FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Promocja Forum
Autor Wiadomość
Metzli 
Diablica


Posty: 3556
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-10-31, 12:20   

Nie ma sensu robić jakiś podchodów, forum jest otwarte dla każdego - taki Prev pewnie prędzej czy później dowie się o tym. ;) Jeśli tylko uważacie, że kogoś warto zaprosić to tak zróbcie. Np. ja osobiście nic do Łaka nie mam, pisał bardzo ciekawe posty ;)

Andy :arrow: możesz uściślić jak wygląda współpraca o której mówisz? Jest portal, na którym umieszczane są linki do tematów?
_________________
Ale to mnie nie wzrusza
W mojej głowie wciąż susza
Bo parasol określa ich byt
 
 
andy
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-31, 12:28   

Portal o którym pisalem (ten na odchlani) jest w fazie testów (ten co był firmowny przez superbie takoż). Na razie jeszcze nie została zrealizowana funkcja (w toku) co by user odchlani automatycznie mógl wstawiać artykuly na portal. W perspektywie podobno ma być automat co np. recenzje pisane na odchlani i jeżeli user jest zarejestrowany na ościennych też. Ale to na Joomli oparte a ja się na tym nie znam
  
 
 
KapitanOwsianka 
plotkara

Posty: 2736
Skąd: Od wujcia fotela
Wysłany: 2007-10-31, 13:21   

Łako rządzi!
No może ma dość kontrowersyjny styl, ale to świetny człowiek i przyznam się, że nie wyobrażam sobie zabawy w forum bez niego ;)
No ale co ja mogę ;)

Co do innych użytkowników z Bramy Światów, tudzież z Narilvataru, czy skądkolwiek indziej, to zgadzam się, że forum powinno być dla wszystkich. Każdy ma prawo się wypowiadać i każdy powinien się wypowiadać, tyle że stosunki powinniśmy budować od początku ;)
_________________
"I'm awesome"
"Two words: no tongues."
"I'm so happy for you I'm gonna go vomit now."

Miewam napady wściekłości.
 
 
Toudisław 
Ropuszek

Posty: 6077
Skąd: Z chińskiej bajki
Wysłany: 2007-10-31, 13:32   

KapitanOwsianka napisał/a:

Co do innych użytkowników z Bramy Światów, tudzież z Narilvataru, czy skądkolwiek indziej, to zgadzam się, że forum powinno być dla wszystkich.

Zgadzam się nie róbmy z siebie Elyty. Jak ktoś zacznie rozrabiać no to się z nim pogada. Ale ni ma co robić paniki na zapas
 
 
andy
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-31, 13:33   

KapitanOwsianka napisał/a:
No może ma dość kontrowersyjny styl

Nie znam gościa (chyba?), ale mam na superbii paru oryginałów i w sumie jak się posypią jakieś słówka uznawane za niecenzuralne to nikt się nie obraża (i to do władzy tutejszej nie wywala się takich postów). Może to i źle, ale jak zielony czy inna władza będzie stała z miotełką i sprzątała oraz rozdawała osty to nie za dobrze. Nie róbcie tego błędu co został popełniony na FiR (moim prywatnym zdaniem).
Acha i Prev się na superbi zarejestrowal, ciut zebrał za formę od innych, ale przecie nikt nie zglosił GTW co by zostal obrażony. Czyli wsio normalno, a i takich zamieszaczy potrzeba (znowu moja prywatna opinia) bo nadają koloryt
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2007-10-31, 13:45   

Gand napisał/a:
Mad - to już nie działamy w konspiracji? 8)

Jak to nie? 8)
To że wcześniej się zastanawialiśmy było spowodowane ustawieniem całego forum, nazwa, domena i inne pierdółki. ;)
Metzli napisał/a:
Np. ja osobiście nic do Łaka nie mam, pisał bardzo ciekawe posty ;)

Poznacie ich po ich postach... i tak wszyscy wiedzą że w książkowych jest piekło. //devil
andy napisał/a:
Nie róbcie tego błędu co został popełniony na FiR (moim prywatnym zdaniem).

Pff. :P A co do oryginalnych userów to niech sobie będą oryginalni, ale nie oryginalni dla samej oryginalności. ;)
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Maeg 
Trójkoświr


Posty: 2425
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 2007-10-31, 13:52   

Jeśli Łako powstrzyma się przed zakładaniem tematów o kupie, to może być rozsądnie. Poza tym jak będzie zbytnio odstawał od normy to mu ludzie to jasno zakomunikują, tak jak było z Prevem. Poza tym jak komuś będzie przeszkadzał ktoś (a ta osoba nie jest adminem, modem) to ma opcje ignoruj ;) .
_________________
"Czytam, bo inaczej kurczy mi się dusza"
— Wit Szostak

Bistro Californium
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2007-10-31, 13:58   

Maeg napisał/a:
Poza tym jak komuś będzie przeszkadzał ktoś (a ta osoba nie jest adminem, modem) to ma opcje ignoruj ;) .

Są jeszcze osty i bany... rozmarzyłem się chyba. o.o xDDD
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Wulf 
wilczy błazen


Posty: 1381
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-10-31, 16:35   

MadMill napisał/a:
Są jeszcze osty i bany... rozmarzyłem się chyba. o.o xDDD
//fuckoff i tyle ;)
 
 
Violet 


Posty: 15
Skąd: z krainy wyobraźni
Wysłany: 2007-10-31, 17:11   

A może jakiś bannerek? Przydałoby się logo. I bannerek wrzuciłabym do siebie na bloga na wąską szpaltę. Jest zastrzeżony, ale zagląda tam z 200 osób dziennie...
_________________
Daleka droga
do serca człowieka
zimnego jak głaz

Ale ja jak woda
co cierpliwie czeka
aż skałę zniszczy czas
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2007-11-01, 18:26   

Wulf napisał/a:
//fuckoff i tyle ;)

To był żart... --_-
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Dhuaine 
Catty


Posty: 662
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-11-02, 19:27   

Violet napisał/a:
A może jakiś bannerek? Przydałoby się logo. I bannerek wrzuciłabym do siebie na bloga na wąską szpaltę

Baner chyba mamy //mysli Taki duży, 400 x 50. Logo w fazie testów? O.o Ktoś miał zrobić napis...
http://www.zaginiona-bibl...?t=72&start=120
Proszę podać pożądane wymiary banerka :D
_________________
goodreads .
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2007-11-02, 19:28   

Dhuaine napisał/a:
Baner chyba mamy //mysli Taki duży,

Mamy mamy tylko się zawieruszył gdzieś na serwie. xD Wred przyjdzie to go wrzucę do tematu z bannerami. ;P

Znaczy Banner to jest, ale był w folderze z adresem www.zaginiona-biblioteka.pl/cośtamcośtam. Ten adres co Wredek podał w tamtym temacie odmawia współpracy. ;)

Temat z bannerkami
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Maeg 
Trójkoświr


Posty: 2425
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 2007-11-02, 21:39   

Dhuaine napisał/a:
Ktoś miał zrobić napis...


To byłem ja o_O ? Poważnie się pytam. ;)
Próbowałem coś z tą czcionką pokombinować ale nie wychodziło w Subblacku wyglądała tragicznie. Ktoś z darem graficznym powinien się tym zająć ;)
_________________
"Czytam, bo inaczej kurczy mi się dusza"
— Wit Szostak

Bistro Californium
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2007-11-03, 16:30   

Shadowmage na forum redakcyjnym napisał/a:
Tak mnie naszło... Może reszta redakcji się ze mną nie zgodzi, ale przedstawię swoje zdanie.

Prośba do Galvara i Tigany w świetle FiRu i Zaginionej Biblioteki. Prosiłbym, żeby Katedry do tego nie mieszać. Rozumiem, że obu wam zależy na rozwoju własnych for, ale nie mieszajcie do tego naszego portalu. Stąd Galvarze będę krzywym okiem patrzył np. na wrzucanie FiRowych newsów - jak ten z Komudą na przykład. Zastanawiałem się w ogóle po co to zamieściłeś, ale po wczytaniu się w wasze przepychanki już rozumiem...
Sami jesteście sobie winni (znaczy jako forumowicze, nie wy dwaj konkretni) z zaistniałej sytuacji - i nie chcę słuchać po czyjej stronie jest racja. Dla mnie zachowujecie się dziecinnie i niepoważnie. W związku z tym póki nie wypracujecie jakiegoś porozumienia, nie chcę by mieszać do tego Katedrę. Ustalcie między sobą relacje i wzajemne powiązania z Katedrą.
Przypominam, że wisi u nas button FiRu i na razie w tej sprawie nic się nie zmieni. Wszelkie utalenia muszą być wynikiem porozumienia między zwaśnionymi stronami, bo nie chciałbym żeby Katedra stała się dodatkowym zarzewiem konfliktu. I tyle.

A, można oczywiście moją wypowiedź lub jej fragmenty zacytować na forach, żeby była jasność.
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2007-11-03, 16:37   

Pokłóciłeś się z Galvem? Moim zdaniem to konflikt już dawno temu był zażegany i nikt nie prowadzi swoich wojenek, chyba że o czymś ja nie wiem. Mniejsza o to, pożyjemy zobaczymy a temat Katedry jeśli istniał zamykamy jak na razie. ;)
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2007-11-03, 16:43   

MadMill napisał/a:
Pokłóciłeś się z Galvem?

Nie. Shadow po prostu nie chce mieszać Katedry do naszych sporów, a jednocześnie ucina jakieś spekulacje. Ja jedynie na forum redakcyjnym (niewidocznym dla reszty) wstawiłem link do tematu o ocenianiu i zaprosiłem chętnych do przyłączenia się. I nic ponad to.
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2007-11-03, 16:45   

Tigana napisał/a:
Shadow po prostu nie chce mieszać Katedry do naszych sporów, a jednocześnie ucina jakieś spekulacje.

Nie dziwie mu się, więc też mówię aby poczekać aż reszta zobaczy że między ZB a FiRem konfliktu jako takiego już nie ma. ;)
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2007-11-03, 16:49   

Jeszcze jeden post w temacie

Shadowmage napisał/a:
Tak, tak - chodziło mi tylko oficjalną stronę Katedry, w postach bez problemu możecie robić co chcecie - no oczywiście z zachowaniem przyzwoitości. Po prostu nie chcę, żeby Katedra miała być narzędziem w waszym sporze. Ani to nie będzie służyło dobrze nam, ani wam.
A i to nie jest tak, że zamykam drogę do współpracy z nowym forum. Po prostu mamy już długą współpracę z FiRem i nie narzekamy na nią. W związku z tym uważam, że Galv jako jego przedstawiciel powinien wyrazić swoją opinię. Mam nadzieję, że w końcu się jakoś dogadacie.

A tak poza tym to w najbliższy czwartek od jakiejś 19 pewnie będę w Paradoksie, więc jakby co zapraszam na dyskusje przy bursztynowym płynie.


To chyba wszystko wyjaśnia i zamyka sprawę. Mnie się takie jasne postawienie sprawy bardzo podoba.
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Metzli 
Diablica


Posty: 3556
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-11-03, 19:24   

Zdanie Shadowa jak najbardziej rozumiem, uczciwe postawienie sprawy. Ja nie chcę żadnego prowadzenia wojenek podjazdowych czy innych, zresztą z tego powodu powiadomiłam Galvara o tym forum - żeby nie było żadnych niejasności. :)
_________________
Ale to mnie nie wzrusza
W mojej głowie wciąż susza
Bo parasol określa ich byt
 
 
Asuryan 
Król Bogów

Posty: 3386
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-11-06, 00:52   

Jestem przeciwny takiej współpracy, która miałaby przekierowywać mnie na inne forum po kliknięciu w dany topic. Zarejestrowałem się tutaj by prowadzić dyskusje w tym miejscu, a nie na jakimś blisko współpracującym forum. Jeśli będę chciał przykładowo porozmawiać o Tolkienie z Użytkownikami innego forum, to się tam zarejestruję.
_________________
"Sometimes known as the Phoenix King, Asuryan was the king and the most powerful deity of the pantheon of Eldar gods. He was believed to be the psychic might of the whole universe."
 
 
Violet 


Posty: 15
Skąd: z krainy wyobraźni
Wysłany: 2007-11-06, 07:54   

Dhuaine napisał/a:
Violet napisał/a:
A może jakiś bannerek? Przydałoby się logo. I bannerek wrzuciłabym do siebie na bloga na wąską szpaltę

Baner chyba mamy //mysli Taki duży, 400 x 50. Logo w fazie testów? O.o Ktoś miał zrobić napis...
http://www.zaginiona-bibl...?t=72&start=120
Proszę podać pożądane wymiary banerka :D


To ja poprosze bannerek tej wielkości:

_________________
Daleka droga
do serca człowieka
zimnego jak głaz

Ale ja jak woda
co cierpliwie czeka
aż skałę zniszczy czas
 
 
Ł 
dziura w niebycie


Posty: 4469
Skąd: fnord
Wysłany: 2007-11-06, 08:44   

O, pół strony dyskusji o mnie. Następnym razem, niech jakaś życzliwa dusza da mi znać, bo ja niekorzystam z lamerskich postów nieprzeczytanych i lubię eksplorować forum drzewkiem.

Asu, z tego co mi wiadomo na forum nie ma nakazu klikania w każdy temat, zwłaszcza że jakieś promujące współpracę będą chyba oznaczone adekwatnie bez robienia kinder niespodzianki.

Magiel, temat o kupie to będzie pierwsza próba tego forum, chrzest w ogniu. :badgrin: Ale narazie potrzymam was w niepewności, niech fatum tematu o kupie wisi nad wami niczym Damoklesa miecz. :->
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2007-11-06, 09:15   

Łaku napisał/a:
O, pół strony dyskusji o mnie.

Zaszczycony? :mrgreen:
Asuryan napisał/a:
Jestem przeciwny takiej współpracy, która miałaby przekierowywać mnie na inne forum po kliknięciu w dany topic.

Ten topic jak już będzie to się będzie wyróżniał i przez przypadek nie wejdziesz na inne forum. ;) Z drugiej strony takie fora tematyczna są naszym targetem - jak już używamy tego słowa - one skupiają się na jednym autorze, cyklu, serii etc. Tam możemy prowadzić specjalistyczne dyskusje typu "Ile wazy Nazgul" - przykład taki. :P My za to oferujemy tamtemu forum inne tematy, o innych autorach, większe spektrum, chociaż może bardziej rozmyte. Oni za to mniejszy zakres literatury, ale za to bardziej dokładny. ;) Moim zdaniem to jeden z lepszych pomysłów na współpracę. ;)

Jeśli będziemy współpracować czy to z Lotrem czy innym forum tematycznym o ksiazkach nikt nie zabroni zakładać tematu o WP na naszym forum. ;)

Tutaj są bannery jakie mamy na razie dostępne - http://www.zaginiona-bibl...topic.php?t=149
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Ł 
dziura w niebycie


Posty: 4469
Skąd: fnord
Wysłany: 2007-11-06, 09:28   

Madmill chciałbym zauważyć że w interesie ZB jest raczej współpraca z podmiotami internetowymi które mają 'podobne ale różne' kompetencje od nas. Chodzi o to żeby grupy użytkowników nie nakładały się ale sumowały. Mianowicie - ZG jest wyprofilowane [bardziej pod względem preferencjii userów niż techniecznie] na literature fantasy - w związku z czym bardziej opłaca nas się nawiązywać współprace z forami/serwisami o rpg, o SF, o muzyce niż forami nam podobnymi.

Oczywiście osobiście jako rodowity Bramoświatczanin zachęcam właśnie do podjęcia współpracy z BŚ - parę osób tam było i wie że wbrew czarnemu pijarowi i kompleksom niektórych indywiduów to miejsce na poziomie, w dodatku ukierunkowane bardziej na teorie i praktyke role playin' [miasta!] z literaturą jako dodatkiem w hydeparku. M.i. dlatego zawitałem w progi biblioteki - wiem że ma inny profil niż BŚ, stąd tu jestem, bo poprostu lubię różnorodność.
  
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2007-11-06, 09:32   

Łaku napisał/a:
Mianowicie - ZG jest wyprofilowane [bardziej pod względem preferencjii userów niż techniecznie] na literature fantasy - w związku z czym bardziej opłaca nas się nawiązywać współprace z forami/serwisami o rpg, o SF, o muzyce niż forami nam podobnymi.

No więc temu fora tematyczne nawet fantastyczne tak jak forum o Tokienie - na którym rozmawia się w 90% o Tolkienie temu odpowiada - u nas mogą pogadać o Gibsonie, Martinie, Zajdlu, Sapkowskim i reszcie. ;) Wiem o co Ci chodzi i też popieram współpracę właśnie tak ukierunkowaną. ;)
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Violet 


Posty: 15
Skąd: z krainy wyobraźni
Wysłany: 2007-11-06, 16:17   

MadMill napisał/a:


Tutaj są bannery jakie mamy na razie dostępne - http://www.zaginiona-bibl...topic.php?t=149


Niestety, tak szerokiego nie dam rady wstawić na bloga.
_________________
Daleka droga
do serca człowieka
zimnego jak głaz

Ale ja jak woda
co cierpliwie czeka
aż skałę zniszczy czas
 
 
Asuryan 
Król Bogów

Posty: 3386
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-11-06, 16:33   

MadMill napisał/a:
Jeśli będziemy współpracować czy to z Lotrem czy innym forum tematycznym o ksiazkach nikt nie zabroni zakładać tematu o WP na naszym forum. ;)

Chciałbym móc to samo przeczytać, ale napisanego na poważnie, a nie z przymrużonym okiem :P
_________________
"Sometimes known as the Phoenix King, Asuryan was the king and the most powerful deity of the pantheon of Eldar gods. He was believed to be the psychic might of the whole universe."
 
 
Dhuaine 
Catty


Posty: 662
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-11-06, 16:40   

@Maeg: całkiem możliwe :P Wiem, że ja na pewno nie zgłaszałam się do loga XD

Violet napisał/a:
To ja poprosze bannerek tej wielkości:

150 x 50:

Jeśli pasuje, to tylko poczekać, aż wred wrzuci go na serwer :D
_________________
goodreads .
 
 
wred 


Posty: 3609
Wysłany: 2007-11-06, 17:06   

Extra Dhu :D - już wstawiam i za moment zaktualizuje post z bannerami :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Fantasta.pl


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,39 sekundy. Zapytań do SQL: 13