Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row



FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
Diablo
Author Message
Asuryan
Król Bogów

Posted:     [ !!! ]

Ja trzymam bo ładnie wyglądają, jak to uniki :mrgreen:
To zboczenie mam już od 1 gry z serii :oops:
 
 
ASX76
zrzęda


Posted:     [ !!! ]

Tymczasem Blizzard montuje ekipę, która ma zająć się odświeżeniem "Diablo 2"... Kto wie, może poza zremasterowaniem dojdą i inne, bardziej pożądane nowości... :-P
 
 
Tixon
Ukryty Smok


Posted:     [ !!! ]

Nowy sezon wciąga. Mam już porobionych parę postaci. Szamance kompletuję strój, mniszka już biega spokojnie po VI, Barb i Crus dotarły do 8, ale nie widzę potencjału w buildzie na wyższe rejony, za to DH spokojnie jeździ rifty na 57 solo. Build oczywiście na Fenrira, bo spamowanie wielostrzałem jest cudne.
 
 
Lady_Aribeth
Concerned Citizen


Posted:     [ !!! ]

Wszystko to jest kwestia dobrania buildu i zebrania wszystkich koniecznych itemów (bez odpowiednich affixów nie jest się w stanie w pełni korzystać ze wszystkich skilli, nie ma zmiłuj), barbem w średnim sprzęcie zrobiłam solo gr 60 w jakieś 8 minut. Ogółem jakoś strasznie szybko robi się postępy w tym sezonie - w zeszłym sezonie by dojść do 60 gr solo monkiem potrzebowałam około miesiąca, w tym sezonie 60 pykła w niewiele ponad tydzień.

Rozważam zrobienie wizarda, bo Blizzard zdecydował się na ponowne umieszczenie w grze najlepszego buildu na tę postać ever (przynajmniej dla mnie), którego wcześniej skasował bo był zbyt op xD. Ale to już może jak barba mi się znudzi, bo na razie świetnie się na nim bawię.
 
 
Tixon
Ukryty Smok


Posted:     [ !!! ]

Daj znać jak będziesz robić, bo ja też czaję się na czarkę.
Przy okazji, co to za build? :)
 
 
Lady_Aribeth
Concerned Citizen


Posted:     [ !!! ]

Build pod set na spowolnienie czasu i Wypaczony Miecz (na wzmocnienie tornad), Kula Nieskończonej Głębokości (na bonus za używanie eksplozji energii) i ring Aureola Arlisy, żeby odpalała się nova mrozu oraz ogółem wzmacniała pancerz. Mniej więcej tak to wygląda.
 
 
Tixon
Ukryty Smok


Posted:     [ !!! ]

Nowy sezon jest [color=black](już jakiś czas)[/color]
Po polconie ktoś będzie chętny? ;)
 
 
Asuryan
Król Bogów

Posted:     [ !!! ]

Po Polconie? Już gramy :mrgreen:
 
 
Tixon
Ukryty Smok


Posted:     [ !!! ]

Nie mam nic przeciwko, będziesz mógł mi postać podciągnąć do 70 ;)
 
 
Asuryan
Król Bogów

Posted:     [ !!! ]

Sam na razie mam na 50 xD
 
 
Tixon
Ukryty Smok


Posted:     [ !!! ]

Masz prawie cały tydzień :mrgreen:
 
 
Lady_Aribeth
Concerned Citizen


Posted:     [ !!! ]

Jakby coś, to mogę pomóc, ja już mam 500+ paragon i nadal 0 ancientów :mrgreen:
 
 
Tixon
Ukryty Smok


Posted:     [ !!! ]

Ktoś się bawi na 8 sezonie?
 
 
Lady_Aribeth
Concerned Citizen


Posted:     [ !!! ]

W sensie tym co teraz? xD Ja grałam, ale nic nowego nie dodali, to szybko mi się znudziło.
 
 
Tixon
Ukryty Smok


Posted:     [ !!! ]

tym, co się już kończy :P :mrgreen:
 
 
ASX76
zrzęda


Posted:     [ !!! ]

[quote="Lady_Aribeth"]W sensie tym co teraz? xD Ja grałam, ale nic nowego nie dodali, to szybko mi się znudziło.[/quote]

A "Diablo 2" się nie nudzi :-P
 
 
wred


Posted:     [ !!! ]

Pytanie mam do znawców :), tak sobie pykam lajtowo w d2 resurrected, dopiero 30 lv barb, no ale miałem sporo fajnie wypasionych itemów i na nieszczęście dedło mnie w pewnej lokacji, i ja durny zamiast wylogować się grzecznie i odzyskać wszystko w mieście poszedłem na ambicje i próbowałem kilkukrotnie odzyskać rzeczy z coraz słabszym eq, oczywiście każdy ded -50k złota i coraz słabsze itemy itd, w końcu się już całkiem nie dało :), więc pomyślałem sobie, że po relogu wszystko będzie, a okazało się, że tylko to co było ostatnio założone, a nie wcześniej ani tym bardziej na początku... zakładam że wjebałem i mogę sobie założyć nową postać :P ?
 
 
ASX76
zrzęda


Posted:     [ !!! ]

Na 30 lvl nie ma sporo fajnie wypasionych itemów :-)
Przedmioty stracone. Zostały z poprzednimi zwłokami ;)
Lepiej nie ryzykować powrotów po truchło, jeśli przy ciele jest wielu mobów, a my nie grzeszymy szybkością ;)
Jeśli miałeś Pan umiejętność Skowyt, to można byłoby nim je odstraszyć, a następnie wziąć cielesną powłokę :-P
 
 
Wolnymysliciel


Posted:     [ !!! ]

Gram w D2R - drop na bank został zwiększony, juz w pierwszym akcie mam wypasione itemy (a wiem o czym piszę, bo lata grałem w kalsyczne Diablo 2).
Nie znalazłem unikatowej szarfy, zawsze miałem ją w pierwszym akcie i trochę na nią liczyłem (mimo, ze nie jest to najmocniejszy item, ot sentyment). Gra moim zdaniem zbyt krótka, dodatek jest konieczny
 
 
ASX76
zrzęda


Posted:     [ !!! ]

[quote="Wolnymysliciel"]Gra moim zdaniem zbyt krótka, dodatek jest konieczny[/quote]

Jeśli gra się bez dróg na skróty i teleportu, to trwa znacznie dłużej :-P
Warto wspomnieć, że nowy patch przyniósł wiele zmian na plus:
- zmiany w umiejętnościach (słabsze buildy zostały nieco dopakowane!! np. sorc na orb + hydry - why not? ;) )
- nowe słowa runiczne
- naprawa mnóstwa błędów
- sporo wygodnych rozwiązań

W nadchodzącym ladderze zapewne już nic się nie zmieni (a jeśli nawet, to niewiele), natomiast w następnym czekają nas kolejne zmiany :-)
Nowy dodatek bardzo by się przydał, aczkolwiek jest to melodia dalszej przyszłości ;)
 
 
wred


Posted:     [ !!! ]

[quote="ASX76"]Na 30 lvl nie ma sporo fajnie wypasionych itemów :-)[/quote] już 47 lvl, itemy odrobione a nawet lepsze, na koszmarze, obecnie 2 akt w zasadzie bez większych problemów :)
 
 
ASX76
zrzęda


Posted:     [ !!! ]

[quote="wred"][quote="ASX76"]Na 30 lvl nie ma sporo fajnie wypasionych itemów :-)[/quote] już 47 lvl, itemy odrobione a nawet lepsze, na koszmarze, obecnie 2 akt w zasadzie bez większych problemów :)[/quote]

Czy to jest Ladder PTR 2.4?
 
 
wred


Posted:     [ !!! ]

Hmm, nie, wersja D2R u mnie to 1.1.67554 PROD... o tym mówisz ?
Sprawdzam i nie mam aktualizacji żadnych... chociaż w ogłoszeniach pisze o wersji 2.3... ?
To się aktualizuje jakoś zewnętrznie ?
 
 
fdv


Posted:     [ !!! ]

PTR to generalnie public test realms, na nich są robione testy zanim wyjdą live. Więc na moje oko to drabinka na testowym serwerze do patcha 2.4
 
 
ASX76
zrzęda


Posted:     [ !!! ]

[quote="fdv"]PTR to generalnie public test realms, na nich są robione testy zanim wyjdą live. Więc na moje oko to drabinka na testowym serwerze do patcha 2.4[/quote]

Yes, Sir :-)
Nowe zmiany są oszałamiające, np. merc barb z dwiema broniami walczący szałem bitewnym i wspomagany +200% def :-P
Panowie, brać się za testy, zamiast klepać stare ;)
 
 
Display posts from previous:   
[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group