FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Nowości, zapowiedzi, świeżynki
Autor Wiadomość
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2018-05-10, 20:59   

Romulus napisał/a:

A poza tym, czyż 5x02 nie był świetny?

Po głupotkach (zwyczajowych) z poprzedniego odcinka, ten w bunkrze był całkiem przyzwoity. Szczególnie, jeśli chodzi o wątek Krwawej Królowej. :-P

Szkoda poświęcenia jednej z mądrzejszych postaci.

Dawać od razu zamówienie na sezon 7. :)



1. Nie dla mnie, niestety. Moim zdaniem serial osiągnął apogeum swoich możliwości w sezonach, gdzie była walka z: Ludźmi z Gór oraz batalii ze Sztuczną Inteligencją.

2. Głupotki w tym serialu to "chleb powszedni". Octavia z takim skillem to w pojedynkę dałaby radę "kilnąć" jeszcze bardziej zmasowane masy wrogów. Nie dość, że odlotowo "wylaszczona", to i "wykokosowana" :-P

3. Ubili mego ulubionego bohatera (spośród samczyków) //panda

4. O to możesz być Pan spokojny... :-P
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2018-05-11, 18:56   

Syfy skasowała "Expanse" //panda
 
 
Beata 
deformacja IU


Posty: 5370
Wysłany: 2018-05-11, 19:08   

Najpierw ograniczyli dystrybucję, potem stwierdzili, że serial ma za małą oglądalność. Jak były w szkole zajęcia z logiki, to szefowie stacji byli chorzy - to jedyne wytłumaczenie. :badgrin:
_________________
Niewiedza nie jest prostym i biernym brakiem wiedzy, ale jest postawą aktywną; jest odmową przyjęcia wiedzy, niechęcią do wejścia w jej posiadanie, jest jej odrzuceniem.
Karl Popper
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2018-05-11, 19:10   

Przeca pisałem o tym dobre 7 godzin temu.
 
 
Beata 
deformacja IU


Posty: 5370
Wysłany: 2018-05-11, 19:15   

Widziałam link w SB, ale to nazbyt ulotne miejsce dla takich hiobów. :P
_________________
Niewiedza nie jest prostym i biernym brakiem wiedzy, ale jest postawą aktywną; jest odmową przyjęcia wiedzy, niechęcią do wejścia w jej posiadanie, jest jej odrzuceniem.
Karl Popper
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2018-05-11, 19:16   

Cała nadzieja w tym, że serial przygarnie inna stacja //panda
 
 
Beata 
deformacja IU


Posty: 5370
Wysłany: 2018-05-11, 19:18   

Netflix, dla naprzykładu mógłby. W ogóle bym się nie obraziła. //evil
_________________
Niewiedza nie jest prostym i biernym brakiem wiedzy, ale jest postawą aktywną; jest odmową przyjęcia wiedzy, niechęcią do wejścia w jej posiadanie, jest jej odrzuceniem.
Karl Popper
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2018-05-11, 20:03   

Na pewno byłoby to o wiele lepsze miejsce dla serialu niż denne Syfy, jednakowoż bardziej wolałbym Amazona :-)
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2018-05-11, 20:57   

Co kurwa?!
_________________
Instagram
Twitter
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2018-05-12, 08:38   

Beata napisał/a:
Najpierw ograniczyli dystrybucję, potem stwierdzili, że serial ma za małą oglądalność. Jak były w szkole zajęcia z logiki, to szefowie stacji byli chorzy - to jedyne wytłumaczenie. :badgrin:


Niewykluczone, że "kot pogrzebany" leży w nieco innym miejscu ;) Otóż "Expanse" NBCUniversal produkowało, a Syfy pokazywało... Stacja czerpie zyski z emisji reklam na żywo, podczas gdy większość widzów spośród milionowej rzeszy, oglądała serial z opóźnieniem... Zatem oglądalność nie była zła jak na Syfy, lecz kasa i podział zysków ze studio a i owszem... :-P

Jeśli serial znajdzie nowy "dom", to wówczas wyjdzie mu to tylko na zdrowie, natomiast jeśli nie, to... ;)
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2018-05-17, 19:42   

Jaka ciekawa zapowiedź. Ale premiera dopiero w przyszłym roku. https://www.hollywoodrepo...howtime-1112836
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2018-05-21, 17:23   

Czytałem dziś, że serialowy "Władca Pierścieni" nie będzie powtórką z trylogii. Ma się skupić na młodości Aragorna i jego przygodach. Większy nacisk ma być położony na budowę świata.

Ciekawe.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2018-05-21, 17:52   

To znaczy że to nie będzie Władca Pierścieni.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2018-05-21, 18:07   

Jakoś nie będę płakał. Na obrzeżach fabularnych trylogii można znaleźć sporo ciekawych historii do zekranizowania.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2018-05-21, 18:10   

Trojan napisał/a:
To znaczy że to nie będzie Władca Pierścieni.


I bardzo dobrze! Po kiego spleśniałego grzyba bowiem robić serial, skoro trylogia właściwie pokazała wszystko w temacie? :-P
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2018-05-22, 08:54   

ASX76 napisał/a:
Trojan napisał/a:
To znaczy że to nie będzie Władca Pierścieni.


I bardzo dobrze! Po kiego spleśniałego grzyba bowiem robić serial, skoro trylogia właściwie pokazała wszystko w temacie? :-P


dokładnie - trylogia Jacksona wyczerpała temat.
No chyba ze chcą się skupić na noclegu u Złotej Jagody i Toma Bombadila
i co tam zaszło.
natomiast nie będzie to Władca Pierścieni :)
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2018-05-23, 17:31   

Tak po prawdzie, to uniwersum Tolkiena "lata mi koło pióra" - nie moja bajka, niestety.


Podobno "Expanse" jest coraz bliższy przejęcia przez Amazon(a), niemniej póki nie ma umowy... //panda
 
 
utrivv 
Roztargniony mag


Posty: 7108
Skąd: Z kapusty
Wysłany: 2018-05-24, 09:02   

Pewnie będzie jurny i napalony, z własnych potomków wystawi armię która pokona orków //mysli
_________________
Beata: co to jest "gangrena zobczenia"? //ooo
Fidel-F2: Pojęcie wprowadził Josif Wissarionowicz
Fidel-F2: Jak choćby raz opuścisz granice rodiny, ty już nie nasz, zobczony.
Fidel-F2: Na tę gangrenę lek jest tylko jeden.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2018-05-26, 09:35   

"Expanse" uratowany!! Będzie czwarty sezon!! Mój kochany Amazon oficjalnie ogłosił przejęcie praw do serialu!! //piwo
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2018-05-27, 19:38   

Poziom oglądalności "Killing Eve" znacząco rośnie, więc jeśli twórcy nie kombinują zakończyć serialu na pewnym drugim, to będą widoki na trzeci... :-)
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2018-06-22, 08:56   

Szczerze pisząc, to "Killing Eve" nieco mi się przejadła po pierwszym sezonie ;) I na pewno nie jest to serial do którego chciałoby się wrócić...


Będzie czwarty sezon "The Man in the High Castle" //spell
Niestety, wciąż dokładnie nie wiadomo, kiedy światło dzienne ujrzy trzeci... Niby w tym roku.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2018-07-01, 11:59   

O, potwierdziło się to, co napisałem jakiś czas temu, że Amazon jest najlepszą opcją dla "Expanse". Showrunner N. Shankar: "Wreszcie nie będziemy musieli się martwić o nagość, wulgarny język czy konkretną długość poszczególnych odcinków. Nie będziemy już musieli zawsze kondensować fabuły do 43 minut. Realizując trzeci sezon, były momenty, gdy chciałem dodać te 4, 5 min. do poszczególnych epizodów, a niestety nie było ku temu możliwości. A teraz nie mamy żadnych ograniczeń w tej kwestii, dzięki czemu możemy kreować opowieść wedle naszego uznania."
No! :-P
 
 
fdv 


Posty: 1073
Skąd: Neverland
Wysłany: 2018-07-01, 12:39   

A piszą coś o tym czy cykl produkcji jest niezaburzony i za rok będzie kolejny sezon czy jednak trzeba będzie dłużej czekać ?
_________________
W życiu - oczekujemy co najwyżej sporej porcji bezrefleksyjnej zabawy i przyczynku do dalszej zabawy.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2018-07-01, 17:54   

Wszyscy są zwarci i gotowi, więc wydaje mi się, że przerwy nie będzie :-)
Aczkolwiek nikogo tu nie zacytuję ;)
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2018-07-02, 19:40   

Sześcioodcinkowa miniseria "I Am The Night" w reżyserii Patty Jenkins i z Chrisem Pinem: https://www.youtube.com/r...=i+am+the+night Zapowiada się intrygująco. Może stacja TNT da radę.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2018-07-10, 15:29   

Zmiany właścicielskie w HBO. Pójdą w kierunku Netflixa, czyli jakość będzie kwestią drugorzędną, jak nie gorzej //panda
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2018-07-10, 15:52   

Nie wierzę, że zaczną produkować na potęgę badziew, jak Netflix. :)
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2018-07-12, 19:20   

Lubię, kiedy seriale, na które czekam powoli nabierają rumieńców: https://www.hollywoodrepo...an-star-1126329
Ekranizacja "Y..." może być największym hiciorem postapo ostatnich lat. Już na starcie ma wszystko, czego potrzeba: rewelacyjną historię, w której mężczyźni wymierają i zostaje tylko jeden a wraz z nim jego małpka kapucynka i cały świat kobiet; świetne tempo, sporo fajnych pomysłów. A do tego idealnie wstrzela się w "nastroje" w kinie i telewizji ("women power"), zwłaszcza że - przy odważnym i inteligentnym scenariuszu - może iść pod prąd tymże.

I tylko aktor w roli Yoricka mi trochę nie styka, ale nie skreślam tak wcześnie. To, zdaje się, Brytyjczyk, więc... :)
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
fdv 


Posty: 1073
Skąd: Neverland
Wysłany: 2018-07-12, 20:25   

Osobiście zaczynam powoli odczuwać znużenie ekranizacjami komiksów nie żeby "Y" nie był zacną pozycją i jak wspomniałeś akurat się wpisująca w dzisiejsze trendy (swoją drogą jakiś czas temu coś czytałem ze DMZ ma być również ekranizowane), ale mam wrażenie że producenci zaczynają iść po najniższej linii oporu i zamiast tworzyć nowe IP i szukać scenarzystów z nowymi ciekawymi propozycjami to tylko czerpią z dorobku innych mediów książka komiks gry, a nawet o zgrozo z filmów. No ale może to moje czepialstwo, w sumie to biznes więc po co ryzykować nadmiernie ze scenariuszem jakiegoś młokosa, jeśli można wykorzystać historię która już jakiś sukces odniosła.
_________________
W życiu - oczekujemy co najwyżej sporej porcji bezrefleksyjnej zabawy i przyczynku do dalszej zabawy.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2018-07-16, 22:02   

Trzeci sezon "The Man in the High Castle" jesienią tego roku :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Fantasta.pl


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 14