FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Na to nie da się patrzeć
Autor Wiadomość
Jander 
Nonholik


Posty: 6189
Skąd: Kolabo. miasto Tichy
Wysłany: 2012-03-01, 18:32   

Dla większego szoku, każda granica musiała zostać przekroczona. Mnie ta scena akurat nie drażniła bardziej (w sensie zniesmaczenia) od innych.
_________________
www.lovage.soup.io
 
 
Czekolada 


Posty: 9
Wysłany: 2013-01-13, 00:59   

Najgorszym filmem jaki w życiu oglądałam są "Tureckie Gwiezdne Wojny".
https://www.youtube.com/watch?v=KS1CVN-bJgM

Koneserzy kina kiczu zapewne znają ten kąsek. Jednak ci o bardziej wysublimowanych gustach twierdzący, że gorszego filmu niż "Xyz" nie zobaczą, mogą się bardzo zdziwić.
Ból głowy gwarantowany, polecam seans w kompanii, przy dawce trunków i/lub wyłączenie myślenia bazującego na logice w ten czas. Sztuka niska się kłania.

Chodzi informacja obiegowa, iż Turcy bardzo dumni z tego dzieła byli i nakręcili remake w 2006r. Dlatego ciężko mi powiedzieć o zdecydowanej większości popularnych filmów, że nie da się na nie dosłownie patrzeć. Lepiej wyraża to słowo "kiepski".
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2013-01-13, 08:21   

Damn, muszę to obejrzeć.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13136
Wysłany: 2013-01-13, 11:31   

Tak, to zdecydowanie największy crap wszechczasów. :-P
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
toto 
Carrot Guerilla


Posty: 8272
Skąd: Magic Kingdom
Wysłany: 2013-01-13, 12:48   

Nie wiem co to za film, dialogów zupełnie nie rozumiem, sensu tu nie ma, ale to wszystko jest nieważne. Sceny walki w swej beznadziejności są mistrzowskie (w inny sposób niż w filmach z Jackie Chanem), że trzeba je zobaczyć.

http://www.youtube.com/watch?v=-RtQfpd3YFo



Kto pamięta "Żelazne anioły"?
_________________
es­te­ta eks­tra­or­dy­na­ryj­ny

To wprawdzie zbyteczne, ale może jednak.

Naprawdę, nie należy ufać apostołom prawdy. Naprawdę kłamcę zdradza podkreślanie prawdy, jak tchórza zdradza podkreślanie waleczności. Naprawdę wszelkie podkreślanie jest formą skrywania albo oszustwa. Formą narcyzmu. Formą kiczu.
"Oszust", Javier Cercas
 
 
m_m 
Uchodźca

Posty: 1867
Skąd: Zewsząd
Wysłany: 2019-08-20, 13:34   

Dla jaj obejrzałem Kobiety Mafii 2.
Powiedzieć że to zły film to nic nie powiedzieć :mrgreen:
Bawiłem się na nim zajebiście, oglądając go jako swoiste kuriozum.
Rzecz jest niebywale koszmarna, ale ogląda się po to, by z każdą minutą mieć bardziej opadniętą szczękę.
Nie powiem że polecam, bo nie polecam, ale jeśli byście kiedyś mieli ochotę na wyjątkowy psychodeliczny odjazd to wytrwajcie do sceny z niedźwiedziem, niedźwiedziem jeżdzącym na składaku Wigry. Ja w tym momencie jebłem o glębę i już nie wstałem.
Od wczoraj nie mogę się z tego dzieła otrząsnąć.
_________________
quot libros, quam breve tempus
 
 
Cintryjka 

Posty: 1843
Wysłany: 2019-08-20, 18:21   

Że z kim robiącym co?:O
_________________
Im mniej cię co dzień, miodzie, tym mi smakujesz słodziej/I słońcem i księżycem, rozkoszą nienasyceń/szczodrością moich dni - dziękuję ci

J.K.
 
 
Beata 
deformacja IU


Posty: 5370
Wysłany: 2019-08-20, 18:48   

m_m napisał/a:
sceny z niedźwiedziem, niedźwiedziem jeżdzącym na składaku Wigry

Ale to akurat jest autentyczne. :mrgreen: Nie wiedziałam, że zostało wykorzystane w filmie.
_________________
Niewiedza nie jest prostym i biernym brakiem wiedzy, ale jest postawą aktywną; jest odmową przyjęcia wiedzy, niechęcią do wejścia w jej posiadanie, jest jej odrzuceniem.
Karl Popper
 
 
m_m 
Uchodźca

Posty: 1867
Skąd: Zewsząd
Wysłany: 2019-08-20, 18:58   

Eeeeee rili? :-P

Wyguglałem http://warszawa.wyborcza....na_rowerze.html
_________________
quot libros, quam breve tempus
 
 
Beata 
deformacja IU


Posty: 5370
Wysłany: 2019-08-20, 19:26   

Dawno temu kumpel mi opowiadał i zarzekał się, że to prawda (nigdy mnie nie okłamał, więc nie mam podstaw, by mu nie wierzyć).
Przez las absolutnie nizinny jechał sobie facet na rowerze, chyba listonosz. I nagle zobaczył biegnącego w jego kierunku niedźwiedzia, którego absolutnie nie powinno w tym lesie być. Spanikował (wcale się nie dziwię), spadł z roweru, z trudem się pozbierał i uciekł na drzewo (długa sekwencja, opowiadane z pokazywaniem i z uwagą, że uciekanie przed niedźwiedziem na drzewo jest bez sensu). A miś zlekceważył faceta i pocztę, dopadł do roweru, wsiadł i odjechał. Facet w szoku przesiedział na tym drzewie parę godzin, zesztywniał na amen, musieli go zdejmować. Na początku w ogóle nie chciał mówić, co go spotkało, bo się bał, że pomyślą, że miał zwidy po pijaku, a on przecież w pracy.
Potem się okazało, że miś czmychnął z cyrku, co się w okolicy zainstalował.

Edit: wersja kumpla bardziej mi się podoba, ale nie wiem, co jest w filmie. :)
_________________
Niewiedza nie jest prostym i biernym brakiem wiedzy, ale jest postawą aktywną; jest odmową przyjęcia wiedzy, niechęcią do wejścia w jej posiadanie, jest jej odrzuceniem.
Karl Popper
 
 
m_m 
Uchodźca

Posty: 1867
Skąd: Zewsząd
Wysłany: 2019-08-20, 19:29   

To pewnie miejska(leśna?) legenda.
_________________
quot libros, quam breve tempus
 
 
Beata 
deformacja IU


Posty: 5370
Wysłany: 2019-08-20, 19:55   

Może i, ale nie jest nieprawdopodobna. :)
_________________
Niewiedza nie jest prostym i biernym brakiem wiedzy, ale jest postawą aktywną; jest odmową przyjęcia wiedzy, niechęcią do wejścia w jej posiadanie, jest jej odrzuceniem.
Karl Popper
 
 
m_m 
Uchodźca

Posty: 1867
Skąd: Zewsząd
Wysłany: 2019-08-20, 20:03   

W filmie było polowanie na misia, którego oczywiście wzięli z cyrku.
Rzeczony futrzak jednak napadł na jadącego rowerem(po lesie) człowieka i zajumał mu go.
Rzecz w tym, że qrefsko wyraźnie widać, że na tym rowerze jedzie ubrany w futro człowiek.
No mówię ci, poziom absurdu i groteski sięgnął wyżyn. Dla tej chwili warto ten film obejrzeć.
_________________
quot libros, quam breve tempus
 
 
Flawiusz 
Poszukiwacz


Posty: 15
Skąd: Lublin
Wysłany: 2022-11-30, 12:21   

Chyba nie będę odkrywczy z filmami vegi, kobiety mafii etc. ale pół Polski i tak pójdzie na takie filmy.
_________________
How can I be lost, if I've got nowhere to go?
 
 
Raciel 
Keeper of Secrets


Posty: 15
Skąd: Sky
Wysłany: 2022-12-06, 19:49   

Nienawidzę filmów typu Jaś fasola, nigdy mnie nie śmieszyły. Netflixowe filmy typu w lesie dziś nie zaśnie nikt xd
_________________
I bind and command you: Stand!
 
 
Hubertus

Posty: 15
Wysłany: 2022-12-12, 15:03   

Odpaliłem sobie na netflixie film Co widać i słychać i to był błąd, błagam kto produkuję takie gnioty.
 
 
Geron


Posty: 15
Wysłany: 2022-12-14, 17:56   

Wszystkie filmy pokroju listów do m i planety singli, ale będą nadal produkowane bo większość Polski na nie pójdzie heh
_________________
Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Żuławski


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 14