FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
PiSsOff
Autor Wiadomość
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13135
Wysłany: 2019-09-08, 14:24   

utrivv, nie powinieneś wkleić tego linku do wątku z Włoszczową?
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
utrivv 
Roztargniony mag


Posty: 7108
Skąd: Z kapusty
Wysłany: 2019-09-08, 20:30   

Fidel-F2 napisał/a:
utrivv, nie powinieneś wkleić tego linku do wątku z Włoszczową?
Powiem szczerze że nie mam zdania, też byłem na nie te x lat temu ale uczciwie powiem że w podróży do Kraka to nie przeszkadza, nawet kilka osób wsiada i wysiada, na trasie do Gdańska przystanków jest więcej, Iława, Malbork, Tczew a IC ma ich jeszcze więcej więc juz nie jestem taki pewny
_________________
Beata: co to jest "gangrena zobczenia"? //ooo
Fidel-F2: Pojęcie wprowadził Josif Wissarionowicz
Fidel-F2: Jak choćby raz opuścisz granice rodiny, ty już nie nasz, zobczony.
Fidel-F2: Na tę gangrenę lek jest tylko jeden.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej
 
 
goldsun 
Szeregowy


Posty: 1626
Skąd: Bytom
Wysłany: 2019-09-13, 08:57   

M.Morawiecki dzisiaj napisał/a:
Śląsk jest dla mnie symbolem patriotyzmu i nowoczesności.

Dlaczego nikt w twarz nie może się go zapytać, jak jego dzisiejsza wypowiedź ma się do dawniejszej wypowiedzi jego pryncypała?
J.Kaczyński w 2011 napisał/a:
śląskość jest pewnym sposobem odcięcia się od polskości i przypuszczalnie przyjęciem po prostu zakamuflowanej opcji niemieckiej


I hint dla Trojana - oni najwyraźniej uważają, że Śląsk=Katowice ;-)
A jeden z nich dwóch jest, co w ogóle ciekawe - z Wrocławia. ;-)

Obydwaj powinni zostać przez cały Śląsk - zeżarci, przeżuci i wypluci, z zerowym poparciem ...
Ech ...
_________________
Załączam różne wyrazy i pozdrawiam
Goldsun

Per ASperger ad astra
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2019-09-13, 09:53   

hint dla goldsuna - on najwyraźniej uważają, że Polska = oni
już dawno nie jest z Wrocławia.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2019-09-13, 17:00   

Śląsk, czy Mazowsze, tacy sami obywatele - daj im pełną michę i rób co chcesz (kradnij, korumpuj, co ci się podoba) i tak będą to mieli w nosie.

(Tak, wiem że jestem elitarystą pogardystą ludu - dobrze mi z tym, dopiszę).
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Sabetha 
Baba Jaga


Posty: 4566
Wysłany: 2019-09-13, 18:03   

Ależ to jest zupełnie naturalna rzecz i ja się im nawet nie dziwię - jak zarabiasz najniższą krajową, to nie stać cię na takie luksusy jak zamartwianie się o demokrację i niezawisłe sądy. W sumie to cię gówno obchodzi, czy ten, kto ci do nędznej pensji coś dokłada, jest Robin Hoodem, czy wywodzi się z tych bardziej przyziemnych złodziei. I tak udzielasz mu poparcia.
_________________
"Wewnątrz każde­go sta­rego człowieka tkwi młody człowiek i dzi­wi się, co się stało".
T. Pratchett "Ruchome obrazki"
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2019-09-13, 18:26   

Prawda. Ja się już o to nie obrażam. :) Po prostu stwierdzam fakt. Jestem nawet pewien, że gdyby nas najechali Niemcy :) to gdyby obiecali, że nie będziemy musieli uczyć się niemieckiego, podporządkujemy się pokojowo, a w zamian za to dostaniemy zarobki jak w Niemczech i emerytury jak w Niemczech i wolność jak w Niemczech tyle że pod niemiecką flagą - każdy powstaniec lub partyzant wisiałby na latarni powieszony tam przez polski lud. Jestem tak tego pewien, że postawiłbym na to gotówkę. :) Niewielką, ale zawsze. :)
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2019-09-13, 18:29   

Sam bym wieszał. :)
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2019-09-13, 18:32   

Romulus napisał/a:
każdy powstaniec lub partyzant wisiałby na latarni powieszony tam przez polski lud


Dla ludu nie ma nic gorszego niż partyzanci, bo wtedy okupanci robią im rekwizycję, potem przychodzą partyzanci po zaopatrzenie i zabierają wszystko co zostało po okupantach, potem wracają okupanci i za wspieranie partyzantki puszczają wieś z dymem. Więc ten tego.
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13135
Wysłany: 2019-09-13, 18:37   

Ja bym nawet mógł mówić po niemiecku choć to przykrość fonetyczna. Wolałbym z tego względu inwazję Francuzów.
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2019-09-13, 18:38   

Ja zamierzam się poddać w ciągu kwadransa jeśli tylko Czesi wreszcie się zdecydują wkroczyć.
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
Beata 
deformacja IU


Posty: 5370
Wysłany: 2019-09-13, 18:51   

Na co potrzebujesz aż 15 minut? //ooo
_________________
Niewiedza nie jest prostym i biernym brakiem wiedzy, ale jest postawą aktywną; jest odmową przyjęcia wiedzy, niechęcią do wejścia w jej posiadanie, jest jej odrzuceniem.
Karl Popper
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13135
Wysłany: 2019-09-13, 18:53   

Żeby zachować godność i uniknąć oskarżeń o kolaborację.
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Beata 
deformacja IU


Posty: 5370
Wysłany: 2019-09-13, 18:58   

+1 :mrgreen:
_________________
Niewiedza nie jest prostym i biernym brakiem wiedzy, ale jest postawą aktywną; jest odmową przyjęcia wiedzy, niechęcią do wejścia w jej posiadanie, jest jej odrzuceniem.
Karl Popper
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2019-09-13, 18:59   

Fidel-F2 napisał/a:
Żeby zachować godność i uniknąć oskarżeń o kolaborację.



:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
Sabetha 
Baba Jaga


Posty: 4566
Wysłany: 2019-09-13, 19:23   

W dupie mam godność, poddałabym się po piętnastu sekundach XD
_________________
"Wewnątrz każde­go sta­rego człowieka tkwi młody człowiek i dzi­wi się, co się stało".
T. Pratchett "Ruchome obrazki"
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2019-09-13, 19:27   

Sabetha napisał/a:
W dupie mam godność, poddałabym się po piętnastu sekundach XD


Moja nie jest tak pojemna, więc nie marnowałbym czasu, tylko od razu przeszedł na właściwą stronę :-P
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2019-10-15, 17:24   

Ach, spadają maseczki. I niech spadają. Dawać tu pełen zakaz aborcji i wyjęcie gwałcicieli w sutannach spod jurysdykcji krajowej: https://oko.press/z-ostatniej-chwili-pis-popiera-ustawe-o-zakazie-edukacji-seksualnej-chca-nie-3-a-5-lat-wiezienia/?fbclid=IwAR3PcynMKH9xRQhHNh-Br3LuDK266RnV-AXJJod52tCEbIseQ2iBCpgwUcw
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2019-10-15, 20:31   

Stary Ork: Naaa, gorszymi chujami już nie możecie być.
PiS: Potrzymaj nam piwo i patrz.
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
goldsun 
Szeregowy


Posty: 1626
Skąd: Bytom
Wysłany: 2019-10-25, 07:32   

https://www.rp.pl/Sadowni...e-Finansow.html
ROTFL
:devil:

Pszesz my zeżremy cały dostępny na świecie popcorn za chwilę, czytając tylko ciekawostki dotyczące Banasia, jego majątku, jego współpracowników itp. ... ;-)

Ja wiem, to co za chwilę napiszę jest w Kaszymstanie absolutnie niemożliwe, ale po takim czymś przede wszystkim służby odpowiadające za sprawdzanie urzędników powinny być zaorane do gołej ziemi, ta ziemia wrzucona do wulkanu, popiół z tego wulkanu wysłany w malutkich paczkach do różnych czarnych dziur, w różnych częściach galaktyki ...
Innych wniosków nie napiszę, bo zapewne w końcu by mi weszli o 5 rano do mieszkania ...
_________________
Załączam różne wyrazy i pozdrawiam
Goldsun

Per ASperger ad astra
 
 
Beata 
deformacja IU


Posty: 5370
Wysłany: 2019-10-25, 16:17   

goldsun napisał/a:
wysłany w malutkich paczkach do różnych czarnych dziur, w różnych częściach galaktyki ...

Chcesz zarazę rozsiać po całej galaktyce, tak? //evil
_________________
Niewiedza nie jest prostym i biernym brakiem wiedzy, ale jest postawą aktywną; jest odmową przyjęcia wiedzy, niechęcią do wejścia w jej posiadanie, jest jej odrzuceniem.
Karl Popper
 
 
dworkin 


Posty: 3985
Wysłany: 2019-11-04, 11:51   

Kiedy myślisz, że TK nie może już znaczyć mniej dla polskiego społeczeństwa... PiS: Potrzymaj mi piwo!

https://www.polsatnews.pl...ego/?ref=slider
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2019-11-04, 13:27   

To mnie, prawdę rzekłszy, zupełnie nie zdziwiło. Jakoś trzeba było tych dwoje zagospodarować, a na jazdę figurową na lodzie są oboje za starzy.
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
goldsun 
Szeregowy


Posty: 1626
Skąd: Bytom
Wysłany: 2019-11-04, 14:03   

dworkin napisał/a:
Kiedy myślisz, że TK nie może już znaczyć mniej dla polskiego społeczeństwa... PiS: Potrzymaj mi piwo!

https://www.polsatnews.pl...ego/?ref=slider

Ależ przecież to będzie dokładnie na odwrót - taki TK zacznie mieć znaczenie dla społeczeństwa. Jak zaczną wymyślać różne interpretacje, albo wydawać wyroki w stylu "to tylko takie ciumkanie było", albo "wiem, że to niezgodne z konstytucją, ale głosuję zgodnie z linią partii", to jak najbardziej będzie to mieć wpływ na społeczeństwo ... aż temu społeczeństwu w pięty pójdzie.

A następnymi kandydatami do TK będą Kaczyński i Misiewicz.
Obaj z prawem coś tam wspólnego mieli lub mają, resztę "się dorobi, żeby pasowało" ...
_________________
Załączam różne wyrazy i pozdrawiam
Goldsun

Per ASperger ad astra
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2019-11-04, 17:38   

Wybór bardzo konsekwentny i dostosowany do poziomu merytorycznego innych kandydatów do tego pseudotrybunału, o poziomie etycznym nie wspominam.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
dworkin 


Posty: 3985
Wysłany: 2019-11-05, 10:17   

Serio, nie rozumiem tej propozycji, bo politycznie i z wierzchu wygląda na oczywisty strzał w stopę. Koalicjanci wypowiadają się o niej co najmniej sceptycznie, prawicowi dziennikarze dotąd przychylni rządowi ją stanowczo krytykują, nawet komentarze na portalach dorzeczy i niezalezna jej po prostu jadą.

Żyją jednak w sieci dwie popularne teorie spiskowe na ten temat: prosta, że PiS idzie na całość i przyspiesza swoje plany oraz zabezpiecza się przed ewentualnymi ustawami/uchwałami odwracającymi te dokonania, bo już obawia się utraty prezydenta i dalej władzy; złożona, że PiS oczekuje sprzeciwu Dudy, by uwiarygodnić go jako niezależnego oraz zyskać casus belli do wystawienia Szydło na prezydenta - w ten sposób mogłoby dojść do sytuacji, gdzie w drugiej turze spotyka się Duda i Szydło, a bez względu kto wtedy wygra, będzie to win Kaczyńskiego.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2019-11-05, 10:35   

Ja bym jednak stwierdził, że to akcja w stylu "Nie mamy pańskiego płaszcza, no i co nam Pan zrobi?".
_________________
Instagram
Twitter
 
 
goldsun 
Szeregowy


Posty: 1626
Skąd: Bytom
Wysłany: 2019-11-05, 10:44   

Pawłowicz i Piotrowicz są bezwzględnymi żołnierzami "dojnej zmiany" i nie zawahają się przed niczym, bo do tej pory przed niczym się nie wahali. Patrz "ta ustawa jaskrawie łamie Konstytucję, ale zagłosuję za linią partii" od Pawłowicz. O tym co wyprawiał Piotrowicz nie ma co wspominać.
Kompletnie nie wierzę, że oni byliby zdolni postawić się swojej macierzystej partii, gdyby doszło do jakiegoś kontrowersyjnego tematu. I w PIS raczej też doskonale o tym wiedzą.
Oczywiście pasują do kilku sędziów już umieszczonych w TK pod tym względem.
Jeśli te kandydatury przejdą - PIS może w TK wprowadzać burdel, nawet jak późniejsze wybory przegra. Jeśli zauważą, że nie przejdą, to zawsze może Naczelnik wyjść i powiedzieć, że w sumie to on nie był przekonany i zaproponuje kogoś innego.

Teoria, że Duda może to zawetować i zyskać w ten sposób głosy z centrum, też nie jest taka głupia. I pasuje do "dobry car, źli bojarzy" powyżej.

Nie wiem czy Szydło ma potencjał na wygranie prezydenckich - temat jej syna (zwłaszcza, że dalej nie wyjaśniony i generalnie traktowany per "spierdalać") mam wrażenie, że jednak jej mocno szkodzi. "Wierni wyznawcy" prędzej przyjęliby i wybaczyli, gdyby doszło do czegokolwiek, niż przyjmują taką postawę jak jest teraz.
Ani na Szydło, ani na Dudę nie zagłosują w większości niePISowcy, więc to mogłoby być rozdzielenie głosów na 2 osoby ... a przy sensownym kandydacie z opozycji (tak wiem, fantasy) - taki kandydat/ka mógłby wygrać z nimi, przynajmniej w 1 turze.
Jeśliby faktycznie wystawili Szydło kontra Duda, to IMHO mają spore szanse na przegraną - raczej to odbierałbym jako strzał w stopę.
_________________
Załączam różne wyrazy i pozdrawiam
Goldsun

Per ASperger ad astra
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2019-11-05, 11:24   

goldsun napisał/a:
Oczywiście pasują do kilku sędziów już umieszczonych w TK pod tym względem.


Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie towarzystwa w którym nie wybijałby się in minus chłopak którego patronusem jest tasiemiec i dziewczyna która wszystkie skill pointy wpakowała w Bycie odpychającą na każdym poziomie łącznie z metafizycznym na +20 i perka Nawet, kurwa, metrowym kijem --_-
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
goldsun 
Szeregowy


Posty: 1626
Skąd: Bytom
Wysłany: 2019-11-05, 13:43   

Stary Ork napisał/a:
goldsun napisał/a:
Oczywiście pasują do kilku sędziów już umieszczonych w TK pod tym względem.


Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie towarzystwa w którym nie wybijałby się in minus chłopak którego patronusem jest tasiemiec i dziewczyna która wszystkie skill pointy wpakowała w Bycie odpychającą na każdym poziomie łącznie z metafizycznym na +20 i perka Nawet, kurwa, metrowym kijem --_-

Mam obawy, że po prostu, niektórych osób z aktualnego TK, jest za mało w mediach i dlatego tak uważasz ...


Z innej beczki - bawi mnie to, że obydwa artykuły ukazały się w tym samym dniu, w tej samej "gazecie"?
https://businessinsider.com.pl/finanse/czlonek-rady-nadzorczej-zus-nie-ma-wyjscia-emerytury-trzeba-zaczac-obnizac/lyd1w7w
https://businessinsider.com.pl/twoje-pieniadze/emerytury/podwyzka-emerytury-w-2020-roku-waloryzacja-emerytur/6glzb5h
nawet pomimo, że to nie jest śmieszne ...
_________________
Załączam różne wyrazy i pozdrawiam
Goldsun

Per ASperger ad astra
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

gamedecverse


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,34 sekundy. Zapytań do SQL: 13