FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Lost
Autor Wiadomość
Raziel 


Posty: 54
Skąd: Starachowice
Wysłany: 2007-11-07, 20:40   

Oglądałem pierwszy sezon Lost, drugiego już mi się nie chciał, nie żeby jakieś opinie na mnie wpłynęły, po prostu nikt nie miał z tym płytki a ja nie lubię oglądać nic w telewizji a zwłaszcza z lektorem. Tak więc zostałem na nim. Całkiem mi się podobało choć zagadki za wolno się wyjaśniają.
Oglądałem Heroes pierwszy sezon i czekam aż wyjdzie cały drugi. Powiem szczerze że bardzo mi się podobało, zawsze lubiłem historię o superbohaterach a te na dodatek są oryginalne i widać zdrowe podejście ludzi do swoich mocy, nie to co w komiksach Marvela (O nie! Ugryzł mnie zmutowany pająk! Muszę zostać superbohaterem!)
No i obejrzałem ze 7 odcinków Prison Break'a ale jakoś mnie znudziło.
_________________
Per mortis ad gloria! - Warhammerowy blog, codzienne aktualizacje od dwóch lat :)
 
 
Olisiątko 


Posty: 819
Skąd: Izolatka
Wysłany: 2008-01-19, 23:50   

gazeta.pl napisał/a:
Strajk amerykańskich scenarzystów skończy się dzisiaj po dziesięciu tygodniach - podały wczoraj wieczorem internetowe serwisy dziennika "Times" i telewizji BBC. Stowarzyszenie Reżyserów Amerykańskich podpisało już porozumienie z producentami zapewniające m.in. większe dochody z dystrybucji w internecie i na DVD. O to walczyli także scenarzyści. Po odwołaniu ceremonii rozdania Złotych Globów, zamknięciu produkcji telewizyjnych show i stratach sięgających miliarda dolarów szefowie Writers Guild of America są gotowi do podpisania porozumienia.



//kas no to wracamy do seriali :DD
_________________
All the ways you wish you could be, that's me.
I look like you wanna look.
I fuck like you wanna fuck.
I am smart, capable, and most importantly, I am free in all the ways that you are not.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2008-01-20, 10:26   

Wreszcie!
Może 4 sezon LOST zdążą w tym roku dokręcić :)
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Nabu Nezzar 
Gildyjczyk


Posty: 619
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-01-20, 16:13   

Lost może i zdążą, ale dla Supernatural ratunku już nie będzie. 3 sezon zakończy się bodajże na jedenastu odcinkach :-?
_________________
Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
 
 
Olisiątko 


Posty: 819
Skąd: Izolatka
Wysłany: 2008-01-20, 16:31   

Nabu Nezzar napisał/a:
Lost może i zdążą, ale dla Supernatural ratunku już nie będzie. 3 sezon zakończy się bodajże na jedenastu odcinkach :-?


Pozostajemy nieutuleni w żalu ;( Może nakręcą jednak. Aczkolwiek odcinek o Świętym Mikołaju wymiata więc w sumie jakas osłoda zawsze jest.
_________________
All the ways you wish you could be, that's me.
I look like you wanna look.
I fuck like you wanna fuck.
I am smart, capable, and most importantly, I am free in all the ways that you are not.
 
 
Nabu Nezzar 
Gildyjczyk


Posty: 619
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-01-20, 22:23   

Chyba w tym sezonie mają dać jeszcze trzy odcinki. Trailer do 9 widziałem, pojawiały się też zdjęcia promo do 11. I na tym chyba będzie koniec. Dobrze, że przynajmniej Lost się zaczyna 31 stycznia bo nie wytrzymałbym bez dwóch moich ulubionych seriali...
_________________
Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
 
 
Jander 
Nonholik


Posty: 6189
Skąd: Kolabo. miasto Tichy
Wysłany: 2008-01-21, 00:36   

Tak, tak, LOST jest zdecydowanie oczekiwany.
W międzyczasie oglądam nowe odcinki Prison Break (tj. te aktualnie wyświetlane, tzn. pojawił się dopiero pierwszy) - tradycyjnie odcinek przed przerwą zapowiadał rewolucję, a tak akcja rozwinęła się o parę trupów i nic poza tym. No ale oglądam dalej... -_-
_________________
www.lovage.soup.io
 
 
Liv 
Sine Qua Non


Posty: 1045
Wysłany: 2008-02-16, 10:35   

Jestem świeżo po pierwszych trzech odcinkach czwartej serii Lost, i wielkie :shock:
Wciąga, zasysa i chce się więcej, więcej i więcej.
Nigdy bym nie pomyślała, że aż tak polubię "Zagubionych"...
_________________
"Life is a bitch and then you die."
Laura Roslin "Battlestar Galactica"

chomikuj.pl/pchlaszachraika
 
 
Nabu Nezzar 
Gildyjczyk


Posty: 619
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-02-16, 23:56   

Nowe odcinki Lostów są świetne. O ile jeszcze pierwszy był taki sobie i nie zaskakiwał raczej widza, o tyle drugi i trzeci zdecydowania rządzą :-P
No i co najważniejsze Kate znowu zbliża się do Sawyera :-)
_________________
Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
 
 
Jander 
Nonholik


Posty: 6189
Skąd: Kolabo. miasto Tichy
Wysłany: 2008-02-20, 15:22   

[Drobne spojlery]
Nowe odcinki Losta - dwa pierwsze totalnie nieciekawe dla mnie, ale już trzeci to totalny hit, nie tylko dla miłośniczek Saydia. Pierwszy konflikt na tle podziału w obozie zagubionych, pierwsza rywalizacja i odbieranie sobie ludzi, a Ben staje się Szatanem, a więc moim ulubieńcem xD
Dwanaście odcinków Prison Break - mogę szczerze powiedzieć, że poza kilkoma odcinkami sezon 3 jest bardzo kiepski - niby szykowanie ucieczki z więzienia, jak w pierwszym sezonie, ale wszystko to jakieś niepociumane, niekonsekwentne, a Scofield dysponuje dwoma minami (przypomnę, że w pierwszym sezonie dysponował jedną, a w drugim nawet trzema).
Natomiast trzynasty odcinek, już poza więzieniem dla gł. bohaterów (ale nie dla większości), jest całkiem niezły - Scofield dostaje 5 minę, mściciela, Linc z LJem, dwa drewna, prawdopodobnie się ulotnią, a T-Bag... T-Bag prezentuje to, co w nim najlepsze. W dodatku wprowadza w więzieniu idee socjalistyczne(twórcy łączą najbardziej zdegenerowanego typa z socjalizmem, kompletnie mnie to nie dziwi xD). Gretschen zostaje po raz setny wycyckana, Whistler pokazuje prawdziwą twarz(twórcy chyba nie lubią Australijczyków), a Mahone wraca do gry i mam nadzieję, że w następnych odcinkach pokażą to, co w nim najlepsze.
_________________
www.lovage.soup.io
 
 
Liv 
Sine Qua Non


Posty: 1045
Wysłany: 2008-03-08, 12:34   

Lost 4x6 "The other womam"

Spodziewałam się przełomowego odcinka, w którym odkryjemy losy grupy Bena na wyspie- jak dotąd nie wiadomo co się z nią dzieje(irytujące) a tu mamy kolejny flashback episode o losach Juliet ... i Benie xD Muszę powiedzieć, że Ben staje się moją ulubioną postacią w Lostach ^^
_________________
"Life is a bitch and then you die."
Laura Roslin "Battlestar Galactica"

chomikuj.pl/pchlaszachraika
 
 
Gand 
Smart Guy


Posty: 680
Wysłany: 2008-03-08, 13:10   

Po słabszym 5 odcinku 4 sezonu Lost na szczęście 6 okazuje się naprawdę dobra. Może nie bardzo dobra, bo ciągle odcinek kończy się w momencie, w którym najchętniej poznałoby się jeszcze jakieś odpowiedzi no ale - nie można mieć w końcu wszystkiego.
Przyznam się szczerze, że staram się złożyć to, co do tej pory nam pokazano w jakąś sensowną całość [flashforwardy z Jackiem, Sayidem, to, co Ben powiedział Locke'owi] i nic mi się nie klei. Kim właściwie jest Ben i o co mu chodzi?
ASX76 napisał/a:
Tyle tylko, że nic ze zdemaskowania maskarad nie wynika, bo choć młody, to niczym stary lis, zawsze znajduje wyjście z opresji. Coś za dużo tych uśmiechów bogini Fortuny... Zatem jeśli nie spryt, to co :?: ;) W porównaniu do bystrych jak woda w stawie Niemiaszków wręcz nim błyszczy. :-P

Mam wrażenie, że trochę brniesz w ślepą uliczkę stawiając takie zarzuty "Stawce...". Warto pamiętać, że przygody Klossa wcale nie miały być realistycznym do bólu serialem o polskim/rosyjskim szpiegu w szeregach niemieckich tylko nieco propagandowym serialem przygodowym który nie przeciążałby specjalnie umysłów Polaków, jeno budził pozytywne odczucia. :P
_________________
We care a lot about the army navy air force and marines
We care a lot about the SF, NY and LAPD
We care a lot about you people, about your guns
about the wars you're fighting gee that looks like fun

We care a lot about the Garbage Pail Kids, they never lie
We care a lot about Transformers cause there's more than meets the eye

We care a lot about the little things, the bigger things we top
We care a lot about you people yeah you bet we care a lot.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2008-03-08, 20:06   

Ha! Nowego epizodu LOST jeszcze nie widziałem (pewnie gdzieś koło poniedziałku, jak mój kuzyn nie nawali). Ale Beniamin Linus to również mój ulubiony bohater. Myślę, że grupa Bena ma się dobrze. A mając w perspektywie konfrontację z Dharmą, lub tym co ją zastąpiło i w zasadzie pozbawienie przywództwa pewnie się gdzieś ukryli - w tym są dobrzy.

Ben jest moim ulubionym bohaterem od kiedy pojawił się w serialu mówiąc "My name is Henry Gale from Minnesota". A jego akcje znacznie wzrosły po epizodzie z flashforwardem Sayida.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-03-18, 18:23   

W kwietniu na AXN ruszy "Lost 4" , a już od niedzieli tajemniczy serial "Żniwiarz", w którym ponoć palce maczał Kevin Smith od "Sprzedawców".
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Kal 
szukająca swojego m.


Posty: 206
Skąd: z MAG-a
Wysłany: 2008-04-13, 14:08   

Jestem po 8 odcinkach 4 serii Lostów. I już wiem za co lubię ten serial :mrgreen:
Nowe zakręcone wątki, śliczna Kate, sexowny Sawyer... i diablo-inteligentny Ben. I nowi wrogowie, starzy wrogowie łączą siły przeciwko nowym, historie zaginionych po powrocie do domu - i coś, co można określić "nieudaną ucieczką od wyspy".
Tak to chaotycznie rozpisałam, bo właśnie teraz tym są Lości (w większym stopniu niż wcześniejsze serie).
Na plus zdecydowany jest ta seria.


Mam takie pytanie - przyznam się że nie szukałam dogłębnie w necie - czy ktoś wie co się dzieje z Heroes i Desperate Housewifes?
_________________
Nikt nie zasługuje na moje łzy, a ten kto na nie zasługuje, na pewno nie doprowadzi mnie do płaczu
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2008-04-13, 17:53   

Przy DH już 4 sezon leci. W Polsce chyba tylko na Fox Life na razie. Co do Heroes to nie jestem pewien, kiedy 3 sezon "pójdzie".

LOST ciekawie się rozwija. Myślę, że można obstawiać już w ciemno, że głównym bohaterem tego serialu jest WYSPA a nie te ludziki co po niej biegają. Nawet po opuszczeniu WYSPY nie są w stanie niektórzy się od niej uwolnić. Jak nic w finale 6 sezonu powrócą, aby pozostac na niej po kres ich nędznego zywota :) Przyznaj Kal, że Sajid jest debeściak :)
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Kal 
szukająca swojego m.


Posty: 206
Skąd: z MAG-a
Wysłany: 2008-04-14, 20:19   

romulus napisał/a:
Tekst Sajida, że w dniu, kiedy zaufa Benowi, straci - wiadomo co, a następnie koniec epizodu... - to najlepszy odcinek LOST w 4 sezonie póki co :)

Fakt. Mnie zastanowił wątek Kate, wiesz z czym. I zasmucił lekko epizod z Koreańczykami.
A za najgorszy uważam epizod Desmonda na samym początku. To była żenada jak dla mnie.
_________________
Nikt nie zasługuje na moje łzy, a ten kto na nie zasługuje, na pewno nie doprowadzi mnie do płaczu
 
 
Gand 
Smart Guy


Posty: 680
Wysłany: 2008-04-14, 21:12   

Nie wiem czym się zachwycacie w tym 4 sezonie. Do pewnego momentu - odcinek z flashorwardem Sayida - było naprawdę ok, rozwijało się to ciekawie i całkiem intrygująco, ale kolejne epizody poziomem niebezpiecznie dołują. Odcinki z Koreańczykami i Kate byly kompletnie denne. Do tego stopnia, że ja, prawie że bezkrytyczny fan Lost siedziałem przy monitorze i na przemian przysypiałem oraz kiwałem zniesmaczony głową.
Kal napisał/a:
A za najgorszy uważam epizod Desmonda na samym początku.

Ten w którym SPOLIER "LOST"cofał się do przeszłości?KONIEC SPOLIERA. Akurat ten odc był jeszcze w miarę, choć mam wrażenie, że nie wnosi zbyt wiele do serialu. Ot wiemy, żę Faradayowi coś może się nie udać i że wtedy Dezz będzie tym jego punktem zaczepnym.
Mimo wszystko czekam na kolejne odcinki i będę oglądał dalej, zapewne do końca serialu w ogóle.
_________________
We care a lot about the army navy air force and marines
We care a lot about the SF, NY and LAPD
We care a lot about you people, about your guns
about the wars you're fighting gee that looks like fun

We care a lot about the Garbage Pail Kids, they never lie
We care a lot about Transformers cause there's more than meets the eye

We care a lot about the little things, the bigger things we top
We care a lot about you people yeah you bet we care a lot.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2008-04-14, 22:49   

Ja też wysiedzę do końca :) Inaczej nie potrafię już. Ale masz rację, poza epizodem z Sajidem było tak sobie. Może dlatego, że nie da się cały czas utrzymywać tego samego poziomu (choć i tak jest wysoki) bez strat w dramaturgii. Czujuę, że jeszcze parę niespodzianek widzów czeka - ale największą byłoby przyspieszenie zakończenia. Finał dopiero w 6 sezonie - dramat.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2008-04-26, 20:51   

9 odcinek 4 sezonu LOST to chyba jeden z lepszych. I to nie tylko ze względu na Sayida. Choć tu duża niespodzianka, co do jego motywów.

Beniamin Linus to niezły sukinkot. Od kiedy pojawił się w tym serialu z tym płaczliwym okrzykiem: My name is Henry Gale from Minnesota - polubiłem gfo z miejsca. I jak widac dobrze obstawiłem.

Nie ma co przewidywac co będzie dalej w tym serialu - ale to oczywista oczywistość, jak mawiał klasyk. Oby tak dalej. Jeszcze 7 epizodów do końca sezonu.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Olisiątko 


Posty: 819
Skąd: Izolatka
Wysłany: 2008-04-26, 20:58   

Nie chciało mi się cholernie oglądac 9 odcinka Lostów, w końcu obejrzałem i w sumie zmarnowałem czas. Losty były fajne w 1 sezonie i w pierwszej połowie 2 sezonu, teraz to już kicha, flashforwardy są fajne ale nie moge oprzec się wrażeniu, że to odcinanie kuponów już.
Pomimo tego, ze 9 odcinek był pełęn akcji to jednak... prawdopodobnie będę ściągał nastepne odcinki z przyzwyczajenia i obejrzę potem całość jak mi się będzie nudziło.

13 odcinek Supernaturals również ciut nie teges... Blair Witch Project to miał być czy co? Jakieś średnie, ale lepsze niż Losty nowe.

Ja chcę jasień --_- Dexter będzie i może nowe Heroes wreszcie. Coś sensownego.
_________________
All the ways you wish you could be, that's me.
I look like you wanna look.
I fuck like you wanna fuck.
I am smart, capable, and most importantly, I am free in all the ways that you are not.
 
 
Nabu Nezzar 
Gildyjczyk


Posty: 619
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-04-26, 23:10   

Zgadzam się, że 9 odcinek Lostów to jeden z lepszych. Ponadprzeciętna ilość akcji, ponadprzeciętna ilość trupów no i świetny flashforward. Wreszcie też Sawyer dostał większą rolę i wraca na plażę. A tam wiadomo kto czeka:]
_________________
Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
 
 
Olisiątko 


Posty: 819
Skąd: Izolatka
Wysłany: 2008-05-18, 09:00   

Nowe Losty nadal średnie bardzo. Ostatni odcinek to była taka dłużyzna straszna, że aż się odechciewa. Zero ciekawostek i ogólnie kiła i mogiła :P
Za to ostatni odcinek Supernatural... No, mnie wgniótł w fotel o_O Klimat serialu ślicznie obroniony i zachowany. Fajne odzywki Deana :P Momenty z tą małą dziewcyznką i jej rodziną były świetne, dobrze zbudowane napięcie. Zakończenie sezonu świetne, daje spore pole do popisu w nastpenym sezonie. Go Winchesters! :P
_________________
All the ways you wish you could be, that's me.
I look like you wanna look.
I fuck like you wanna fuck.
I am smart, capable, and most importantly, I am free in all the ways that you are not.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2008-06-02, 21:03   

A ja po finale 4 sezonu LOST jestem zachwycony. Generalnie było świetnie. Dużo odpowiedzi, ale i nowe zagadki oraz zapowiedzi nowych niezłych zwrotów akcji. Co się stało z "Jeremym Benthamem" na przykład. To największa z nich. I jak to się stało? I dlaczego zrobili to właśnie JEMU!!!!????

Dużo dobrego przyniosło skrócenie sezonu, akcja przez to bardziej skondensowana i treściwa. Słabsze momenty były, ale w ostatecznosci liczy się i tak świetny finał. Dalej pozostanę niewolnikiem LOST. Nic na to nie poradzę, będę wierzgał, toczył pianę z ust czasami - ale będe oglądał, bo nie moge przestać. Zwłaszcza, że do finału zostało już tylko 26 odcinków. Dwa sezony. Dwa lata. Chyba że przyspieszą. Ale na to nie ma co liczyć.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Gand 
Smart Guy


Posty: 680
Wysłany: 2008-06-02, 22:08   

Końcówka 4 sezonu lost w porównaniu z koncówka 3 sezonu wypada licho. W ogóle cały ten sezon, choć miał naprawdę dobre momenty, jakiś taki... mało lostowy się zrobił.
W każdym razie - końcówka przyzwoita, spodziewałem sie, że w trumnie będzie Desmond raczej... ; ) 5 i 6 sezon będe oczywiście oglądał, bo lubię poznawac historie do końca, a do tego czasu...
No właśnie - nie znam się na serialach. Co ja mam oglądać? o_O
_________________
We care a lot about the army navy air force and marines
We care a lot about the SF, NY and LAPD
We care a lot about you people, about your guns
about the wars you're fighting gee that looks like fun

We care a lot about the Garbage Pail Kids, they never lie
We care a lot about Transformers cause there's more than meets the eye

We care a lot about the little things, the bigger things we top
We care a lot about you people yeah you bet we care a lot.
 
 
Jander 
Nonholik


Posty: 6189
Skąd: Kolabo. miasto Tichy
Wysłany: 2008-06-02, 23:22   

Drobne spojlery
Wyjątkowo nie czytałem spojlerów i tylko wiedziałem prawdę o łysolcu. Jako fan Lostów mówię - kiepskie to zakończenie. W ogóle bez porównania z lepszymi odcinkami tego sezonu, jak np. ten z Sayidem czy z ulubionym Szkotem.
W ogóle zapowiedź akcji była dużo ciekawsza niż sama akcja - ciekawsze były złudzenia co do ekipy ze statku niż sama ekipa (mówię o Keamy'ym). A czwórka freighties wprowadzona na wyspę... i tyle. Taki przerywnikowy ten sezon, ciągle czekało się na akcję, rozwiązania, a tu się postrzelali (Inni z przewagą 10:1 z ekipą Keamy'ego, do cholery czemu ich nie wystrzelali na początku?).
A ostatni cliffhanger nawet nie jest dla mnie cliffhangerem - pomyślałem "ojej, biedak kopnął w kalendarz, ale że autorzy nie podsunęli żadnego domysłu jak to się stało to nie ma o czym myśleć". Ja bym jednak chciał zwroty akcji, a nie ich zapowiedzi. W sumie to zakończenie do d...
A w Battlestar Galactice dwa odcinki do ostatecznego końca i mam wrażenie, że ostatnim z Szóstki będzie syn szefa (bynajmniej nie Tyrola) - mocno by było gdyby skończył z kulką we łbie od Starbuck, a łysy z kulką od szefa, ale chyba nie ma co liczyć na takie ostre zakończenie.
Gand - wg. alternatywnych zakończeń, do dorwania w necie, w trumnie był jeszcze Sawyer i Desmond właśnie ;)
_________________
www.lovage.soup.io
 
 
Nabu Nezzar 
Gildyjczyk


Posty: 619
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-06-03, 19:39   

Świetny finał 4 sezonu Lost. Trzyma poziom! Kilka odpowiedzi na zagadki, kilka nowych zagadek. Świetny początek (mistrzowskie rozwiązanie z nawiązaniem do końca 3 sezonu), szok na końcu i tylko ten głupi romantyk Sawyer :-x :evil: :cry: :-/ :-(
Ech, jak tu wytrzymać te 8 miesięcy? Tym bardziej, że Supernatural też się na razie skończył a innych świetnych seriali brak...
_________________
Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-09-12, 14:52   

Oglądam "LOST" na TVP - trzy pierwsze odcinki całkiem, całkiem. Przy czym zapowiadano podobno wyjaśnienie części zagadek i nie mnożenia nowych - póki co porazka na obu frontach. Inna sprawa, ze flash futur robią wrażenie - zwłaszcza ten z 3 epizodu.
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2008-09-12, 15:44   

Najlepszy jest z Sayidem.
A rzeczywiście, trochę zagadek się rozwiąże. Ale jak to w LOST - to nic nie zmieni :) Tak czy siak w 5 sezonie muszą zacząć już od nowa, bo 4 zamknie pewną sekwencję zdarzeń. Tyle ogólników, aby nie spoilerować.
Aha... Skrócenie sezonu to był bardzo dobry pomysł.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-09-12, 17:34   

romulus napisał/a:
Najlepszy jest z Sayidem.

to własnie był epizod 3 - mam nadzieję, że jeszcze coś z nim pokażą, bo końcówka zaostrzyła apetyt.
romulus napisał/a:
Aha... Skrócenie sezonu to był bardzo dobry pomysł.

Tylko na ile była to decyzja twórców, a na ile skutek strajku scenarzystów ;) Ciekawe czy potwierdzą się plotki, że teraz każdy kolejny sezon będzie tak krótki.
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Katedra


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 14