: 2021-01-07, 08:39   

Edit. Ale, za chuja nie odcinamy się od Jandy i Millera. Robimy z nich męczenników zbrodniczego reżimu i bojowników za wolność i razem pytamy o miliony Sasina. Oni kurwa chcą, żeby po kolei odcinać się.
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2021-01-07, 08:43   

Fidel-F2 napisał/a:
Nawet ty wyskakujesz mi z tekstem "należało jej się".


A co, należało? Fakt jest taki, że wpierdoliła się po znajomości poza koleją. Duperela? Duperela. Ale będą to jej wyciągać za każdym razem kiedy otworzy dziób żeby krzyknąć Konstytucja! albo Wolne sądy!. A w tym czasie PiS będzie nas ruchał na tysiąc nowych sposobów, bo jak w grze pojawi się argument "Wszyscy kradną", to PiS zagrywa kartę "...ale my się przynajmniej z wami dzielimy" i zgarnie całą pulę. Serio, na obecnym etapie jedyny atut jaki ma opozycja demokratyczna to, wybacz wysokie tony, przewaga moralna. To nasza strona ciągnie na hasłach o państwie prawa, praworządności, uczciwości. Tyle że każdy taki szwindelek odbiera nam wiarygodność. A PiS? "Wszyscy kradną...ale my się przynajmniej z wami dzielimy". Tylko tyle i aż tyle. Sorry, musimy być jak żona Cezara, bo inaczej nas do końca rozbroją.

EDIT: Jak Miller ma być męczennikiem reżimu, to ja wysiadam, bijcie się beze mnie. To jest postać którą mogę najwyżej ledwie tolerować o ile siedzi cicho i się nie wychyla, a ty mówisz o braniu skurwla na sztandary.
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
  
 
 
goldsun 
Szeregowy


Posty: 1626
Skąd: Bytom
Wysłany: 2021-01-07, 08:44   

Fidel-F2 napisał/a:
I to jest właśnie pisowska narracja. Chuj przejebane i pokradzione miliardy, tysiące nadprogramowych trupów, łamanie prawa na pierdyliard sposobów. Problem to że Janda się zaszczepiła. Kurwa, branie udziału w tej dyskusji na poziomie innym niż "kurwa, PiS znów rucha wszystkich w dupę" jest najzwyklejszą żenadą. Nie, że PiS spierdolił kolejną sprawę bo tyle osób co u nas zaszczepiono przez dwa tygodnie Izrael zaszczepił w pierwszych ośmiu godzinach od pozyskania szczepionki. Janda, się zaszczepiła, kurwa Panie!!!

Bo to są dwie różne rzeczy. ;-)
Jedną jest to co robi PIS.
A drugą to prezent (nie pierwszy) jaki różne osoby "ze strony opozycji" robią PISowi.
Ja właśnie doszedłem do wniosku, ze Dudy jednak czasami słuchać trzeba. ;-) Bo tak jak wypalił z "Ojczyznę dojną racz nam zwrócić Panie", tak teraz wprost strzelił, że "te elity dały PISowi prezent". Czysta prawda. ;-) Bo dały PISowi prezent - dokładnie tak to należy traktować i PIS skrzętnie z tego prezentu korzysta.
PIS różne rzeczy robi, wielu rzeczy nie ogarnia, ale prawdopodobnie sami by nie wymyślili (albo po prostu nie uwierzyli), że można Miszczaka z TVNu, Jandę i Millera - razem, wciągnąć w taką ustawkę. ;-) Ja nie wierzę w to, ze PIS dałby radę sam takie coś zaaranżować, bo to jest "zbyt dużo szczęścia na raz". ;-)
Do tego wypowiedzi np. Jaśkowiaka są na poziomie dokładnie "im się to należało". Czyli dokładne potwierdzenie argumentu "PIS też kradnie, ale przynajmniej się dzieli" - przekładając na "tamci jak dojdą do rządzenia to nic się nie zmieni w zarządzaniu, ale coś nam będą dodatkowo zabierać".
To jest samozaoranie tych osób. Nie tych które szczepionkę wzięły, bo ich rozumiem (było mało czasu, mało informacji, musieli podjąć decyzję, mogli skorzystać, a da się to wytłumaczyć), tylko tych którzy ich bronią "za wszelką cenę".

Edit: O widzę, ze Ork napisał prawie to samo w międzyczasie.
_________________
Załączam różne wyrazy i pozdrawiam
Goldsun

Per ASperger ad astra
  
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13136
Wysłany: 2021-01-07, 08:56   

Ale oczywiście, że im się należało.

Problem polega na tym, że i oni i wy walicie w pisowski bębenek. Oczywiście, że im się kurwa należało, a PiS znów spierdolił. Jak pod to podciągnąć fakty to drugorzędną sprawa, da się to zrobić pewnie na dziesiątki sposobów.. Ale kurwa, tak, należało im się. Jak wszystkim, a PiS znów spierdolił. A najśmieszniejsze, że to obiektywna prawda - należało im się, a PiS znów spierdolił.
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2021-01-07, 08:57   

Fidel, jak Ty kurwa nic nie rozumiesz, to witki opadają.
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2021-01-07, 08:58   

Stary Ork napisał/a:
EDIT: Jak Miller ma być męczennikiem reżimu, to ja wysiadam, bijcie się beze mnie. To jest postać którą mogę najwyżej ledwie tolerować o ile siedzi cicho i się nie wychyla, a ty mówisz o braniu skurwla na sztandary.


Przypomnij mi proszę jaki jest Twój stosunek do Giertycha.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
goldsun 
Szeregowy


Posty: 1626
Skąd: Bytom
Wysłany: 2021-01-07, 09:00   

Właściwie to jeszcze jedna rzecz - dość istotna, bo niestety mnie martwi.
PIS dał opozycji już wiele prezentów. Od "im się należało", przez robienie sobie z prawa/procedur wydmuszki, pseudowybory Sasina, Marsze Narodowe, kilkukrotne strzelanie w kobiety i aborcję, kompletny nieogar w temacie pandemii, aż do zamieszek, używania pałek i policji przeciwko demonstrującym i jeszcze wiele innych.
Każdy z tych tematów miał spowodować, ze PIS straci włądzę.
A co opozycja z tego zrobiła? nic!
Opozycja tego nie potrafi w ogóle wykorzystać. To jest coś o czym mówił Kaczyński - Imposybilizm - opozycja nie potrafi być skuteczna.
PIS z każdego prezentu potrafił robić aferę, kręcić nią długo, aż do skutku. Pod tym względem - są po prostu skuteczni i potrafią wykorzystywać potknięcia innych.

I nie Fidel - to nie my walimy w PISowski bębenek. Ja bym Jandy, Zborowskiego itp - bronił. Ale nie w taki sposób jak to robi ten przykładowy Jaśkowiak, bo to jest poziom kompletnej żenady. Janda, Seweryn, Zborowska - bronią się (Zborowska ojca) IMHO sensownie. To inni oddają im "niedźwiedzie przysługi".
Miller zresztą też się broni - w inny sposób - w ramach etapu 0 mogli być szczepieni pacjenci danego szpitala. Co powiedział Miller od razu - "przecież od wielu lat jestem pacjentem tego szpitala". To jest przecież tłumaczenie, które powinno od razu zamykać dyskusję ... i mam jakieś wrażenie, ze właśnie w Millera strzelają o wiele mniej niż w aktorów.
_________________
Załączam różne wyrazy i pozdrawiam
Goldsun

Per ASperger ad astra
  
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2021-01-07, 09:02   

MrSpellu napisał/a:
Stary Ork napisał/a:
EDIT: Jak Miller ma być męczennikiem reżimu, to ja wysiadam, bijcie się beze mnie. To jest postać którą mogę najwyżej ledwie tolerować o ile siedzi cicho i się nie wychyla, a ty mówisz o braniu skurwla na sztandary.


Przypomnij mi proszę jaki jest Twój stosunek do Giertycha.


Chuj mu w dupę, chwilowo płyniemy na tej samej łódce, ale nadal jest mi obrzydliwy. Choć w odróżnieniu od Millera przynajmniej się do czegoś przydaje.
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2021-01-07, 09:05   

No i to jest ta sama sytuacja. Jak Leszka wykopiesz z łódki, i innych takich, to w końcu nie będzie komu wiosłować.
Chuj, że teraz wiosłowal w drugą stronę.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2021-01-07, 09:06   

Ale to jeszcze nie znaczy że mam za niego umierać, c'nie. Jak przestaje być wsparciem a zaczyna być balastem, to za burtę. Albo przynajmniej pod pokład, dopóki szambo nie spłynie.
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
dworkin 


Posty: 3985
Wysłany: 2021-01-07, 10:12   

Stary Ork napisał/a:
Fidel-F2 napisał/a:
To jest poziom wykroczenia, porównywalny z przejściem na czerwonym.


Pewnie, obiektywnie to bździna, ja z tym nie dyskutuję. Ale wydźwięk tej bździny to już inna sprawa.

W Polsce ta bździna symbolizuje jednak bardzo realną patologię systemu. Taką znacznie bliższą ciału niż milionowa korupcja gdzieś na szczytach czy przepychanki między przedstawicielami wyższych klas. Bo kiedy moja babka musi czekać na endoprotezę 3 lata, a na tomografię 7 miesięcy, rektor WUM wpisuje Jandę na jutro. Sama w wywiadzie przyznała, że na Banacha (szpital uniwersytecki) biega co chwilę, gdy tylko czuje potrzebę (np. nadwyręży głos) i wszyscy ją tam znają. Dlatego też wg niej to do niej zadzwonili (po promocje), gdy tylko pojawiły się szczepionki na magazynie.

Tymczasem zaś grillowania łzeelit ciąg dalszy - https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,173952,26662204,adwokaci-chca-byc-szczepieni-w-grupie-0-ryzyko-zarazenia.html - ten temat nie umrze nigdy.
Cytat:
Dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie Mikołaj Pietrzak zaapelował do ministra zdrowia Adama Niedzielskiego o to, by adwokaci zostali zaliczeni do grupy "0", która jako pierwsza szczepiona jest przeciwko koronawirusowi. Jak tłumaczy dziekan, zadania wykonywane przez adwokatów wiążą się z "licznymi kontaktami z różnymi grupami osób".

I teraz nie wiem, czy to agent Kaczora, czy faktycznie wierzy w to, co napisał. Przecież każdy racjonalnie myślący człowiek z jakimkolwiek doświadczeniem życiowym uzna to za bzdurę i brak godności. Czy więc prawnicza elita obiektywnie przecietny tryb pracy odczuwa w swoim przypadku jako dzwiganie nieznanego zwyklym Polakom brzemienia? Nawet nauczyciele nie sa w grupie 0, a nie trzeba byc epidemiologiem, by stwierdzic, ze zagrozienie w ich przypadku jest znacznie większe.
  
 
 
toto 
Carrot Guerilla


Posty: 8272
Skąd: Magic Kingdom
Wysłany: 2021-01-07, 10:21   

Znając życie, to w kolejce do przodu przesuną się górnicy. :badgrin:
_________________
es­te­ta eks­tra­or­dy­na­ryj­ny

To wprawdzie zbyteczne, ale może jednak.

Naprawdę, nie należy ufać apostołom prawdy. Naprawdę kłamcę zdradza podkreślanie prawdy, jak tchórza zdradza podkreślanie waleczności. Naprawdę wszelkie podkreślanie jest formą skrywania albo oszustwa. Formą narcyzmu. Formą kiczu.
"Oszust", Javier Cercas
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2021-01-07, 11:02   

dworkin napisał/a:
W Polsce ta bździna symbolizuje jednak bardzo realną patologię systemu. Taką znacznie bliższą ciału niż milionowa korupcja gdzieś na szczytach czy przepychanki między przedstawicielami wyższych klas.


O, to, to. Tymczasem Marcelina Zawisza poinformowała, że wg jej wiedzy salowe w szpitalu WUM nie dostały propozycji zaszczepienia się w grupie 0, ale do celebrytów dzwoniono na wyprzódki. Czekam na dalszy rozwój wydarzeń.
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13136
Wysłany: 2021-01-07, 11:41   

Lecę A2, zaraz skręcam.
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2021-01-07, 11:43   

Szerokości, Boży szaleńcze //orc
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2021-01-07, 12:26   

leci po ostatnie szczepionki w promocji :)
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2021-01-07, 12:40   

A2 to śliska trasa, jak się zapędzisz, możesz się obudzić w Mińsku albo w Berlinie //mysli .
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
Beata 
deformacja IU


Posty: 5370
Wysłany: 2021-01-09, 09:59   

PiS nowelizuje Kodeks postępowania ws. o wykroczenia. Najważniejsza zmiana: nie będzie można odmówić przyjęcia mandatu. Albowiem "odmowa przyjęcia mandatu niejednokrotnie ma charakter impulsywny i nieprzemyślany" - to cytat z uzasadnienia projektu.
https://orka.sejm.gov.pl/Druki9ka.nsf/0/99776233708F7C2AC12586570055871C/%24File/866.pdf (s. 12).
//facepalm
_________________
Niewiedza nie jest prostym i biernym brakiem wiedzy, ale jest postawą aktywną; jest odmową przyjęcia wiedzy, niechęcią do wejścia w jej posiadanie, jest jej odrzuceniem.
Karl Popper
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13136
Wysłany: 2021-01-09, 10:30   

Co za skurwysyny.
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
goldsun 
Szeregowy


Posty: 1626
Skąd: Bytom
Wysłany: 2021-01-09, 11:58   

Od dawna przecież wiadomo, że minimum Zero, ale i reszta rządzących, wolą, gdy "z definicji jesteś winny dopóki nie udowodnisz swojej niewinności". To tylko kolejny kamyczek, który do tego prowadzi.
_________________
Załączam różne wyrazy i pozdrawiam
Goldsun

Per ASperger ad astra
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2021-01-09, 12:04   

Beata napisał/a:
PiS nowelizuje Kodeks postępowania ws. o wykroczenia. Najważniejsza zmiana: nie będzie można odmówić przyjęcia mandatu. Albowiem "odmowa przyjęcia mandatu niejednokrotnie ma charakter impulsywny i nieprzemyślany" - to cytat z uzasadnienia projektu.
https://orka.sejm.gov.pl/Druki9ka.nsf/0/99776233708F7C2AC12586570055871C/%24File/866.pdf (s. 12).
//facepalm

Tak niezgodne z konstytucją, że aż w oczy boli.

Ale czy to jest próba odciążenia sądów od wykroczeń? A gdzie sądy pokoju, co to je księżniczka Kinga projektuje? :mrgreen:
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Cintryjka 

Posty: 1841
Wysłany: 2021-01-09, 19:34   

Konstytucja? Nie ma takiego źródła prawa jak konstytucja. Jest konferencja prasowa.
_________________
Im mniej cię co dzień, miodzie, tym mi smakujesz słodziej/I słońcem i księżycem, rozkoszą nienasyceń/szczodrością moich dni - dziękuję ci

J.K.
 
 
toto 
Carrot Guerilla


Posty: 8272
Skąd: Magic Kingdom
Wysłany: 2021-01-09, 19:52   

Po co sąd? Niech strony napierdalają się na gołe klaty. :badgrin:
_________________
es­te­ta eks­tra­or­dy­na­ryj­ny

To wprawdzie zbyteczne, ale może jednak.

Naprawdę, nie należy ufać apostołom prawdy. Naprawdę kłamcę zdradza podkreślanie prawdy, jak tchórza zdradza podkreślanie waleczności. Naprawdę wszelkie podkreślanie jest formą skrywania albo oszustwa. Formą narcyzmu. Formą kiczu.
"Oszust", Javier Cercas
 
 
dworkin 


Posty: 3985
Wysłany: 2021-01-10, 10:15   

https://twitter.com/macieJasinski/status/1347662633542021124

Cytat:
Prześladowań uczniów ciąg dalszy. Jeden z uczniów ZSB w Opolu został wezwany do dyrekcji gdzie usłyszał, że za udostępnienie obrazka po prawej [Papaj na tęczowym tle] sprawa zostaje zgłoszona na policję i do prokuratury. Odsunięto go również od pomocy technicznej przy apelach i od radiowęzła.

 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2021-01-11, 07:03   

Romulus napisał/a:

Tak niezgodne z konstytucją, że aż w oczy boli.


O tym decyduje Trybunał Przyłębski, a nie jakiś randomowy Romulus z internetów --_- .
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2021-01-15, 16:02   

tak sę paczę na to Ranczo
toż to manifest polityczno-programowy PiSu. Scenarzyści rozpisali co i jak....
resztę dopisało życie.
krwa
 
 
dworkin 


Posty: 3985
Wysłany: 2021-01-26, 11:45   

To jest juz zbyt mocne: https://krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,26721371,punkty-za-walke-z-aborcja.html

Cytat:
Za napisanie wiersza czy nagranie piosenki o tematyce antyaborcyjnej uczniowie mogą dostać dodatkowe punkty na świadectwie - zadecydowało małopolskie kuratorium oświaty, twierdząc, że taki konkurs opiera się na wiedzy (...)

To kurator oświaty decyduje co roku, które konkursy punktować. Oprócz kuratorium w Krakowie na przyznanie dodatkowych punktów za konkurs antyaborcyjny zdecydowały się kuratoria w Lublinie, Katowicach i Białymstoku (...)

W ubiegłym roku mazowieckie kuratorium oświaty postanowiło przyznawać uczniom dodatkowe punkty na świadectwie za konkurs na palmę wielkanocną oraz śpiewanie kolęd i pastorałek.
  
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2021-01-26, 12:12   

Szukam rymu do "skrobanie", ale nie "pukanie" bo to zbyt łatwe i oczywiste.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2021-01-26, 12:15   

"Kazanie" ma potencjał.
"Jebanie" także.
_________________
Instagram
Twitter
  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

gamedecverse


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,97 sekundy. Zapytań do SQL: 13