FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Rola mediów we współczesnym świecie
Autor Wiadomość
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13136
Wysłany: 2016-07-07, 19:57   

Było? Czterdzieści siedem razy?
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
bio 
Człek pod dębem

Posty: 1816
Skąd: Znad stawu w parku
Wysłany: 2016-07-07, 20:23   

Widać w GS-ie spóźnili się z dostawą. Nieistotne. Mnie ubawiło po raz pierwszy.
_________________
Nie było Nieba ani Ziemi, ino jeden dumb stojał.
 
 
toto 
Carrot Guerilla


Posty: 8272
Skąd: Magic Kingdom
Wysłany: 2019-03-09, 10:10   

Takie tam, o publicznym radiu:
https://krytykapolityczna.pl/felietony/kaja-puto/cenzura-z-tektury-w-polskim-radiu/?fbclid=IwAR2N_2fCJ37pRsve-D3p1cULPdg5omOyikt36nttT3HVY1OqLsxWbHQEM2s
_________________
es­te­ta eks­tra­or­dy­na­ryj­ny

To wprawdzie zbyteczne, ale może jednak.

Naprawdę, nie należy ufać apostołom prawdy. Naprawdę kłamcę zdradza podkreślanie prawdy, jak tchórza zdradza podkreślanie waleczności. Naprawdę wszelkie podkreślanie jest formą skrywania albo oszustwa. Formą narcyzmu. Formą kiczu.
"Oszust", Javier Cercas
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2019-03-09, 10:39   

Ot, autorytaryzm ulepiony z gówna i patyków. Inna sprawa że w poziom publicystyki w Trójce spadł na ryj, nie tylko merytorycznie (przynajmniej Bugalski został), ale też warsztatowo - sadzanie Semki czy Lisickiego przy mikrofonie powinno być karane pozbawieniem wolności do lat trzech i wytarzaniem w smole i pierzu. Z resztą mnóstwo nowych nabytków Trójki nie nadaje się nawet do prowadzenia radiowęzła na pielgrzymce, gdyby nie redakcja muzyczna już dawno bym to wyłączył w pizdu.
Lisickiego w ogóle kocham miłością szaleńczą i bezgraniczną za przywrócenie mi nadziei: facet jest żywym dowodem na to że nieważne jak mało sobą reprezentujesz możesz zajść bardzo daleko - jeśli tylko twoim zwierzęcym totemem jest czopek --_- . Więc skoro on może, to może i dla mnie jest jeszcze jakaś perspektywa kariery? :psycho:
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13136
Wysłany: 2019-03-09, 11:28   

Wiadomości w Trójce. Wcześniej publicystycznie jeździli po Trzaskalskim. Spiker nadaje jedno zdanie pomiędzy wiadomościami: Pan XYZ uważa, że Trzaskalski nie spełnia obietnic wyborczych.


I tyle. Nożkurwa, nie dość że XYZ to jakiś noname, to dodatkowo nie ma żadnego merytorycznego odniesienia do tego spełniania/niespełniania. W takich chwilach mam nadzieję, że ten ich ponbók istnieje, bo wtedy cały ten szłam miałby gwarancję wiecznych ogni piekielnych.
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23108
Wysłany: 2019-03-10, 12:49   

Jeśli chodzi o Trójkę, to przestałem słuchać, kiedy dosięgnęła ją Dojna Zmiana. Chciałbym napisać, że mi jej brakuje, ale tak nie jest.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2019-03-18, 08:18   

Nawiasem, ktoś się orientuje co dokładnie Kaczyńskiemu obiecał Kukiz że w Trójce na okrągło grają tę Kukizową żenadę jakby od tego zależał los Europy, północnej Afryki, Azji Mniejszej i Wysp Zielonego Przylądka? //panda
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2019-03-18, 09:56   

Że go zaprosi na popijawę --_-

Ostatnio w drodze do i z roboty przerzuciliśmy się z żoną na Antyradio. Za każdym razem jestem w szoku, gdy uświadamiam sobie, że radiowęzeł w naszym liceum miał profesjonalniej przygotowane serwisy informacyjne //spell

Na szczęście zazwyczaj czasing mamy taki, że gdy dojeżdżamy do pracy to kończy się "Historia niejednej piosenki" (kącik z coverami). Raz jechaliśmy później i trafiliśmy na Figurskiego i Korwin-Piotrowską, której fizycznie nie da się słuchać (głos jakby ktoś kredą po tablicy piszczał). A jak wracamy, to lecą Zientarscy (ojciec i córka) i za każdym razem wpadam w stupor i refleksję - że fajnie jest tak pierdolić bez sensu i jeszcze dostawać za to kasę //spell Jednak mistrzostwo świata to weekendowa audycja kulinarna Pawła Lorocha. Chłop zawsze coś takiego pierdolnie, że mam bekę gdzieś do środy.

Ale puszczana tam muzyka zazwyczaj koi moje gniewne serduszko.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2019-03-18, 10:25   

MrSpellu napisał/a:
"Historia niejednej piosenki"


Zawsze mnie zdumiewała fizyczna niezdolność do poprawnego wymawiania angielskich nazw i tytułów przez faceta który to zapowiada. Antyradio broni się muzyką (chociaż czasem też trudno wymagac cudów), poza tym to jest stacja dla wytrawnych koneserów chujni i akurat Zientarscy są tam słoneczną polaną pośród wzgórz i lasów ponurego gówna. Na szczęście w Biedronce wydałem ostatnio 19,99 na płytę Marcusa Millera i jak mie wkurwio w radiu i w aucie (gdzie?), to słucham jak chłop szyje na basie gdzie tylko da sie --_-
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2019-03-18, 10:31   

Kurwa, jeżeli Zientarscy są słoneczną polaną, to ja nawet nie chcę wiedzieć co tam innego w tej stacji leci //spell
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2019-03-18, 10:34   

Egzekli.
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2019-03-18, 11:08   

Zientarscy ?
Włodek ?
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2019-03-18, 11:11   

Tja i jego córunia.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2019-03-18, 11:14   

Zientara można posłuchać chyba jeno dla beki.

facet się skończył na F1 w połowie '90
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2019-03-18, 11:21   

Nigdy mi jakoś nie przeszkadzał, ale też nigdy jakoś specjalnie go nie słuchałem. Za to w Antyradiu uprawiają radosny słowotok, często strumień świadomości. Asia opowie o jakimś memie, Włodek rzuci sucharem, albo opowie że kiedyś podobał mu się jakiś hotel w Belgii. Opowiada o tym hotelu, suspens taki, że ojapierdolę i nagle kończy opowieść i wszyscy konsternacja, że to już koniec i puenty ni ma.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2019-03-18, 11:28   

MrSpellu napisał/a:
radosny słowotok, często strumień świadomości. Asia opowie o jakimś memie, Włodek rzuci sucharem, albo opowie że kiedyś podobał mu się jakiś hotel w Belgii. Opowiada o tym hotelu, suspens taki, że ojapierdolę i nagle kończy opowieść i wszyscy konsternacja, że to już koniec i puenty ni ma


To jest w zasadzie instrukcja stanowiskowa dla operatora mikrofonu w dowolnej komercyjnej rozgłośni //mysli . Chociaż Zientarscy i tak unoszą się sporo powyżej poziomu swoich kolegów po fachu z takiej Zetki czy Eremefefemu --_- .
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
  
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2019-03-18, 11:29   

nawet nie wiedziałem że udziela się jakoś dziennikarsko-publicy poza samochodami/Toyotami

wontek jego syna zostawił sporą szramę na jego wizerunku
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2019-03-18, 11:29   

To nie jest publicystyka, to jest popołudniówka dla kierowców.
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
fdv 


Posty: 1073
Skąd: Neverland
Wysłany: 2019-03-18, 12:20   

Stary Ork napisał/a:
To nie jest publicystyka, to jest popołudniówka dla kierowców.


Czy ja wiem tam u nich nie ma żadnej myśli przewodniej oni tylko tak sobie pierdolą co wyczytali na onecie, chyba w tym ich pozytyw że nikt nie zmienia stacji bo nikogo nie antagonizują. Ale brać za to kasę to jednak fajny patent na fuchę w której nikt niczego od Ciebie nie wymaga i masz jako tako wolną rękę.
_________________
W życiu - oczekujemy co najwyżej sporej porcji bezrefleksyjnej zabawy i przyczynku do dalszej zabawy.
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2019-03-18, 12:25   

fdv napisał/a:


Czy ja wiem tam u nich nie ma żadnej myśli przewodniej oni tylko tak sobie pierdolą co wyczytali na onecie, chyba w tym ich pozytyw że nikt nie zmienia stacji bo nikogo nie antagonizują. Ale brać za to kasę to jednak fajny patent na fuchę w której nikt niczego od Ciebie nie wymaga i masz jako tako wolną rękę.



Stary Ork napisał/a:
popołudniówka
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2019-03-18, 12:33   

Orku, po prostu ludzki rozum tego nie ogarnia.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2019-03-18, 12:34   

Wystarczy ogarnąć że w takich audycjach prowadzący jest tylko po to żeby reklamy nie leciały na zmianę z muzyką, i tyle //orc .
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2019-03-18, 12:49   

My to wiemy, ale chodzi tu o to, że mu jeszcze za to płacą. Za bycie paprotką //spell
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2019-03-18, 12:51   

Nie hańba się skurwić, hańba skurwić się tanio.
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
fdv 


Posty: 1073
Skąd: Neverland
Wysłany: 2019-03-18, 12:53   

Ale to mówisz że popołudniówka to wszędzie, (a jak nie wszędzie to przynajmniej jest to praktykowane często) to takie pierniczenie od sasa do lasa co akurat operatorowi mikrofonu przyniesie ślina na język :) ? Nie ogarniam tego jak te koty na pustyni.

Ale dla mnie radio to medium którego używam tylko wtedy jak jadę krótko i nie opłaca się włączać audiobooka więc ewidentnie umykają mi jakieś aspekty banalne dla starych wyjadaczy.
_________________
W życiu - oczekujemy co najwyżej sporej porcji bezrefleksyjnej zabawy i przyczynku do dalszej zabawy.
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2019-03-18, 13:00   

Na tym to polega w audycjach porannych i popołudniowych - niezobowiązujące słodkie pitu-pitu dla ludzi w drodze do i z pracy. Rozgłośnie publiczne czasem wrzucą coś bardziej wartościowego, ale w komercyjnych jest już 100% papki dla mózgu. Jednym uchem wpadnie, drugim ma bezboleśnie wylecieć, i tyle. Nie twierdzę że to koniecznie musi być coś złego, człowiek nie zawsze ma ochotę czy możliwości żeby się brać umysłowo za bary z rzeczywistością.
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2019-03-18, 13:12   

Czyli potrzebny wybielacz do mózgu.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
toto 
Carrot Guerilla


Posty: 8272
Skąd: Magic Kingdom
Wysłany: 2019-03-18, 19:51   

Dyskusja nr milion pięćset sto dziewięćset nad upadkiem radia.
_________________
es­te­ta eks­tra­or­dy­na­ryj­ny

To wprawdzie zbyteczne, ale może jednak.

Naprawdę, nie należy ufać apostołom prawdy. Naprawdę kłamcę zdradza podkreślanie prawdy, jak tchórza zdradza podkreślanie waleczności. Naprawdę wszelkie podkreślanie jest formą skrywania albo oszustwa. Formą narcyzmu. Formą kiczu.
"Oszust", Javier Cercas
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2019-03-19, 07:08   

Video killed the radio star.
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Fahrenheit 451


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 14