FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Najpiekniejsze kobiety świata ;-)
Autor Wiadomość
toto 
Carrot Guerilla


Posty: 8272
Skąd: Magic Kingdom
Wysłany: 2016-07-04, 18:13   

Nekrofile...
_________________
es­te­ta eks­tra­or­dy­na­ryj­ny

To wprawdzie zbyteczne, ale może jednak.

Naprawdę, nie należy ufać apostołom prawdy. Naprawdę kłamcę zdradza podkreślanie prawdy, jak tchórza zdradza podkreślanie waleczności. Naprawdę wszelkie podkreślanie jest formą skrywania albo oszustwa. Formą narcyzmu. Formą kiczu.
"Oszust", Javier Cercas
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2016-07-04, 18:18   

bio napisał/a:
I jeszcze ta pani, której od dawna nie widać. Debra Winger.

Obadaj komediowy serial "The Ranch". Pojawiła się w nim niedawno. Czas ją nieco oszczędził. Aczkolwiek chyba sobie darowała chirurgię plastyczną, co się chwali. Ale się nie znam. https://www.youtube.com/watch?v=kSjhbNeJptU

Marilyn Monroe? Na aktorstwie się nie znam, ale nie widzę w jej grze niczego interesującego. Jej wizerunek też raczej dreszczy u mnie nie wywołuje.

Lauren Bacall, jeśli jesteśmy przy aktorkach, a nie gwiazdach.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
bio 
Człek pod dębem

Posty: 1816
Skąd: Znad stawu w parku
Wysłany: 2016-07-04, 18:25   

Bo MM. Hm ... Nie będę tłumaczył, bo nie potrafię. A Angelina tak się ma do Nefretete, jak Megan Fox do Shubad. Kobiety nie powinny się wypowiadać na temat innych kobiet. Z tego tylko ploty się robią droga R. I jednak wrócę do MM. Była urocza w Pół żartem, pół serio jako Sugar. W innych też bywała urocza. Ale w Skłóconych z życiem już nie była. Widziałem ten film raz w życiu i nie wiem czy wrócę. Może popsuje mi wrażenie, że większa od piramidy. No nie. A że amerykańska? Co to znaczy? Kto zwraca uwagę na austyjackość Arnolda?
A z młodszych zachwyceń to kilka mniej znanych nazwisk. Ta znana to Emily Blunt. Po raz pierwszy zgadzamy się w kwestii kobiecej urody z mą córką. Bez sensu obsadzona w Dziewczynie z pociągu. Tamta była nieładna i z nadwagą. Emilia jest piękna i ma to coś.
I pytanie do toto: a wiesz kto to CC? Też piękna nad wyraz.
_________________
Nie było Nieba ani Ziemi, ino jeden dumb stojał.
 
 
Rashmika 


Posty: 1024
Wysłany: 2016-07-04, 18:58   

Cytat:
Kobiety nie powinny się wypowiadać na temat innych kobiet.


A czemuż?

bio napisał/a:
A Angelina tak się ma do Nefretete, jak Megan Fox do Shubad


Co do Angeliny, to rzecz jasna każdy ma jakieś własne preferencje. Mnie się ona bardzo podoba, natomiast nie przepadam za jej "graniem". O MF się nie wypowiadam, bo dla mnie to czyste PCV i w życiu filmu z nią nie widziałam.

bio napisał/a:
Kto zwraca uwagę na austyjackość Arnolda?


Ja. Ten akcent, germańskie, posągowe rysy i ta gra aktorska na poziomie klocka bukowego... :badgrin:


bio napisał/a:
Emilia jest piękna i ma to coś.


Tu podpisujemy protokół zgodności:>
 
 
bio 
Człek pod dębem

Posty: 1816
Skąd: Znad stawu w parku
Wysłany: 2016-07-04, 19:21   

Rashmiko przecież powiedziałem dlaczego. Naturalnie żartowałem. Bo to nie jest bardzo poważny temat. To mogę. Mnie czasem drażni fakt, że faceci niechętnie piszą dlaczego podobają im się inni faceci. Bo się obawiają, że ktoś by mógł ich posądzić o skłonności. Biologia się kłania. Kobitki nie mają tego problemu. Gdy mówią, że taka owaka, to nic nie znaczy. Gdy mówią, że fajna, to znaczy, że fajna. A ja nie mam problemu z twierdzeniem, że najpiękniejszym z aktorów jakich widziałem był Grzesiek Peck. Może mam dużo kobiecych pierwiastków w sobie. Tylko nie wiem gdzie one siedzą.
_________________
Nie było Nieba ani Ziemi, ino jeden dumb stojał.
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2016-07-04, 19:41   

CC? serio ? w ogóle w żaden sposób. podobnie jak BB, (choć wiadomo w pewnych rolach ...)
widać żeś od starszych bogów i inne kanony piękna kształtowały twój młody umysł :)

z mniej (może) oczywistych i tych młodszych: Marion Cotillard i Jennifer Connely.
A z innych czasów - Audrey
 
 
toto 
Carrot Guerilla


Posty: 8272
Skąd: Magic Kingdom
Wysłany: 2016-07-04, 19:52   

bio napisał/a:
I pytanie do toto: a wiesz kto to CC? Też piękna nad wyraz.
Nie. CC to mam w outlooku...
_________________
es­te­ta eks­tra­or­dy­na­ryj­ny

To wprawdzie zbyteczne, ale może jednak.

Naprawdę, nie należy ufać apostołom prawdy. Naprawdę kłamcę zdradza podkreślanie prawdy, jak tchórza zdradza podkreślanie waleczności. Naprawdę wszelkie podkreślanie jest formą skrywania albo oszustwa. Formą narcyzmu. Formą kiczu.
"Oszust", Javier Cercas
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2016-07-04, 19:56   

Claudia Cardinale,


co do MM - jest jeszcze Marliyn Manson więc bio musiałby się dookreślić
 
 
toto 
Carrot Guerilla


Posty: 8272
Skąd: Magic Kingdom
Wysłany: 2016-07-04, 20:21   

Nie mówiliście, że zawiązało się tu kółko miłośników gorących babć. Chyba muszę wyjść do kina i obejrzeć kilka filmów, żeby zobaczyć kto jest teraz gorącą laską na ekranie. Bo zatrzymałem się na Scarlett Johansson i Natalie Portman. Ale to było ładnych kilka lat temu. Jeśli chodzi o twarze telewizyjne - bardzo ładnie prezentowała się Alice Roberts w "Origins of Us" (program popularnonaukowy bbc). No i 13 z House'a (kurna, to było prawie 10 lat temu).
_________________
es­te­ta eks­tra­or­dy­na­ryj­ny

To wprawdzie zbyteczne, ale może jednak.

Naprawdę, nie należy ufać apostołom prawdy. Naprawdę kłamcę zdradza podkreślanie prawdy, jak tchórza zdradza podkreślanie waleczności. Naprawdę wszelkie podkreślanie jest formą skrywania albo oszustwa. Formą narcyzmu. Formą kiczu.
"Oszust", Javier Cercas
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13136
Wysłany: 2016-07-04, 22:40   

bio, też nie powinieneś się wypowiadać na temat innych kobiet.
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Rashmika 


Posty: 1024
Wysłany: 2016-07-05, 09:35   

bio napisał/a:
Kobitki nie mają tego problemu.


Taa, o kobietach wiesz wszystko. Jak biskupi.
_________________
Odblurbiacz i Antygwiazda
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13136
Wysłany: 2016-07-05, 09:42   

bio, to taka wersja Asixa +30
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
bio 
Człek pod dębem

Posty: 1816
Skąd: Znad stawu w parku
Wysłany: 2016-07-05, 19:11   

Nieprawda. Każda Istota Ludzka jest niepowtarzalna. Rashmiko, twa odpowiedź to ironia, czy sarkazm, czy konieczność?
_________________
Nie było Nieba ani Ziemi, ino jeden dumb stojał.
 
 
Rashmika 


Posty: 1024
Wysłany: 2016-07-05, 19:58   

bio napisał/a:
Rashmiko, twa odpowiedź to ironia, czy sarkazm, czy konieczność?


Wybierz sobie. Co autor miał na myśli to powiedział, interpretacja jest już poza jego kontrolą.

Dorzucam jeszcze z półki MILF - Kristin Bauer van Straten, dla której wytrwałam w bólach do 5 sezonu True Blood (Pam) a dla wielbicieli młodszych to w Marco Polo gra ślicznota Zhu Zhu, księżniczkę Kokachin. Oraz obczajcie tę panią: Mădălina Diana Ghenea.
_________________
Odblurbiacz i Antygwiazda
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2016-07-05, 21:25   

ta druga interesująca - aczkolwiek kilka zdjęć ma takich że po ciemku

KBKS - nie


hmm, natomiast tak mi sie przypomina że urocza była ta niewolnica z 1 sezonu Spartakusa.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2016-07-31, 19:23   

Sprowokowany przez ASXa - Amy Acker, w tym klipie w wersji badass z "PoI": https://www.youtube.com/watch?v=cQpV7Of3vdQ

//amor //amor //amor //amor //amor //amor //amor //amor
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Sabetha 
Baba Jaga


Posty: 4566
Wysłany: 2016-08-08, 07:48   

Do mojego osobistego rankingu najpiękniejszych dołączyła wczoraj Margot Robbie :D
_________________
"Wewnątrz każde­go sta­rego człowieka tkwi młody człowiek i dzi­wi się, co się stało".
T. Pratchett "Ruchome obrazki"
 
 
Heos 
Nie wiem


Posty: 71
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2016-08-08, 08:48   

Zakładam po Suicide Squad? Rola fajna ale czy jest z wyglądu taka super? Jest zwyczajna.

Nie ucinaj obrazków.
http://cdn.collider.com/w...focus-image.jpg
_________________
"Zawszem mówił, że gorzałka jeno tęgiej głowie służy." – Jan Onufry Zagłoba
 
 
Sabetha 
Baba Jaga


Posty: 4566
Wysłany: 2016-08-08, 11:13   

Nie ucinam, taki znalazłam w googlach :P

BTW, rola jak rola, prawdopodobne wydaje się fajniejsza, niż jest, na tle drętwoty innych. Według mnie Margot jest śliczna, ale
a) jestem kobietą, więc zdaniem części ludzkiej populacji nie potrafię właściwie spojrzeć na zagadnienie
b) gusta są, jak wiadomo, podobne dupie - przekonywanie, że moja jest lepsza od Twojej i vice versa jest czynnością przyjemnie bezproduktywną.
Chociaż ja osobiście nigdy nie wzbraniałam się przed czynnościami przyjemnie bezproduktywnymi //mysli
_________________
"Wewnątrz każde­go sta­rego człowieka tkwi młody człowiek i dzi­wi się, co się stało".
T. Pratchett "Ruchome obrazki"
 
 
Heos 
Nie wiem


Posty: 71
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2016-08-10, 08:46   

Cytat:
b) gusta są, jak wiadomo, podobne dupie - przekonywanie, że moja jest lepsza od Twojej i vice versa jest czynnością przyjemnie bezproduktywną.

Dodatkowo piękno jest rzeczą względną. Nie to ładne co ładne a co się komu podoba. Każda potwora znajdzie swego amatora... a nie, to już nie.
Po prawdzie to wcale nie, temu podobne zdania są tworem ludzi nie umiejących bronić swojego zdania. Dyskusja zawsze jest produktywna dopóki zachowuje przyzwoity poziom. Szczególnie osób o różnych poglądach.

Cosplayerki już się pojawiały?
Elena Samko?
http://img05.deviantart.n...mko-da687hp.jpg
_________________
"Zawszem mówił, że gorzałka jeno tęgiej głowie służy." – Jan Onufry Zagłoba
 
 
Jachu 
princeps senatus


Posty: 3200
Skąd: Dom-na-Drzewie
Wysłany: 2016-08-10, 08:50   

Kozioł powiadasz? :>
_________________
Życie to dziwka, czytasz za mało, a potem umierasz //orc [Stary Ork]

Zaginiona to zamknięte środowisko, coś jak oddział zamknięty krążący wokół Czarnej Dziury Szaleństwa, najlepiej nie zwracać uwagi na sens bo on tu rzadko występuje //utrivv [utrivv]

"Finezja perfidii rozumowania ściga się w nich z cyniczną sofistyką" [prof. Waltoś o działaniach PiS dot. wymiaru sprawiedliwości]
 
 
tr 


Posty: 657
Skąd: Kobyłka/ENE od W-wy
Wysłany: 2016-08-10, 09:48   

W świetle poglądu, który zaprezentował Heos, że niby jest jakiś jeden obiektywny kanon piękna, pokazywanie przez niego sukkubusa z racicami jest jednak dosyć kontrowersyjne :P

A wracając do kwestii kanonu urody/piękna - nie ma czegoś takiego jak obiektywny powszechny kanon piękna. Na świecie istnieje bardzo wiele różnych kanonów - nie wmówisz mi że np. według Chińczyka, Polaka, Eskimosa, członka jednego z plemion z dorzecza Amazonki, Buszmena z RPA i np. Hindusa "szczyt kobiecej urody" spersonalizuje się w tej samej osobie. Nie jest też tak, że powszechne kanony piękna nie zmieniają się w obrębie społeczeństw w czasie. Zobacz sobie to np. na podstawie gwiazd Hollywood - jak się zmieniały typy urody "seksbomb" w USA na przestrzeni dziesięcioleci. Ba - w obrębie jednej społeczności jej pojedynczy członkowie mogą uważać za piękne kobiety o bardzo różnej urodzie. Są np. osoby które są zafascynowane seksualnie kobietami otyłymi. I co - ich kanon piękna jest zupełnie inny niż większości populacji. Nie ma jednego kanonu piękna. Może być jakiś jeden dominujący w danej społeczności w danym okresie, ale nie jest on jedyny...
 
 
Jachu 
princeps senatus


Posty: 3200
Skąd: Dom-na-Drzewie
Wysłany: 2016-08-10, 10:09   

A tam nie ma ;)

_________________
Życie to dziwka, czytasz za mało, a potem umierasz //orc [Stary Ork]

Zaginiona to zamknięte środowisko, coś jak oddział zamknięty krążący wokół Czarnej Dziury Szaleństwa, najlepiej nie zwracać uwagi na sens bo on tu rzadko występuje //utrivv [utrivv]

"Finezja perfidii rozumowania ściga się w nich z cyniczną sofistyką" [prof. Waltoś o działaniach PiS dot. wymiaru sprawiedliwości]
 
 
tr 


Posty: 657
Skąd: Kobyłka/ENE od W-wy
Wysłany: 2016-08-10, 10:36   

:-P

Nie widać jej twarzy... więc nie mogę stwierdzić czy jest atrakcyjna. Mi np. nie podobają się kobiety o perfekcyjnej figurze ale brzydkiej twarzy, a panie o pięknej twarzy ale niekoniecznie ładnej figurze - owszem tak.

Tak więc jest to względne...

-----

Dobra
czas wrzucić kilka zdjątek pięknych kobiet, choć zdjęcia są już mocno historyczne :)

Dziewczyna Bonda z '73...


Ten głos...
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2016-08-10, 20:08   

kuwa tr,
dziewczyna Bonda '73 to Jane Seymour alias Dr.Quinn
jakieś podstawy tematu trzeba znać ....
 
 
tr 


Posty: 657
Skąd: Kobyłka/ENE od W-wy
Wysłany: 2016-08-11, 04:40   

A czy ja twierdzę, że nie znam? Niech inni też się trochę wysilą jeśli chcą wiedzieć kto jest na fotce - podpowiedź jest :P
Na tamtym zdjęciu Jane Seymour miała 19 lat...
Jakby ktoś nie skojarzył, to druga pani to Celine Dion.








Jane ładnie się starzeje... Rocznik 1951, więc ma już 65 lat...
 
 
Sabetha 
Baba Jaga


Posty: 4566
Wysłany: 2016-08-12, 18:09   

Heos napisał/a:
o prawdzie to wcale nie, temu podobne zdania są tworem ludzi nie umiejących bronić swojego zdania.


Borze sosnowy, mam bronić tego, że uważam, iż Margot Robbie jest piękna? A jeżeli nie znajdę odpowiednich argumentów, to powinnam zbesztać się ostro, po czym stanowczo sobie wyjaśnić, że nie miałam racji i tak naprawdę to wcale tak nie uważam? :mrgreen:

A propos zaś kanonu, to akurat ona wbija się doskonale w ideał propagowany przez szeroko pojętą "zachodnią cywilizację" - szczupła i wysportowana, o owalnej twarzy, dużych oczach, prostym nosie, i tak dalej, i tak dalej. Jedyne, nad czym można tu dyskutować, to sprawa, w jakim stopniu ów ideał jest zbieżny z naszym widzimisię. Z moim (akurat w tym przypadku) jest, z Twoim nie. No i git.

Trojan napisał/a:
kuwa tr,
dziewczyna Bonda '73 to Jane Seymour alias Dr.Quinn
jakieś podstawy tematu trzeba znać ....


No weź, kto by nie rozpoznał Dr. Quinn? :shock:
A tak serio, to dla mnie ona zawsze pozostanie Cathy Ames z "Na wschód od Edenu" :)
_________________
"Wewnątrz każde­go sta­rego człowieka tkwi młody człowiek i dzi­wi się, co się stało".
T. Pratchett "Ruchome obrazki"
 
 
bio 
Człek pod dębem

Posty: 1816
Skąd: Znad stawu w parku
Wysłany: 2016-08-13, 10:51   

Bo z taką facjatą doskonale została obsadzona w roli Ober Suki.
_________________
Nie było Nieba ani Ziemi, ino jeden dumb stojał.
 
 
Tixon 
Ukryty Smok


Posty: 6273
Skąd: Piła
Wysłany: 2016-08-13, 11:11   

Sabetha napisał/a:
No weź, kto by nie rozpoznał Dr. Quinn?

Ciekawe, że pytasz... :roll:
_________________
Stary Ork napisał/a:
Żelki to prawda, dobro i piękno skondensowane w łatwej do przełknięcia formie żelatynowych zwierzątek. Wyobraź sobie świat bez żelków - byłbyś w stanie żyć pośród tego niegościnnego, jałowego pustkowia wiedząc, że znikąd nadzieje?

MORT napisał/a:
Romulus, Tix właśnie cię pobił w redneckowaniu.

Romulus - nie decydujemy o losach świata.
Ł - CHYBA TY
MrSpellu - Rebe, czego nie rozumiesz w zdaniu:
ŻYDOMASONERIA JEST TAJNA, psiakrew? :/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Fahrenheit 451


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 13