FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Michael Jackson nie żyje
Autor Wiadomość
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2009-06-27, 00:02   

Toudisław napisał/a:
A masz DOWODY że zmienił muszkę POPP?

Nie mam dowodów na muszki POPP ale na muzykę POP pewnie bym jakieś znalazł. Mimo, że tematem specjalnie się nie interesuję. Facet zostawił po sobie spory dorobek muzyczny, wiele gwiazdek popu czerpie z jego twórczości inspirację, jest ikoną tej muzyki tak samo jak Madonna czy w mniejszym stopniu Kylie Minogue. Ktoś kto zna się na muzyce po prostu przeprowadziłby jakąś rzetelną analizę.

Toudisław napisał/a:
Spellsinger, A odpowiedz sobie sam. Czy nie masz wątpliwości że on nigdy żadnego dziecka nie skrzywdził ?

Oczywiście, że nie mogę być tego w 100% pewien. Ale to nie jest dowód :)

Toudisław napisał/a:
Ale zdanie że nie miało znaczenia co robił jest absurdem. Bo miało znaczenie.

W jego muzyce? Na pewno nie. W tym jak jest odbierany teraz, pośmiertnie? Dla kogoś to może jest istotne. Mi to zwisa.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Maeg 
Trójkoświr


Posty: 2425
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 2009-06-27, 01:30   

Toudisław napisał/a:
Spellsinger, A odpowiedz sobie sam. Czy nie masz wątpliwości że on nigdy żadnego dziecka nie skrzywdził ?

A ty masz 100% pewność, że skrzywdził? Albo masz 100% pewności, że to nie kochani rodzice popychali do niego swoje dzieci, by później móc krzyczeć, że je molestował? Nie masz. Jacksonowi niczego nigdy nie udowodniono i czy się to nam podoba czy nie, to podważanie wyroków chyba niczemu nie służy. A na jego muzykę nie miało to, żadnego wpływu.

Chcesz wiedzieć, dlaczego on jest królem Popu? 100 mln sprzedanych egzemplarzy jednej płyty. Nikt inny tego nie dokonał. A poza tym:

Tego chyba nie można porównać z innymi takimi sytuacjami, gdy zmarł ktoś znany...
_________________
"Czytam, bo inaczej kurczy mi się dusza"
— Wit Szostak

Bistro Californium
 
 
Tixon 
Ukryty Smok


Posty: 6273
Skąd: Piła
Wysłany: 2009-06-27, 07:57   

Toudisław napisał/a:
Czy nie masz wątpliwości że on nigdy żadnego dziecka nie skrzywdził ?

Kuriozalne pytanie. Sprawę znać z TV (które szuka sensacji, a nie prawdy) i internetu (gdzie wszystko można napisać). Była sprawa sądowa, zakończona ugodą po wypłaceniu odszkodowania, była sprawa o molestowanie, uniewinnili.
Wątpliwości, to trochę mało w tym wypadku.

A co do jego muzyki - nie lubię jej.
_________________
Stary Ork napisał/a:
Żelki to prawda, dobro i piękno skondensowane w łatwej do przełknięcia formie żelatynowych zwierzątek. Wyobraź sobie świat bez żelków - byłbyś w stanie żyć pośród tego niegościnnego, jałowego pustkowia wiedząc, że znikąd nadzieje?

MORT napisał/a:
Romulus, Tix właśnie cię pobił w redneckowaniu.

Romulus - nie decydujemy o losach świata.
Ł - CHYBA TY
MrSpellu - Rebe, czego nie rozumiesz w zdaniu:
ŻYDOMASONERIA JEST TAJNA, psiakrew? :/
 
 
BitterSweet 
Slave Driver


Posty: 606
Skąd: Zoznowitz
Wysłany: 2009-06-27, 10:18   

Metzluśka napisał/a:
A w radiu usłyszałam dzisiaj mądre zdanie: Ciszej nad tą trumną!


Całkowicie się zgadzam. Co z tego, że się udowodni, że molestował, skoro i tak już się go nie ukarze za ten czyn? Uważam, że i tak w umysłach wielu ludzi pozostanie przypięta Michaelowi łatka pana-pedofila (jak napisał Spell) i będą oni go tak pamiętać, tak jak Ty, Toudi. Więc dla mnie sprawy nie ma.

Sama jakoś specjalnie nie słuchałam muzyki Michaela, ale w moim odczuciu zawsze był królem popu i ikoną popu pozostanie na zawsze.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2009-06-27, 13:01   

BitterSweet napisał/a:
Metzluśka napisał/a:
A w radiu usłyszałam dzisiaj mądre zdanie: Ciszej nad tą trumną!


Całkowicie się zgadzam. Co z tego, że się udowodni, że molestował, skoro i tak już się go nie ukarze za ten czyn? Uważam, że i tak w umysłach wielu ludzi pozostanie przypięta Michaelowi łatka pana-pedofila (jak napisał Spell) i będą oni go tak pamiętać, tak jak Ty, Toudi. Więc dla mnie sprawy nie ma.

Wcale nie będą go tak pamiętać, bo nawet w USA mało kto dziś mówi o tych sprawach. Za parę lat tylko badacze jego biografii będą się tym interesować. Zresztą, już dziś w prasie pojawiają się wypowiedzi psychologów i psychiatrów, że to sypianie z dziećmi było skutkiem swego rodzaju regresu jego osobowości, cofał się do wieku dziecięcego, bo nie potrafił się psychicznie odnaleźć w dorosłości. Spełniał się jako muzyk i kompozytor, ale jako mąż, ojciec już nie. A żadna z ofiar jego molestowania nie została nawet przebadana psychologicznie i nie stwierdzono u niej w związku z tym jakiejś traumy pourazowej. Amerykański system prawny rządzi się swoimi prawami. Jest tak skonstruowany, że nie liczy się, jak było naprawdę, ale co potrafisz udowodnić. Zatem nie ma co być cicho nad jego trumną, bo milczeniem łatwo także przyklepać to, że był pedofilem. A to wcale nie jest pewne. Podejrzenia łatwo rzucić, a nawet z niewinnego człowieka trudno je zmyć.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Ł 
dziura w niebycie


Posty: 4469
Skąd: fnord
Wysłany: 2009-06-29, 10:11   

Brat sprzedał mi plotę że w mającej dzień po śmierci Jacksona miejsce premirrze Brüna (kolejny film Barona Cohena po Boracie) wycięto wszystkie sceny mające związek z MJ.

Angielska wiki potwierdziła plotę:

http://en.wikipedia.org/wiki/Brüno_(film) napisał/a:
Following the sudden death of Michael Jackson on June 25, 2009, a scene from Brüno was hastily removed from the film before its Hollywood premiere later that evening. The scene involved Brüno tricking La Toya Jackson into an interview, where he asked her to take a seat on hunched over Mexican workers substituting for chairs, and invited her to eat sushi from the back of a naked man. Brüno then proceeded to steal her mobile phone in order to get her brother, Michael's phone number. The scene was later confirmed to be removed from the film permanently.[27]

Further controversy arose when preparation for the premiere caused Michael Jackson's Hollywood Walk of Fame star at Grauman's Chinese Theatre to be temporarily covered over, disturbing fans who had come to pay their respects. Fans proceeded to gather at a different Michael Jackson star instead.[28]
 
 
BitterSweet 
Slave Driver


Posty: 606
Skąd: Zoznowitz
Wysłany: 2009-06-29, 14:02   

Romulus napisał/a:
Wcale nie będą go tak pamiętać, bo nawet w USA mało kto dziś mówi o tych sprawach
Hmmm to, że Amerykanie dają sobie wciskać łatwo kit, to nie znaczy, że wszyscy tak mają. ;) A czy Ty z dnia na dzień o tym zapomnisz? Jeśli pojawiły się ploty, były sprawy w sądzie i głośno się o tym zarzucie mówiło, to łatwo nie będzie go wymazać. A udowodnić, że nie był pedofilem, też nie. Badań psychologicznych się już nie wykona, a co nam po zeznaniach dzieci.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2009-06-29, 23:32   

Najbardziej irytuje mnie teraz to, że pewnie za chwilę jak otworzę lodówkę to znajdę tam informację o śmierci Jacksona, fałszywej sekcji zwłok i innych informacyjnych mambo-jambo :evil: Tydzień, dwa i media znajdą inny "nośny" temat :badgrin: W sumie to raczej jest smutne...
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2009-06-30, 07:06   

Teraz płynie potok sztucznych łez, jak wczoraj na rozdaniu nagród dla czarnoskórych, kiedy wszyscy krztusili się łzami po Michaelu. Oł Majkel byłeś moim hiroł, o! maj brader, aj mis ju :badgrin:

Dżanet Dżekson też się efektownie wzruszała, a widownia ze ściśniętym gardłem biła brawo.

Nie wątpię, że większość szczerze biła brawo i się wzruszała.

Nie znam stosunków w rodzinie Dżeksonów, stąd pytanie, gdzie była rodzina, kiedy doprowadzał się do takiego stanu. Ale nawet odpowiedź mnie nie interesuje za bardzo. Bo wiem, gdzie będzie teraz :badgrin: Pewnie telefony im się urywają od krwiożerczych wrednych adwokatów z L.A. Nastepnych parę latek będzie doskonałą strawą dla mediów. Zdziwię się, jeśli podział schedy po nim - nawet mimo długów - odbędzie się po cichu i zgodnie. Show się właśnie dopiero zaczyna :badgrin:
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2010-06-25, 07:50   

Dziś pierwsza rocznica.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2010-06-25, 08:54   

Spuścizna warta 1 miliard dolarów. Ciekawe, ile po odliczeniu długów dostaną dzieci przebywające pod kuratelą babci.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Wydawnictwo MAG


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 13